Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • OEF 2014 představuje: EYEHATEGOD

  Středa, 23. duben, 2014
  OEF 2014 představuje: EYEHATEGOD

  Takže další headliner pro letošní Obscene Extreme Festival je venku a není jím nikdo menší než kultovní americká sludge / doom smečka EYEHATEGOD. Praotcové sludge stylu, kteří zmixovali Black Sabbath s punkem. Datum vzniku 1988. Smrt a zkáza. Letos na jaře jim po dlouhých 14 letech vychází nové album. Více informací naleznete na tomhle odkazu.

 • DRÅP stále hledají labely

  Středa, 23. duben, 2014
  DRÅP stále hledají labely

  Švédská crust / metal kapela DRÅP stále hledá labely či distributory pro jejich debutní LP, které je již zadané v lisovně a bude se jmenovat "En Naturlig Död". O CD verzi se postaral mexický label Embrace My Funeral Records.

 • Song z chystané desky TRASH TALK

  Středa, 23. duben, 2014
  Song z chystané desky TRASH TALK

  Kalifornští TRASH TALK zveřejnili artwork a tracklisting k chystané desce "No Peace", která vychází 27. května u Odd Future Records. Oboje najdete třeba zde, kde je zároveň odkaz na poslech songu "Cloudkicker". Album následuje předchozímu "112" z roku 2012, vydanému tamtéž.

 • Chystané album NAPALM DEATH

  Středa, 23. duben, 2014
  Chystané album NAPALM DEATH

  UK grindcore veteráni NAPALM DEATH se v těchto dnech nacházej ve studiu, kde nahrávaj pro svoje nové album. Kapela zároveň nedávno zveřejnila coveru válu "To Go Off and Things", původně od Cardiacs, poslechnout si jej můžete tady. Příští pátek pak ND pokračují v evropském tour, vrámci něhož se ukážou i 8.6. v Bratislavě.

 • Split TENEBRAE / PANZERBASTARD

  Středa, 23. duben, 2014
  Split TENEBRAE / PANZERBASTARD

  Dlouho avizované a odkládané 12" splitko bostonských kapel TENEBRAE a PANZERBASTARD vyjde začátkem července u Jailhouse Records. Jmenovat se bude "The Sons of Belial" a prvních sto kousků bude na krvavě žíhaném vinylu. Připomeňme, že sestavu Tenebrae tvoří členové The Unseen a Blood For Blood.

 • archipelag vinyl
 • Archipelag vinyl

  archipelag vinyl
 • DISTORTED MINDS IN A SICK WORLD vol. I venku !!!

  Úterý, 22. duben, 2014
  DISTORTED MINDS IN A SICK WORLD vol. I venku !!!

  Nejdřív to byl jenom nápad, ale pak se tenhle celý projekt rozpohyboval pekelným tempem. A doufejme, že další díly téhle série (vždy po 4 kapelách) budou následovat. Takže tohle je první díl. DISTORTED MINDS IN A SICK WORLD. Zúčastněné kapely: KRÜGER - pražské d-beat / crust komando, DISKOBRA - dis-punk z Maďarska, FEAR OF EXTINCTION - další pražská d-beat / crust sebranka a čtvrtým do party je španělský raw punk / crust kolovrátek FINAL SLUM WAR. O obal (přední strana) se postaral Marek Bakteria. O finální mastering Hellsound. A celé to vyšlo v DIY spolupráci několika labelů i jednotlivců. Punk! Seženeš u kapel a online u Phobia Records. Vylisováno 525 ks na černém vinylu. 66 kusová limitovaná edice se sítotiskovým přebalem k dostání pouze u zúčastněných kapel.

 • Song z chystané desky WHITE LUNG

  Úterý, 22. duben, 2014
  Song z chystané desky WHITE LUNG

  Na apríla jsme informovali o novinkách z tábora WHITE LUNG, případné pochybnosti o serióznosti informací nechť rozpráší song "Snake Jaw" z chystané třetí desky "Deep Fantasy", chystané na polovinu června. Včetně rozhovoru s ústřední postavou kapely Mish Way jej najdete tady. Naživo 15. května v pražském Futurum Music klubu.

 • TRHAVINA 4 je venku !!!

  Úterý, 22. duben, 2014
  TRHAVINA 4 je venku !!!

  Tohle už není fanzin. Tohle je regulérní kniha. 230 stránek, barevná lakovaná obálka. A hutný obsah: Na 230 stranách najdete rozhovory s OI POLLOI, THALIDOMIDE, ASSHOLE PARADE, AHLEUCHASTISTAS, kolektivem NAAB, Andrew Nolanem (THE ENDLESS BLOCKADE, EBOLA, PICK YOUR SIDE…), Skuldou (SHEEVA YOUGA, PRÜGELKNABE…), Ondřejem Ježkem (OTK, studio Jámor), reporty z turné GRIDE/PLF v USA, SS20 v Číně, články o MELT BANANA, RIPCORD, jaderném zbrojení, Jacksonu Pollockovi či o boji s větrnými mlýny na vesnici, plus mnoho dalšího. Celé doplňuje nosné téma: Vinyl a jeho sběratelství. Seženeš na tomto emailu inozuk@seznam.cz nebo u svých oblíbených distributorů.

 • Nové videoklipy

  Úterý, 22. duben, 2014
  Nové videoklipy

  DISCOMFORT - "Gange" (zbrusu novej vál špinavců z Itálie)
  MORE DANGEROUS THAN A THOUSAND RIOTERS - "With Spades and ..."
  SUICIDAL TENDENCIES - "Slam City" (z posledního alba "13")
  DOGS - "The Nightrider" (nevydanej vál z roku 2006)
  THE IGNORED - "Moralism vs. Materialism" (z poslední desky "Fogue")

 • BLOOD IN OUR WELLS LP je venku

  Úterý, 22. duben, 2014
  BLOOD IN OUR WELLS LP je venku

  Hned dvě nové nahrávky vyšly tento víkend u tuzemského labelu Waking The Dead Records. Šestiskladbové LP black / crust projektu BLOOD IN OUR WELLS s názvem "Echoes Of Desolation" a se členy Mass Genocide Process v sestavě. Druhým releasem je DEKASTA - "Volby bez volby" CD. Ostrý hardcore / punk z moravských luhů a hájů. Více informací (plus linky na poslech) naleznete zde.

Celkem záznamů: 12005
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
phobia eshop

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Opava (U Vočka)

23. 4. 2014

Coffee Shower (Ita), Kirov (Rus)

Náš tip

whitehorse brno