Novinky

 • Split CLITERATI s VIOLATION WOUND

  Úterý, 17. červenec, 2018
  Split CLITERATI s VIOLATION WOUND

  Portlandští CLITERATI zveřejnili ochutnávku v podobě skladby "Alt Wrong" z připravovaného split 12" LP s VIOLATION WOUND z Oaklandu. To nahrával Greg Wilkinson (Autopsy, Necrot, Deathgrave) v Earhammer Studios a masteroval Dan Randall (Ghoul, Fucked Up) v Mammoth Sound. Obsahovat bude 10 válů a vyjde 27. července u Tankcrimes.

 • Pět ran do klobouku i u Phobia Records

  Pátek, 13. červenec, 2018
  Pět ran do klobouku i u Phobia Records

  A tuzemský label Phobia Records nesmí zůstat pozadu. Právě dnes vychází čtyři tituly a pátý bude k dostání poprvé na Obscene Extreme Festivalu. Jde o RÖVSVETT - "Bly, skrot & hagel" EP, ÅTERFALL / PANIKATTACK split EP, SOCIETYS DECLINE - "No Angel On The Shoulder Of The World" LP, DISSEKERAD - "Mörkret Tilltar" LP (repres) a na OEF bude k dostání SLUTET - "Livet Dödar Min Sjal" LP.

 • MÖRPHEME a DEAD HUNT u Agipunk venku

  Pátek, 13. červenec, 2018
  MÖRPHEME a DEAD HUNT u Agipunk venku

  Agipunk také hlásí pár nových vinylů. Jde o debutní nahrávku portlandských DEAD HUNT - "s/t" LP a MÖRPHEME - "Discography" LP. V prvním případě jde o all-star burning spirit hardcore punk a druhá kapela hraje d-beat / raw punk v japonském stylu.

 • Hromada nových desek vyšla u Sabotage

  Pátek, 13. červenec, 2018
  Hromada nových desek vyšla u Sabotage

  I německý label Sabotage Records hlásí na léto hromadu novinek. Vypíšeme je pouze jmenovitě, jdeme na to HORROR VACUI - "New wafe of fear" LP, THE GUESTS - "Popular Music" LP, BLEAKNESS - "Frozen Refugee" LP, SILENT ERA - "O Horizon" LP, SVART KATT - "När Allt Är Över" LP, MACHO BOYS - "s/t" LP. Plus represy G.L.O.S.S. a THE ESTRANGED. Labelový bandcamp tady.

  SABO118: HORROR VACUI – NEW WAVE OF FEAR LP
  SABO117: THE GUESTS - POPULAR MUSIC LP
  SABO120: BLEAKNESS - FROZEN REFUGEE 12'
  SABO110: SILENT ERA – O HORIZON LP
  SABO105: SVART KATT - NÄR ALLT ÄR ÖVER LP
  SABO102: MACHO BOYS - S/T LPHORROR VACUI – NEW WAVE OF FEAR LP SABO117: THE GUESTS - POPULAR MUSIC LPSABO120: BLEAKNESS - FROZEN REFUGEE 12'SABO110: SILENT ERA – O HORIZON LPSABO105: SVART KATT - NÄR ALLT ÄR ÖVER LPSABO102: MACHO BOYS - S/T LP

 • Novinky u SPHC

  Pátek, 13. červenec, 2018
  Novinky u SPHC

  Dva nové releasy hlásí americký label SPHC zpěváka z Lotus Fucker. Jde o nové album japonských grinderů SU19B s názvem "Neutralize" (v Evropě venku u RSR) a nový singl power violence / grind kapely GODS AMERICA s názvem "The Undeserving". Obě nahrávky si můžete vyzkoušet tady.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Stream celého alba AXEGRINDER

  Pátek, 13. červenec, 2018
  Stream celého alba AXEGRINDER

  Nové album stenchcore veteránů AXEGRINDER s názvem "Satori" si můžete poslechnout tady. Stejně jako poslední album Antisect i tahle nahrávka vyvolává rozporuplné pocity u podstatné části punkové scény. Posuďte sami.

 • MIA ZAPATA - 25 let od smrti zpěvačky THE GITS

  Čtvrtek, 12. červenec, 2018
  MIA ZAPATA - 25 let od smrti zpěvačky THE GITS

  V sobotu uplynulo 25 let od tragické smrti Mia Zapaty, zpěvačky seattleské kapely THE GITS. Na její osud i příběh kapely, ukončený náhle v roce 1993, jsme zavzpomínali v tomto článku.

 • Nové album HIBERNATION

  Čtvrtek, 12. červenec, 2018
  Nové album HIBERNATION

  Zdá se, že jsme se po několika letech konečně dočkali a venku je nové album řeckých veteránů HIBERNATION s názvem "In The Years of Desolation". Jeden vál z něj je tady. Vyšlo u Neanderthal Stench Records.

 • MORNE vypustili titulní track z nové desky

  Čtvrtek, 12. červenec, 2018
  MORNE vypustili titulní track z nové desky

  Bostonská post-metal / sludge kapela MORNE vypustila titulní skladbu z připravované čtvrté desky "To the Night Unknown", najdete ji zde. Nové album vychází 7. září za spolupráce labelu Armageddon a jejich vlastního Morne records. Nahrával John Taft v New Alliance Audio Productions, masteroval Brad Boatright v Audiosiege.

 • Ukázka ze splitu xDEVOURx s xREIGNx

  Čtvrtek, 12. červenec, 2018
  Ukázka ze splitu xDEVOURx s xREIGNx

  Na bandcampu si můžete poslechnout dvě skladby z chystaného split 7" xDEVOURx / xREIGNx, po jedné od každé kapely. Belgický devadesátkový metalcore vs. San Diego vegan straight edge. Obsahovat bude čtyři vály, vychází u bulharského Ugly And Proud Records.

Celkem záznamů: 17156
1 2 3 4 5


Reklama
vegan