Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Dvě chystané novinky u Phobia Records

  Čtvrtek, 30. červen, 2016
  Dvě chystané novinky u Phobia Records

  Vály ze dvou připravovaných singlů, které vyjdou v létě u Phobia Records si můžete nyní poslechnout na labelovém bandcampu. Jde o singly MALCONTENT (přejmenovaní Instant Section Eight) se členy Avskum, Dissekerad, Kakafoni, The Nature v sestavě a nový singl americké crust core kapely WAARFACE - "Accepted As Truth". Oba singly vyjdou pouze ve 200 ks edicích.

 • Představujeme: SECT

  Čtvrtek, 30. červen, 2016
  Představujeme: SECT

  SECT. Vegan straight edge hardcore. V sestavě Chris Colohan (zpěv), James Chang a Scott Crouse (kytary), Ian Edwards (basa) a Andrew Hurley (bicí) - jinými slovy členové Cursed, Burning Love, Earth Crisis, Catharsis, Fallout Boy, Undying atd. Potřebujete víc? OK, tři skladby z chystané nahrávky si můžete poslechnout tady. Eponymní desku nahrával Wes Gillespie v Roost Frequency a masteroval Alan Douches ve Westwestside. Vyjde 5. srpna u Deathwish, o Evropu se pak postará Reflection records. Kapelu můžete špehovat přes jejich fb profil.

 • Deep Six Records novinky

  Čtvrtek, 30. červen, 2016
  Deep Six Records novinky

  Na Deep Six Records se chystají pro druhou polovinu tohoto roku velice zajímavé tituly. Pojďme na to: REPROACH - "Despair/Shittown" EP, SEX PRISONER - "Tannhauser Gate" LP, GOD´S AMERICA - "Merge With The Infinite - Worthless In Death" LP a FRACTURED - "Delapitated" EP. Pátrejte po kapelových bandcampech pro hlukové ukázky.

 • Nové tituly na Dead Heroes labelu

  Čtvrtek, 30. červen, 2016
  Nové tituly na Dead Heroes labelu

  Dvě nové desky právě vyšly u labelu Dead Heroes, a to dlouho očekávaný 4-way split 12"LP BLOODY PHOENIX / LYCANTHROPHY / DISTURBANCE PROJECT / SKUNK (tento crust grind split vyšel v kolaboraci s Deep Six records). Tou druhou je split 10" těžkotonážních australanů SHACKLΣS s Orange County FISSURE. ShacklΣs v červenci pojedou své první euro tour společně s Famine (UK).
  Dvě další desky budou venku v červenci. Debutní 7"EP "Lugubrious" velké naděje UK fast-core scény LUGUBRIOUS CHILDREN (hrají na Fluffu na Phil Hell Stage) a ENDLESS SWARM / CONCUSSIVE split 7"EP, skotsko-kalifornskej power-violence/grind split.

 • Nové videoklipy

  Čtvrtek, 30. červen, 2016
  Nové videoklipy

  RINGWORM - "Shades of Blue" (z chystané desky "Snake Church")
  DESCENDENTS - "Victim of Me" (z chystaného "Hypercaffium Spazzinate")
  CRUEL HAND - "Dead Eyes Watching" (z nové "Your World Won´t Listen")
  EAT ME FRESH - "Promote Yourself" (z nového 12" EP "Facing the Truth")
  MELVINS - "Hideous Woman" (z nové desky "Basses Loaded")
  F*CKING ANGRY - "Dancing In The Streets" (lyric video z loňské desky, recenze tady)
  BIG D AND THE KIDS TABLE - "Oi DJ" (ze 7" splitu s The Doped Up Dollies)

 • vinyl brothers
 • Vinyl brothers

  vinyl brothers
 • Představujeme: ECOSTRIKE

  Středa, 29. červen, 2016
  Představujeme: ECOSTRIKE

  ECOSTRIKE se jmenuje nová vegan straight edge hardcore kapela z Floridy, které právě u Carry The Weight records vyšla demokazeta se čtyřma zářezama. Poslechnout si je můžete tady. Vhodné zejména pro fanouše raných Earth Crisis, Raid, Green Rage.

 • Song z nové desky NERVOSA

  Středa, 29. červen, 2016
  Song z nové desky NERVOSA

  Děvčata z brazilské thrash kapely NERVOSA nahodila na youtube song "Guerra Santa", nejrychlejší song z jejich nové desky "Agony". Jako bonus k němu máte také povídání a pod videem zároveň přehled evropských zastávek. Podrobnější info o jejich druhém albu v Archivu novinek z 27. května.

 • CLOUD RAT diskografie

  Středa, 29. červen, 2016
  CLOUD RAT diskografie

  U Here And Now Records vyšla double CD diskografie americké power violence / grind kapely CLOUD RAT. Vyčerpávajících 77 songů si také můžete poslechnout kompletně na tomhle linku.

 • CARCASS kompilační album

  Středa, 29. červen, 2016
  CARCASS kompilační album

  Jako double LP vyjde u Earache Records kompilační album od grind /death veteránů CARCASS, které se bude jmenovat "Choice Cuts". Najdete na něm průřez tvorby od raných nahrávek až po živáky z BBC Radio Sessions. Vychází 22.7.2016.

 • Představujeme: CONDEMNED

  Středa, 29. červen, 2016
  Představujeme: CONDEMNED

  Ex-Oil Tanker, demo kazeta na Vex Records. Název? CONDEMNED. Co čekat? Totálně hrubou crust core jízdu ve stylu Consume / State Of Fear. Bandcamp.

Celkem záznamů: 14732
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Poděbrady (Boss bar)

30. 6. 2016

Riots (Nor), Komplex viny

Náš tip

OEF 2016 first banner