Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • Songy z přiipravovaného LP FÖRGIFTAD

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  Songy z přiipravovaného LP FÖRGIFTAD

  Na tomhle youtube profilu si můžete poslechnout pár válů od švédských FÖRGIFTAD z připravovaného LP, které se bude jmenovat "Skit Ska Skit Ha" a vyjde ve spolupráci několika labelů (mj. Phobia Records) koncem letošního roku

 • Ochutnávky z nových HURULA a PLEASURE LEFTIST

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  Ochutnávky z nových HURULA a PLEASURE LEFTIST

  Tady si můžete poslechnout song "You You" z chystaného LP PLEASURE LEFTIST. To vyjde pod názvem "The Woods of Heaven". Vzhledem k tomu co hrajou (post-punk) budete možná trochu překvapení, že tahle kapela vzešla z popela 9 Shocks Terror, hardcore z Ohia, kteří to zabalili v roce 2006. Nový singl vypustili i švédští HURULA, což je projekt Roberta Pettersona z Masshysteri / The Vicious. Titulní song z chystané druhé desky "Betongbarn" si můžete poslechnout zde.

 • PARANOID cover měsíce

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  PARANOID cover měsíce

  A máme tady červenec, tudíž další cover of švédských PARANOID. Tentokrát je to song "Day of reckoning" od Pentagram (rok 1987). Video a pár vět o tom proč a jak najdete tady.

 • Chystaný dokument o euro tour ÓDIO SOCIAL

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  Chystaný dokument o euro tour ÓDIO SOCIAL

  Na youtube se můžete podívat na teaser k dokumentu o prvním evropském turné brazilců ÓDIO SOCIAL, které jeli v březnu 2015. Během něho se tahle kapela ze Sao Paula ukázala i na několika koncertech u nás (Praha, Tábor, Ústí, Písek, atd.). Pokud jedeš na Agrotóxico, Olho Seco, Ratos De Porao, Periferia S/A, určitě víš o co jde.

 • Vychází CD MALOMOCNOST PRÁZDNOTY

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  Vychází CD MALOMOCNOST PRÁZDNOTY

  MALOMOCNOST PRÁZDNOTY je bezesporu jedna z nejznámějších legend české punkové scény. Když před lety ukončila činnost, nejeden tvrdý punker uronil slzu. Přesto, že kapela zpravidla nepravidelně hrála nějaké koncerty i v pozdějších letech, něco jako vážnější návrat na scénu přišlo až letos. Mostečáci jsou zpět, v originální sestavě a budou rok vymetat kluby a festivaly. Zatím poslední nahrávka Malomocnosti vznikla před 17 lety(!) a tak bylo už opravdu na čase připravit novou desku. Je rok 2015 a Malomocnost vydává své první CD. Průřez všemi předchozími demáči i několik raritních songů, celkem 20 zářezů. Vše znova nahrané, konečně s perfektním zvukem. Kapele se na CD povedlo dostat i onu energii, kterou jsou její koncerty pověstné. Album vychází v režii kapely za pomoci PHR records a seženeš je jak na koncertech, tak v PHR shopu.

 • magick disk eshop
 • Magick disk eshop

  magick disk eshop
 • Report z koncertu GOD MOTHER

  Středa, 1. červenec, 2015
  Report z koncertu GOD MOTHER

  Přidán report na liberecký koncert švédských kapel GOD MOTHER a TUNGSOL. A že to byl pořádnej šrumec! Jako vždy sekce Reporty nebo přímej odkaz tady.

 • Chystané tituly u Svart records

  Středa, 1. červenec, 2015
  Chystané tituly u Svart records

  Finský label Svart Records chystá několik zajímavých titulů. V srpnu zde vyjde nové 12" EP punkáčů MAAILMANLOPPU, už nyní je ale k mání repress dlouho vyprodaného eponymního LP (2012), který vyšel na červeném vinylu. V září pak vydají nové album SPEEDTRAP, to se bude jmenovat "Straight Shooter" a bude obsahovat 8 válů. Obal od Paula Chapmana zde. O týden později pak bude k mání nová deska "Ordeal" funeral doom metal kapely SKEPTICISM. Taky 8 songů, vyjde na 2LP / CD, obě verze s DVD přílohou. Obal zde.

 • Představujeme: FÖRFALL

  Středa, 1. červenec, 2015
  Představujeme: FÖRFALL

  Švédsko. Göteborg. D-beat. Crust. Punk. Metal. To jsou FÖRFALL. A tady je jejich bandcamp.

 • Vychází split PHENOLHOUSE / BOLO

  Středa, 1. červenec, 2015
  Vychází split PHENOLHOUSE / BOLO

  Power violence / nihil hardcore / grind / noise z Petrohradu, resp. z Moskvy? Proč ne! Na bandcampu můžete okoštovat aktuálně vydaný kazetový split PHENOLHOUSE a BOLO, pričemž ve druhé jmenované můžete najít bubeníka Fatum. Tak hledejte. Kazetu je možno objednat na tomto mejlu za 3 eura + poštovný.

 • MASSOLA dva nové songy

  Středa, 1. červenec, 2015
  MASSOLA dva nové songy

  Na bandzone jazz-grindové formace MASSOLA si můžete poslechnout dva nové songy z připravovaného lathe-cut EP, který se bude jmenovat "Torture-Jazz".

Celkem záznamů: 13503
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Mighty Sounds afterparty

Tábor (MC Orion)
6. 7. 2015

Burning Streets (USA), The Uprising (Ger)

Náš tip

Obstruct, Praha