Novinky

 •  

  Pondělí, 27. červen, 2005
  Na stránkách RESTARTS si můžete prohlídnout nový video k válu Timewaster, který vzniklo v The Poison Clubu pod režisérskou taktovkou Darragh O´Neilla. Pro jeho spuštění stačí kliknout na obrázek, ale je zapotřebí mít nainstalovanej Quick Time Player. Mimo to The Restarts stále hledaj bubeníka.

 •  

  Pondělí, 27. červen, 2005
  Tenhle tejden začneme radostnou zprávou ... basák RANCID Matt Freeman se úspěšně zotavuje z rakoviny plic (viz novinky z 16.května). Nedávná léčba byla úspěšná a jeho život už by neměl být v ohrožení. Matt je nyní doma a regeneruje, tak snad se všechno v dobrý obrátí ...

 •  

  Pondělí, 27. červen, 2005
  Přidány recenze na CD slovenskejch kapel Poďme do práce a Hoten Toten.

 •  

  Pátek, 24. červen, 2005
  V sekci Reviews / Recenze CD si můžete přečíst recenzi na loňský album Tleskače a na zbrusu nový alba Death By Stereo a The Unseen.

 •  

  Pátek, 24. červen, 2005
  A teď se podívejte na tohle. Nene, nechystá se žádnej tribut MINOR THREAT ani o nic podobnýho, to jen výrobce bot Nike ukradl artwork týdle legendární hardcore kapely pro reklamu na svý nový botky. Samozřejmě bez souhlasu labelu Dischord, kterej na něj vlastní autorský práva. A zrovna u takovejdle korporací, který přesně odporujou ´zásadám´ Dischords, potažmo Minor Threat a zneužívají tímto způsobem jejich ´styl´ k prosazení svýho výrobku naivním a zmatenejm kupujícím, to chlapcům určitě vůbec nevoní...

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pátek, 24. červen, 2005
  A teď pár (no, pár ...) novinek ze stáje Fat Wreck Chords: Tou nejočekávanější je samozřejmě nová deska PROPAGANDHI, o který se spekuluje už pár měsíců - teď ale konečně přišly konkrétní informace, takže: deska vyjde v říjnu 2005 a ponese název Potemkin City Limits. Ještě předtím (23.srpna) se ale můžete těšit na nový REAL McKENZIES a jejich album 10.000 Shots a samozřejmě taky avizovanou re-edici alba The Unraveling (s bonusovejma válama) od RISE AGAINST. 6.září pak vychází nová deska AGAINST ME!, nazvaná Searching For A Former Clarity. Říjen nabídne kolekci SCREECHING WEASEL, album WESTERN ADDICTION a benefiční kompilaci pro protect.org. Rok 2005 uzavře listopadový vydání novýho alba LAGWAGON. Vybrali jste si?

 •  

  Pátek, 24. červen, 2005
  Americká oipunk skupina Schleprock vydává nové album u People Like You, které nese název Learning To Fall a je to v pořadí už šestá deska. Na tracklistu má kapela uctihodných 21 songů. Jeden si můžete stáhnout zde
  Další novinka od People Like You jsou Heartbreaker Engines rock´n´rollová skupina pravděpodobně z Německa, která vydává svou druhou desku s názvem Love Murder Blues. Na disku najdete 11 písní a jednu máte zde jako ochutnávku.

 •  

  Pátek, 24. červen, 2005
  Fanoušci nesmrtelných RAMONES můžou obět zbystřit, na 16.srpna se totiž chystá vydání opravdový lahůdky. Rhino Records jim totiž vydá box set s názvem Weird Tales Of The Ramones, kde na celkem třech CD najdete 100 (slovy STO) válů (kromě klasickejch songů i B-strany singlů a různý kavry) Ramones a aby toho nebylo málo, bude k tomu ještě přiložený DVD se spoustou klipů. Součástí tohodle balení bude zároveň komiksová knížka, kde 25 autorů kreslí takovej tribute kapele. No, to bude lahůdka - a projeví se to i na ceně, protože podle dosavadních informací to bude k dostání za 65 dolarů ... Kompletní výčet, co všechno bude balení obsahovat, si můžete přečíst tady.

 •  

  Čtvrtek, 23. červen, 2005
  Americký label TKO Records bude brzy vydávat CD punkové kapele The Boils, které vyjde po prázdninách. Zatím není nic víc známo než název From The Bleachers

 •  

  Čtvrtek, 23. červen, 2005
  Ve ´skladu´ Lifeforce Records jsou ke stažení mp3 z nového Split CD Heaven Shall burn vs. Caliban. Od HSB můžete slyšet The Revenge, od Caliban je to Earth Revolt. Obě určitě stojí za poslech.

Celkem záznamů: 16798


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Fléda)

18. 3. 2018

Deez Nuts (Aus), Trash Talk (USA), Capsize (USA), Brutality Will Prevail (UK), Boundaries (USA)

Aktuální články

Náš tip

Societys Decline - Kolín