Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Vychází nové album NERVOSA THRASH

  Pátek, 27. květen, 2016
  Vychází nové album NERVOSA THRASH

  Brazilské thrasherky NERVOSA THRASH vydávají svoje druhé LP/CD, tentokrát pojmenované "Agony". Lyric video k songu "Intolerance Means War" můžete čeknout na youtube, oficiální videoklip k fláku "Hostages" uvolní kapela během pár hodin. Artwork si můžete vychutnat tady. Holky na jeho podporu zároveň vyrážej vstříc Evropě, v naší dostupnosti se ukážou 16.6. v Berlíně, 18.6. v Lipsku, 19.6. v Košicích, 20.6. v Brně nebo 2.7. ve Vídni. Následuje debutové desce "Victim of Yourself" z roku 2014.

 • Dva díly kompilace latino-amerických kapel

  Pátek, 27. květen, 2016
  Dva díly kompilace latino-amerických kapel

  Kišiněvští Brutal Basarabia vydávají rovnou dva díly kompilace "Latin America Noise Compilation", jejímž cílem je podpořit jihoamerickou undergroundovou extrémní / HC punk scénu. K dispozici je pouze v digitální podobě, dohromady to čítá celkem 128 skladeb od kapel jako Acidez, Agrotoxico, Anarchus, Grita O Muere, B.E.T.O.E., Besthoven, Kaos 64, Social Chaos, Acao Direta, a dalších. První díl zde, druhý díl zde.

 • OKUS na vinylu u Distro-y Records

  Pátek, 27. květen, 2016
  OKUS na vinylu u Distro-y Records

  Irský stench crust / metal OKUS a jejich nová nahrávka s názvem "Scourge" vyšla na vinylu u Distro-y Records. O artwork se postaral Sean Fitzgerald a stream celého alba naleznete tady. Pro fans Sacrilege / Axegrinder.

 • Poslední album SLANG konečně na vinylu

  Pátek, 27. květen, 2016
  Poslední album SLANG konečně na vinylu

  Zatím poslední album japonské hardcore kapely SLANG s názvem "Devastation In The Void" se po dvou letech od vydání dočkalo vinylové verze. O ní se postaral Prank Records. Celé album si můžete poslechnout tady.

 • Debutové album SLUTET se členy Warcollapse

  Čtvrtek, 26. květen, 2016
  Debutové album SLUTET se členy Warcollapse

  Kytarista a zpěvák Warcollapse působí zároveň v kapele SLUTET, která právě vydává svoje debutové album. To se jmenuje "När helvetet brunnit mot sitt slut" a vychází digitálně u ByeByeProductions, vinyl vyjde následně u Insane Society records. Pro zvědavé nedočkavce máme odkaz na poslech celé nahrávky zde.

 • Nuclear Madness Records
 • Nuclear Madness Records

  Nuclear Madness Records
 • Song z nové desky ARCHITECTS

  Čtvrtek, 26. květen, 2016
  Song z nové desky ARCHITECTS

  ARCHITECTS po dvou videoklipech odhalili další novou skladbu z chystané desky "All Our Gods Have Abandoned Us". Tahle věc nese název "Phantom Fear" a najdete ji tady. Nové album vychází zítra u Epitaph records.

 • Chystané album GHOUL + stream flexi singlu

  Čtvrtek, 26. květen, 2016
  Chystané album GHOUL + stream flexi singlu

  GHOUL jsou tajemní jak hrad v Karpatech, když už se oháněj tou Creepsylvánií. Jen co hodili na bandcamp oba vály z flexi singlu "Wall of Death", oznámili na 13. července nové album. Jeho název, obal a tracklist kapela zatím tají, víme ale, že vyjde u Tankcrimes.

 • Nové album CULTURE SHOCK po 27 letech

  Čtvrtek, 26. květen, 2016
  Nové album CULTURE SHOCK po 27 letech

  Anarcho-punk / ska-punk kapela CULTURE SHOCK, kterou založil v roce 1986 Dick Lucas, aby volně navázala na v té době čerstvě rozpadlé Subhumans, se dala v roce 2013 znovu dohromady a nyní oznámila nové album. To se bude jmenovat "Attention Span" a vyjde v létě u Alternative Tentacles. Nahráno bylo v sestavě poslední desky "All the Time (1989), tedy i se členy Citizen Fish.

 • Další policejní zásah na Klinice

  Středa, 25. květen, 2016
  Další policejní zásah na Klinice

  Autonomní sociální centrum Klinika na pražském Žižkově včera podruhé během několika dnů čelilo výhrůžce bombového útoku. A také tvrdému policejnímu zásahu.

  Více ve článku Výbušná strategie na A2larm.cz.

 • Nové klipy VITAMIN X a LEFTOVER CRACK

  Středa, 25. květen, 2016
  Nové klipy VITAMIN X a LEFTOVER CRACK

  Nové videoklipy jsme sice nahazovali včera, ale za prvé VITAMIN X zrovna nevypouštěj klipy jako na běžícím páse (jako třeba Terror) a za druhé je máme tuze rádi. Takže novej klip Vitamin X se jmenuje "About to Crack" a najdete jej tady. No a když už jsme u toho cracku, nový video z nový desky maj i LEFTÖVER CRACK - song "Bedbugs & Beyond".

Celkem záznamů: 14611
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Freedim fest 2016

Tábor (CESTA)
28. 5. 2016

Mutiny On The Bounty (Lux), Yc-cy (Swi), V0nt, Gattaca, Climatizado, Crossfirefuckinghurricane + afterparty

Náš tip

old soul lbc