Novinky

 • PIOGGIA NERA hledají labely

  Čtvrtek, 18. září, 2014
  PIOGGIA NERA hledají labely

  Italská temná post punková kapela PIOGGIA NERA hledá labely na vydání nového alba. Poslechnout si zbrusu novou nahrávku můžete tady a tamtéž zároveň naleznete kontakt na kapelu.

 • Nové desky u Plague Islands

  Čtvrtek, 18. září, 2014
  Nové desky u Plague Islands

  Nové tituly (tedy ehm i poněkud starší ...) u švédského labelu Plague Islands jsou a zároveň tímto představujeme nové kapely: RUST - "Damned Hellish Voids" LP a MODORRA - "Solar Anus" LP. Poslech zde. Hrubý death metal / punk!

 • Nový videoklip IRON REAGAN

  Čtvrtek, 18. září, 2014
  Nový videoklip IRON REAGAN

  IRON REAGAN zveřejnili nový videoklip k songu "Miserable Failure", čeknout jej můžete tady. Režie se ujal Whitey McConaughy, kterej už má na triku klipy od Red Fang, Off! nebo třeba ZZ Top. Pozornější z vás určitě v cameo rolích poznaj členy Toxic Holocaust, Red Fang nebo Mudhoney.

 • Dva vály z chystané desky SYSTEMATIK

  Čtvrtek, 18. září, 2014
  Dva vály z chystané desky SYSTEMATIK

  Podle válů "Submission" a "Another Nightmare", které byly pověšeny na bandcamp Sabotage Records, vypadá nová deska "Bondage" od SYSTEMATIK velmi slibně. V březnu 2015 kapela vyrazí na evropské turné.

 • Poslechni si debut BLACK COFFEE

  Čtvrtek, 18. září, 2014
  Poslechni si debut BLACK COFFEE

  Texasští špinavci BLACK COFFEE, v jejichž sestavě najdeme členy a ex-členy kapel jako Roger Miret And The Disasters, Street Dogs a Peloton, drtící nihilistickej chaotic punkrock, vydávají svou první desku s názvem "For the Birds". Poslechnout si jí můžete na bandcampu londýnského DIY labelu Cult Culture.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Akce za práva zvířat zítra v Brně

  Středa, 17. září, 2014
  Akce za práva zvířat zítra v Brně

  Kolektiv pro zvířata a 269 pořádají zítra v Brně protestní akci za práva zvířat. "Vyjádřeme nesouhlas s tím, jak je na zvířata nahlíženo, při příznačné události - Slavnostech jídla v Brně. Ukažme pravdu: že se nejedná o jídlo, ale smrt a utrpení a že tato událost není slavnost, ale pohřeb. Tentokrát budeme protestovat mlčky, se symbolicky zalepenými ústy, abychom poukázali na mlčení a lhostejnost společnosti ke zvířatům." Pro více informací o akci se můžeš podívat na fb událost.

 • RED DONS vydávají singl s TV Smith

  Středa, 17. září, 2014
  RED DONS vydávají singl s TV Smith

  RED DONS budou v říjnu u Deranged Records vydávat novej singl "A Vote for the Unknown", ve kterém bude hostovat i TV Smith z The Adverts. Na soundcloud si z něj můžete titulní song.

 • Debutní singl FAMINE venku

  Středa, 17. září, 2014
  Debutní singl FAMINE venku

  FAMINE - "Campaign For Expenditure Reduction" je limitovaná edice debutniho singlu jedné z nejdiskutovanějších nových kapel součastné fast/grind UK scény se super aktivním Georgem, jinak novým basákem The Afternoon Gentlemen. Normální verze tohoto singlu vychází ve spolupráci 6 labelů. Limit se sedmi barevnými variacemi speciálního přebalu (v ČR - modrá, zelená, žlutá a růžová verze) a stejně jako regulerní verze na černém, bílém a zeleném vinylu. Dvoučlenná teenage kapela z Leedsu silně ovlivněná Despise You. Famine vyrážejí v listopadu na euro tour společně s Black Cop (fastcore, Glasgow) a Dog Eggs (fastcore, Leeds), české zastávky budou pondělí 10.11. (Praha) a úterý 11.11. (Plan B Cafe, Ostrava). Více na www.faminegrind.bandcamp.com nebo www.deadheroes.cz.

 • BETON u Totalpunk Records

  Středa, 17. září, 2014
  BETON u Totalpunk Records

  Nové album slovenské metal / punk smečky BETON vyšlo na CD u ruského labelu Totalpunk Records. Deska se jmenuje "Koňský Kokot" a vinyl verze vyjde letos v zimě. Mrkněte na videoklip k songu "Vajnory".

 • LIFE CHAIN sedmipalec venku

  Středa, 17. září, 2014
  LIFE CHAIN sedmipalec venku

  Ve spolupráci Konton Crusher a Imminent Destruction vyšel nový sedmipalec americké d-beat punk mašině LIFE CHAIN s názvem "No Laughter". Hlukové (doslova) ukázky si můžete poslechnout tady.

Celkem záznamů: 12527
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

United crusties present:

Brno (Vegalité)
18. 9. 2014

Maquina Muerta (raw punk, Mex), Yarvar Cocha, Kullervo

Náš tip

Bolt Thrower