Novinky

 • JOBSEEKERS na Jobsworth Records

  Pátek, 1. srpen, 2014
  JOBSEEKERS na Jobsworth Records

  Nový irský label Jobsworth Records vypustil do světa sedmipalec dublinské hardcore / punk kapely JOBSEEKERS. Ukázku v podobě jednoho songu si můžete poslechnout tady.

 • Představujeme: CONTENT CURSE

  Pátek, 1. srpen, 2014
  Představujeme: CONTENT CURSE

  Hrubý brutální grind / death útok CONTENT CURSE ze Švédska se členy Irritation, Passiv Dödshjälp nebo Kronisk Misantropi. Tihle chlápci neumí hrát jenom crust. Mrkněte na jejich bandcamp.

 • Nový Deathwish sampler

  Pátek, 1. srpen, 2014
  Nový Deathwish sampler

  Deathwish Inc. vypustil nový letní sampler s podtitulem "2014: A Summer of Blood". Celkem dvacítka válů od kapel jako Cursed, Punch, Code Orange, Coliseum, Cold World, Converge, Doomriders, Touché Amoré, Modern Life Is War, Deafheaven, Oathbreaker, Harms Way, atd. K poslechu tady, ke stažení tady.

 • Nové videoklipy

  Pátek, 1. srpen, 2014
  Nové videoklipy

  S.N.A.F.U. - "Death March Rat Race" (z aktuální desky "Fear the Future")
  DOWNSET - "One Blood" (titulní track z nového alba)
  CALM THE FIRE - "Pain of Mind" (nevydaný song z července 2012)
  AUGUST BURNS RED - "Beauty in Tragedy" (z desky "Rescue & Restore")
  RABIES - "Booze, Blood and Fights!" (z alba "Nevergreen & Always Rad")

 • Nové video od IRON REAGAN

  Čtvrtek, 31. červenec, 2014
  Nové video od IRON REAGAN

  IRON REAGAN se pyšně pochlubili novým lyric videem k fláku "Eyeball Gore". Jak už samotný název napovídá, video nebude zrovna pro slabší povahy, takže si nechte chutnat zde. Očičko se objeví na chystané desce "The Tyranny of Will" (více info v novinkách z 1. a 15. července).

 • archipelag vinyl
 • Archipelag vinyl

  archipelag vinyl
 • Song z chystaného EP OLD WOUNDS

  Čtvrtek, 31. červenec, 2014
  Song z chystaného EP OLD WOUNDS

  OLD WOUNDS z New Jersey vypustili do světa novej vál "Dead Beat Blues", kterej si můžete poslechnout tady. Skladba se objeví na chystaném EP "Death Projection", které vyjde 16. září u Good Fight Music. Obsahovat pak bude celkem 4 vály.

 • AGNOSY nová deska je venku

  Čtvrtek, 31. červenec, 2014
  AGNOSY nová deska je venku

  Druhé album anglicke crust kapely AGNOSY s názvem "Traits Of The Past" je konečně venku. Vinyl verze již brzy v tuzemských distrech! Dvou songová ukázka již delší dobu koluje po internetech.

 • Představujeme: THE DEAD GOATS

  Čtvrtek, 31. červenec, 2014
  Představujeme: THE DEAD GOATS

  Sice tady už tohle jméno párkrát proběhlo, ale opakování je matkou moudrosti. Polský old school death metal ve stylu Entombed / Dismember se členy Neuropathia se jmenuje THE DEAD GOATS. Na triku už mají jednu velku desku a EP, ale důležitejší pro přítomnost je, že se chystá vinyl verze právě jejich debutního alba s názvem "The Path Of Goat" u Dark Side Of Punk Records. Celé album si můžete poslechnout tady.

 • SEX MESSIAH / ANATOMIA split EP u Doomentia

  Čtvrtek, 31. červenec, 2014
  SEX MESSIAH / ANATOMIA split EP u Doomentia

  Parádní sedmipalec vyšel u tuzemského labelu Doomentia Records. Japonský metal / punk SEX MESSIAH vs. japonský doom / death metal ANATOMIA. K dostání také limitovaná edice na barevném vinylu.

 • ANTI-CORPOS: nové EP brazilského hardcore

  Středa, 30. červenec, 2014
  ANTI-CORPOS: nové EP brazilského hardcore

  Za spolupráce Emancypunx, Refuse Records a dalších labelů vychází nové EP "Contra Ataque" brazilské kapele ANTI-CORPOS. Popis zní následovně: "Lesbian feminist hardcore. Jejich hudba, poselství a postoj nejsou nic menšího než soundtrack ke zničení bigotnosti, nerovnosti, machismu a homofobie. Kapela je ovlivněna lokální girl-punk scénou a kapelama jako Kaos Klitoriano a Bulimia, stejně jako dlouhou tradicí zuřivého brazilského hc / thrashe." Lákavé? Tak si to sedmero krkavců poslechněte tady. V sobotu kapela zahajuje měsíční evropské turné, seznam zastávek zde.

Celkem záznamů: 12361
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie


Reklama
phobia eshop

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Nuda v Brně

Brno (Skleněná louka - sklep)
1. 8. 2014

Dekasta, Ex-Lex, Stridor, Trauma

Náš tip

EOTS 2014