Novinky

 • ANTI-CORPOS: nové EP brazilského hardcore

  Středa, 30. červenec, 2014
  ANTI-CORPOS: nové EP brazilského hardcore

  Za spolupráce Emancypunx, Refuse Records a dalších labelů vychází nové EP "Contra Ataque" brazilské kapele ANTI-CORPOS. Popis zní následovně: "Lesbian feminist hardcore. Jejich hudba, poselství a postoj nejsou nic menšího než soundtrack ke zničení bigotnosti, nerovnosti, machismu a homofobie. Kapela je ovlivněna lokální girl-punk scénou a kapelama jako Kaos Klitoriano a Bulimia, stejně jako dlouhou tradicí zuřivého brazilského hc / thrashe." Lákavé? Tak si to sedmero krkavců poslechněte tady. V sobotu kapela zahajuje měsíční evropské turné, seznam zastávek zde.

 • Další ochutnávka z EP SURVIVAL

  Středa, 30. červenec, 2014
  Další ochutnávka z EP SURVIVAL

  Po nedávném videoklipu k songu "Survival of the Real" se straight edge partička SURVIVAL z Manchesteru vytasila s dalším válem z chystaného EP "Forget in Iron". Tahle věc se jmenuje "Strenght Above All" a sjet jí můžete na kapelním bandcampu. EP vyjde za spolupráce New Instinct Records a Powered Records.

 • Nový song z chystané desky HANBA

  Úterý, 29. červenec, 2014
  Nový song z chystané desky HANBA

  Pražská HANBA vypustila novej vál z připravovaný desky "Silou kovadliny", která vyjde v září 2014 u Damage Done Records na LP, CD i kazetě. Song "Vlna" si můžete vychutnat tady. Rozhovor v pořadu Drive je pak ke shlédnutí zde.

 • AHNA / CONTORTURE split EP je venku

  Úterý, 29. červenec, 2014
  AHNA / CONTORTURE split EP je venku

  Kanadský death / crust vs. švédský crust core. Anébrž split EP AHNA / CONTORTURE je konečně venku. Ahna strana zde a Contorture zde. Vychází v kooperaci několika labelů.

 • ICON OF EVIL nová nahrávka

  Úterý, 29. červenec, 2014
  ICON OF EVIL nová nahrávka

  Polská death metal kapela ICON OF EVIL, ve které najdete výkvět polské punkové scény, zveřejnila vál z chystaného split LP s THE DEAD GOATS, které vyjde u Dark Side Of Punk Records (ex Zaraza). Song se jmenuje "Pokora" a poslechnout si ho můžete tady.

 • Nuclear Madness Records
 • Nuclear Madness Records

  Nuclear Madness Records
 • Dva nové tituly u La Vida Es Un Mus

  Úterý, 29. červenec, 2014
  Dva nové tituly u La Vida Es Un Mus

  Aktivní londýnský label La Vida Es Un Mus vypustil další dvě desky. Jde o ORDEN MUNDIAL - "Obediencia Debida" LP (hluk) a PRIMETIME - "s/t" EP (hluk).

 • HOMO HOMINI LUPUS / GELO split LP

  Úterý, 29. červenec, 2014
  HOMO HOMINI LUPUS / GELO split LP

  Dalším releasem u Pope´s Ass Records je split LP mezi chorvatskou crust / grind kapelou HOMO HOMINI LUPUS a italským crust corem GELO. Objednávky a podrobnější info na stránkách labelu.

 • Death metal u Profane Existence

  Úterý, 29. červenec, 2014
  Death metal u Profane Existence

  Svět se zbláznil a u Profane Existence vychází album čistě death metalové kapely. Poprvé v historii labelu. Půjde o novou nahrávku INVIDIOSUS s názvem "Malignant Universe" ve formátu CD. Poslech zde. Další novinkou je album ROAC, které vyjde na vinylu a bude to lahůdka pro fanouše Amebix či Deviated Instinct.

 • Vyklízení squatu ve Vídni

  Pondělí, 28. červenec, 2014
  Vyklízení squatu ve Vídni

  Vídeňský squat Pizzeria Anarchia je od dnešního rána vyklízen. Nějaké fotky najdete tady. Sledujte internety. Článek ze začátku měsíce o chystaném vystěhování tohoto squatu si můžete přečíst na webu ČSAF. UPDATE: online info v němčině, videa, atd. tady.

 • Představujeme: ILL!

  Pondělí, 28. červenec, 2014
  Představujeme: ILL!

  ILL! se jmenuje nová partička z německého Münsteru, kterou dali dohromady členové rozpadnuvších se Over The Top. Jejich kytarista, basák a bubeník k sobě přibrali další kytaru a nového zpěváka a už se jistě těší na chystané únorové ČR tour po boku Fasteratu. První Ill! songy najdete na bandcampu.

Celkem záznamů: 12352
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
phobia eshop

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

30. 7. 2014

Flamenco Thief (UK), Inau

Náš tip

pol-antifa