Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • DISAVOW vytasili první demo

  Úterý, 26. červenec, 2016
  DISAVOW vytasili první demo

  V prosinci 2015 jsme představovali novou švédskou vegan straight edge kapelu DISAVOW, v jejíž sestavě mají prsty lidi z Anchor, Murder Of Crows a Oak. Od té doby bylo tak nějak ticho po pěšině, nyní si ale na jejich bandcampu můžete poslechnout 4-písňové demo.

 • ACxDC oznámili rozpad

  Úterý, 26. červenec, 2016
  ACxDC oznámili rozpad

  ACxDC aka Antichrist Demoncore oznámili, že jejich cesty se rozdělí. Naplánované akce jako asijské turné (Čína, Korea, Japonsko) nebo vystoupení na Southwest Terror festu odehrány budou, stejně jako padne ještě datum finálního koncertu ve Státech. Pak to ACxDC zabalej.

 • Song z nové desky TOUCHE AMORE

  Úterý, 26. červenec, 2016
  Song z nové desky TOUCHE AMORE

  TOUCHÉ AMORÉ zveřejnili další song z chystané desky "Stage Four", která vyjde 16. září u Epitaph. Skladbu "Displacement" si můžete poslechnout tady.

 • Song z nové desky GHOUL

  Úterý, 26. červenec, 2016
  Song z nové desky GHOUL

  Na bandcampu Tankcrimes records si můžete poslechnout song "Shred the Dead" z páté desky GHOUL. Ta vychází pod názvem "Dungeon Bastards".

 • Chystané album EXPIRE

  Úterý, 26. červenec, 2016
  Chystané album EXPIRE

  Midwestern hardcore EXPIRE oznamují vydání nového alba, ponese název "With Regret" a vyjde 23. září u Bridge Nine. Nahrávka bude obsahovat 13 skladeb, kapelu zároveň čeká společné turné se Stick To Your Guns, Stray From The Path a Knocked Loose.

 • vinyl brothers
 • Vinyl brothers

  vinyl brothers
 • Výprodej velkých desek u Phobia Records

  Pátek, 22. červenec, 2016
  Výprodej velkých desek u Phobia Records

  Na eshopu Phobia Records bylo do sekce Výprodej nahozeno cca 200 titulů za více než směšné ceny. Většinou jde o poslední kusy nebo desky, které jsou v policích už dlouho a chtějí nového majitele. Veškeré objednávky budou odeslány 1.8.2016.

 • Debutní album KOMPLEX VINY je venku

  Pátek, 22. červenec, 2016
  Debutní album KOMPLEX VINY je venku

  Debutní album poděbradské hardcore / punk kapely KOMPLEX VINY je venku! Po 14 letech existence se lázeňští šviháci dočkali svého prvního vinylu, který si vydali svépomocí. Vychází ve 300 ks nákladu na černém vinylu. Album je benefiční pro Anarchist Black Cross a můžete jej sehnat přimo od kapely na e-mailu kolostav@gmail.com nebo od ofiko distributora jímž je Phobia Records.

 • Další projekt DIS-K47

  Pátek, 22. červenec, 2016
  Další projekt DIS-K47

  Tuzemský one-man raw punk projekt DIS-K47 chystá další splitko. Opět s one-man raw punk bruskou, kterou bude tentokrát americký dis-raw punk FIERRO. Link na kolegu zde. Hledají se labely!

 • ARMS RACE u La Vida Es Un Mus

  Pátek, 22. červenec, 2016
  ARMS RACE u La Vida Es Un Mus

  A dalším titulem na La Vida Es Un Mus je nové album britského hardcoru ARMS RACE s názvem "New Wave Of British Hardcore". Dvanáct bičů v tradici UK / US hardcoru. Poslech celého alba tady.

 • RINGWORM s novým albem nedělají kompromisy

  Čtvrtek, 21. červenec, 2016
  RINGWORM s novým albem nedělají kompromisy

  Clevo maséři RINGWORM nás teda zásobujou, po dvou košatých videoklipech vypustili další skladbu z nové desky "Snake Church" (vychází přesně za týden). Tahle věc se jmenuje "The Razor and the Knife" a je součástí rozhovoru na Brooklyn Vegan. Užijte si to!

Celkem záznamů: 14798
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory