Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • DISSEKERAD a MYTERI venku u Phobia Records

  Úterý, 1. září, 2015
  DISSEKERAD a MYTERI venku u Phobia Records

  A dva nové tituly vyšly u Phobia Records. Jde o debutní album švédů MYTERI - "s/t" (pro fans Tragedy / His Hero Is Gone) a druhé album jak jinak než opět švédské kapely DISSEKERAD - "Mörkret Tilltar" LP (se členy Totalitär, Krigshot, Avskum nebo Makabert Fynd). Toto a mnoho dalšího naleznete na stránkách Phobia Records.

 • PARANOID cover měsíce

  Úterý, 1. září, 2015
  PARANOID cover měsíce

  A máme tu další cover měsíce od švédského d-takt spolku PARANOID. Tentokrát jde o legendární kapelu Kaaos a jejich song "Natsit ja kommunistit". Z roku 1982. Vychutnejte!

 • RABIES / KLUTZ split EP je venku

  Úterý, 1. září, 2015
  RABIES / KLUTZ split EP je venku

   

  Právě tento týden vychází společné 7“EP RABIES z vltavotýnského trojúhelníku a pardubických KLUTZ.
  RABIES svých sedm skladeb hlučného hardcore nahráli v Hellsound studiu, KLUTZ vlastními silami nahráli devět hardcore/power violence songů. Obě kapely hudebně zůstali v devadesátých letech, a vůbec jim to nevadí. Vinyl vychází v nákladu 300ks na černé klasice, v sítotiskovém kartonovém obalu s vlepenými textovými přílohami.

  Právě tento týden vychází společné EP RABIES z vltavotýnského trojúhelníku a pardubických KLUTZRABIES svých sedm skladeb hlučného hardcore nahráli v Hellsound studiu, KLUTZ vlastními silami nahráli devět hardcore/power violence songů. Obě kapely hudebně zůstali v devadesátých letech, a vůbec jim to nevadí. Vinyl vychází v nákladu 300 ks na černé klasice, v sítotiskovém kartonovém obalu s vlepenými textovými přílohami. V kooperaci mnoha labelů. Rabies bandcamp a Klutz bandcamp.

   

 • Novinky u Disiplin Media

  Úterý, 1. září, 2015
  Novinky u Disiplin Media

  Na norském labelu Disiplin Media se chystá debutní singl lokální hardcore kapely SIBIIR - "Swallow & Trap Them b/w These Rats We Deny". Poslech tady.

 • PER CAPITA / DOOMSISTERS k poslechu

  Úterý, 1. září, 2015
  PER CAPITA / DOOMSISTERS k poslechu

  Německá crust kapela PER CAPITA pověsila na svůj bandcamp svoji stranu ze split EP s DOOMSISTERS, kteří samozřejmě svoji porci předložili na síti také. Osm válů hrubého crust / grindu ve stylu Disrupt / Extreme Noise Terror.

 • vinyl brothers
 • Vinyl brothers

  vinyl brothers
 • Novinky u Dead Heroes

  Pondělí, 31. srpen, 2015
  Novinky u Dead Heroes

  Na bandcampu Dead Heroes si můžete poslechnout tři nově nahozené tituyl. Jde o V/A "Spazzin To The Oldies - A Tribute To Spazz " LP, jednostranné LP FAMINE - "Fazzin" a samostatný singl MEČEM NAPLOCHO.

 • Nová deska RAVENS CREED se blíží

  Pondělí, 31. srpen, 2015
  Nová deska RAVENS CREED se blíží

  Nová v pořadí již třetí deska anglického crust / death spolku RAVENS CREED se blíží. Bude se jmenovat "Ravens Krieg" a vyjde u X-treem Records. Čekání si můžete zkrátit poslechem dvou válů "Brigade 77" a "Dirty Diary".

 • CADAVER EM TRANSE u Iron Lung Records

  Pondělí, 31. srpen, 2015
  CADAVER EM TRANSE u Iron Lung Records

  Novým titulem u Iron Lung Records je singl CADAVER EM TRANSE - "s/t". Temný brazilský goth post punk. Poslech na tomhle linku.

 • SS WARHEAD aktualizace

  Pondělí, 31. srpen, 2015
  SS WARHEAD aktualizace

  Debutní sedmipalec projektu SS WARHEAD (Ivan z Flowers For Whores plus členové Narrows / Unbroken) by měl vyjít do konce roku u Damage Done Records. "Představte si první díl Die Hard, kdy John McClane sundal boty a ponožky a třel chodidlama o koberec, aby vzápětí běhal pár hodin po mrakodrapu ve střepech", popisuje frontman debutový počin.

 • Novinky z tábora RAWHIDE

  Pondělí, 31. srpen, 2015
  Novinky z tábora RAWHIDE

  Švédský metal / punk RAWHIDE si připravil pro letošní rok hromadu novinek. V září se vydávají na americké tour a k této příležitosti by jim měly vyjít split EP s Panzer Bastard a samostatný sedmipalec "Guilty As Charged". Zatím si můžete na youtube poslechnout dva vály ze split EP s Hookers a právě ze splitu s Panzer Bastard. A tady je ještě jejich bandcamp.

Celkem záznamů: 13701
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib