Článek

OF FEATHER AND BONE a AXIS - těžká káva na 007

OF FEATHER AND BONE a AXIS - těžká káva na 007


OF FEATHER AND BONE (USA) + AXIS (USA) + NULLUS SUM
22.02.2017
Praha @ Klub 007 Strahov

start: 19.00
vstup: 200,- (pouze na místě)


Když jsem si poprvé pustil nový demo denverskejch Of Feather And Bone, vybavil se mi pocit, jakej sem měl, když sem jako malej fracek projel nahej na kole solidní houštinou vzrostlejch kopřiv. Euforie střídá bolest, tělo se vaří v agonii, mozek upadá do limbu. Death jako prase, grind jako kráva. Jeden jedinej ušní bubínek nezůstane ten večer bez úhony.

Čistá zkáza. Uhnízdí se vám v hlavě od prvního taktu a zůstane ještě dlouho po tom, co na nástroje sedne prach. OF FEATHER AND BONE obrátili grindcore na černý krovky. Nekompromisní rychlost Napalm Death, brutalita Suffocation a jasnej odkaz na Tragedy. Jako domácí práci doporučujeme nastudovat jejich split s Reproacher, konkrétně "Hunted" je řezivo jako divoký prase.

Strife, Kickback, Deadguy, Harvest. Trochu špíny z Neurosis, Isis a Buried Alive a ingredience tvoří AXIS. Nekompromisní floridskej hardcore odsuzující dnešní chamtivost. Tohle se nedá popsat, musí se to vidět, bez modřiny z pitu neodcházej, to je jediný platný memorandum.

Nesvatou trojici uzavírají NULLUS SUM, jedna z mála tuzemskejch kapel, která stale drží vztyčenej prapor a za jejímž hlukem stojí za to jít.


Of Feather And Bone - https://offeatherandbone666.bandcamp.com
AXIS - https://axisfl.bandcamp.com
Nullus Sum - https://nullussum.bandcamp.com


FB event: www.facebook.com/events/209046376215233
Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib