Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • Dvojitá japonská porce u Farewell Records

  Úterý, 6. říjen, 2015
  Dvojitá japonská porce u Farewell Records

  Německý label Farewell Records, který je součástí korporace názvem Punkdistro.de chystá na konec roku japonské dvoupřekvápko. Jde o vinyl verzi split CD WARCRY / TETSU ARRAY. Tohle split budete zkrátka potřebovat! Bez diskuze.

 • Představujeme: GROAK

  Úterý, 6. říjen, 2015
  Představujeme: GROAK

  Leeds, UK. Sludge stoner doom crust. Nová kapela jménem GROAK vám stopro sedne v podzimní čas. Zvuk, kterej se táhne jak sopel. Těžkotonážní a hrubej. Mrkejte na drát.

 • Představujeme: I.C.E.

  Úterý, 6. říjen, 2015
  Představujeme: I.C.E.

  I.C.E. je nová hardcore kapela s ženským vokálem, pocházející z Washingtonu DC a Richmondu. V její sestavě najdete lidi z Red Death, Protester a Pure Disgust. Po dubnovém demáči nyní vypustili 4 nové vály, obě nahrávky si můžete poslechnout na jejich bandcampu.

 • Song z debutu YOUTH DECAY

  Úterý, 6. říjen, 2015
  Song z debutu YOUTH DECAY

  YOUTH DECAY z Vancouveru nabízejí první ochutnávku z chystané desky "The Party´s Over". Song se jmenuje "Hysteria" a poslechnout si jej můžete tady. Pokud vám název kapely nic neříká, vězte, že ji v loňském červenci založili členové a ex-členové Comeback Kid, Daggermouth, Living With Lions, atd. Následuje loňskému EP "Older Fatter Drunker".

 • Poslechni si nové album NON SERVIUM

  Pondělí, 5. říjen, 2015
  Poslechni si nové album NON SERVIUM

  NON SERVIUM vydali nové album s názvem "Resurgir". Obsahuje 11 skladeb, které si můžete poslechnout na následujících odkazech: 01. Apestan, 02. Desperté, 03. Mi Pacto, 04. Madrid, 05. Resurgir, 06. Apártate, 07. La Era del Terror, 08. Los Demonios de la Noche, 09. Buitres, 10. Mi Prisión, 11. Rock´n´Rolla.

 • magick disk eshop
 • Magick disk eshop

  magick disk eshop
 • Debutní album PMMA

  Pondělí, 5. říjen, 2015
  Debutní album PMMA

  U Imminent Destruction Records vyšlo debutní album psycho/raw punk americké kapely PMMA - "Serotonin Syndrome". Velká deska následuje jejich debutní singl, který se jmenuje "All She Wanted" a demo kazetu z roku 2013. Hluková ukázka zde.

 • Debutové album BAT

  Pondělí, 5. říjen, 2015
  Debutové album BAT

  Kapela BAT, jejíž sestavu tvoří Ryan (Municipal Waste), Felix (ex-D.R.I.) a Nick (Vultures), chystá na začátek roku 2016 debutovou velkou desku. Ta se bude jmenovat "Wings of Chains" a vyjde u Hells Headbangers records. Obal má na svědomí Chris z Infected Arts, omrknout jej můžete tady.

 • RAVENS CREED nové album je venku

  Pondělí, 5. říjen, 2015
  RAVENS CREED nové album je venku

  Nové album britských RAVENS CREED s názvem "Ravens Krieg" je venku! Vyšlo u Xtreem Records a celé album si můžete poslechnout na tomhle linku. V kapel působí členové spolků jako Orange Goblin nebo Cerebral Fix, oldskůlovej death metal / punk ovlivněnej kapelama jako Venom, Hellhammer nebo Discharge a Motörhead.

 • Song z chystaného EP BIRDS IN ROW

  Pondělí, 5. říjen, 2015
  Song z chystaného EP BIRDS IN ROW

  Frantíci BIRDS IN ROW zveřejnili song "O´Dear" z chystané desky "Personal War", která vyjde 30. října u Deathwish. Poslechnout si jej můžete tady. Ve stejnou dobu vychází i jejich split s WAITC (We Are In The Country) se 3 válama od každé z kapel. Ten vyjde pro změnu u Throatruiner records.

 • REPORT: Empty Hall of Fame v Brazílii (část 3)

  Pátek, 2. říjen, 2015
  REPORT: Empty Hall of Fame v Brazílii (část 3)

  Přidána třetí část reportu z brazilského turné Empty Hall of Fame. Čtěte zde. Následovat budou ještě dva díly.

Celkem záznamů: 13819
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib