Novinky

 • Benefiční kompilace pro a-kolektiv z Walesu

  Pátek, 22. srpen, 2014
  Benefiční kompilace pro a-kolektiv z Walesu

  Afiach Collective z Walesu vyrukoval se svým pátým titulem, kterým je kompilace "Stop Killing People You Twats", benefiční pro anarchistickou skupinu Stop NATO Cymru. Ta bude konfontovat summit NATO, který se bude konat příští měsíc v Newportu. Kompilace čítá 38 politických DIY kapel a zakoupit jí můžete zde od tří liber.

 • Nové album DOWNFALL OF GAIA

  Pátek, 22. srpen, 2014
  Nové album DOWNFALL OF GAIA

  DOWNFALL OF GAIA dokončili nahrávání nové desky, která vyjde během podzimu a bude se jmenovat "Aeon Unveils the Thrones of Decay". Nahrávalo se v ´79 Sound Studio, master má na triku Brad Boatright v Audiosiege. Bude se jednat o první desku s novým bubeníkem, kterým je Michael Kadnar z New Yorku.

 • Vychází split NARROWS / RETOX

  Pátek, 22. srpen, 2014
  Vychází split NARROWS / RETOX

  U Three One G Records vychází split sedmipalec NARROWS / RETOX. Narrows v sestavě se členy Unbroken, These Arms Are Snakes, Botch a Bullet Union předkládaj vály "Ride the Lion" a "Blood Python", Retox rovněž dva: "This Should Hurt a Little Bit" a "Fascination Street", což je cover The Cure.

 • IRON REAGAN na kazetách

  Pátek, 22. srpen, 2014
  IRON REAGAN na kazetách

  IRON REAGAN zveřejnili další song z chystané desky "Tyranny of Will", která vychází v půlce září. Tahle věc nese název "Four More Years" a najdete jí třeba tady. Dobrou zprávou pro fajnšmekry je ta, že k dispozici bude i kazetová verze v počtu 300 kusů (6-panelový jcard booklet). Více tady.

 • Dvě nové nahrávky z Belgie

  Pátek, 22. srpen, 2014
  Dvě nové nahrávky z Belgie

  Belgická sludge / doom / ambient kapela CHARNIA vydává 26. září nové album "Dageraad", teaser můžete čeknout tady. Kompletní skladbu od nich najdete na bandcampu. A v Belgii zůstaneme: hardcoroví ASHES vypouští do světa nové EP "No Compromise", které si můžete poslechnout také na bandcampu.

 • archipelag vinyl
 • Archipelag vinyl

  archipelag vinyl
 • Nové album MANLIFTINGBANNER

  Čtvrtek, 21. srpen, 2014
  Nové album MANLIFTINGBANNER

  Před týdnem jsme vrámci informace o vydání splitka Manliftingbanner / Deadstoolpigeon nakousli něco o chystané samostatné desce právě MLB, tak se na ní podívejme trochu detailněji: nové album MANLIFTINGBANNER se bude jmenovat "Red Fury" a vyjde 13. září. Obsahovat bude 13 novejch válů plus novou verzi songu "Sister". Součástí foldout sleeve LP bude i plakát a samolepky a vinyl ve variaci červené, bílé nebo černé barvy. První předobjednávky obdrží jako bonus i CD verzi.

 • ANTI-CIMEX reedice u Svart Records

  Čtvrtek, 21. srpen, 2014
  ANTI-CIMEX reedice u Svart Records

  Po singlech, které vyšly u Nada Nada Records se chystá další várka reedicí legendární švédské kapely ANTI-CIMEX. Tentokrát půjde hned o tři LP a o převydání se postará Svart Records. Půjde o ty to alba: "Criminal Trap" 12"LP, "Absolut Country of Sweden" LP a "Scandinavian Jailbreaker" LP.

  Anti-Cimex: Criminal Trap 12"
  Anti-Cimex: Absolut Country of Sweden LP
  Anti-Cimex: Scandinavian Jailbreaker LPCriminal Trap 12"Anti-Cimex: Absolut Country of Sweden LPAnti-Cimex: Scandinavian Jailbreaker LP

 • DISCHARGE a trocha drbů

  Čtvrtek, 21. srpen, 2014
  DISCHARGE a trocha drbů

  Tak nám vyhodili Rata z DISCHARGE paní Müllerová ... Trochu té šuskandy neuškodí, takže zatím neoficiálně. Rat dostal po personálních neshodách vyhazov z Discharge. Kapela hledá nového zpěváka a všechny domluvené koncerty proběhnou bez větších komplikací.

 • Představujeme: MASCHINENFEST

  Čtvrtek, 21. srpen, 2014
  Představujeme: MASCHINENFEST

  Německý crust / grind MASCHINENFEST. Na krku několik nahrávek s posledním zásekem v podobě LP s názvem "I Need A Rest". Mrkněte na jejich stránku.

 • Představujeme: CASSAVETES

  Čtvrtek, 21. srpen, 2014
  Představujeme: CASSAVETES

  Ačkoliv zní spíš jako ze Seattle první poloviny 90.let, kapela CASSAVETES pochází z Philadelphie a v její sestavě najdete členy a ex-členy Paint It Black, The Holy Mess, Sore Saints nebo Kill The Man Who Questions. Poslechnout si můžete song "Extra Clear" z debutové desky "Oh So Long". Ta vyjde přístí týden u Black Numbers.

Celkem záznamů: 12436
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
phobia eshop

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Hella punx uvádí:

Újezd u Cerhovic (Hella)
22. 8. 2014

Murder Of Crows (Swe), Oak (Swe), Contwig (Fra), Carl Gut, Kaosquad

Náš tip

pol-antifa