Novinky

 • Nové desky u La Vida Es Un Mus

  Čtvrtek, 18. prosinec, 2014
  Nové desky u La Vida Es Un Mus

  Těsně před koncem roku vychází u La Vida Es Un Mus další tři nové tituly. Jde o PRAG - "s/t" EP, HAN WOOD AND THE HAMMERHEADS - "s/t" EP a CIUDAD LINEAL - "El Nuevo Hombre" LP. Vše k poslechu zde.

 • Náckové vykopáni z iTunes

  Čtvrtek, 18. prosinec, 2014
  Náckové vykopáni z iTunes

  Apple si konečně sundal klapky z očí (a uší) a začal z iTunes odstraňovat náckovský kapely, číslo se zatím vyšplhalo ke 30. Stalo se tak na základě nedávné zprávy od SPLC (americká nestátní neziskovka zabývající se bojem za občanská práva, která chrání hlavně práva utlačovaných skupin jako jsou Afroameričané nebo homosexuálové, a která je známá žalobami na organizace jako Ku-Klux-Klan nebo White Aryan Resistance), zmiňující konkrétně 54 rasistických kapel, umístěných na tomto serveru. SPLC v této zprávě zároveň kritizuje Amazon a Spotify, kteří je ve svých katalozích zatím nechali.

 • Back to the roots aneb dva zabijácký sety z 80´s

  Čtvrtek, 18. prosinec, 2014
  Back to the roots aneb dva zabijácký sety z 80´s

  Zamáčkněte slzu! Revelation Records uvolnil dva bootlegy z konce 80. let. Tím prvním je živák YOUTH OF TODAY, nahranej 7. července 1989 v American Legion Hall (Albany, NY), poslechnout si jej můžete tady. Druhým je záznam z koncertu GORILLA BISCUITS z 8. července 1988 v klubu Central Square (Cambridge, MA). K poslechu zde.

 • Představujeme: WOLF´S GRAVE

  Čtvrtek, 18. prosinec, 2014
  Představujeme: WOLF´S GRAVE

  One man death metal projekt ze Švédska s názvem WOLF´S GRAVE. Mrkněte na kapelový bandcamp s debutní nahrávkou zdarma ke stažení.

 • Nová deska GRIEVED příští rok

  Čtvrtek, 18. prosinec, 2014
  Nová deska GRIEVED příští rok

  Stockholmská dark hardcore kapela GRIEVED se v březnu chystá do studia v Anglii, aby tam nahrála nové album. Následovat bude předloňskému 12" LP "Samaritans", debutovému EP "Ageing" z roku 2010 a loňskému splitku s Runes.

 • archipelag vinyl
 • Archipelag vinyl

  archipelag vinyl
 • NASUM a Relapse

  Středa, 17. prosinec, 2014
  NASUM a Relapse

  Čtyři klasická řadová alba švédské grindcore legendy NASUM se chystají v reedici u Relapse Records. Vyjdou v několika limitovaných edicích i speciálním boxu. Nenechte si tuhle parádu ujít!

 • Představujeme: EXTREM BLOND

  Středa, 17. prosinec, 2014
  Představujeme: EXTREM BLOND

  Nová kapela z Malmö se členy Hårda Tider nebo Svart Städhjälp se jmenuje EXTREM BLOND. Jejich první nahrávku si můžete poslechnout či stáhnout tady.

 • Debutní album KRONOFOGDEN

  Středa, 17. prosinec, 2014
  Debutní album KRONOFOGDEN

  Mrkněte se na teaser propagující debutní album švédské hardcore / punk kapely KRONOFOGDEN, které vyjde u Blindead Productions zkraje příštího roku. Jak nahrávky doposud zněly si můžete poslechnout tady.

 • Ochutnávka z chystané desky BLACKLISTED

  Středa, 17. prosinec, 2014
  Ochutnávka z chystané desky BLACKLISTED

  Po dvojité návnadě na chystané album BLACKLISTED pro vás máme konečně první ochutnávku. Song "Deeper Kind" si můžete poslechnout tady, kromě něj se na něm objeví ještě dalších 10 (tracklist pod videem). Nová deska se bude jmenovat "When People Grow, People Go" a vyjde 10. února pod hlavičkou Deathwish.

 • Nové album FEAR v roce 2015?

  Středa, 17. prosinec, 2014
  Nové album FEAR v roce 2015?

  Soudě dle tohoto příspěvku to vypadá, že L.A. punks FEAR nám v příštím roce přichystají novou desku. Už by bylo na čase, nepočítáme-li předloňskou re-edici jejich debutového "The Record" původně z roku 1982, nový materiál nevydali od roku 2000, kdy vyšla jejich poslední deska "American Beer".

Celkem záznamů: 12833
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan