Novinky

 • Představujeme: KRIGBLAST

  Čtvrtek, 24. červenec, 2014
  Představujeme: KRIGBLAST

  KRIGBLAST vydávají na podzim u Moshpit Tragedy Records svoje debutové LP s názvem "Power Til Demise". Všech 14 válů (včetně coveru Darkthrone) si můžete poslechnout na bandcampu. Pro úplnost ještě doplňme, že kytaru v Krigblast třímá Scott Sturgeon z Leftover Crack.

 • FÖRGIFTAD sedmipalec je venku

  Čtvrtek, 24. červenec, 2014
  FÖRGIFTAD sedmipalec je venku

  Na Phobia Records vyšel právě dnes sedmipalec švédské d-beat / punk kapely FÖRGIFTAD s názvem "Megalomaniacs Inc". Tři vlastní vály plus cover "Cop Killer" od Body Count. Vylisováno pouze 150 ks na toxicky zeleném průhledném vinylu. Kupuj tady. V eshopu Phobia Records také nyní najdeš masivní update novinek, přes 50 nových položek!

 • Nevydaný song od BACKTRACK

  Čtvrtek, 24. červenec, 2014
  Nevydaný song od BACKTRACK

  BACKTRACK přispějí na chystanou kompilaci "The Extermination vol. 2" dosud nevydaným songem "Never Believed", který se měl původně objevit na lednovém albu "Lost in Life". Tahle kompilačka od Flatspot Records vyjde 16. srpna a další vály z ní si můžete poslechnout tady. Backtrack pak naživo v neděli na Fluffu.

 • ELECTRIC FUNERAL stream kompletní diskografie

  Čtvrtek, 24. červenec, 2014
  ELECTRIC FUNERAL stream kompletní diskografie

  Vyčerpávající 56 songová diskografie švédského d-takt one man projektu ELECTRIC FUNERAL - "Total Funeral" je kompletně k poslechu na CVLT Nation stránkách. Vyšlo jako double LP u Southern Lord.

 • Stream nového alba MARTYRDÖD

  Čtvrtek, 24. červenec, 2014
  Stream nového alba MARTYRDÖD

  Začátkem srpna vyjde již páté album švédských MARTYRDÖD s názvem "Elddop". Vinyl verze pro Evropu vyjde ve spolupráci D-Takt & Raw Punk Records a La Familia Releases. Již nyní si můžete celé album poslechnout na tomhle linku!

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Singl FEMACOFFIN

  Středa, 23. červenec, 2014
  Singl FEMACOFFIN

  Po demo kazetě vyšel nedávno i debutní singl americké crust / stenchcore kapele FEMACOFFIN s názvem "Dismal Twilight". Singl vyšel u Brainsand Records a téměř ihned se stal deskou týdne u Maximum Rocknroll. Připomeneme ještě, že tahle kapela se nám naživo představí v září na Enemy Of The Sun festivalu a v sestavě působí chlápci ze Stormcrow. Jo a jedna strana singlu je k poslechu tady.

 • Plány Rawmantic Disasters

  Středa, 23. červenec, 2014
  Plány Rawmantic Disasters

  I německý label Rawmantic Disasters nezahálí a v seznamu plánů je pár zajímavých desek: DISWAR - druhé album, APPÄRATUS / RAJOITUS split EP, MASSPOLLUTION EP, DISPOSE / SKITZOFRENIA split EP. Plus pár desek, které vycházejí v edici Britcore Rawmance a jde o hardcore hip-hop.

 • RETROPROTEST coverují cz / sk hc punk klasiky

  Středa, 23. červenec, 2014
  RETROPROTEST coverují cz / sk hc punk klasiky

  U Papagájova Hlasatele vychází jedna z nejzajímavějších hardcore punk desek tohoto roku: RETROPROTEST - "Nová deska se starým obsahem". Celkem 13 coverů kapel jako Kritická situace, Telex, HNF, Našrot, Davová psychóza, Plexis, Šanov, P.S. a dalších, nahráno živě v Rock Biu a nazpíváno a dolazeno v Hellsoundu. Do coverů si zároveň střihlo svoje party hned osm zpěváků původních verzí, Bedřich Smetana mezi nimi tedy není, ačkoliv jeho Vltavou deska startuje. Celou věc si můžete poslechnout na bandcampu, zde ovšem oproti vinylu verze zpívaná Retroprotestními hlasy.

 • Poslechněte si nové album TEST OF TIME

  Středa, 23. červenec, 2014
  Poslechněte si nové album TEST OF TIME

  Bostonská hardcore kapela TEST OF TIME včera u Bridge9 vydala nové album "By Design". Celé si jej můžete poslechnout tady. Naživo si je můžete vychutnat zítra v Praze na Půlce a o víkendu na Fluff festu v Rokycanech.

 • Představujeme: CHECKED

  Středa, 23. červenec, 2014
  Představujeme: CHECKED

  Polská kapela CHECKED, hrající od loňského roku, právě vydává své první album "With the Sun On Our Backs". Šest válů moderního hardcore s ženským zpěvem, poslouchejte tady. Na jeho podporu kapela shání koncerty i v České republice, kontakt přes fb nebo e-mail.

Celkem záznamů: 12337
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
phobia eshop

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

FLUFF FEST (25.7. - 27.7.2014)

Rokycany (letiště)
25. 7. 2014

Bane (usa), ACxDC (usa), D.O.A. (can), Mean Season (usa), Backtrack (usa), Test Of Time (usa), Beyond Pink (swe), No Omega (swe), Carnist (eng), Torso (usa), Reka (rus), Goodtime Boys (uk), Vestiges (usa), Landverraad (hol), We Came Out Like Tigers (eng), Hierophant (ita), Appraise (spa), Amalthea (swe), Implore (ger), Celeste (fra), Minority Of One (spa), Barren (ger), MindXControl (wal), FocusedXMinds (usa), I Am A Curse (fra), Trainwreck (ger), The Tidal Sleep (ger), Daggers (bel), Sugartown Cabaret (fra), Throwers (ger), Mort Mort Mort (fra), This Routine Is Hell (bel), Static Void (ger), Lentic Waters (ger), Heaven In Her Arms (jap), Old Soul (usa), Holy (ita), Øjne (ita), Empty Handed (ger), Deadverse (swi), Sport (fra), Rooftops (rus), Bastions (uk), Gulfer (can), Thränenkind (ger), Volta (ita), Remek, Lycantrophy, Just For Being, Drom ... čtvrtek: Burning Bright (fra), Kids Insane (isr), The River Card (uk), Agatha (ita)

Náš tip

pol-antifa