Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • OEF 2015 představuje: CLOUD RAT

  Pátek, 22. květen, 2015
  OEF 2015 představuje: CLOUD RAT

  Představte si Dead In The Dirt nebo All Pigs Must Die, ale s ženským řevem. CLOUD RAT! Na letošním Obscene Extreme festivalu. Info tady.

 • TRAGIC FILM u Crucificados

  Pátek, 22. květen, 2015
  TRAGIC FILM u Crucificados

  Na německém labelu Crucificados vyšel singl japonské thrash / power violence kapely TRAGIC FILM. Pro fans Charles Bronson nebo Slight Slappers povinnost. Kapelový bandcamp tady.

 • CRIPPLED FOX končí, nastupuje TOPPER HARLEY

  Pátek, 22. květen, 2015
  CRIPPLED FOX končí, nastupuje TOPPER HARLEY

  CRIPPLED FOX, uragánovej thrashcore z Budapešti, jsou právě na svém posledním turné a včera v Liberci se naposledy ukázali v ČR. Pokud se ještě dostaneš na některou z jejich zahraničních zastávek, neočekávej slibovanou novou desku. Díky Record Store Day a upřednostnění zakázek major labelů totiž nebyly desky dodány ve slíbeném termínu a kapela je tak na turné nedostala. Zatím můžeš aspoň čeknout jejich boční projekt TOPPER HARLEY, kteří nahráli 9 válů (3:54 min.) pro chystané split EP s kalifornskými CHARLIExSHEEN. Ochutnávku v podobě 4 fláků čekuj tady.

 • První velká deska THE AFTERNOON GENTLEMEN

  Pátek, 22. květen, 2015
  První velká deska THE AFTERNOON GENTLEMEN

  Po mnoha singlech a několika kazetách právě vychází první velká deska THE AFTERNOON GENTLEMEN, bouřlivé partičky z Leeds. Drtící směsice fast / grind / power violence / punk ve velmi propracovaném podání. Momentálně nejlepší kapela extrémního ranku z ostrovů, která dobyla mimo Evropy i Ameriku, kde právě vychází americký press singlu "Grind In The Mind". Debutní LP zahrnuje 16 songů klasické jízdy TAG jak ji známe, vše na 180g vinylu a v gatefold obalu, o který se postaral mistr Storrow.  Deska vychází v kooperaci Dead Heroes labelu a Bones Brigade rec. Seženeš na www.deadheroes.cz.

 • Vyšlo nové ipko EARTH CRISIS

  Pátek, 22. květen, 2015
  Vyšlo nové ipko EARTH CRISIS

  Vegan straight edge metalcore veteráni EARTH CRISIS předevčírem u Bullet Tooth records vydali nové 7"EP/CD s názvem "The Discipline". Obsahuje 2 nově nahrané vály z debutové desky "Destroy the Machines" a 2 dosud nevydané, které ale die-hard fans možná poznají z nevydaných demáčů z 90. let. Celé je to k poslechu tady.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Nové EP od KUUDES SILMÄ z Helsinek

  Čtvrtek, 21. květen, 2015
  Nové EP od KUUDES SILMÄ z Helsinek

  Finská punk kapela KUUDES SILMÄ nedávno vypustila videoklip k písni "Kuolemaa" jakožto předzvěst chystaného stejnojmenného 7" EP. To nyní vychází u Combat Rock Industry a obsahuje 2 nové vály a cover portlandských Dead Moon s textem přeloženým do finštiny. Vychází v nákladu 500 kusů.

 • Nová nahrávka švédských RÄD

  Čtvrtek, 21. květen, 2015
  Nová nahrávka švédských RÄD

  Švédská hardcore bruska RÄD pověsila na svůj bandcamp novou nahrávku pojmenovanou jednoduše "II". Poslechnout si ji můžete zde.

 • Split HIBAKUSHA / HIROSHIMA NIGHTMARE

  Čtvrtek, 21. květen, 2015
  Split HIBAKUSHA / HIROSHIMA NIGHTMARE

  Právě vyšel dlouho plánovaný split spřátelených smeček HIBAKUSHA / HIROSHIMA NIGHTMARE. Deska vyšla za účastí 13ti tuzemských vydavatelů v nákladu 300 ks. Barevný obal s texty, černá deska, samolepka a vložený překlad textů v angličtině. Na straně Hiroshima Nightmare najdete jeden megatemný thrash punkový zářez. Druhá strana sekunduje pěti atomovými výbuchy tria Hibakusha.

 • Debut CONNOISEUR u Tankcrimes

  Čtvrtek, 21. květen, 2015
  Debut CONNOISEUR u Tankcrimes

  U Tankcrimes vychází debutová nahrávka CONNOISEUR z Kalifornie. Jmenuje se "Stoner Justice" a obsahuje 14 studiovejch válů + dalších 15 nahraných živě během koncertu v 924 Gilman St. Trochu toho poslechu tady, předobjednávky, tracklist a další info tady. Stoner violence!

 • Představujeme: VEHEMENCE

  Čtvrtek, 21. květen, 2015
  Představujeme: VEHEMENCE

  Nancy a Štrasburk, Francie. Sestavu VEHEMENCE tvoří 3 holky a 1 kluk, hrajou temnej crust punk a maj na kontě demo, vydané na kazetách a CD-r. Poslechnout si ho můžete na soundcloud. Diskografii jim ale co nevidět rozšíří split LP se švédkama VICIOUS IRENE.

Celkem záznamů: 13357
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Immortal shadows fest

Frýdek-Místek (zahrada Národního domu / Stoun)
23. 5. 2015

Hypnos, Brutally Deceased, Lahar, Dobytčí mor, Virtual Void, Ennoia, Soundless, 8 dní venkova ... (v případě špatného počasí se akce bude konat v klubu Stoun)

Náš tip

lapin v brně