Novinky

 • Re-edice debutu DEAD TO A DYING WORLD

  Pondělí, 25. červen, 2018
  Re-edice debutu DEAD TO A DYING WORLD

  Za spolupráce Alerta Antifascista a Tofu Carnage records vychází re-edice eponymního debutového alba (2011) DEAD TO A DYING WORLD z Dallasu. Remixovaná, remasterovaná a pod názvem "Reprise" bude kromě původního materiálu obsahovat i bonus v podobě coveru Leonarda Cohena, k němuž můžete sjet videoklip tady. Vinyl vyjde na podzim.

 • Shánějí se labely pro split CONQUESTIO se SDD

  Pondělí, 25. červen, 2018
  Shánějí se labely pro split CONQUESTIO se SDD

  Na podzim se plánuje split LP pardubických crust-punks CONQUESTIO s jihoamerickou nakládačkou SOBRAS DEL DESCONTENTO z Chile. Kapely momentálně shánějí labely ochotné se spolupodílet na vydání, v případě zájmu se ozvi na tento e-mail nebo přes profily kapel (Conquestio, Sobras del Desconento).

 • Nové nahrávky k poslechu

  Pondělí, 25. červen, 2018
  Nové nahrávky k poslechu

  MONSTER SQUAD - "Depression" (nové album chaos punks z Kalifornie)
  SPINE - "Faith" (nové album hardcore z Kansas City vyšlo u Bridge 9)
  NO PROBLEM - "Let God Sort´em Out" (avizovaná novinka punks z Kanady)
  V/A - "Dis Is Malmö" (nová kompilace kapel ze švédského Malmö)
  POVODÍ OHŘE - "s/t" (debutová deska vychází na LP u Stoned to Death)
  BLEAKNESS - "Frozen Refuge" (nové 12" EP, ex-Amanda Woodward, Chaviré, Exhaustion)
  REGIONAL JUSTICE CENTER - "World of Inconvenience" (naštvaný hardcore ze Seattle)
  THE FILAMENTS - "Look to the Skies" (první album UK punks od "Land of Lions" z 2013)
  DARK THOUGHTS
  - "At Work" (nová nahrávka melodického punku z Philadelphie)
  MEANGIRLS - "Is This Me Forever?" (nové album emo-punks z Austinu v Texasu)
  CARSON WELLS - "No Relic" (třetí album post-hardcore / emo kapely ze Skotska)

 • Singl z nové desky WISDOM IN CHAINS

  Pondělí, 25. červen, 2018
  Singl z nové desky WISDOM IN CHAINS

  Pensylvánská hardcore kapela WISDOM IN CHAINS zveřejnila singl "Already Dead" z nového alba "Nothing in Nature Respects Weakness", které vychází za necelý měsíc. V uvedené skladbě hostuje Matt z washingtonských Noi!se. WIC už byla několikrát možnost vidět i na domácích festivalech, ani letos tomu nebude jinak (Brutal Assault).

 • Fotky z koncertu MODERN LIFE IS WAR + CRO-MAGS

  Pátek, 22. červen, 2018
  Fotky z koncertu MODERN LIFE IS WAR + CRO-MAGS

  Po dvou dnech přinášíme další aktualizaci Fotogalerie, tentokrát přidány fotky z úterního koncertu MODERN LIFE IS WAR + CRO-MAGS + CULTURE ABUSE v pražské Eternii. Podívat se na ně můžete tady. Opět platí to co předtím, náhledy nám sice momentálně nefungují, po prokliku na link fotky se ale mezi nimi dá plynule pohybovat.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Připravované hc punkové dokumenty

  Pátek, 22. červen, 2018
  Připravované hc punkové dokumenty

  Tohle vypadá hodně zajímavě, a to nejen pro příznivce japonského punku. "Oh Damn!" se jmenuje dokumentární film mapující japonskou hardcore punk scénu 80. let. Podle dostupných informací vychází neuvěřitelných 34 let po svém vzniku, na krátké promo video můžete mrknout tady. My můžeme jen doufat, že se časem někde objeví i online.

  U dokumentů ještě zůstaneme. Chystá se druhý díl snímku "Records Collecting Dust", který se drží podobného konceptu jako první, ale soustředí se spíš na muzikanty z Východního pobřeží, kteří se v něm rozhovoří o nahrávkách a kapelách, které jim změnily život. Trailer zde.

 • Představujeme: ROZRUCH

  Pátek, 22. červen, 2018
  Představujeme: ROZRUCH

  Na přelomu roku vznikla na trase Znojmo-Brno nová kapela ROZRUCH! s jasným antirasistickým a antifašistickým postojem, v jejíž sestavě najdete členy Moral Hangover, K.P.D. či Dis-K47. Za sebou již letos mají 13 koncertů a jejich debutovou DIY nahrávku obsahující 9 skladeb si můžete poslechnout nebo stáhnout tady.

 • Rozpad JUST WÄR (2014-2018)

  Pátek, 22. červen, 2018
  Rozpad JUST WÄR (2014-2018)

  Pražští JUST WÄR ohlásili znenadání konec. Kapela přitom nedávno angažovala nového zpěváka a zdálo se, že chytila druhý dech. Ruší se koncerty, včetně vystoupení na Mighty Sounds, poslední příležitost vidět je naživo tak bude 29.6. v Praze na Sedmičce ve společnosti Acidez.

 • AGAINST nahrávky na vinylu

  Pátek, 22. červen, 2018
  AGAINST nahrávky na vinylu

  AGAINST byla americká hardcore kapela silně inspirovaná Discharge, která cca v polovině 80. let nahrála demáč a nikdy nevydaný sedmipalec. Label Radio Raheeem se o tuhle vykopávku postaral a vydal obě nahrávky na jednom LP, které se jmenuje "Welcom the the Aftermath". V kapele působili členové Suicidal Tendencies. Venice Beach d-beat! Jeden vál tady.

 • Spuštěny předobjednávky na debut TRAPPIST

  Čtvrtek, 21. červen, 2018
  Spuštěny předobjednávky na debut TRAPPIST

  Na Relapse vychází 17. srpna dříve avizované debutní album all-star hardcore kapely TRAPPIST s názvem "Ancient Brewing Tactics". Pivem nasáklý crusty hardcore thrash se členy a ex-členy Spazz, Infest, Despise You, -(16)-, Killed In Action či Crom. Plus se na albu objevili hosté jako Tony Foresta (Municipal Waste), Steve Brooks (Torche) nebo Blake Harrison (Pig Destroyer). Album bude obsahovat 21 skladeb, z nichž tu s názvem "Wolves In the Tap Room" najdete zde. Artwork pak čekujte tady. Pivo místo tanků! Teda vlastně "No corporate beers"!

Celkem záznamů: 17107
1 2 3 4 5