Novinky

 • Nové album SYSTEMATIC DEATH

  Čtvrtek, 30. říjen, 2014
  Nové album SYSTEMATIC DEATH

  Tak trochu v utajení vyšlo u Fade-In Records v japonsku nové CD japonské hardcore legendy SYSTEMATIC DEATH - "The Moon Watches ..." aka "Systema-9". Obal má samozřejmě na svědomí Sugi a LP verze je nejspíš už také venku a to u Way Back When Records. Nezbývá než pořádně zapátrat v hlubinách sítě.

 • ED WARNER u Crapoulet Records

  Čtvrtek, 30. říjen, 2014
  ED WARNER u Crapoulet Records

  Další titulem v poslední době hodně agilního francouzského labelu Crapoulet Records je debutní album kapely ED WARNER s názvem "Appocalypse Buddies". Pro fans DS-13, Deadfall nebo Minor Threat. Poslech zde.

 • ABJURED / TRIGGER split LP je venku

  Čtvrtek, 30. říjen, 2014
  ABJURED / TRIGGER split LP je venku

  Ve spolupráci několika labelů vyšlo split LP ABJURED / TRIGGER. Čistá grind core řezničina. Celou desku si můžete poslechnout tady.

 • BLACK BREATH jsou ve studiu

  Čtvrtek, 30. říjen, 2014
  BLACK BREATH jsou ve studiu

  V kuchyni Southern Lord Records se peče další výborná deska. Americký death / crust BLACK BREATH se zavřel do GodCity Studios, aby natočili nové album, které by mělo vyjít právě u Southern Lord. Čekání si můžete zpříjemnit poslechem jejich staršího matroše.

 • La Vida Es Un Mus novinky

  Čtvrtek, 30. říjen, 2014
  La Vida Es Un Mus novinky

  Další sadička desek je venku u londýnského labelu La Vida Es Un Mus. Jde i o některé tituly, které jsme tu zmínili v souvislosti s jinými labely. Jdeme na to: RAKTA - "s/t", HANK WOOD AND HAMMERHEADS - "Stay Home" LP, LIFE - "The World Lies Across Them" LP a v plánu je JUANITA Y LOS FEOS, TOTAL CONTROL, CIUDAD LINEAL, PRAG. Všechny novinky naleznete k poslechu pěkně pohromadě na tomhle odkazu.

 • archipelag vinyl
 • Archipelag vinyl

  archipelag vinyl
 • Představujeme: NIGHTMARE CITY

  Čtvrtek, 30. říjen, 2014
  Představujeme: NIGHTMARE CITY

  Další povedená fúze metalu a punku tentokráte ze Švédska se jmenuje NIGHTMARE CITY. Poslechněte si jejich demo, které vyšlo u Electric Assault Records na kazetě. Pro fans Slayer, Venom nebo G.B.H. je to lahůdka.

 • Arise od AMEBIX se dočká reedice

  Středa, 29. říjen, 2014
  Arise od AMEBIX se dočká reedice

  Klasické album "Arise" od anglických AMEBIX se dočká reedice přímo z rukou kapely. Půjde o remasterovanou nahrávku s odlišným artworkem a bonusem v podobě koncertu z r. 1985. Vyjde jako double CD i na vinylu. Oficiálně bude venku začátkem listopadu. Předobjednávky již nyní na tomto odkazu.

 • Nové album RANCID

  Středa, 29. říjen, 2014
  Nové album RANCID

  V těchto dnech vychází u Epitaph Records nové album punkových veteránů RANCID s názvem "Honor Is All We Know". Dva songy z něj si v podobě videoklipů můžete poslechnut tady.

 • Představujem: TALACACTUS

  Středa, 29. říjen, 2014
  Představujem: TALACACTUS

  Argentinský power violence / grind jménem TALACACTUS. V přípravě je split EP s Fosa Comun. Mrkněte na kapelový bandcamp.

 • ARREST / DISPARO split EP je venku

  Středa, 29. říjen, 2014
  ARREST / DISPARO split EP je venku

  Na španělském labelu Trabuc Records vyšlo split EP ARREST / DISPARO. Ukázky z něj si můžete poslechnout tady. Dalším titulem tohoto labelu bude evropský pres alba GENERACION SUICIDA - "Todo Termina" (poslech zde).

Celkem záznamů: 12666
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
phobia eshop

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Tábor (MC Orion)

31. 10. 2014

Make my heart explode, Johnny survived

Náš tip

divided gust