Novinky

 • Vychází HLUBOKÁ ORBA č. 31

  Středa, 7. prosinec, 2016
  Vychází HLUBOKÁ ORBA č. 31

  Právě vychází poslední Hluboká orba, poprvé bude k prodeji v sobotu 10.12.2016 na Killed by Brno na Yachtu. Celkem 268 stran z ní dělá nejobsáhlejší a největší DIY hardcore-punkový zin, který kdy v České republice vyšel! Přebal od Sugiho (grafika HELLSHOCK, SELFISH, SYSTEMATIC DEATH, MASAKARI, WARHEAD ad.), obálka od Miša (S.I.K.A.), uvnitř rozhovory s Filipem a Kristýnou Fuchsovými, Martinem Anderem (NESEhnutí), SEE YOU IN HELL, PIOGGIA NERA (Ita), RAVAGE FIX (Che/Ger), švédskými SOUNDS OF DISASTER, Bobíkem (ZELENÍ KANIBALOVÉ), ANKYLYM (Rus), De La Muitnieks Tapes records, View Beyond records, Neilem Robinsonem (NAUSEA, FINAL WARNING) a spoustou dalších. Toureporty FEAR OF EXTINCTION, AD ACTA, POILING POINT / PRÜGELKNABE, BETON, INNOXIA CORPORA / TELEFON, ROXOR, články o Chaos a Gracia (Keyda), Bermuda Triangle Fest (Pája), Wir Müssen Zusammenhalten kolektivu, hlubinná rekapitulace všech Oreb od Inyho (GRIDE), pohled na začátky punku a hardcoru v 90. letech v Brně (od Honzy M. – 1000 LET OD RÁJE) = facebook a mobilní telefony nečekej, Analog Freaks, první léta MRTVÉ BUDOUCNOSTI (od Kordy) a připočítej tuny recenzí a 21 sloupků. Obsah připravil Phil Hell a dopracovala skupina odpadlíků. Objednávat můžeš nebo musíš tomto mejlu. Live it or leave it!

 • PHIL HELL stage na Fluff festu

  Středa, 1. červen, 2016
  PHIL HELL stage na Fluff festu

  I letos bude mít na Fluff festu svou "Play Fast" stage extrémní hardcore, tzv. "Hardcore - Live It or Leave It! PHIL HELL STAGE" bude věnovaná památce Filipa Fuchse, kytaristy See You In Hell, vydavatele zinu Hluboká Orba, pořadatele koncertů pod hlavičkou United Crusties a bezmezného nadšence do mezinárodního DIY hc/punku. Z kapel zde vystoupí Trigger (Německo), Aguirre (Francie), Lugubrious Children a Ona Stop (obě UK), Stuka Party (Švédsko), Strafplanet (Rakousko), slovenský zástup v podobě Roxor, Cheap Talk, Rubanisko, The Public, Unattended Funeral a domácí zástupci Brünner Todesmarsch, Apolita, Rabies a Prügelknabe. Víc info tady.

 • Žgrind zine no. 5 je venku

  Středa, 11. únor, 2015
  Žgrind zine no. 5 je venku

  Vyšlo páté číslo Žgrind zinu. Obsahuje rozhovory: Výtržnická extáze, Bilos (Malignant Tumour), Khaaranus production, Alkalmötlankodik, Eye Cannot Die, Zbyňa Vintr, Filip (Hluboká orba/Syih), Carl Gut, tour Bombatölcsér/Bricanyl Turbuhaler, Hoyas (Attack of Rage), Levi (Jack), Mira (Noise fest), Šakal (Noise Master) a Matúš (Nomad Sky Diaries). Jako příloha jsou na DVD Carl Gut - materiál ze 7" se Škoda 120, fotky k tomuto číslu a starý čísla Žgrindů, dále DIY placka Vytržnická extáze a brko, vše ve spešl tetrapackovém balení, každý kus originál! K mání za 45 kaček na tomto mejlu nebo přes bandzone.

 • Hluboká Orba č. 30 venku!

  Středa, 19. březen, 2014
  Hluboká Orba č. 30 venku!

  Hluboká Orba číslo 30 je venku, k dostání bude poprvé tento víkend na koncertech SYIH (pátek Jihlava, sobota Brno a v neděli pak v Praze na koncertě Earth Crust Displacement a FOE na Žižkově v hospodě Nad Viktorkou). Pokud chceš nějaké kopie do distra, dej vědět (mejl), při platbě předem a odběri 5 a víc kusů je na každym 30 kč sleva. Obsah zde.

 • Zinová smršť 2014

  Úterý, 18. únor, 2014
  Zinová smršť 2014

  Milovníci papírových fanzinů buďte ve střehu. V přípravě jsou nová čísla těchto fanzinů: TRHAVINA, HLUBOKÁ ORBA, CHOROBA MYSLI a GO AND KILL. Data vydání jednotlivých čísel jsou stále velkou neznámou (mimo Hluboké Orby), ale určitě vás budeme informovat a přineseme vám aktuální novinky.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Split FOE s MAKABERT FYND venku

  Čtvrtek, 4. červenec, 2013
  Split FOE s MAKABERT FYND venku

  Zatímco se obě kapely právě nacházejí na společném turné, vyšel jim při této příležitosti společný split sedmipalec. Domácí FEAR OF EXTINCTION valej destruktivní d-beat hardcore v nejlepší tradici Doom / Discharge a švédského raw punku. MAKABERT FYND nezapřou švédskou krev a personálně jsou propojeni s velikánama jako Totalitär nebo Skitsystem. Každá z kapel přispěla dvěma skladbami, deska je lisovaná v 500 kusech, z toho 100 na bílém vinylu, vkládaných do sítotiskem tištěného přesobalu. Vychází za spolupráce Gasmask Records, ABC Records, Phobia, Hluboká Orba, FOE Records a Cestou na hřbitov.

 • SEE YOU IN HELL kazeta a HLUBOKÁ ORBA č. 30

  Pondělí, 10. červen, 2013
  SEE YOU IN HELL kazeta a HLUBOKÁ ORBA č. 30

  Kazetová verze aktuálního LP "Jed" od SEE YOU IN HELL vyšla nedávno na ruském labelu No Bread Records a to ve spolupráci s běloruským Vomit a maďarským Disparodesire, pár kusů bude snad brzy k dostání i od kapely. Zároveň se připravuje CD verze a na labelu SPHC, který provozuje Dan z Lotus Fucker, by měl na podzim vyjít 300ks US press vinylu. Když už jsme u SYIH, pomalým tempem se rozjíždějí práce na 30. čísle fanzinu Hluboká Orba, který své letošní 20. narozeniny oslaví tím, že nevyjde. Číslo 30 se chystá až na začátek roku 2014. Pokud máš nějaký nápad jak přispět (pouze DIY hc punk), ozvi se už teď na tento mejl.

 • Nová HLUBOKÁ ORBA

  Pátek, 19. říjen, 2012
  Nová HLUBOKÁ ORBA

  Příští týden (poprvé se bude prodávat na koncertě D-Clone a Lotus Fucker a spol. na 007) vychází 29. číslo brněnského DIY hardcore/punkového fanzinu Hluboká orba a to na 200 stranách formátu A4 v knižní brožované vazbě. Uvnitř najdeš tradiční sloupky od starých i nových přispěvatelů, rozhovor s francouzským kreslířem Ivanem Brunem (který taky pro toto číslo namaloval obálku a úvodní dvojstránku), ohlédnutí za blokádou Velké Pardubické v roce 1992 v podobě rozhovorů s jejími účastníky, kdy vzpomínají a nad smyslem radikálních protestů na ochranu práv zvířat se zamýšlejí Bergámo (Nadace Animal SOS), Míra 5. (Day After), Gao (Hnutí Duha), Honza (1000 LET OD RÁJE), Bořek (Brněnská vrtule), Bretfa (Bretfa), Radek (Vostnatej drát) a Barvák (Insane Society), tour reporty MAD PIGS (Japonsko), FEAR OF EXTINCTION (Evropa), SEE YOU IN HELL (USA), LIFE POSSESSION / VICTIMS OF CLASSWAR (Evropa) a MÖRKHIMMEL (Skandinávie), čtenářský deník - recenze na knížky hudební i politické, rozhovory s NO STATIK (USA), BOILING POINT (Sk), RABIES, RED INSECT a s pražským infocentrem Salé, dále "Kamikadze hardcore/punkového undergroundu" - organizátoři koncertů z různých koutů Československa vlastními slovy - Soya Thrashers From Hell (Chomutov), Garáže pod Prístavným mostom (Bratislava), Punx Disnötice (Přísnotice) a Statek Hella (Újezd), 204 recenzí na podzemní hardcore/punkové nahrávky a na závěr ohlédnutí za posledním rokem a půl organizování koncertů pod hlavičkou brněnského kolektivu United Crusties.

  160 kusů vychází v limitované a číslované edici, která má oproti regulérní edici navíc přebal s motivem obálky natištěný sítotiskem na ekokarton, a kterou seženeš jen na koncertech Lotus Fucker a snad i Doom.

  Orbu koupíš v Brně (Voltage Shop, Vegalité, knihkupectví Skleněná louka, Indies), v Praze (Rekomando) a dále u všech obvyklých podzemních distributorů (Insane Society, Day After, Voltage, ABC, Phobia, Olga Hepnarová, Malárie, Waking The Dead atd.), na Slovensku u Totalitarianism Still Continues.

 • Network Of Friends + Hluboká Orba

  Čtvrtek, 8. září, 2011
  Network Of Friends + Hluboká Orba

  Na stránkách www.seeyouinhell.cz je ke stažení 13. číslo newsletteru NETWORK OF FRIENDS s informacema o brněnských koncertech na podzim. V papírové podobě bude časák k dostání zdarma nejpozději v pondělí ve Voltage Shopu a ve Vegalité. A když jsme u těch zinů, na www.punkgen.sk/ziny.php najdete ke stažení několik starých a už dávno vyprodaných čísel Hluboké Orby.

 • Vychází split RAPSÖD / PRŮMYSLOVÁ SMRT

  Úterý, 14. červen, 2011
  Vychází split RAPSÖD / PRŮMYSLOVÁ SMRT

  Světlo světa právě spatřilo split EP jihlavských kapel RAPSÖD a PRŮMYSLOVÁ SMRT, v nákladu 500 ks na světle zeleném toxickém vinylu. Rapsöd přicházejí s vály "Hradby" a "Ruce od krve" - thrash hardcore crossover ve stylu Suicidal Tendencies či ranných Municipal Waste. Průmyslovka nabízí hned pětici fastcore powerviolence zářezů ve stylu Lycantrophy, Lahar či Gride. Samozřejmostí obalu jsou texty od obou kapel v české i anglické mutaci a kvalitně zpracovaný barevný obal v plastovém sáčku. Splitko vychází v kooperaci Phobia Records, Papagájův Hlasatel, Totalitarism Still Continues, ABC distro, Vejmi 666 records a Hluboká Orba records.

Celkem záznamů: 16
1 2


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan