Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • FREE: nová kapela členů Have Heart

  Pondělí, 30. listopad, 2015
  FREE: nová kapela členů Have Heart

  Čtyři pětiny sestavy Have Heart založili nový projekt s názvem FREE. Dohromady dali 4-písňové demo, které nahrával Trevor Vaughn v New Bradford, Massachusetts. Poslechnout nebo stáhnout za dobrovolný příspěvek si jej můžete na jejich bandcampu.

 • Vyšel split CHEAP TALK s RUBANISKO

  Pondělí, 30. listopad, 2015
  Vyšel split CHEAP TALK s RUBANISKO

  Avizované slovenské splitko CHEAP TALK / RÜBÄNÏSKÖ vyšlo v pátek. Stranu Cheap Talk si můžete poslechnout tady, dva vály od Rubanisko pak zde. 80´s hardcore punk vs. nihil punk! Venku je 500 kusů na černém vinylu.

 • Představujeme: UZVRAT

  Pondělí, 30. listopad, 2015
  Představujeme: UZVRAT

  V chorvatské Županje vznikla nová crust punková kapela UZVRAT, v jejíž sestavě působí členové Seppuku, Sapperlot, Šutnja, Insekticid a Hesperian Death Horse. Prvních pět válů v podobě demáče si můžete poslechnout na youtube. Pod videem najdete i odkaz ke stažení.

 • Fotky z koncertu TURNSTILE

  Pátek, 27. listopad, 2015
  Fotky z koncertu TURNSTILE

  Po pondělních fotkách z Archivist (a spol.) přidána košatá fotogalerie z koncertu amerických TURNSTILE v Praze na Sedmičce, kde společně s nimi vystoupili jejich kolegové FORCED ORDER a německé kapely RISK IT! a DELUMINATOR.

 • G.L.O.S.S. singl u Sabotage

  Pátek, 27. listopad, 2015
  G.L.O.S.S. singl u Sabotage

  Tohle by mohlo být i v sekci "Představujeme", ale budiž. Vězte, že pětisongové demo americké hardcore party G.L.O.S.S. se dočká vinyl verze o jejíž evropskou verzi se postará Sabotage Records. Příjemný poslech.

 • vinyl brothers
 • Vinyl brothers

  vinyl brothers
 • FRIEND OR FOE s novým EP

  Pátek, 27. listopad, 2015
  FRIEND OR FOE s novým EP

  Hardcore punks FRIEND OR FOE z Richmondu vydají na jaře 2016 u Flatspot records nové 7" EP. Kapela je nejvíce ovlivněná 80s a 90s NYHC a kapelama jako Killing Time, Breakdown nebo Sick Of It All. Nějakou tu konkrétní ukázku můžete čeknout na jejich bandcampu.

 • V prosinci dva nové singly u Kämäset Levyt

  Pátek, 27. listopad, 2015
  V prosinci dva nové singly u Kämäset Levyt

  Finský label Kämäset Levyt vypustí během prosince dva nové singly. Dvě japonské kapely. Půjde o MUSTANG - "Poison / Blood Rain" EP (hluk) a ESPERANZA - "Choice" EP (hluk). O obal singlu Mustang se postaral Sugi.

 • Vyjde split CULT OF LUNA / THE OLD WIND

  Pátek, 27. listopad, 2015
  Vyjde split CULT OF LUNA / THE OLD WIND

  Po úspěšném split EP Mono / The Ocean pokračuje vydavatelství Pelagic Records v této sérii splitkem CULT OF LUNA / THE OLD WIND. Cult of Luna na něj přispějí coverem Amebix ("Last Will and Testament"), od The Old Wind pak můžete očekávat dva nové vály. V jejich sestavě najdete členy Breach a právě The Ocean. Split vyjde pod názvem "Råångest" na digipack CDs a 12" EP vinylech, trailer čekujte zde.

 • Debutové LP od NO TOLERANCE

  Čtvrtek, 26. listopad, 2015
  Debutové LP od NO TOLERANCE

  V říjnu vyšlo u Painkiller records debutové LP bostonské straight edge hardcore kapele NO TOLERANCE. Jmenuje se "You Walk Alone" a následuje zabijáckýmu demáči (2009) a ipku "No Remorse, No Tolerance" (2011). Celou tuhle parádu si můžete poslechnout na bandcampu.

 • HOT BLOOD: Horká krev z New Jersey

  Čtvrtek, 26. listopad, 2015
  HOT BLOOD: Horká krev z New Jersey

  New Jersey hardcore punk HOT BLOOD vydává svoje druhé EP, obsahující 4 vály, poslechnout si jej můžete tady. EP vychází pod názvem "Overcome Part 2" a následuje předchozímu "Overcome Part 1", vydanému letos v dubnu. Obě ipka jsou zároveň k sehnání na společném CD.

Celkem záznamů: 14004
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (007)

30. 11. 2015

Today Is The Day (USA), Grime (Ita), Pray For Death

Náš tip

lbf -olomouc