Novinky

 • Představujeme: MUTILATED TONGUE

  Čtvrtek, 22. únor, 2018
  Představujeme: MUTILATED TONGUE

  Zaměřme svou pozornost do kalifornského Oaklandu, kde dali členové a členky Punch a Look Back And Laugh (jmenovitě Brian Stern, Moses Saarni a Tobia Minckler) dohromady novou hardcore punk kapelu s názvem MUTILATED TONGUE. Jejich první demáč se sedmi válama čekujte na bandcampu.

 • Flexi HONNÖR SS je venku

  Čtvrtek, 22. únor, 2018
  Flexi HONNÖR SS je venku

  Na Phobia Records vyšlo flexi švédské d-beat / raw punk kapely HONNÖR SS. Tři songy na jednostranném černém kulatém flexi nahrané ve Studiu D-Takt pod dohledem Jana Jutily. Pro fans Anti-Cimex, Skitlickers. Vyšlo v nákladu 300 ks, ručně číslované obaly a prvních 30 objednávek z eshopu Phobia Records s bonusovou kapelovou nášivkou.

 • NO RESTRAINT a následky Trumpovy rétoriky

  Čtvrtek, 22. únor, 2018
  NO RESTRAINT a následky Trumpovy rétoriky

  NO RESTRAINT, 90´s vegan hardcore z Jacksonville na Floridě. V polovině března vydávají nové EP s názvem "Growth", které vyjde za kooperace Bound By Modern Age a Bitter Melody records, ke vyšlo i jejich předchozí EP "The Branches of Suffering" a split s Down In It (obě 2015). Obsahovat bude 5 skladeb, z nichž tu s názvem "Grasping", zabývající se nebezpečnou rétorikou v americké politice po Trumpově nástupu do prezidentského úřadu a nerespektováním lidských svobod a práv, najdete tady.

 • Podrobnosti o desce SCUMRAID

  Čtvrtek, 22. únor, 2018
  Podrobnosti o desce SCUMRAID

  Korejská odpověď na hlučný raw punk alá Disclose / Framtid s názvem SCUMRAID vypustila koncem loňského roku info o nové desce s názvem "Control". Takže deska už je venku a finálně obsahuje 10 nových válů a pár již použitých na různých formátech. Navíc je nyní celá k poslechnu na labelovém bandcampu. Vyšlo u Iron Lung Records.

 • Vyjde bestofka LAWRENCE ARMS

  Čtvrtek, 22. únor, 2018
  Vyjde bestofka LAWRENCE ARMS

  30. března vychází u Fat Wreck bestofka chicagským LAWRENCE ARMS. Jmenovat se bude "We Are the Champions of the World" a obsahovat bude 29 skladeb napříč jejich repertoárem. 24 z toho tvoří oblíbené skladby členů kapely, zbylých 5 je dosud nevydaných z nahrávací session k albu "Oh! Calcutta!" z roku 2006. Ochutnávka tady.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • DROM vzpomínají na genocidu v českých táborech

  Středa, 21. únor, 2018
  DROM vzpomínají na genocidu v českých táborech

  Je tomu už skoro pět let, co liberečtí DROM vydali svůj řadový debut "Hectop". Očekávané nové album "Tady bůh není!" vychází 1. května a tématicky se věnuje českým táborům smrti. „I po více než sedmdesáti letech se část naší společnosti staví k hrůzám spáchaným v Letech a dalších českých táborech smrti zády. Životní osudy internovaných jsou relativizovány, zločiny zpochybňovány. Deska Tady bůh není! je naší odpovědí,“ říkají Drom a na ploše čtyřiceti minut servírují šest emocionálních skladeb, z nichž první si můžete poslechnout tady. Více informací o nahrávce v tomto článku.

 • RAPT diskografie u F.O.A.D.

  Středa, 21. únor, 2018
  RAPT diskografie u F.O.A.D.

  Dalším výletem do historie s pomocí italského labelu F.O.A.D. je diskografie francouzské staré thrash core kapely RAPT. Vychází pod názvem "Thrash War – Discography 1984-1987" jako LP + EP + CD a obsahuje všechno co tahle stará hlučná parta v 80. letech nahrála případně vydala.

 • Představujeme: PISSJAR

  Středa, 21. únor, 2018
  Představujeme: PISSJAR

  Raw punk ... a pro změnu ... ze Švédska! A to přímo ze Stockholmu. Jo a jmenují se PISSJAR. A tady je jejich bandcamp.

 • Videoklip z připravované desky RABIES

  Středa, 21. únor, 2018
  Videoklip z připravované desky RABIES

  Melopunkoví RABIES chystají nové album s názvem "Anarkids", křest LP proběhne 20. dubna v domovské Bystřici pod Pernštejnem. Kapela vypustila první singl "Let´s Go", který si v podobě videoklipu můžete pustit na youtube.

 • SMIERC dávají ochutnat z nové desky

  Středa, 21. únor, 2018
  SMIERC dávají ochutnat z nové desky

  Nedávno jsme představovali švédsko-polskou kapelu SMIERC, která hraje melodický hardcore punk s ženským vokálem. Kapela právě přes soundcloud uvolnila první dva singly z připravovaného alba "Godzina Pusta", které vyjde na LP/CD u Nikt Nic Nie Wie.

Celkem záznamů: 16725
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan