Novinky

 • MUDBATH u Lost Pilgrim Records

  Středa, 26. listopad, 2014
  MUDBATH u Lost Pilgrim Records

  Dalším počinem labelu Lost Pilgrim Records je debutní album sludge / blackened hardcore kapely MUDBATH - "Corrado Zeller" LP. Inspirováno Converge, Eyehategod atp. Poslech jednoho válu zde.

 • TERROR reedice debutního alba

  Středa, 26. listopad, 2014
  TERROR reedice debutního alba

  Reedice prvního alba TERROR - "Lowest Of The Low" vychází u kapelového labelu Defiant Records právě v těchto dnech na CD. Vinyl verze vychází u Reaper Records. Deska má jiný cover artwork. Poslech zde.

 • Nový videoklip SCALP

  Středa, 26. listopad, 2014
  Nový videoklip SCALP

  Tvůrčí přetlak a potřeba okomentovat okolní matrix daly vzniknout novému klipu severočeské kapely SCALP. Skladba je k válu "Zákon džungle" z posledního stejnojmenného singlu (k poslechu zde), videoklip najdete tady.

 • Nové EP od APATHY CYCLE

  Středa, 26. listopad, 2014
  Nové EP od APATHY CYCLE

  Kalifornská hc punk kapela APATHY CYCLE (ex-Intro5pect) vydala včera nové EP "Critical Thinking", následující loňskému EP "Clockwork County". Nové ipko obsahuje 4 vály, včetně coveru Fugazi, celé si jej můžete poslechnout na kapelovém bandcampu.

 • Dva singly u Imminent Destruction Records

  Úterý, 25. listopad, 2014
  Dva singly u Imminent Destruction Records

  Anglický aktivní label Imminent Destruction připravuje další dvě laskominky v podobě singlů amerického noise / punk tornáda VIOLENT PARTY - "Ex Libris" EP a japonského noise / crust komanda SOW THROAT - "s/t" EP. Hlukové (doslova) ukázky zde.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • LIFE singl k turné

  Úterý, 25. listopad, 2014
  LIFE singl k turné

  Trochu s křížkem po funuse, ale informace to je rozhodně zajímavá. Japonským crusterům LIFE vyšel k evropskému tour, mimo represu jejich LP u La Vida Es Un Mus, také nový čtyřskladbový sedmipalec u Heartfirst Records s názvem "Proof Of Life". Jeden vál si můžete poslechnout tady.

 • Čekuj nové ipko RAT TRAP

  Úterý, 25. listopad, 2014
  Čekuj nové ipko RAT TRAP

  Bostonská hardcore kapela RAT TRAP právě vydala nové EP s názvem "Holy Law". Poslechnout zakoupit stáhnout si jej můžete na bandcampu. Vinylová verze vyjde v lednu 2015, EP následuje loňskému EP "Constant Fear".

 • Nabídka roku!

  Úterý, 25. listopad, 2014
  Nabídka roku!

  Nabídka roku. Která kapela se ozve jako první a bude tak nějak v mezích toho, co tu běžně hraje + cesťák do tisíce korun, může si přijet zahrát na akci "Nechte si vaše vánoce, sereme na ně!", která se uskuteční 26. nebo 27.12. v Pallasitu ve Zruči nad Sázavou. Pokud se někdo najde, kdo tou dobou nebude raději sedět na gauči s přecpaným pupkem a zapíchlou kostí v krku a bude mít chuť hrát, ať se ozve na hcvinyl@gmail.com.

 • Song z nové desky HOODS

  Úterý, 25. listopad, 2014
  Song z nové desky HOODS

  "Gato Negro" se jmenuje nové album HOODS, které právě dnes vychází u Artery Records. Na youtube si z něj můžete poslechnout vál "Mirror Image" (a během dne nejspíš i ty ostatní). Album následuje předchozímu "Pit Beast" z roku 2009.

 • Ochutnávka ze sólové desky Steve Ignoranta

  Pondělí, 24. listopad, 2014
  Ochutnávka ze sólové desky Steve Ignoranta

  Poslední dobou je o projektech Steve Ignoranta (Crass) dost slyšet. Jeho zmiňovaný sólový projekt SLICE OF LIFE má nyní venku novou desku "Love and a Lamp-Post". Na youtube můžete mrknout na video teaser, kombinující vály "The Way Things Are", "Slice of Life" a "Love and a Lamp-Post".

Celkem záznamů: 12751
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Benefiční koncert pro projekt chráněného bydlení Eset-Help o. s.

Praha 4 (Café Na půl cesty)
26. 11. 2014

Dáša Vokatá

Náš tip

kbb 2014