Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 •  

  Úterý, 5. říjen, 2004
  Zpěvák Hatebreed Jamey Jasta se objeví jako spešl guest na novém albu Napalm Death, které ponese název The Code Is Red ... Long Live The Code . Vypadá to, že Jamey to rozjíždí opravdu ve velkym, protože kromě zmíněných Hatebreed, jeho labelu Stillborn Records a produkování řady novejch desek se poslední dobou objevuje na velkym množství vycházejících hardcore/metalovejch alb.

  Zdroj:M.A.D. TourBooking
 •  

  Úterý, 5. říjen, 2004
  Slovenská kapela Začiatok Konca, vydáva nový album u Rabiát Records. Album by mal obsahovať 9 nových songov + video k jednej s pesničiek. Dátum vydania je plánovaný na koniec Novembra.

 •  

  Úterý, 5. říjen, 2004
  Kapela Vandals dostala súdny príkaz zastaviť výrobu a propagáciu loga z ich nového albumu “Hollywood Potato Chip“, ktoré je inšpirované logom magazínu The Daily Variety. Basgitarista Joe Escalante na to hneď reagoval, “Námet na obal nášho albumu je cynická paródia Hollywoodskeho zábavného priemyslu. Je to čudné že spravodajská organizácia ktorých živobytie je stavané na slobode prejavu nepostrehlo umeleckú hodnotu toho čo sme spravili. Navyše, magazín vedel o tom obale niekoľko mesiacov dopredu keď sme tam poslali album na recenziu.“ Jak to všetko dopadne, uvidíme...

 •  

  Úterý, 5. říjen, 2004
  V následujících týdnech a měsících se chystají do studia američtí PENNYWISE. Vydání nového alba, o kterém zatím nejsou žádné bližší informace, plánují někdy na začátek léta 2005.

  Zdroj:PunkBands.com
 •  

  Pondělí, 4. říjen, 2004
  Johnny Stevens, frontman kapely The New Breed ide na budúci týždeň do štúdia nahrávať sólový projekt. Zo svojou kapelou New Breed im nový album výjde 26/10/04 u Thorp Records a bude sa volať “Off The Beaten Path“. K stiahnutiu je aj song z nového albumu The Smoking Gun.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pondělí, 4. říjen, 2004
  Na úvodní stránce je zveřejněn e-mail výherce první soutěže o CD (jímž byla kompilačka Street Kids Volume 2), kterému tímto gratulujeme! Vy, kteří jste nevyhráli, neplakejte a nezoufejte, protože na tom samém místě už je zveřejněno druhé kolo naší soutěže, tentokrát o CD kompilaci PUNK´O´RAMA 8.

 •  

  Pondělí, 4. říjen, 2004
  RESISTANCE 77 opustil bubeník Mushy z důvodu nedostatku volného času na věnování se ´hudebním povinnostem´. Kapela byla tím pádem nucena zrušit pár následujících koncertů, než si za něj najde náhradu.

 •  

  Pondělí, 4. říjen, 2004
  Předprodej vstupenek na festival PUNK & DISORDERLY byl zahájen. Vstupenka na jednotlivý den stojí 19 euro, na všechny dny pak 49 euro. Festivalu se zúčastní například The Opressed, The Boys, The Wretched Ones, Die Kassierer, The Business, Discipline, Argy Bargy, Mad Sin, Rejected Youth, Broilers, US Roughness, Anti-Nowhere League, Klasse Kriminale, The Filaments, Last Resort, Volxsturm, Toxpack, One Way System, The Crusaders, Stage Bottles, a mnoho dalších...

  Zdroj:M.A.D. - Tourbooking
 •  

  Sobota, 2. říjen, 2004
  Kdo chce vidět jak vypadal čtvrteční koncert Donots, Clou a ZSK tak se může podívat na fotky v sekci Reviews Gigs

 •  

  Pátek, 1. říjen, 2004
  Na stránkách Epitaphu se můžete podívat na 3 videa z DVD Dropkick Murphys, kterým mimochodem tento týden konečně vyšlo nové CD Tessie, na které si samozřejmě můžete přečíst recenzi.

  Zdroj:Dropkick Murphys
Celkem záznamů: 16098


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Baryton (Husinecká 29))

20. 8. 2017

Ancient Emblem (blackened crust, Spa), Lezok, Smuteční slavnost

Aktuální články

Náš tip

benefit lbcb