Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • Punk Aid 3 benefiční pro zvířecí útulky

  Úterý, 2. září, 2014
  Punk Aid 3 benefiční pro zvířecí útulky

  Mike Virus vydal avizovaný třetí díl z kompilační série Punk Aid. Trojka nese podtitul "For the Animals" a veškerý výtěžek z ní jde pro organizaci NKLA, která se stará o opuštěné psy a kočky, kterých je ročně v Americe kolem 6,8 milionu. Z toho 3-4 miliony podstoupí eutanázii. Kompilačka obsahuje 104 kapel z celého světa a stejně jako druhý díl vyšla jen online kvůli maximálnímu snížení nákladů. Poslechnout a zakoupit můžete zde.

 • Chystané album OLD MAN GLOOM

  Úterý, 2. září, 2014
  Chystané album OLD MAN GLOOM

  V listopadu vyjde nové album OLD MAN GLOOM, ponese název "The Ape of God". Podle všeho to vypadá, že vydání si rozdělí SIGE Records (LP) a Profound Lore Records (CD), protože Hydra Head (label frontmana Aarona Turnera) v současnosti není aktivní. Připomeňme, že v sestavě OMG působí členové Converge, Isis a Cave-In.

 • Další re-edice akustických AMENRA

  Úterý, 2. září, 2014
  Další re-edice akustických AMENRA

  U Neuropa Records vyjde 12" LP re-edice EP "Afterlife" belgických AMENRA. Jedná se o akustické EP, které kapela nahrála jako melancholický protipól doom / sludge deskám "Mass". Song "The Dying of Light" k poslechu tady. Jedná se o 400 ks limit edici, z toho 150 kousků na stříbrném vinylu.

 • Kompletní set ULCER

  Úterý, 2. září, 2014
  Kompletní set ULCER

  A nejde o známou fastcore / grind smečku, ale o nový projekt Mr. Axewielda (Effigy, Axewield) s názvem ULCER. Tady se můžete podívat na kompletní set jejich koncertu z akce "Kawakami Forever Gig!!!". Pro otrlé japanofily lahůdka, pro zbytek ...

 • Představujeme: 2084

  Úterý, 2. září, 2014
  Představujeme: 2084

  2084. Psycho death / rock. Soundtrack k návštěvě vašeho oblíbeného hřbitova. Prsty má v tomhle projektu i Brian ze Stormcrow / Femacoffin. Kazeta s názvem "Sign of  the Cross" vyšla u Brainsand Records. V Čechách k dostání zde, download zde a úchylnej klip tady.

 • Nuclear Madness Records
 • Nuclear Madness Records

  Nuclear Madness Records
 • KURNUGIA u Blood Harvest

  Pondělí, 1. září, 2014
  KURNUGIA u Blood Harvest

  Na švédském labelu Blood Harvest Records vyjde sedmipalec KURNUGIA - "Tribulations of the Abyss". V kapele naleznete ex-členy kapel jako Nunslaughter, Integrity, Ringworm, Decrepit atp. Hutný death / doom metal. Poslech zde.

 • Debutová deska APOLITA

  Pondělí, 1. září, 2014
  Debutová deska APOLITA

  APOLITA, hc punk z okolí Kroměříže a nyní částečně i Orlové, vydává svou první desku, pojmenovanou "Kolik nenávisti dokážem tolerovat?". Premiérový zářez do vinylu obsahuje 11 skladeb hardcore punku se stopáží zřídka přesahující 2 minuty a celkovou délkou okolo 20 minut. Vše bylo nahráno ve vyškovském studiu Davos. Černá deska, textovky s angl. překladem a obal od Dana (Rosa Parks, Hledání). Vydáno vlastním nákladem, cena 230,- kč.

 • Poslechni si nové album AGGRO OR DIE!

  Pondělí, 1. září, 2014
  Poslechni si nové album AGGRO OR DIE!

  Detroitská thrashcore punk parta AGGRO OR DIE! zveřejnila na svém bandcampu nové album "The Reign of the Rad & The Skateboard of Education". CD verze už je venku, LP edice v přípravě.

 • Chystaná nahrávka BLACKLISTED

  Pondělí, 1. září, 2014
  Chystaná nahrávka BLACKLISTED

  BLACKLISTED z Philadelphie dokončujou mix novejch válů, na nicneříkající 15-sekundový video se můžete podívat tady. Nová nahrávka bude následovat poslednímu EP "So, You Are a Magician?" z roku 2012. Poslední velká deska jim vyšla v roce 2009 u Deathwish a měla název "No One Deserves to Be Here More Than Me".

 • INDOCTRINATE hledají labely

  Pondělí, 1. září, 2014
  INDOCTRINATE hledají labely

  Rakouská hardcore / crust kapela INDOCTRINATE, které vyšlo debutní EP u Profane Existence, hledá labely ochotné se podílet na debutním albu. Jak zní právě sedmipalec, který již vyšel, si můžete poslechnout tady.

Celkem záznamů: 12471
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Café na půl cesty)

2. 9. 2014

Eeva (Rus), Otra Vez

Náš tip

All Metal Heads Spending Loud Night vol. 8