Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • CONVERGE vydávají "Jane Live"

  Úterý, 17. leden, 2017
  CONVERGE vydávají

  CONVERGE vydávají živou verzi alba "Jane Doe" z roku 2001. Nahrána byla během jejich loňského vystoupení na Roadburn festivalu v Holandsku, kde jej Converge odehráli v plné délce. Mix střihnul kytarista Kurt Ballou, mastering Brad Boatright v Audiosiege. Vychází pochopitelně u Deathwish, více info a předobjednávky různých edic zde.

 • Poslechni si debutové album SHALLOV

  Úterý, 17. leden, 2017
  Poslechni si debutové album SHALLOV

  Bratislavská emocore / post-hardcore / screamo kapela SHALLOV vydala svoje první studiové album s názvem "Concrete & Glass". Celé si jej můžete poslechnout na bandcampu. Limitovaná 12" LP verze vyjde v únoru u INGOT - Andrejco records. Album následuje předchozí nahrávce "No Place For Two" z roku 2014.

 • WEEKEND NACHOS desky k posledním koncertům

  Úterý, 17. leden, 2017
  WEEKEND NACHOS desky k posledním koncertům

  Čtyři desky v limitovaných edicích se prodávaly na posledních koncertech WEEKEND NACHOS, které proběhly v Chicagu. Všechny vyšly v nákladu 30 ks na barevných vinylech a se speciálním sítotiskovým přebalem. Byly to "Unforgivable", "Worthless", "Still" a "Apology". Éra jedné výborné grind / power violence kapely je u konce. Fňuk.

 • Celé album CINDERBLOCK k poslechu

  Úterý, 17. leden, 2017
  Celé album CINDERBLOCK k poslechu

  Už jsem vám říkali, jak je tahle oi / street punk kapela z Bostonu parádní? Ne? CINDERBLOCK! Tak tady máte celé jejich album k poslechu a pogo může začít! Vyšlo vloni u Brain Solvent Propaganda.

 • Představujeme: WHISPER BISCUIT

  Úterý, 17. leden, 2017
  Představujeme: WHISPER BISCUIT

  Pokud máte chuť na trochu nasranýho bordelu s hrubým ženským zpěvem, mrkněte na WHISPER BISCUIT z Kanady. Jejich předloňské demo CD "Tales From the Gutter" najdete tady. U Give Praise records se chystá jeho 10" LP verze, stejně tak zde pak vyjde i jejich debutové album.

 • limokid7
 • Limokid7

  limokid7
 • CHILD MEADOW vydávají nové LP

  Pondělí, 16. leden, 2017
  CHILD MEADOW vydávají nové LP

  Jistě si vybavujete sérii tří vzájemných splitek mezi Remek, Paperplanecrash a Child Meadow a tak jste zřejmě zaznamenali, že poslední split mezi PPC a Child Meadow nikdy nevyšel (důvodem byl rozpad PPC). Francouzští CHILD MEADOW tak nyní svůj materiál pro tento split vydávají jako samostatné LP s názvem "It Hurts". Finální zvuk dělal Will Killingsworth, vychází za mezinárodní spolupráce labelů (včetně našeho Coffee Nerds) a celé si to můžete poslechnout na bandcampu.

 • Nový vál z alba MEMORIAM

  Pondělí, 16. leden, 2017
  Nový vál z alba MEMORIAM

  Death metal kapele MEMORIAM vyjde 4.3.2017 u Nuclear Blast debutní album s názvem "For The Fallen". Mrkněte se na klip k válu "Reduced To Zero", který bude právě na tomhle debutu. Pro fans Bolt Thrower, Benediction nebo Entombed.

 • Zpěvačka Petrol Girls s novým projektem PASTE

  Pondělí, 16. leden, 2017
  Zpěvačka Petrol Girls s novým projektem PASTE

  PASTE se jmenuje nový projekt, který rozjela Ren Aldridge, zpěvačka Petrol Girls, se svým kámošem Peterem Milesem. Na soundcloudu najdete první track s názvem "We Might Be", který se spolu s dalšíma třema objeví na chystaném EP. Na uvedeném linku najdete také informace o vzniku této písně.

 • VM u Samuel Records

  Pondělí, 16. leden, 2017
  VM u Samuel Records
  Samuel Records vypouští své první elektronické vydání – VM - 3+3=7. Jedná se o DIY projekt Vlasty Marka, zpěváka a kytaristy strakonické kapely Jaywalker. Před pár lety mu vyšla na Samuel Records nahrávka pod názvem Sneeze (10"LP). One-man projekt, který byl jednou z Vlastovo hudeních tváří a o svých písničkách říkal, že je složil „z nudy", a snad i tvůrčího přetlaku. Vlasta je chlapík mnoha talentů a po „Stars & Strings" se částečně posouvá zase novým směrem. Písničky sám složil, zahrál všechny nástroje a opět i nahrál. Nová nahrávka je více „kytarovka", přesto je stále cítit emotivní melodický 90tkový emo punk. VM - 3+3=7 vychází pro radost, takže poslouchej, sdílej, posílej kamarádům ... Líbí se Ti to? Neváhej a napiš. Nahrávka je zdarma, pokud ale chceš podpořit Samuel Records, částka bude použitá na nějaké další Vlastovo vydání, případně jako nějaký benefit. Záleží jestli se něco vybere ... samuelrecords.bandcamp.com.

  Samuel Records vypouští své první elektronické vydání: VM - "3+3=7". Jedná se o DIY projekt Vlasty Marka, zpěváka a kytaristy strakonické kapely Jaywalker. Před pár lety mu vyšla na Samuel Records nahrávka pod názvem "Sneeze" (10"LP). One-man projekt, který byl jednou z Vlastovo hudeních tváří a o svých písničkách říkal, že je složil „z nudy", a snad i tvůrčího přetlaku. Vlasta je chlapík mnoha talentů a po „Stars & Strings" se částečně posouvá zase novým směrem. Písničky sám složil, zahrál všechny nástroje a opět i nahrál. Nová nahrávka je více „kytarovka", přesto je stále cítit emotivní melodický 90tkový emo punk. VM - "3+3=7" vychází pro radost, takže poslouchej, sdílej, posílej kamarádům ... Líbí se Ti to? Neváhej a napiš. Nahrávka je zdarma, pokud ale chceš podpořit Samuel Records, částka bude použitá na nějaké další Vlastovo vydání, případně jako nějaký benefit. Záleží jestli se něco vybere ... bandcamp tady.

 • Nové album LOS FASTIDIOS

  Pondělí, 16. leden, 2017
  Nové album LOS FASTIDIOS

  Po nedávno avizované výroční kompilaci oznamují LOS FASTIDIOS i nové album, které vyjde pod názvem "The Sound of Revolution". Datum je stanoveno na 1. února a o vydání se tradičně postará jejich vlastní label KOB records. Obsahovat bude 12 skladeb, k té s názvem "Radio Babylon" zveřejní dnes kapela nový videoklip.

Celkem záznamů: 15393
1 2 3 4 5


Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Benefit pro Standing Rock

Brno (Kabinet Múz)
17. 1. 2017

Flowers For Whores, Got A Wolf, Decultivate

Náš tip

wormrot