Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • První singl z nové desky OATHBREAKER

  Čtvrtek, 28. červenec, 2016
  První singl z nové desky OATHBREAKER

  Belgičtí OATHBREAKER, které jste mohli v neděli vidět na Fluff festu, vydávají 30. září u Deathwish nové album "Rheia". Obsahovat bude 10 válů, přičemž pátou skladbu "Needles In Your Skin" si můžete poslechnout tady. Mastering a mixing Jack Shirley, který má na triku nahrávky např. od Deafheaven či Loma Prieta.

 • Představujeme: PLANET Y

  Čtvrtek, 28. červenec, 2016
  Představujeme: PLANET Y

  Kodaňská punk kapela PLANET Y vydala v dubnu demo kazetu, kterou si kromě vlastního vydání i sama nahrála. Kazeta je už sice pryč, ale nahrávka se jistě v dohledné době znovu na nějakém nosiči objeví. Mezitím si ji můžete poslechnout / stáhnout tady. Planet Y mimo jiné vystoupili i na letošním K-Town festivalu.

 • Dischord records na bandcampu

  Čtvrtek, 28. červenec, 2016
  Dischord records na bandcampu

  Kultovní vydavatelství Dischord records, které v roce 1980 založil Ian MacKaye (Minor Threat, Fugazi, Teen Idles, Embrace), a které se orientuje zejména (ačkoliv ne výhradně) na lokální scénu kolem Washingtonu DC, spustilo svůj bandcamp profil, kde najdete nahrávky od Minor Threat, Government Issue, Fugazi, Embrace, Iron Cross, Jawbox, Lungfish, Youth Brigade, State of Alert a řady dalších.

 • Dva songy z debutu ROUGH HANDS

  Čtvrtek, 28. červenec, 2016
  Dva songy z debutu ROUGH HANDS

  Angličtí ROUGH HANDS hodili na bandcamp dva vály z chystaného debutového LP "Let Me Win Your Hearts and Minds", které vychází 5. srpna u Dog Knights Production. Kapela pochází z jižního Londýna a hraje od roku 2011 jakýsi mix hardcore a post-hardcore, na svém kontě má dva sedmipalce "self-titled" a "Nothing´s Changed".

 • DEAD MEN´S CHEST se zpěvákem Action

  Čtvrtek, 28. červenec, 2016
  DEAD MEN´S CHEST se zpěvákem Action

  Londýnská těžkotonážní kapela DEAD MEN´S CHEST zveřejnila skladbu "Insufferable", ve které hostuje Heath Crosby (Stampin Ground, Days Of End). Song pochází z chystané desky "Violent Days", která vychází 7. října u BDHW records. Začátkem roku kapela oznámila nového zpěváka, kterým je xPapax z teplických Action.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • NAILS ukončují činnost na neurčito

  Středa, 27. červenec, 2016
  NAILS ukončují činnost na neurčito

  Pokud jste se těšili na listopadový koncert NAILS, máme pro vás nemilou zprávu. Kapela na neurčito pozastavuje činnost a avizovaný koncert je tím pádem zrušen. Pravdou je, že frontman Todd Jones se nedávno v rozhovoru pro Decibel nechal slyšet, že kapela už se málem rozpadla krátce po podepsání s Nuclear Blast v roce 2014. Právě u nich letos vydala zřejmě své poslední album "You Will Never Be One Of Us".

 • WDC hardcore MISLED YOUTH s novou nahrávkou

  Středa, 27. červenec, 2016
  WDC hardcore MISLED YOUTH s novou nahrávkou

  MISLED YOUTH z Washingtonu DC vydávají u Refuse Records novou 7" nahrávku "Excuse For Existence", celou si ji můžete poslechnout na bandcampu. Na kytaru tady hraje basák Coke Bust, za mikrofonem pak hřímá jeho brůdr.

 • Představujeme: WARTHOG

  Středa, 27. červenec, 2016
  Představujeme: WARTHOG

  O WARTHOG se s nadsázkou traduje, že je to společně s Goosebumps "nejdiskutovanější NYC kapela, o které mimo New York City nikdo neslyšel". Tak to pojďme trochu změnit: u Beach Impediment records jim někdy na přelomu léta a podzimu vyjde eponymní EP. Prokoušou se na něj songy z demo kazety, kterou si můžete poslechnout tady. Na svém kontě už Warthog mají další dvě EPs "Exterminate Me" (2013) a "Prison" (2014).

 • Song z chystané desky SELF DEFENSE FAMILY

  Středa, 27. červenec, 2016
  Song z chystané desky SELF DEFENSE FAMILY

  Na Brooklyn Vegan si můžete poslechnout skladbu "Brittany Murphy In 8 Mile" od SELF DEFENSE FAMILY. Objeví se na chystaném 12"LP "Colicky", které vyjde 9. září vrámci mini-LP série od Iron Pier. Začátkem října vyráží kapela na evropské turné, nejbližší zastávky 6. října Berlín a 8. října Vídeň.

 • Nové nahrávky k poslechu

  Středa, 27. červenec, 2016
  Nové nahrávky k poslechu

  GOVERNMENT FLU - "Vile Life" (nová deska 80´s hardcore z Varšavy)
  RINGWORM - "Snake Church" (nové album Clevo hardcore veteránů)
  BELGRADO - "Obraz" (post-punk z Barcelony, viz novinky z 19. a 21.7.)
  DENY THE CROSS - "Alpha Ghoul" (ex-Municipal Waste, Spazz, atd.)
  STATUES ON FIRE - "No Tomorrow" (druhé album skate punks z Brazílie)
  DEER IN THE HEADLIGHTS
  - "Mental Health" (nové album emoviolence z Bosny)
  RÜBÄNÏSKÖ - "Keď zvoní kosa" (nové 7" EP bude poprvé k dostání na FFUD festu)
  FOREVER UNCLEAN - "Float" (nové EP punks z Kodaně vychází na podzim)

Celkem záznamů: 14808
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Klub FAMU)

28. 7. 2016

The Cosmic Dead (space rock acid, Sco), Julinko, Madhouse Express

Náš tip

lf-lbc