Novinky

 • Ukázky z debutu SVART STÄDHJÄLP

  Čtvrtek, 28. srpen, 2014
  Ukázky z debutu SVART STÄDHJÄLP

  Švédi SVART STÄDHJÄLP, kteří se jako divokej uragán před pár týdny prohnali i naším krajem, nahráli počátkem roku svoje první LP. To vychází 5. září, tedy příští pátek, za kooperace Punks Only a Halvfigur Records. Ochutnávku v podobě 3 fláků si můžete poslechnout na jejich bandcampu. Špinavej hardcore punk, ovlivněnej 80´s US školou!

 • Poslechni si nové album REASON TO CARE

  Čtvrtek, 28. srpen, 2014
  Poslechni si nové album REASON TO CARE

  REASON TO CARE na svém bandcampu zveřejnili nové album "Evyn". Svůj kousek si můžete přeodbjednat přes Through Love Records, Shivery Productions, Köpfen Records nebo Lacklustre Records. RTC by měli 19. září vystoupit v Praze společně s Rainmaker.

 • 40 let RAMONES: film, dokument, kniha

  Čtvrtek, 28. srpen, 2014
  40 let RAMONES: film, dokument, kniha

  Rok 2016 se ponese ve znamení 40 let od vydání prvního alba RAMONES. Při této příležitosti o nich vznikne film v režii Martina Scorsese, který kromě několika věhlasných snímků (Taxikář, Zuřící býk, Mafiáni, Mys hrůzy, Gangy New Yorku, Skrytá identita, Shutter Island, Vlk z Wall Street, atd.) má zkušenosti i s hudebními dokumenty (Rolling Stones, Bob Dylan, The Band). Není to ale všechno, vedle toho vznikne dokument, mapující raná léta Ramones. Uvidíte řadu záběrů z konce 70. a začátku 80. let, které natočil George Seminara, producent "End of the Century" a "Live in New York" (Agnostic Front, Gorilla Biscuits, Sick Of It All, ad.) a mnoho dalších dosud nezveřejněných materiálů. Zároveň vyjde i kniha, jež bude kombinací prózy (příběh kapely), fotek, vzpomínek a plakátů - spíš než biografií kapely má být jakýmsi dobovým scene-dokumentem.

 • Představujeme: WAR EMBLEM

  Čtvrtek, 28. srpen, 2014
  Představujeme: WAR EMBLEM

  Tak prej pokud hledáte náhradu za Talk Is Poison máte si dle jistých kruhů všimnout kapely WAR EMBLEM. Něco na tom bude. Každopádně mrkněte na jejich bandcamp, kde je demo ke stažení a nová nahrávka k poslechu, která vyjde co nevidět i na LP.

 • R.I.P.: Tim "Rawbiz" Williams

  Čtvrtek, 28. srpen, 2014
  R.I.P.: Tim

  SUICIDAL TENDENCIES včera prostřednictvím svého facebooku oznámili, že jejich basák Tim "Rawbiz" Williams zemřel. Tim působil v kapele od roku 2011, podílel se tedy i na posledním albu "13", vydaném v březnu loňského roku. Byl znám i jako šikovný bubeník a producent. R.I.P.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Kompilace od Alternative Tentacles

  Středa, 27. srpen, 2014
  Kompilace od Alternative Tentacles

  Alternative Tentacles vydali digitální kompilaci nazvanou "Alternative Tentacles for Beginners". Sampler obsahuje celkem 51 kapel, mezi kterými najdete např. Subhumans, Witch Hunt, Ratos De Porao, Articles Of Faith, Citizen Fish, Dead Ending, Unsane, Dicks, Lard a samozřejmě Jello Biafru i s jeho dalšími projekty. K poslechu / koupi zde.

 • Nové videoklipy

  Středa, 27. srpen, 2014
  Nové videoklipy

  TRASH TALK - "The Great Escape" (z aktuální desky "No Peace")
  CRUEL HAND - "Unhinged-Unraveled" (z chystaného alba "The Negatives")
  COMEBACK KID - "Live at Rain City Sessions" (živě 24.5. ve Vancouveru)
  HOPES - "Worthless" (z nového EP "Wake Up", k poslechu tady)
  BOY - "Stay Free" (z debutové desky "Darkest Visions")

 • ŠKODA 120 / CARL GUT split EP je venku

  Středa, 27. srpen, 2014
  ŠKODA 120 / CARL GUT split EP je venku

  Ve spolupráci několika labelů vyšlo fastcore / grind splitko ŠKODA 120 / CARL GUT. Vinyl, sedmipalec v barvě černé a červené. Ukázky ze sedmipalce si můžete poslechnout tady a tady.

 • Nová deska u Dog Bless You Records

  Středa, 27. srpen, 2014
  Nová deska u Dog Bless You Records

  Na tuzemském labelu Dog Bless You Records vyšel split desetipalec WITCHES OF MALIBU / MR. NOBODY & ... (NOBODIES). Elektronika, ambient, noise. Ukázky tady.

 • AGATHOCLES se rozjeli

  Středa, 27. srpen, 2014
  AGATHOCLES se rozjeli

  Belgická mince core legenda AGATHOCLES nás zásobuje poslední týdny slušnou porcí novinek. Dalšími plánovanými či již vydanými nahrávkami jsou: AGATHOCLES / DE BLENDERS split CD, AGATHOCLES / CANNIBE split CD a AGATHOCLES / TERROR FIRMER split EP.

Celkem záznamů: 12456
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Milevsko (hospoda U Broučka)

29. 8. 2014

Restriction, Svině!, Loosers

Náš tip

Kravál v garáži