Novinky

 • Emo / scream kompilace od Upwind Prod.

  Čtvrtek, 19. říjen, 2017
  Emo / scream kompilace od Upwind Prod.

  Pokud ujíždíte na všemožných emo / screamo / HC kapelách, věnujte svou pozornost kompilaci "Tufagne", kterou splodilo italské vydavatelství Upwind Produzioni. Českým zástupcem jsou zde ANNE M. CHRISTIANSEN, k poslechu či zakoupení zde.

 • DIATRIBE na vinylu

  Čtvrtek, 19. říjen, 2017
  DIATRIBE na vinylu

  První americká d-beat kapela DIATRIBE se dočkala vinylu pro svojí poslední nahrávku, kterou je album "The Black Parade". O obal se postaral Sugi a kde to přesně vyšlo, tak to vám nejspíš ještě sdělíme, protože internety jsou skoupé na slovo. Tady je každopádně celá nahrávka k poslechu.

 • Nová nahrávka GENERACION SUICIDA

  Čtvrtek, 19. říjen, 2017
  Nová nahrávka GENERACION SUICIDA

  Na francouzském labelu Symphony Of Destruction vyšel nový dvanáctipalec punkové kapely GENERACION SUICIDA s názvem "Reflejos". Šest novejch válů, 500 ks, černý vinyl. Poslech tady.

 • Mitts po 16 letech odchází z MADBALL

  Čtvrtek, 19. říjen, 2017
  Mitts po 16 letech odchází z MADBALL

  Kytarista Brian "Mitts" Daniels po 16 letech odchází z MADBALL. S nimi nahrál čtyři řadové desky a tři EPs, ve svém prohlášení kromě jiného uvedl, že muziku nehodlá pověsit na hřebík. Madball mezitím pokračují v přípravě nové desky, která bude následovat zatím poslední "Hardcore Lives".

 • Nové album ANTISECT je venku

  Středa, 18. říjen, 2017
  Nové album ANTISECT je venku

  Tak tahle nahrávka rozdělila punkovou scénu téměř napůl. Jedni ji nenávidí, druzí ji obhajují. Rozhodnutí necháme na vás. Faktem je, že nové album britské kdysi anarcho punk legendy ANTISECT s názvem "The Rising Of The Lights" je venku u Rise Above Records. Tady je exkluzivní stream celého alba.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • PROTESTSTORM chystají druhou nahrávku

  Středa, 18. říjen, 2017
  PROTESTSTORM chystají druhou nahrávku

  Kapela PROTESTSTORM, ve které se sešli členové Nasum a Livet Som Insats, plánuje po loňském debutovém EP (k poslechu tady) vydat další nahrávku. Tou by mělo být buď další EP nebo splitko s další kapelou. Labely nebo kapely lačné po druhé straně desky se mohou ozývat na tenhle e-mail.

 • Vychází nové album FACAN

  Středa, 18. říjen, 2017
  Vychází nové album FACAN

  Hardcore crust kapela FACAN z Valašského Meziříčí vydala nové album "Bolest - Temnota - Strach", obsahující 9 songů nahraných ve studiu Shaark. Tři z nich si můžete poslechnout skrz bandzone. O design alba se postaral Rabsh (pr-production.cz). CD dále obsahuje booklet s texty, obrázky, atd. K dostání na koncertech nebo přes tento mejl.

 • Song z připravovaného ipka HANGMAN

  Středa, 18. říjen, 2017
  Song z připravovaného ipka HANGMAN

  Long Island hardcore HANGMAN se dohodli s baltimorským labelem Flatspot records, kde 3. listopadu vydají nové EP "A Vile Decree. To bude obsahovat 5 skladeb, z nichž první si můžete poslechnout tady. K dispozici bude 350 kopií na černém a 150 na čirém vinylu.

 • Představujeme: DERELYCTION

  Středa, 18. říjen, 2017
  Představujeme: DERELYCTION

  Celkem solidní míchanice crustu s black metalem v neotesaném podání je k nalezení a poslechnu na bandcampu německé kapely DERELYCTION. Jejich poslední nahrávka vyšla i na vinylu jako LP.

 • Kompilační vály od SVAVELDIOXID

  Úterý, 17. říjen, 2017
  Kompilační vály od SVAVELDIOXID

  Ale zase na druhou stranu co je špatného na solidní porci právě švédského d-beatu, že jo? Takže tady si můžete poslechnout tři nové vály od SVAVELDIOXID, které vyjdou na dvou různých kompilacích. Nahráno ve zkušebně kapely a masterováno jedním ze členů. Surovost.

Celkem záznamů: 16307
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

19. 10. 2017

M.O.R.A. (Fin) + support

Náš tip

brno 2017