Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Nové album ARCHIVIST a spol.

  Pátek, 24. únor, 2017
  Nové album ARCHIVIST a spol.

  Avizované nové album "Construct" od ARCHIVIST je venku, tedy alespoň jeho digitální verze, která je k dispozici tady. Fyzicky vychází koncem května a následuje eponymnímu debutu z roku 2015, artwork má na svědomí tradičně zpěvák Alex CF z Fall of Efrafa / Lightbearer. Stejně tak je tomu i v případě dalších připravovaných titulů, které jsme představovali v Novinkách z 23. prosince. Split AUTARCH / LANDBRIDGE čekujte tady (vyjde na začátku května), album "Upheaval" od atmosférického metalu SÓL pak tady (vyjde na konci dubna), zde neplést s pochybnou partou z Plzně stejného názvu, tahle kapela pochází z Portlandu. Všechny tituly vychází na německém Alerta Antifascista.

 • ADRESTIA vzdávají hold bojujícím v Rojavě

  Pátek, 24. únor, 2017
  ADRESTIA vzdávají hold bojujícím v Rojavě

  Nedávno jsme představovali novou švédskou krev ADRESTIA, v jejíž sestavě působí členové Shades Of Grey, Future Ruins, Hall Keft a Snake Tongue, a která hraje mix crust punku a švédského oldschool death metalu. Kapela nyní vypustila videoklip "The Sun of Rojava", věnovaný bojovnicím a bojovníkům z YPG/YPJ v Rojavě. Skladba pochází ze split EP s MARTYRDÖD (vyjde v březnu), zároveň se objeví na připravovaném debutovém LP "The Art of Modern Warfare", který vyjde u tuzemských Insane Society / Phobia records.

 • FORESEEN z Finska vypalují sluchovody

  Pátek, 24. únor, 2017
  FORESEEN z Finska vypalují sluchovody

  Finští FORESEEN vydávají 24. dubna svoje druhé album "Grave Danger", první vypalovačku v podobě "Chemical Heritage" si můžete poslechnout tady. Album následuje debutovému "Helsinki Savagery" z roku 2014 a v Evropě vychází u Svart records.

 • Song z chystané desky AT THE DRIVE IN

  Pátek, 24. únor, 2017
  Song z chystané desky AT THE DRIVE IN

  Nové album AT THE DRIVE IN se bude jmenovat "in•ter a•li•a" a vyjde 5. května u Rise records. Na youtube můžete prostřednictvím lyric videa okoštovat skladbu "Incurably Innocent". Bude se jednat o první nové album kapely po 17 letech, předchozí "Relationship of Command" vyšlo v roce 2000.

 • DIS-K47 vydávají debutové LP

  Pátek, 24. únor, 2017
  DIS-K47 vydávají debutové LP

  Vychází debutové album znojemské d-beat / punk kapely DIS-K47, jmenuje se "Hysterie kolem nás..." a obsahuje 8 skladeb. Stranu A tvoří aktuální kapelová tvorba, nahraná v létě 2016 ve vyškovském Davosu. Na straně E pak najdete starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu, nahrané ve znojemském studiu Giovanni v letech 2013-2014. LP vychází v nákladu 250ks (z toho 50ks limit) a v kooperaci 13 labelů z ČR i Slovenska.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • NO CHANCE OF RECOVERY mají venku EP

  Čtvrtek, 23. únor, 2017
  NO CHANCE OF RECOVERY mají venku EP

  Avizované EP "Freedom´s Just a Word You´re Free To Say" pražských NO CHANCE OF RECOVERY je nyní k poslechu / stažení na bandcampu kapely. Jeho křest se bude konat dnes v pražském Klubu FAMU ve společnosti I Am Pentagon a Cumulonimbus. "Hudba založená na komplikovanosti a emocích beznaděje".

 • Demo TWIN RIVALS u State of Mind

  Čtvrtek, 23. únor, 2017
  Demo TWIN RIVALS u State of Mind

  Hardcoroví TWIN RIVALS z Toronta si plácli se State Of Mind recordings, prvním hmatatelným výsledkem jejich spolupráce bude kazetová verze jejich loňského demáče. V sestavě působí členové Bathurst, Policies And Procedures a The Pettit Project.

 • Nové album DARLIGT SELSKAB

  Čtvrtek, 23. únor, 2017
  Nové album DARLIGT SELSKAB

  Vypadá to, že nové LP dánské anarcho-punkové kapely DARLIGT SELSKAB (v překladu něco jako "Špatná společnost") konečně spatřuje světlo světa. Jmenuje se "Köbenhavn" a na bandcampu švédského Not Enough records se objevilo v celé své kráse. Kapelu koncem roku 2011 založil zpěvák Paragraf 119 a Skarpretter Adam.

 • Představujeme: KAJSE/KAJTO

  Čtvrtek, 23. únor, 2017
  Představujeme: KAJSE/KAJTO

  Některé známé tváře ošlehané severským větrem se objevují v sestavě nové kapely z Liberce, která nedávno fungovala pod názvem Moloko Vellocet. Nyní překřtěni na KAJSE/KAJTO nahráli demo, které si můžete poslechnout tady. A že je to tuze syrové! Naživo 7. března v Praze na Půlce společně s Convince z Ruska.

 • Další oběť neonacistů v Rusku

  Středa, 22. únor, 2017
  Další oběť neonacistů v Rusku

  Neonacistické řádění v Rusku má na kontě další oběť. Tuto sobotu byl po koncertě The Exploited v Petrohradu zavražděn Igor, kterému bylo 27 let. Údajně se tak stalo po té, co se ohradil proti hajlování skupinky nácků. Igor podlehl bodnému zranění v oblasti břicha během převozu nemocnice, pachatelé z místa činu utekli. Odpočívej v pokoji ...

Celkem záznamů: 15530
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan