Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • Nové album ANTI-CORPOS

  Úterý, 7. červenec, 2015
  Nové album ANTI-CORPOS

  Nové album brazilské dívčí kapely ANTI-CORPOS se jmenuje "Forma Prática de Luta" ("A practical form of struggle") a vychází za kooperace Emancypunx a No God No Masters. Obsahuje 8 válů, z nichž dva si můžete poslechnout tady. Deska je připravená na nadcházející evropské turné, která startuje tento pátek a českou zastávku má na Fluff festu, tak si je nenechte ujít. Sao Paulo hardcore lésbico feminista!

 • Představujeme: HERESE

  Úterý, 7. červenec, 2015
  Představujeme: HERESE

  Z usmrcených sokolovských Ourway vzešla nová kapela HERESE. Antifa hardcore punk. Čtyři vály z první nahrávky "Prameny" čekuj na jejich bandcampu.

 • Chystaná nahrávka RESURGO

  Úterý, 7. červenec, 2015
  Chystaná nahrávka RESURGO

  Brněnští RESURGO vypouští po 2,5 letech dvě ukázky z čerstvě udělané nahrávky. Tentokrát tu máme personální propojenost s kapelama jako My Dead Cat, Zeměžluč (rovnou dvakrát) nebo SUMO. Nahrávka se dělala po částech cca půl roku ve studiu Sonidos a obsahuje 10 válů ve 28 minutách. Poslechnout si můžete vály "Izolovat existenci" a "S parazitem na hrudi". Zatím není úplně jasný, jak nahrávka vyjde nebo jak se bude jmenovat, ale pokud se sežene dostatek chechtáků, vyšla by v omezeném množství na LP. Pokud by ses chtěl/a zapojit, ozvi se na tento mejl.

 • LEFTOVER CRACK a DESCENDENTS po dekádě zpět

  Úterý, 7. červenec, 2015
  LEFTOVER CRACK a DESCENDENTS po dekádě zpět

  LEFTÖVER CRACK dokončili nahrávání svojí třetí desky, ta vyjde u Fat Wreck Chords. Jako hosté se na ní objeví členové Bouncing Souls, Mischief Brew a Blackbird Raum. Album bude následovat předchozímu "Fuck World Trade" z roku 2004, které letos v lednu vyšlo v re-edici obohacené o dalších 5 válů (vč. předělávek raných Choking Victim). O krok za nimi (tedy ve fázi nahrávání) se nacházej DESCENDENTS, jak se nechal slyšet kytarista Stephen Egerton. Mělo by se jednat o pokračování nahrávání chystané nové desky, která má následovat zatím poslední "Cool to Be You" z roku 2004.

 • Nové videoklipy

  Úterý, 7. červenec, 2015
  Nové videoklipy

  SIBERIAN MEAT GRINDER - "Walking Tall" (nový singl této ruské mašiny)
  PARANOID - "Kanzennaru Seishin Houkai" (z chystané desky "Satyagraha")
  CALM THE FIRE - "Doomed From the Start" (z chystané stejnojmenné LP)
  RAKTA - "Tudo que é solido" (z eponymního 7" EP)
  HAMMERED - "PxVxDxAx" (z EP "Kort maar Crustig")
  WORTHWHILE - "Relentless" (z chystaného alba u Hopeless recs "Old World Harm")
  FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES - "Juggernaut" (z chystaného debutu "Blossom")
  WISDOM IN CHAINS - "When We Were Young" (z nového alba "The God Rhythm")
  ZATOKREV - "Bleeding Island" (z nového alba "Silk Spiders Underwater")
  GODHUNTER - "Cassandra Complex" (z 2LP splitu s Destroyer Of Light)
  CANNON OF HATE - "Condicional" (z prvního EP "Sobrevivencia Em Questao")

 • Nuclear Madness Records
 • Nuclear Madness Records

  Nuclear Madness Records
 • Songy z přiipravovaného LP FÖRGIFTAD

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  Songy z přiipravovaného LP FÖRGIFTAD

  Na tomhle youtube profilu si můžete poslechnout pár válů od švédských FÖRGIFTAD z připravovaného LP, které se bude jmenovat "Skit Ska Skit Ha" a vyjde ve spolupráci několika labelů (mj. Phobia Records) koncem letošního roku

 • Ochutnávky z nových HURULA a PLEASURE LEFTIST

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  Ochutnávky z nových HURULA a PLEASURE LEFTIST

  Tady si můžete poslechnout song "You You" z chystaného LP PLEASURE LEFTIST. To vyjde pod názvem "The Woods of Heaven". Vzhledem k tomu co hrajou (post-punk) budete možná trochu překvapení, že tahle kapela vzešla z popela 9 Shocks Terror, hardcore z Ohia, kteří to zabalili v roce 2006. Nový singl vypustili i švédští HURULA, což je projekt Roberta Pettersona z Masshysteri / The Vicious. Titulní song z chystané druhé desky "Betongbarn" si můžete poslechnout zde.

 • PARANOID cover měsíce

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  PARANOID cover měsíce

  A máme tady červenec, tudíž další cover of švédských PARANOID. Tentokrát je to song "Day of reckoning" od Pentagram (rok 1987). Video a pár vět o tom proč a jak najdete tady.

 • Chystaný dokument o euro tour ÓDIO SOCIAL

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  Chystaný dokument o euro tour ÓDIO SOCIAL

  Na youtube se můžete podívat na teaser k dokumentu o prvním evropském turné brazilců ÓDIO SOCIAL, které jeli v březnu 2015. Během něho se tahle kapela ze Sao Paula ukázala i na několika koncertech u nás (Praha, Tábor, Ústí, Písek, atd.). Pokud jedeš na Agrotóxico, Olho Seco, Ratos De Porao, Periferia S/A, určitě víš o co jde.

 • Vychází CD MALOMOCNOST PRÁZDNOTY

  Čtvrtek, 2. červenec, 2015
  Vychází CD MALOMOCNOST PRÁZDNOTY

  MALOMOCNOST PRÁZDNOTY je bezesporu jedna z nejznámějších legend české punkové scény. Když před lety ukončila činnost, nejeden tvrdý punker uronil slzu. Přesto, že kapela zpravidla nepravidelně hrála nějaké koncerty i v pozdějších letech, něco jako vážnější návrat na scénu přišlo až letos. Mostečáci jsou zpět, v originální sestavě a budou rok vymetat kluby a festivaly. Zatím poslední nahrávka Malomocnosti vznikla před 17 lety(!) a tak bylo už opravdu na čase připravit novou desku. Je rok 2015 a Malomocnost vydává své první CD. Průřez všemi předchozími demáči i několik raritních songů, celkem 20 zářezů. Vše znova nahrané, konečně s perfektním zvukem. Kapele se na CD povedlo dostat i onu energii, kterou jsou její koncerty pověstné. Album vychází v režii kapely za pomoci PHR records a seženeš je jak na koncertech, tak v PHR shopu.

Celkem záznamů: 13508
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Thirst for grind VIII.

Praha (Modrá Vopice)
7. 7. 2015

Amoclen, Teething, Teethgrinder, Buttfuck Boys, UxDxS, Entropiah, Failure Trace

Náš tip

ffud fest