Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Vychází HLUBOKÁ ORBA č. 31

  Středa, 7. prosinec, 2016
  Vychází HLUBOKÁ ORBA č. 31

  Právě vychází poslední Hluboká orba, poprvé bude k prodeji v sobotu 10.12.2016 na Killed by Brno na Yachtu. Celkem 268 stran z ní dělá nejobsáhlejší a největší DIY hardcore-punkový zin, který kdy v České republice vyšel! Přebal od Sugiho (grafika HELLSHOCK, SELFISH, SYSTEMATIC DEATH, MASAKARI, WARHEAD ad.), obálka od Miša (S.I.K.A.), uvnitř rozhovory s Filipem a Kristýnou Fuchsovými, Martinem Anderem (NESEhnutí), SEE YOU IN HELL, PIOGGIA NERA (Ita), RAVAGE FIX (Che/Ger), švédskými SOUNDS OF DISASTER, Bobíkem (ZELENÍ KANIBALOVÉ), ANKYLYM (Rus), De La Muitnieks Tapes records, View Beyond records, Neilem Robinsonem (NAUSEA, FINAL WARNING) a spoustou dalších. Toureporty FEAR OF EXTINCTION, AD ACTA, POILING POINT / PRÜGELKNABE, BETON, INNOXIA CORPORA / TELEFON, ROXOR, články o Chaos a Gracia (Keyda), Bermuda Triangle Fest (Pája), Wir Müssen Zusammenhalten kolektivu, hlubinná rekapitulace všech Oreb od Inyho (GRIDE), pohled na začátky punku a hardcoru v 90. letech v Brně (od Honzy M. – 1000 LET OD RÁJE) = facebook a mobilní telefony nečekej, Analog Freaks, první léta MRTVÉ BUDOUCNOSTI (od Kordy) a připočítej tuny recenzí a 21 sloupků. Obsah připravil Phil Hell a dopracovala skupina odpadlíků. Objednávat můžeš nebo musíš tomto mejlu. Live it or leave it!

 • Song z chystaného ipka INSIST

  Středa, 7. prosinec, 2016
  Song z chystaného ipka INSIST

  INSIST - Manchester youth crew hardcore! Na bandcampu si můžete poslechnout vál "Peace Begins Within" z chystaného EP "Here & Now". Obsahovat bude 5 skladeb a vyjde u React! records. Nechte si šmakovat.

 • Další vál od GINNUNGAGAP

  Středa, 7. prosinec, 2016
  Další vál od GINNUNGAGAP

  A máme tady další vál z připravovaného debutu žižkovské legendy GINNUNGAGAP v podobě válu "Svoboda zlodějů svobody" a to rovnu ve formátu videoklipu. Vál bude součástí alba "Nejsi vítěz".

 • DARKO chystají debutové album

  Středa, 7. prosinec, 2016
  DARKO chystají debutové album

  Anglická skate punková parta DARKO vydává 3. února u Bird Attack records svoje debutové album "Bonsai Mammoth". Následovat bude předchozímu EP "Sea of Trees" z roku 2014.

 • BLACK ASPIRIN split kazeta

  Středa, 7. prosinec, 2016
  BLACK ASPIRIN split kazeta

  A máme tady další černočernou vlaštovku v podobě válu "Handsome Slavemaster" od pražských BLACK ASPIRIN, která by se měla objevit na split kazetě s LACK OF SUN koncem letošního roku.

 • vinyl brothers
 • Vinyl brothers

  vinyl brothers
 • Phobia Records novinky

  Úterý, 6. prosinec, 2016
  Phobia Records novinky

  Na Phobia Records bandcampu si můžete poslechnout pár válů z připravovaného split desetipalce dvou švédských kapel ÅTERFALL / VANVETT a kompletní nahrávku ze sedmipalce HOW LONG? / SLAVERY, který vyšel letos na jaře.

 • Death metal news

  Úterý, 6. prosinec, 2016
  Death metal news

  U Selfmadegod vyšlo split EP CALM HATCHERY / LAGO. Polský a americký death metal. Nová deska REVEL IN FLESH s názvem "Emissary Of All Plagues" vychází u Cyclone Empire Records. Dva vály tady. A konečně do třetice všeho dobrého u Metal Blade vyšel repres BOLT THROWER - "Mercenary" LP.

 • Chystané album ROTTEN MIND

  Úterý, 6. prosinec, 2016
  Chystané album ROTTEN MIND

  ROTTEN MIND ze Švédska dávají ochutnat ze sedmipalce "Things I Can´t See", který vyjde v lednu. Jeho druhou polovinu bude okupovat song "I´m Waiting For the Man", cover Lou Reeda. Následovat mu bude eponymní velké album, které vyjde 17. března u Lövely records. Na něm najdete 10 skladeb, vyjde i v barevné / žíhané limitce.

 • Takhle znějí PROPAGANDHI před nahráváním

  Úterý, 6. prosinec, 2016
  Takhle znějí PROPAGANDHI před nahráváním

  Kanadští PROPAGANDHI vydávají všechny dema z alba "Supporting Caste" (2009). Ochutnávku v podobě "Without Love" si můžete poslechnout tady, kde si zároveň lze celou věc zakoupit za pět babek. Tyto verze byly nahrány v říjnu 2008 těsně před jejich nahráním v Blasting Room. Kapela aktuálně pracuje na novém albu.

 • Nové videoklipy

  Úterý, 6. prosinec, 2016
  Nové videoklipy

  TOTAL CHAOS - "Nation of War" (z aktuální desky "World of Insanity")
  STICK TO YOUR GUNS - "Better Ash Than Dust" (ze stejnojmenného EP)
  RUINED FAMILIES - "We Want Everything" (z nového LP "Education")
  NOPRON - "Decore" (z říjnového "s/t" EP hardcore punk kapely z Itálie)
  INVSN -
  "Immer Zu" (z nového alba "The Beautiful Stories")
  IN EVIL HOUR
  - "Paveway IV" (nový singl melodic hardcore kapely z Anglie)
  THREE YEARS - "Thin Blue Line" (z chystaného alba "Devolution" HC party z Chicaga)
  PRO-PAIN - "Voice of Rebellion" (titulní song z loňské desky těchto NYHC matadorů)
  TOMÁŠ PALUCHA
  - "Selective Amnesia" (z první velké desky "Guru" u Silver Rocket)
  DEADAIRES - "Constance Demario" (kapela z původním basákam Against Me!)

Celkem záznamů: 15258
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan