Novinky

 •  

  Čtvrtek, 6. leden, 2005
  Hopeless Records oznámili, že 12.dubna 2005 u nich vyjde splitko kapel AGAINST ALL AUTHORITY a COMMON RIDER. Každá kapela by na něm měla představit 4 vály.

 •  

  Čtvrtek, 6. leden, 2005
  Na stránkách Trustkill Records si můžete prohlídnout nový video od WALLS OF JERICHO k písni There´s No In I Fuck You ze zatím posledního alba All Hail The Dead. Video vzniklo pod režijní taktovkou Kevina Leonarda v Los Angeles, když byla kapela zrovna na turné s Bleeding Through a It Dies Today. Video je ve formátu .mov, čili k jeho přehrátí potřebujete Quick Time Player.

 •  

  Středa, 5. leden, 2005
  Přidáno několik recenzí na CDs (Distillers, Cock SParrer, Me First And Gimme Gimmes, Real McKenzies, Ducky Boys), dále pak videoklip od Suffer a rozhovor s kontroverzní kralupskou sebrankou Družba :-)

 •  

  Středa, 5. leden, 2005
  Duanne Peters, vůdčí to osoba U.S.Bombs a Die Hunns, dal dohromady nový sólový projekt s názvem DUANE PETERS GUNFIGHT. Pakliže by Vás jejich nahrávka zajímala, vězte že vyjde u Disaster Records v průběhu května. Kapela teď chystá společný koncerty s Weirdos, Swingin´ Utters, Civet a Smogdown.

 •  

  Středa, 5. leden, 2005
  DEATH BY STEREO v těchto dnech dokončují práce na svém v pořadí čtvrtém studiovém albu, které ponese název Death For Life. Nahrávka by měla vyjít v dubnu u Epitaph Records a kapela se o ní vyjadřuje ve smyslu, že to bude tvrdší než cokoliv co doposud udělali, ale že to zároveň bude baladické, takže si máte připravit zapalovače :-) ... otřepaná fráze :-)

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Středa, 5. leden, 2005
  Label členů kapely Anti-Flag A-F Records věnuje veškeré zisky z prodeje placek, triček, CDček, atd. humanitárním organizacím Red Cross, Unicef a Action Against Hunger na pomoc obětem záplav v jihovýchodní Asii. Dalšími pomáhajími jsou třeba Interpunk.com, label Jello Biafry Alternative Tentacles nebo (zejména pro všechny chytrý a užvaněný odpůrce) kapela Linkin Park, která poskytla jako základní částku pro svou sbírku 100 tisíc dolarů.

 •  

  Úterý, 4. leden, 2005
  U labelu Side One Dummy vyšla před pár dny kompilačka EASTPAK RESISTANCE TOUR 2004. Zde je kompletní tracklist: 01 - UNEARTH (The Great Dividers), 02 - 7 SECONDS (Still On It), 03 - BORN FROM PAIN (Day Of The Scorpio), 04 - SLAPSHOT (Identity), 05 - CATARACT (Nothing´s Left), 06 - SICK OF IT ALL (I Believe), 07 - BLACK FRIDAY (29), 08 - THE BONES (Chevy Devils), 09 - KNUCKLEDUST (Trust No One), 10 - MAD SIN (Communicaton Breakdown), 11 - FEAR MY THOUGHTS (Rituals), 12 - DISCIPLINE (Death r´Glory), 13 - DESTINY (Your Diary), 14 - DEATH BY STEREO (Beyond The Blinders), 15 - FIVE KNUCKLE (Circles), 16 - IGNITE (You), 17 - SUICIDE MACHINES (Burning In The Aftermath), 18 - MAROON (In The Gates Of Demise), 19 - NO TURNING BACK (Stay Away), 20 - DEADLINE (Wave You Goodbye), 21 - DEADSOIL (History Retold), 22 - AGNOSTIC FRONT (Gotta Go), 23 - BACKFIRE! (Still Dedicated), 24 - LENGHT OF TIME (Men Into Gods), 25 - PUNISHABLE ACT (Together Always Everyday), 26 - KILL YOUR IDOLS (Right Now). Takže jestli jste to vydrželi číst až do konce, jistě mi dáte za pravdu, že todle bude jedna z nejlepších kompilaček tohoto roku.

 •  

  Úterý, 4. leden, 2005
  Hoši z DISCIPLINE už se dohodli na názvu novýho alba, který má v Evropě vyjít 9.května 2005 - album se bude jmenovat Downfall Of The Working Man. Podle jejich slov bychom měli očekávat 12 streetrockovejch fláků, včetně cover od Slade! Kapela se dále nechala slyšet, že se objeví na kompilačce firmy Hooligan, jednoduše pojmenované Hooligan Streetwear sampler.

 •  

  Pondělí, 3. leden, 2005
  Labely People Like You a Mad Butcher mají na starosti festivalovou šňůru s názvem Where The Bad Boys Rock, které se účastní skvostné kapely MAD SIN (Německo), DEADLINE (Anglie), US BOMBS (USA), THE GENERATORS (USA) a DISTRICT (Německo). Speciálním hostem na těchto show má být SKI KING. Turné má zastávku i v České republice, konkrétně 26.března 2005 a hostit jej bude pražský klub Matrix.

 •  

  Pondělí, 3. leden, 2005
  U Papagáje vyšlo další CD domácí punkový legendě ZEMĚŽLUČ, tentokrát s názvem Střepy z let 2004 - 1998. Jedná se o druhý pokračování sebraných singlů na CD, kde nechybí songy ze splitek s Lecsa Punk, Davovkou, The Crunky Kids, Beergut 100 a samostatnejch singlů Trvalá svoboda a Tak řekni. Novinka kromě 21 fláků dále obsahuje 28 stran plnobarevného bookletu a video z koncertu a k dostání je za úžasnejch 190,- korun.

Celkem záznamů: 16307


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

19. 10. 2017

M.O.R.A. (Fin) + support

Aktuální články

Náš tip

Thrash Nightmare 5