Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • Vychází CERELITIDA zin číslo 5

  Pátek, 12. únor, 2016
  Vychází CERELITIDA zin číslo 5

  Sníh roztál a pod Ještědem dozrál čas na další CERELITIDU. Pokud rádi čtete podzemní plátky dělané s láskou a nenávistí doma po večerech na koleně, tak si čekání na hýřivé letní období můžete krátit listováním v aktuálním pátém čísle, kde byli vyzpovídáni Lycanthrophy, Marta alias Utte Fita, alias teta Kulma, Toybox, Prisoner 639 a Ctib. Tourreporty vás provedou Landveraad, Controlled Existence spolu s Trigger a Scalp. Do vážnějších témat vás vtáhnou články o Lidské zoo, Squattingu a masakru na Volyni. O tom jak to funguje jinde, si můžete udělat obrázek na základě scene reportu z Baskicka. K tomu všemu klasické sloupky, reporty z koncertů spáchaných Celerálním Cerelem a recenze na všemožné hlučné spolky a nějaké to čtivo. Podtrženo sečteno 124 stran na formátu A5 s barevnou obálkou. Objednávejte zde.

 • Chystané album VICTIMS

  Pátek, 12. únor, 2016
  Chystané album VICTIMS

  Svoje šesté album vydají v dubnu švédští VICTIMS, jmenovat se bude "Sirens". Nahrával jej Fred Estby (Dismember, At The Gates, Refused) v Gutterview Studio, masteroval Brad Boatright (Nails, Iron Reagan, Integrity). Obsahovat bude celkem 12 válů a vyjde 5 let po posledním "A Dissident", náhled obalu tady.

 • RED FANG chystají novou desku

  Pátek, 12. únor, 2016
  RED FANG chystají novou desku

  Portlandští RED FANG, kteří nedávno oslavili desáté výročí, se za pár dní vrací do studia v Kalifornii, kde budou nahrávat nové album s producentem Rossem Robinsonem. Album bude následovat předchozímu "Whales & Leeches" z roku 2013 a vyjde na podzim u Relapse records.

 • Re-press desky THE AFTERNOON GENTLEMEN

  Pátek, 12. únor, 2016
  Re-press desky THE AFTERNOON GENTLEMEN

  Na Dead Heroes labelu vyšel 12" LP re-press loňské eponymní desky THE AFTERNOON GENTLEMEN, drtící směsice fast / grind / power violence / punku z anglického Leedsu. Bílý 140gr vinyl a gatefold obal, venku 500 kopií. V plánu je také vydat jednostranné 12" LP FAMINE - "Razzin".

 • Nové videoklipy

  Pátek, 12. únor, 2016
  Nové videoklipy

  WORLD BE FREE - "Shake the Ghost" (z debutového "The Anti-Circle")
  STILL ILL - "Building the Beast" (titulní song z chystaného alba)
  KRANG - "Lions of Kurdistan" (z alba "Baddest Brain" kapely z Valmezu)
  EFCO. - "White Boys´ Problem" (z EP "Maaskantje" této party z Plzně)
  ACULEOS - "Boj o život" (živě 4.3. v Praze před Non Servium)
  SVETLANAS - "Crimea River" (z loňského alba "Naked Horse Rider")
  BOSS´ DAUGHTER - "I´m the DD Today" (z debutu "Songs Are Songs" punks z Reno)
  CIVIL WAR RUST - "Revenge Therapy" (z nového alba "Help Wanted" East Bay punks)
  FEINE SAHNE FISCHFILET - "Warten auf das Meer" (singl z alba "Bleiben oder Gehen")
  PUSSY RIOT - "Chaika" (politický komentář k nespravedlnostem vzešlých v důsledku korupce ruské vlády)

 • magick disk eshop
 • Magick disk eshop

  magick disk eshop
 • Finální verze dokumentu Bitvy o Miladu

  Čtvrtek, 11. únor, 2016
  Finální verze dokumentu Bitvy o Miladu

  Lukáš Borl zveřejnil finální verzi dokumentu Bitvy o Miladu, který se snaží zachytit chronologii a atmosféru "bitev" o squat Milada, jeden z prostorů anarchistického a alternativního hnutí. Doprovodný text stručně mapující jeho vznik a další doplňující informace najdete na tomto linku.

 • Datum vydání nových DISCHARGE

  Čtvrtek, 11. únor, 2016
  Datum vydání nových DISCHARGE

  DISCHARGE stanovili datum vydání avizované nové desky "End of Days" na 29. dubna. Obsahovat bude 15 válů, otvírák "NWO" jste již dříve mohli okoštovat prostřednictvím videoklipu. Vyjde u Nuclear Blast jako první album Discharge v pětičlenné sestavě. Víc info o chystané desce přes vyhledávač novinek.

 • Song z chystaných PASSIV DÖDSHJALP

  Čtvrtek, 11. únor, 2016
  Song z chystaných PASSIV DÖDSHJALP

  Švédská bruska PASSIV DÖDSHJALP hodila na bandcamp další ochutnávku z chystaného desetipalce "Tecken Pa Idioti", který vyjde mj. u Phobia records. Tahle věc nese název "Bladiga Nätter".

 • BRIAN FALLON s válem ze sólové desky

  Čtvrtek, 11. únor, 2016
  BRIAN FALLON s válem ze sólové desky

  No tak jo, taky občas trochu zvolníme, ne? Na youtube si můžete poslechnout nový song od BRIANA FALLONA (The Gaslight Anthem, The Horrible Crowes, Molly And The Zombies). Jmenuje se "Smoke" a pochází z chystané sólové desky "Painkillers", která vyjde 11. března skrze Island records.

 • Nový song od SELF DEFENSE FAMILY

  Čtvrtek, 11. únor, 2016
  Nový song od SELF DEFENSE FAMILY

  Newyorští SELF DEFENSE FAMILY zveřejnili song "Those Dark Satanic Mills" z chystaného 12" EP "Superior", které bude obsahovat celkem čtyři kousky. Vychází 19. února a následuje předchozímu EP "When the Barn Caves In", v loňském roce pak kapela vydala album "Heaven is Earth" u Deathwish.

Celkem záznamů: 14246
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib