Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • Song z chystaného sedmipalce IRRITATION

  Úterý, 30. září, 2014
  Song z chystaného sedmipalce IRRITATION

  Poslechněte si vál s názvem "Skal" od švédských crusterů IRRITATION z připravovaného sedmipalce "Socialrealismen", který vyjde během října mj. u Phobia Records.

 • DEATHRITE u Per Koro / Halo Of Flies

  Úterý, 30. září, 2014
  DEATHRITE u Per Koro / Halo Of Flies

  Tak u tohodle releasu jsem decentně zaspali, ale určitě stojí za zmínku i téměř rok po oficiálním vydání. Drážďanská death metal kapela DEATHRITE a jejich druhé album s názvem "Into Extinction". Pro fanouše ranných Entombed, Dismember či třeba Napalm Death nebo Converge či Nails. Luxusní a brutální mix. Poslechněte si celé album tady.

 • ACCÜSED u Unrest Records

  Úterý, 30. září, 2014
  ACCÜSED u Unrest Records

  Další repres kultovní thrashcore partičky ACCÜSED se vyloupnul u Unrest Records. Tentokrát jde o zásadní album "Martha Splatterhead". K dostání již brzy u vašich oblíbených distributorů.

 • CRIMSON SCARLET diskografie

  Úterý, 30. září, 2014
  CRIMSON SCARLET diskografie

  U Doomed To Extinction vyšla diskografie post-punk anarcho kapely CRIMSON SCARLET - "Collection 2011 - 2014" CD. Bandcamp zde. V plánu tohoto labelu je split EP LASTSENTENCE / VOCO PROTESTA (Osaka crust se členy Framtid / Ferocious X vs. Tokyo crust se členy Asocial Terror Fabrication).

 • Novinky u Twisted Chords

  Úterý, 30. září, 2014
  Novinky u Twisted Chords

  Sérka novinek od německého labelu Twisted Chords. Vyjdou nebo již vyšly:

  Panzerband "s/t" LP
  Demenzia Kolektiva "s/t" LP
  Abfukk "Keine Kompromisse mehr" 7"
  Lyvten "s/t" 7"
  PANZERBAND - "s/t" LP, DEMENZIA KOLEKTIVA - "s/t" LP, ABFUKK - "Keine Kompromisse Mehr" EP a LYVTEN - "s/t" EP. Více informací a jednotlivých titulech naleznete na stránkách labelu.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • DOPELORD nové album je venku

  Pátek, 26. září, 2014
  DOPELORD nové album je venku

  Na slovenském labelu Heavy Metal Vomit Party vyšlo druhé album polského doom / stoner / sludge komanda DOPELORD s názvem "Black Arts, Riff Worship & Weed Cult". Tohle zhulené a parádní album vychází ve třech verzích. 225 ks na splatter vinylu, 225 ks na bílo / zeleném vinylu a 75 ks na čistě bílém vinylu. Poslech zde.

 • Novinky z tábora TUMMO

  Pátek, 26. září, 2014
  Novinky z tábora TUMMO

  TUMMO momentálně pracují na novém materiálu, který by měl vyjít do konce roku vlastním nákladem nejprve jako sedmipalec, po němž by mělo následovat v pořadí již druhé samostatné album. Současně kapela hledá nového zpěváka, jelikož ten nynější bohužel odchází. Pokud řveš rád nahlas a máš na to žaludek, ozvi se na tummo666@gmail.com. Zbývající koncerty kapela odehraje ještě ve staré sestavě.

 • Stream nového alba CROWS

  Pátek, 26. září, 2014
  Stream nového alba CROWS

  Hutný tětkotonážní hardcore z Dublinu. CROWS. Jejich debutní album s názvem "Better Off Dead" vyjde již brzy u Distroy Records. Kompletní stream již nyní na tomhle odkazu.

 • DiE sedmipalec v distru LVEUM

  Pátek, 26. září, 2014
  DiE sedmipalec v distru LVEUM

  Anglická hardcore kapela DiE vydala pod vlastní hlavičkou, ale v distribuci La Vida Es Un Mus, nový singl nazvaný "Vexed". Prasáckej špinavej punk. Poslech atd. na tomhle linku.

 • Představujeme: EVIL REGIMENT

  Pátek, 26. září, 2014
  Představujeme: EVIL REGIMENT

  Z chladného severu přichází black metal / punk horda EVIL REGIMENT, v sestavě se známými ksichty z kapel Mrázek, Deaf & Dumb a Hölle Arbeit. Debutní DIY CD, které je již venku nese název "Zagost" a více informací o kapele naleznete zde.

Celkem záznamů: 12562
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Shock Troopers, Distance to Empty, Fyasco, Shallov

Bratislava (Fuga)
30. 9. 2014

Shock Troopers, Distance to Empty, Fyasco, Shallov

Náš tip

b-day party vol 3