Novinky

 • NA KREV: kompilace českých DIY hc punk kapel

  Pátek, 28. listopad, 2014
  NA KREV: kompilace českých DIY hc punk kapel

  28. prosince vychází tématická kompilace českých DIY hardcore punkových kapel staré školy, nesoucí název Na Krev. Jméno kompilace se zrcadlí ve 12 písních, které se snaží zachytit všechny obsahové výklady, od zarputilosti, poctivosti, přes agresi, k pokrevnímu bratrskému spojení až po hodnoty, kterým dnešní doba poněkud nedopřává. Krvavě červený vinyl s vloženým CD je 30 minutovou transfuzní dávkou, vytvořenou spojením kapel ALIUSTERRA, MacGYVER, INNOXIA CORPORA, DEZINFEKCE a EVIDENCE SMRTI. Předobjednávky pro distra i jednotlivce na adrese nakrev@centrum.cz, cena LP+CD je 250,- kč. Ochutnávku najdete tady. Všechny kapely na jednom pódiu můžete společně vidět v sobotu 24.1.2015 ve vsetínském klubu Vesmír.

 • Chystané album AT FOLSOM PRISON

  Pátek, 28. listopad, 2014
  Chystané album AT FOLSOM PRISON

  Pražská hardcore kapela AT FOLSOM PRISON vydává po dvou letech nové a zároveň první dlouhohrající album "Every Dream and Every Crisis Means the Rise". Na youtube můžete mrknout na teaser, a tady si můžete přečíst pozvánku na křest.

 • Chystané album LOS FASTIDIOS

  Pátek, 28. listopad, 2014
  Chystané album LOS FASTIDIOS

  13. prosince vychází nové album LOS FASTIDIOS. Jejich v pořadí už sedmá deska se bude jmenovat "Let´s Do It" a o vydání se postará label KOB Records. Zároveň se na ní představí nový bubeník a nový kytarista. Video preview můžete sjet tady.

 • Nové album THE KILL

  Pátek, 28. listopad, 2014
  Nové album THE KILL

  Australská grind core bruska THE KILL připravila pro sváteční čas nové album s názvem "Kill .. Them All". Deska vyjde u Blastasfuk Records a Obscene Productions. Tady si můžete poslechnout jeden vál s názvem "Public Execution".

 • COFFINS / UNHOLY GRAVE split desetipalec

  Pátek, 28. listopad, 2014
  COFFINS / UNHOLY GRAVE split desetipalec

  U Dark Side Of Punk Records se chystá další pecka v podobě split desetipalce dvou japonských kapel COFFINS a UNHOLY GRAVE. Ponurý doom / death vs. zběsilý grind core. Venku v průběhu letošní zimy.

 • Nuclear Madness Records
 • Nuclear Madness Records

  Nuclear Madness Records
 • Představujeme: PANIKK

  Pátek, 28. listopad, 2014
  Představujeme: PANIKK

  Slovinský hardcore / thrash PANIKK, který se vzhlédl v amerických kapelách Bay Area scény vydá nové album u Xtreem Records. Album se jmenuje "Unbearable Conditions" a tady si můžete poslechnout jeden vál s názvem "Dismay".

 • Nové album HORROR VACUI

  Čtvrtek, 27. listopad, 2014
  Nové album HORROR VACUI

  Italské death / rock kapele HORROR VACUI vyšlo u HPGD Records CD s novou nahrávkou. Osm válů plus čtyři bonusové songy. Vinyl verze (pouze s osmi vály) vyjde již brzy v kooperaci Black Water Records, Avant! Records a Legion Of The Dead Records. Poslech CD verze tady.

 • Dvě nové desky venku u La Vida Es Un Mus

  Čtvrtek, 27. listopad, 2014
  Dvě nové desky venku u La Vida Es Un Mus

  Nedávno avizované desky kapel TOTAL CONTROL - "Typical System" a JUANITA Y LOS FEOS - "Nueva Numancia" LP jsou právě v těchto dnech venku. Vycházejí u La Vida Es Un Mus. Total Control poslech zde a Juanita Y Los Feos poslech zde.

 • Představujeme: LOS PASADOS

  Čtvrtek, 27. listopad, 2014
  Představujeme: LOS PASADOS

  Řecká hardcore / punk scéna zplodila další kvalitní kapelu. LOS PASADOS. Venku debutní LP a celá nahrávka k poslechu na kapelovém bandcampu.

 • Konec THE SMASHROOMS

  Čtvrtek, 27. listopad, 2014
  Konec THE SMASHROOMS

  Italská positive hardcore kapela THE SMASHROOMS, kterou můžete znát i z množství koncertů u nás, prostřednictvím svého facebooku oznámila, že je čeká časově neomezená pauza. Poslední tři koncerty se budou konat v italském Arcore (zítra), německém Schwäbisch Gmünd (6.12.) a v Norimberku (7.12.). Finální deskou tak zůstává "Wildfire" z roku 2013.

Celkem záznamů: 12763
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib