Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • KURNUGIA u Blood Harvest

  Pondělí, 1. září, 2014
  KURNUGIA u Blood Harvest

  Na švédském labelu Blood Harvest Records vyjde sedmipalec KURNUGIA - "Tribulations of the Abyss". V kapele naleznete ex-členy kapel jako Nunslaughter, Integrity, Ringworm, Decrepit atp. Hutný death / doom metal. Poslech zde.

 • Debutová deska APOLITA

  Pondělí, 1. září, 2014
  Debutová deska APOLITA

  APOLITA, hc punk z okolí Kroměříže a nyní částečně i Orlové, vydává svou první desku, pojmenovanou "Kolik nenávisti dokážem tolerovat?". Premiérový zářez do vinylu obsahuje 11 skladeb hardcore punku se stopáží zřídka přesahující 2 minuty a celkovou délkou okolo 20 minut. Vše bylo nahráno ve vyškovském studiu Davos. Černá deska, textovky s angl. překladem a obal od Dana (Rosa Parks, Hledání). Vydáno vlastním nákladem, cena 230,- kč.

 • Poslechni si nové album AGGRO OR DIE!

  Pondělí, 1. září, 2014
  Poslechni si nové album AGGRO OR DIE!

  Detroitská thrashcore punk parta AGGRO OR DIE! zveřejnila na svém bandcampu nové album "The Reign of the Rad & The Skateboard of Education". CD verze už je venku, LP edice v přípravě.

 • Chystaná nahrávka BLACKLISTED

  Pondělí, 1. září, 2014
  Chystaná nahrávka BLACKLISTED

  BLACKLISTED z Philadelphie dokončujou mix novejch válů, na nicneříkající 15-sekundový video se můžete podívat tady. Nová nahrávka bude následovat poslednímu EP "So, You Are a Magician?" z roku 2012. Poslední velká deska jim vyšla v roce 2009 u Deathwish a měla název "No One Deserves to Be Here More Than Me".

 • INDOCTRINATE hledají labely

  Pondělí, 1. září, 2014
  INDOCTRINATE hledají labely

  Rakouská hardcore / crust kapela INDOCTRINATE, které vyšlo debutní EP u Profane Existence, hledá labely ochotné se podílet na debutním albu. Jak zní právě sedmipalec, který již vyšel, si můžete poslechnout tady.

 • Protes Bengt - Insane Society
 • Protes Bengt - Insane Society

  Protes Bengt - Insane Society
 • Phobia Records plány

  Pátek, 29. srpen, 2014
  Phobia Records plány

  Menší přehled plánů a chystaných desek, které by měly vyjít během následujících měsíců (či let ...) u Phobia Records. V lisovně jsou momentálně desky IRRITATION (nový singl) a KRONISK MISANTROPI / WAARFACE split EP. Vyjdou v průběhu září či spíše října. Během následujících týdnu budou do lisovny odeslány i desky HERIDA PROFUNDA / BESTHÖVEN split picture LP, debutní album RATS BLOOD a pětipalec PASSIV DÖDSHJÄLP. V dlouhodobějších plánech jsou desky RAJOITUS / APPÄRÄTUS split EP, ANGRY BRIGADE / BRAINFREEZE split EP, HOW LONG? / SLAVERY split EP, nové album BETON a debutní album FEAR OF EXTINCTION. Plus se samozřejmě necháme překvapit co přinese za nabídky letošní podzim. Ale již teď můžu prohlásit, že rok 2015 bude co se týče vydávání mnohem skromnější než zběsilé roky 2013 a 2014. Důvod je jednoduchý. Skoro nic se neprodává a většina desek, které jsou v distru se musí "udat" formou výprodejů a slev. Takhle se ta kára dlouho táhnout nedá. Realita.

 • Song z chystaného EP OLD WOUNDS

  Pátek, 29. srpen, 2014
  Song z chystaného EP OLD WOUNDS

  OLD WOUNDS uvolnili druhej song z chystaného EP "Death Projection", které vyjde 16. září u Good Fight Music. Tahle skladba se jmenuje "Ritual" a můžete si jí poslechnout na soundcloud.

 • Představujeme: CREVASSE

  Pátek, 29. srpen, 2014
  Představujeme: CREVASSE

  CREVASSE se jmenuje nová kapela, kterou dali dohromady lidi z Finisterre, Lawine, Leechfeast, Melete, Sloth nebo Paperplanecrash. Demáč o šesti zářezech si můžete poslechnout na jejich bandcampu. Přesně za týden kapela vyráží na malé evropské turné, česká zastávka bude 8.9. v Plzni ve společnosti Remek.

 • Knihy o holkách v metalu

  Pátek, 29. srpen, 2014
  Knihy o holkách v metalu

  Před několika týdny vyšla kniha "Wicked Woman: Women in Metal from the 1960 to Now" od Addison Herron-Wheeler. Stejně jako podobně zaměřenou knihu "Not Just Tits in a Corset" od Jill Hughes Kirtland jí můžete sehnat online zde.

 • Představujeme: STASIS

  Pátek, 29. srpen, 2014
  Představujeme: STASIS

  Nová italská crust core krev se jmenuje STASIS a v sestavě naleznete známé tvář z kapel jako Cancer Spreading, Gravesite, Saturnine atp. Mrkněte na jejich bandcamp.

Celkem záznamů: 12466
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Café na půl cesty)

2. 9. 2014

Eeva (Rus), Otra Vez

Náš tip

show no mercy vol. 3