Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY / AKCE:
 • První demáč BIKINI KILL v re-edici

  Pondělí, 3. srpen, 2015
  První demáč BIKINI KILL v re-edici

  BIKINI KILL budou vydávat re-edici svého první demáče, který vyšel pod názvem "Revolution Girl Style Now" původně v roce 1991. Na LP, CD a digitálně vychází 22. září u Bikini Kill Records, mastering prováděl John Golden, mix Guy Picciotto z Fugazi. Jako bonus zde najdete tři dosud nevydané skladby: "Ocean Song", "Just Once" a "Playground", dohromady tedy 11 válů. Trailer můžete čeknout tady.

 • CRUTCHES - Förlorad LP venku u Phobia Records

  Pondělí, 3. srpen, 2015
  CRUTCHES - Förlorad LP venku u Phobia Records

  Dalším titulem (a letos určitě ne posledním) u tuzemského labelu Phobia Records je druhé album švédské d-beat / crust brusky CRUTCHES - "Förlorad". Deset jedovatejch raw punk bičů ve stylu Framtid / Disclose s nezbytnou špetkou skandinávského hardcoru. Vyšlo na modrém a černém vinylu. O tradiční krysí artwork se postaral Stiv (Visions of War).

 • PARANOID cover měsíce a MLP venku

  Pondělí, 3. srpen, 2015
  PARANOID cover měsíce a MLP venku

  Měsíc se s měsícem sešel a co čert nechtěl. Máme tady nový cover song od PARANOID. A tohle je mimořádná pecka. Cover je od Totalitär a song se jmenuje "Skallra För Döden" a na vokálech si zahostoval i samotný Poffen. Zároveň s tímhle válem vám kapela oznamuje, že právě vyšlo jejich MLP s názvem "Destroy Future Less System", kde je na jedné straně singl, který vyšel u Konton Crasher Records a na straně druhé jsou vály z kompilací.

 • Re-edice LP "Jeskyně" od UŽ JSME DOMA

  Pondělí, 3. srpen, 2015
  Re-edice LP

  Po delší době, kdy bylo album na vinylu beznadějně vyprodané, vychází v reedici deska UŽ JSME DOMA – "Jeskyně". Nová verze vychází s mírně upraveným obalem (nové logo PHR records a povrchová úprava obalu jako matné lamino), ale to podstatné zůstává - nadčasová, originální nahrávka. Nechybí ani monstrózní 12 stránkový booklet v LP formátu s texty a kresbami Martina Velíška. Jeskyně není provoplánovitá deska a možná Vám bude pár poslechů trvat než se do ní ponoříte, ale o to víc vás pak pohltí. Vydává Papagájův Hlasatel.

 • Nové videoklipy

  Pondělí, 3. srpen, 2015
  Nové videoklipy

  TERROR - "Mind at War" (z chystaného alba "The 25th Hour")
  NO WEATHER TALKS - "Road Rash" (z nového LP "Undoing Defeat")
  MOTÖRHEAD - "Electricity" (lyric video z chystané desky "Bad Magic")
  OLD WOUNDS - "Son of No One" (z nového alba "The Suffering Spirit")
  ENZIGURI
  - "Heads Up" (z eponymního EP, které vyšlo minulý měsíc)
  CROWNED KINGS - "Judged" (lyric video z nového alba "Forked Road" HC z Melbourne)

 • magick disk eshop
 • Magick disk eshop

  magick disk eshop
 • Nový vál od CANCER SPREADING

  Pátek, 31. červenec, 2015
  Nový vál od CANCER SPREADING

  Mrkněte a poslechněte si vál s názvem "Ghostly Visions" od italské stenchcore kapely CANCER SPREADING ze stejnojmenného alba, které vyjde letos na podzim u Neanderthal Stench Records.

 • Kazetová diskografie KYLMÄ SOTA

  Pátek, 31. červenec, 2015
  Kazetová diskografie KYLMÄ SOTA

  Finské raw punkové smečce KYLMÄ SOTA vychází dvojkazeta s jejich diskografií od roku 2005 až do současnosti. Konkrétně vály z dema (2005), kompilaček "Freedom and Existence" (2006) a "Yo airistolla-Turkupunk" (2007), ze splitek s Death With a Dagger (2006), Ydintuhoin (2012) a Rajotus (2013), "s/t" EP (2007) a LP "Kylma Sota" (2010). Celkem 38 válů, včetně 4 bonusovejch. Název: "Raw Punk 2005-2015 Discography".

 • Představujeme: CONGREED

  Pátek, 31. červenec, 2015
  Představujeme: CONGREED

  Na troskách kapely Hellborn Messiah vznikla nová d-beat / crust / grind kapela z Freiburgu CONGREED. V plánu mají debutní LP, které se jmenuje "Godcifer" a o jehož artwork se postaral Stiv (Visions Of War). Stream / download tady.

 • GUNS UP kompilační double LP a euro tour

  Pátek, 31. červenec, 2015
  GUNS UP kompilační double LP a euro tour

  Německý label Powertrip Records vydává nové double LP sXe hardcore kapele GUNS UP z Massachusetts. Obsahovat bude jejich předchozí desky "All This Is" a "Outlive", které vyšly původně v letech 2004 a 2006 na kalifornském 1917 Records. Obě si můžete poslechnout na bandcampu. Remaster, gatefold, různobarevné vinyly. Tahle kapela z Merrimack Valley, jejíž rozlučkový koncert v Hudsonu v roce 2007 navštívilo přes 1.300 lidí, se zároveň po 9 letech vrací do Evropy. Pro našince budou asi nejzajímavější zastávky ve Vídni (18. srpna) a Berlíně (20. srpna).

 • Vychází debut TEENAGE TIME KILLERS

  Pátek, 31. červenec, 2015
  Vychází debut TEENAGE TIME KILLERS

  Den před koncem 2014 jsme představovali bizarní projekt s názvem TEENAGE TIME KILLERS (ano správně, pojmenovaný podle songu od Rudimentari Peni), ve kterém se sešli např. Jello Biafra, Dave Grohl, Matt Skiba, Tony Foresta, Pat Smear, Max Cavalera + lidi z Corrosion Of Conformity, Articles of Faith, Slipknot, Tiger Army, Minor Threat, Red Fang, Lamb of God, Sunn O))), Eyehategod, atd. - no jen si to najděte. Avizováno bylo rovněž debutové album "Greatest Hits vol. 1", jež produkuje Bill Stevenson. To vychází právě dnes u Rise Records a poslechnout si z něj můžete první singl "Exploder".

Celkem záznamů: 13601
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Café na půl cesty)

3. 8. 2015

Ramming Speed (thrash, USA)

Náš tip

P.U.S. Hella