Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Představujeme: SYNDROMES

  Pátek, 24. březen, 2017
  Představujeme: SYNDROMES

  Členové His Hero Is Gone a Masakari dali dohromady novou kapelu SYNDROMES. Jejich debutové EP nahrál Travis Bacon v Chapel Black Studios a masteroval Brad Boatright v Audiosiege. Na kazetách vyjde 21. dubna u Halo Of Flies. No a poslechnout si jej můžete tady.

 • THE LURKING FEAR u Century Media

  Pátek, 24. březen, 2017
  THE LURKING FEAR u Century Media

  Přinášíme další informace o kapele THE LURKING FEAR, kterou jsme představovali 6. února a jistě máte v živé paměti, že sestavu tvoří členové At The Gates, Disfear, Skitsystem, Bombs Of Hades, God Macabre, Tormented atd. Takže pánové podepsali smlouvu s Century Media, kde také letos vydají svoje debutové album. Už koncem května ale můžeme očekávat sedmipalcové EP (limit 500ks) u nově založeného švédského labelu Moondawn. Připravte se na oldschool death metal s inspirací v Autopsy, Possessed, raných Death, Repulsion, raných Morbid Angel, Slaughter, Bathory nebo raných Slayer a Master / Death Strike. Živě na letošním Brutal Assault.

 • Re-edice druhé desky PULLING TEETH

  Pátek, 24. březen, 2017
  Re-edice druhé desky PULLING TEETH

  Letos je tomu 10 let, kdy PULLING TEETH vydali svoje druhé album "Martyr Immortal". U A389 recordings se tak dočká remixované a remasterované LP re-edice, ukázku v podobě skladby "Shiteaters" čekujte na bandcampu. Při této příležitosti zahrají v červenci jednorázový reunion na This Is Hardcore festivalu ve Philadelphii, přičemž set bude tvořit právě tohle album ve své plné délce.

 • THRÄNENKIND mění název na KING APATHY

  Pátek, 24. březen, 2017
  THRÄNENKIND mění název na KING APATHY

  THRÄNENKIND, vegan straight edge post-metal / hardcore z Německa, využil 10. výročí existence ke změně názvu kapely. Tu tak nyní budete vídat pod jménem KING APATHY, jak se jmenuje jejich loňské album vydané u Lifeforce records. Na youtube můžete rovnou sjet videoklip k válu "Homeruiner".

 • FELONY vydávají nové EP

  Pátek, 24. březen, 2017
  FELONY vydávají nové EP

  Německá hardcore drtička FELONY vydává u Injustice records kazetové EP s názvem "Victim of Deceit". Na youtube si z něj můžete poslechnout skladbu "Forged In Misery", obsahovat pak bude ještě další dvě. Naživo můžete tuhle partu vidět zítra v pražské Modré Vopici, kde vrámci Žižkovské noci začínaj v 19:45. Kromě nich zde zahraje ještě skvělá Zrada z Ukrajiny, Deluminator z Německa nebo domácí spolky Howl, Hopes, Efco., Got A Wolf nebo No Chance of Recovery (událost).

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Představujeme: TRAPPIST

  Čtvrtek, 23. březen, 2017
  Představujeme: TRAPPIST

  TRAPPIST, jižní Kalifornie. V sestavě Chris Dodge (Infest, Spazz, Despise You, Lack Of Interest, Hellnation, No Use For a Name, atd, zakladatel Slap A Ham records), Phil Vera (Despise You, Crom, 16) a Ryan Harkins (Killed In Action, spolumajitel Grill´em All). Že prej pivní hardcore. Nebo taky L.A. hardcore verze Tankard, akorát teda lepší. No už vás nebudeme napínat, prostě si poslechněte song "No Corporate Beer" tady. A pokud jste lačni po dalších věcech, čekujte kapelní bandcamp a skladby "No Soldier Left Behind" a "You´re the Reason". První nahrávka vyjde zřejmě u Relapse.

 • NO OMEGA se songem z nového alba

  Čtvrtek, 23. březen, 2017
  NO OMEGA se songem z nového alba

  Švédští NO OMEGA uvolnili první song z nového LP, jmenuje se "Safe" a najdete jej na kapelním bandcampu. Nové album "Culture" bude následovat předloňské nahrávce "Occupants". Mixing a mastering Jack Shirley v Atomic Garden Studio (Deafheaven, Oathbreaker, Loma Prieta).

 • Re-edici klasiky od DESCENDENTS

  Čtvrtek, 23. březen, 2017
  Re-edici klasiky od DESCENDENTS

  Kuj železo dokud je žhavé! Možná jste ještě stále u vytržení z loňské desky veteránů DESCENDENTS - "Hypercaffium Spazzinate", která sklidila hodně pozitivní ohlasy. Epitaph records chystá na 5. května remasterovanou re-edici jejich 20 let staré desky "Everything Sucks", která bude navíc obsahovat nový sedmipalec s dvojicí dosud nevydaných songů: "Lucky" a "Shattered Milo".

 • Floridský metalcore INCITED s novým EP

  Čtvrtek, 23. březen, 2017
  Floridský metalcore INCITED s novým EP

  "Year of Filth" se jmenuje nová nahrávka metal hardcore mlátičky INCITED z Floridy. "Útlak a korupce roste, zatímco my nečinně přihlížíme z falešného komfortu a pocitu bezpečí. Budíček! Zničme tenhle systém." Tady asi netřeba psát víc, celá nahrávka je k poslechu tady.

 • Benefiční flexi singl SAMIAM

  Čtvrtek, 23. březen, 2017
  Benefiční flexi singl SAMIAM

  Jako součást flexi série stáje Say-10 Records vychází dvouskladbový singl SAMIAM. Obsahuje demo verzi skladby "Mexico" a živě nahranou "Factory". Série je benefiční pro různé neziskové organizace, 100% výdělek z tohoto flexi putuje na Coalition For Humane Immigrant Rights of Los Angeles (CHIRLA) a No-Kill Los Angeles (NKLA). Více info tady.

Celkem záznamů: 15631
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan