Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • REFUSED po 17 letech s novým materiálem

  Úterý, 28. duben, 2015
  REFUSED po 17 letech s novým materiálem

  Tak jo, o chystané desce REFUSED se tady už psalo, teď jsou venku už konkrétní informace. Takže jmenovat se bude "Freedom", obsahovat bude 10 válů a vyjde 30. června u Epitaph. První singl "Elektra", tracklist a další info najdete zde. Jedná se o první novej materiál Refused od roku 1998, kdy vyšla poslední deska "The Shape of Punk to Come".

 • ALIUSTERRA hledá bubeníka

  Úterý, 28. duben, 2015
  ALIUSTERRA hledá bubeníka

  Pozor! Zpráva pro všechny jenž buší dvěma kusy dřev do válců potažených blánama. Čerstvě prořídlé řady brněnské punkové kapely ALIUSTERRA, hledají náhradu na post bubeníka. Odkaz na starší tvorbu zde, odkaz na song z kompilace Na krev zde. Další vály z kompilace "Na krev", aktuální a nevydanou tvorbu možno po dohodě zaslat. Budeme se těšit! Kdo by měl zájem ať neváhá a píše na tento mejl (domluvené koncerty odehrajem v původní sestavě).

 • HERIDA PROFUNDA mění plány

  Úterý, 28. duben, 2015
  HERIDA PROFUNDA mění plány

  Polská crust / metal kapela HERIDA PROFUNDA mění plány. Poté co se nepodařilo delší dobu kontaktovat maníka z Besthöven, jehož one-man projekt měl být právě druhou stranou plánovaného split picture LP, podařilo se sehnat náhradu v podobě účasti legendární anglické kapely HELLBASTARD. Vyjde během letošního roku i s pomocí tuzemského labelu Phobia Records.

 • Chystané album DEATHRITE

  Úterý, 28. duben, 2015
  Chystané album DEATHRITE

  Kombinace death metalu, hardcore, grindcore a punku - to jsou DEATHRITE z Drážďan. V létě jim vyjde u Prosthetic Records nová deska "Revelation of Chaos", první drobnou návnadu můžete koštnout tady.

 • Představujeme: ENTITLED DEATH

  Úterý, 28. duben, 2015
  Představujeme: ENTITLED DEATH

  Nová švédská death metal kapela s punkovými kořeny. ENTITLED DEATH. Mrkněte na jejich bandcamp, kde si můžete poslechnout jejich dva vály.

 • klinika2
 • Klinika2

  klinika2
 • PENTAGON a Anarchistický knižní festival

  Pondělí, 27. duben, 2015
  PENTAGON a Anarchistický knižní festival

  V Praze vznikla nová kapela I AM PENTAGON, v jejích řadách najdete členy Hanba / Balaclava, Kevorkian a Airbags. Songy "Jed" a "Domino" najdete na bandcampu, první koncert se bude konat v pátek 8. května na Klinice, kde zahrají společně s italskou tepanicí Discomfort (v sestavě členové Danny Trejo a Anbruch) a dalšími domácími zástupci NodNod (pozvánka). Tento koncert proběhne vrámci Anarchistického knižního festivalu, který se bude konat následující den (tedy v sobotu 9. května) právě v autonomním sociálním centru Klinika na pražském Žižkově. Jako tradičně se na něm představí vydavatelé a distributoři anarchistické literatury z Česka, Slovenska, i zahraničí. Více informací na anarchistbookfair nebo fb.

 • Kazetová a vinylová kompilace domácích kapel

  Pondělí, 27. duben, 2015
  Kazetová a vinylová kompilace domácích kapel

  Venku je třetí číslo skate časopisu Crook a při této příležitosti vznikla za spolupráce se Stoned To Death Records kazetová kompilace za účasti 17 domácích kapel jako Hlinomaz, Telefon, Exorcizphobia, Sebestřet, Remek, Uštkni, Bezbolestná, atd. - digitální verze na bandcampu. No a když jsme nakousli téma domácích kompilací, v červenci vyjde i kompilačka českých black metal / hardcore kapel, pojmenovaná Jdi a dívej se. Na dvou vinylech pak najdete nevydané songy od kapel Kruh, Pustina, Marnost, Lichens, sgra, Doppelganger of Death a Smuteční slavnost. Celé to bude benefiční na GNWP.

 • Dokument o NYHC

  Pondělí, 27. duben, 2015
  Dokument o NYHC

  Noisey připravili třídílný dokumentární cyklus, nazvaný "Under the Influence". Jeho první část, zaměřenou na New York Hardcore, uvádí Tim Armstrong (Rancid, Operation Ivy, The Transplants), a setkáte se v ní např. s Cro-Mags, Trash Talk, Youth of Today, Agnostic Front, Title Fight, Texas Is the Reason a dalšími. Ke shlédnutí tady.

 • Re-edice čtvrté desky CRO-MAGS

  Pondělí, 27. duben, 2015
  Re-edice čtvrté desky CRO-MAGS

  U NYHC a CRO-MAGS ještě zůstaneme: 22 let po vydání jejich čtvrté desky "Near Death Experience" vychází jeho LP re-edice. Původně vyšlo v roce 1993 u Century Media a po vydání tohoto alba se kapela na 7 let rozpadla. Vychází u Demons Run Amok v 5 barevných variacích vinylu.

 • Představujeme: LOST PAGAN

  Pondělí, 27. duben, 2015
  Představujeme: LOST PAGAN

  Z francouzského Amiens pochází sludge / noise hardcore kapela LOST PAGAN, která aktuálně vydává svoje debutové album. Všech 7 krkavců si můžete poslechnout na jejich bandcampu. Samotnou kapelu můžete špiclovat skrze její fb profil.

Celkem záznamů: 13277
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
vegan