Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • SPAZZTIC BLURR - old thrash days are back!

  Pátek, 21. říjen, 2016
  SPAZZTIC BLURR - old thrash days are back!

  SPAZZTIC BLURR byl thrashcore vedlejšák členů legendárních Wehrmacht z Portlandu. Jejich debutové a na dlouhé roky jediné album "Before and After" vyšlo v roce 1987 u Earache, aby se nedávno kapela vrátila a nahrála novou desku s názvem "Hello Dum Dums". Jeho chystaná LP verze bude navíc obsahovat ještě druhé LP s remasterovanou verzí demo kazety "Bedrock Blurr" z roku 1986. Součástí gatefoldu je plnobarevný 12" booklet, obsahující texty, fotky, letáky, rozhovory, ilustrace, atd. Chutná záležitost pro fans Wehrmacht, Cryptic Slaughter apod.

 • Poslední release Trabuc Records

  Pátek, 21. říjen, 2016
  Poslední release Trabuc Records

  Úplně posledním releasem u španělského labelu Trabuc Records je CAPE OF BATS - "Violent Occultims" LP. Black / metal z USA. A pak už jenom páček shledáček. Bandcamp tady.

 • Představujeme: WERLY

  Pátek, 21. říjen, 2016
  Představujeme: WERLY

  Nová belgická crust / punk kapela s ex-členem Unhinged, Visions Of War nebo Hiatus se jmenuje WERLY a tady si můžete poslechnout jejich nahrávku, která by měla vyjít i na LP.

 • ALL dostupní opět na vinylu

  Pátek, 21. říjen, 2016
  ALL dostupní opět na vinylu

  ALL budou vydávat vinylovou re-edici alba "Pummel" z roku 1995, v posledních 20 letech jen těžko sehnatelného. Na tento remaster si ale musíte počkat do 7. dubna 2017, kdy vychází u Porterhouse records, předobjednávky už ale běží zde. Už v loňském roce ALL oznámili chystání nového alba, od té doby je ale ticho po pěšině, a tak jejich zatím poslední deskou zůstává "Problematic" z roku 2000.

 • Song z chystané desky RUINED FAMILIES

  Čtvrtek, 20. říjen, 2016
  Song z chystané desky RUINED FAMILIES

  A protože děvčata z Le Tigre si svým novým videoklipem zabouchly dvířka do dnešních periferních novinek, máme tady jedno volné místo pro další výlet do Řecka. RUINED FAMILIES z Atén představili na bandcampu berlínského Adagio830 records skladbu "Image of an Image" (videoklip zde) z třetí desky "Education". Ta bude obsahovat 10 válů na 17 minutách.

 • vinyl brothers
 • Vinyl brothers

  vinyl brothers
 • Split FUCKING INVINCIBLE s LIFESPITE

  Čtvrtek, 20. říjen, 2016
  Split FUCKING INVINCIBLE s LIFESPITE

  Těžká maséřina je avizovaný 7" split FUCKING INVINCIBLE / LIFESPITE, který vyšel za kooperace Atomic Action (USA) a Bones Brigade records (Francie). Pět válů od FI z Providence, v jejichž sestavě figurují členové Dropdead, Daughters, Soul Control a Sweet Jesus. Na druhé straně tři záseky od Lifespite z Holandska / Belgie, jejichž jádro tvoří lidi z Blind to Faith a Left For Dead. Pokud jste připraveni, k poslechu je to zde.

 • Re-edice, re-edice, re-edice ...

  Čtvrtek, 20. říjen, 2016
  Re-edice, re-edice, re-edice ...

  Magic Bullet records vydá re-edici dlouho vyprodaného splitka COLISEUM / DOOMRIDERS ze série "Not Of This World", které původně vyšlo v roce 2005 a bylo poctou Danzigovi. Vychází 18. listopadu na černém, bílém a čirém vinylu. U stejného labelu vychází i re-edice HC punks LOSER LIFE z kalifornského Bakersfieldu, bude se jednat o re-edice čistě digitální, vycházející z jejich předchozích (pouze) kazet a vinylů. Konkrétně "I am Going To Live This Way" (demo), "Things Will Never Change" (2006), "I Want the World" (2008), "My Hell" (2008), "Life Number Two" (2009) a singlu "Burning Fields / Hard to Please". Jejich třetí album si můžete poslechnout tady. To barcelonský BCore Disc records vydává re-edici eponymní desky HOOVER z roku 1998 (Slowdime records). Tahle Washington DC post-hardcore / emo záležitost se dočkala remasteru díky Victoru Garciovi a Ultramarinos Mastering. Kapelu můžete znát i z katalogu Dischord records.

 • Nové album DESPITE EVERYTHING za měsíc

  Čtvrtek, 20. říjen, 2016
  Nové album DESPITE EVERYTHING za měsíc

  Je tomu už hezkých pár měsíců, kdy řečtí DESPITE EVERYTHING zveřejnili song "Tangled Lines" a videoklip "Joke´s On Us" z chystané desky "Trails". Tak vězte, že se konečně dočkáme, nová deska vychází 18. listopadu u Lockjaw records / NoReason records (LP) a Funk Turry Funk (CD). Následuje předchozí "The Dawn Chorus" z roku 2013.

 • NOBODYS po 15 letech s novou deskou

  Čtvrtek, 20. říjen, 2016
  NOBODYS po 15 letech s novou deskou

  Jak dlouho jste neslyšeli o NOBODYS? Tihle punks z Colorado Springs oznámili, že po 15 letech vydají novou desku, bude se jmenovat "Hussy" a vyjde 4. listopadu za kooperace Rad Girlfriend records a D-Tour records. A rovnou si na bandcampu můžete poslechnout dvě nové skladby.

 • PARANOID vydají covery na LP

  Středa, 19. říjen, 2016
  PARANOID vydají covery na LP

  Švédská d-takt bruska PARANOID pověsila na internety, že jejich projekt s názvem "Cover Of The Month", který probíhal v loňském roce a obsahoval každý měsíc jeden cover od známé UG kapely, vyjde na limitovaném vinyl releasu u Svart Records. Všechny covery si můžete poslechnout na jejich youtube kanálu.

Celkem záznamů: 15105
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Ostrava (Barrak Music Club)

24. 10. 2016

Adversity (skatepunk, Fra), Stay On Course (pop-punk), May 24th (pop-punk)

Náš tip

dbn-knfrnt