Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • Představujeme: NEUTRAL TERRITORY

  Pondělí, 8. únor, 2016
  Představujeme: NEUTRAL TERRITORY

  NEUTRAL TERRITORY z Bostonu vypustili svoje první demo, poslechnout si jej můžete na bandcampu. Tři vály, nahrané v No Control Studios (Massachusetts), odkazují na starší desky z Revelation records / Jade Tree. V sestavě se sešli členové a ex-členové The Carrier, Test Of Time a The Stereo State.

 • Chystané EP od DAG NASTY

  Pondělí, 8. únor, 2016
  Chystané EP od DAG NASTY

  V půlce prosince jsme informovali o chystané nahrávce DAG NASTY, nyní je k ní konečně nějaké info. Bude se jednat o 7" EP, obsahující skladby "Cold Heart" a "Wanting Nothing", které byly nahrány v prosinci v Inner Ear Studios. Ve studiu se objevil i Ian MacKaye, kterej už zde nahrával věci s Minor Threat nebo Fugazi. Tudíž není takovým překvapením, že EP vyjde na jaře u Dischord records.

 • BLOODCLOT chystají nové album

  Pondělí, 8. únor, 2016
  BLOODCLOT chystají nové album

  John Joseph (zpěvák Cro-Mags a autor několika knih včetně "Meat Is For Pussies") znovu oživil kapelu BLOODCLOT, nové album jim vyjde v průběhu roku u Metal Blade records. Současná sestava tedy je: John Joseph (zpěv), Todd Youth (kytara), Joey Castillo (bicí), Phil Cavaino (basa).

 • Představujeme: NO GOD RHETORIC

  Pondělí, 8. únor, 2016
  Představujeme: NO GOD RHETORIC

  V Brně se vylíhla nová grind-violence kapela NO GOD RHETORIC, jejich první demo si můžete poslechnout na bandzone.

 • Vyšel zin Spálená Ramena no.4

  Pondělí, 8. únor, 2016
  Vyšel zin Spálená Ramena no.4

  Vyšlo čtvrté číslo fanzinu Spálená Ramena. 44 stran v anglickém jazyce skrývá rozhovory s DISWOLF a labelem Wargame records; brněnská nová krev: MORAL HANGOVER, GODOT YOUTH, KULLERVO, TRAUMA; DOOMSISTERS (Francie), Squatting in Amsterdam, Berlínská scéna s Fleshbug Collective, tour report ONANIZER / TERRORELHÁRÍTÁS, koncerty venku v Brně + recenze demokazet, vinylů a fanzinů. Za cenu 50 Kč + 17 Kč na mejlu spalenaramena@gmail.com.

 • magick disk eshop
 • Magick disk eshop

  magick disk eshop
 • Solidární shromáždění na podporu Kliniky

  Neděle, 7. únor, 2016
  Solidární shromáždění na podporu Kliniky

  Jak jistě víte, včera ve večerních hodinách neonacisté organizovaně napadli Autonomní sociální centrum Klinika na pražském Žižkově. Na přilehlé Parukářce se dnes od 15 hodin koná solidární shromáždění na podporu kolektivu Kliniky, více informací zde.

 • OEF 2016 představuje: GRID

  Pátek, 5. únor, 2016
  OEF 2016 představuje: GRID

  Tahle kapela nejen, že hraje prdel nakopávající grind core, ale je i vtipná! Ke svému vzniku a historii dodávají, že ve švédském hlavním straight edge městě Umeå jsou něco jako odplatou proti střízlivosti, pozérství, pomalému hardcoru a nedostatku rychlého grindcoru na severu Švédska. GRID. Na Obscene Extreme Festivalu 2016!

 • Debut SPLIT VEINS je venku

  Pátek, 5. únor, 2016
  Debut SPLIT VEINS je venku

  Takhle zhruba to zní, když si 2/3 Nailbiter založí novou kapelu. Název SPLIT VEINS. A debutní album je právě v těchto dnech venku. Osm distort hardcore / raw punk bičů.

 • Chystaná deska od KOMPLEX VINY

  Pátek, 5. únor, 2016
  Chystaná deska od KOMPLEX VINY

  Poděbradská sebranka KOMPLEX VINY se vrací z kómatu, začíná opět zkoušet, domlouvat koncerty a hlavně chystá na letošní rok (zřejmě léto) vydat debutové 12" LP.

 • BENEDICTION na vinylu

  Pátek, 5. únor, 2016
  BENEDICTION na vinylu

  Po 20 letech od prvního vydání se vinyl verze dočkalo také album "The Dreams You Dread" od death metal veteránů BENEDICTION. Vyšlo začátkem února u Cosmic Key Creations.

Celkem záznamů: 14226
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

8. 2. 2016

Any Other (Ita), Čtvrt na smrt, Dan Vertigo

Náš tip

OEF 2016 first banner