Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 •  

  Čtvrtek, 5. srpen, 2004
  Na stránke Dead Kennedys si môžete stiahnuť videoklip k pesničke Police Truck. Video bolo natáčané na turné v Anglicku a môžete si na ňom pozrieť nového speváka Jeffa Penaltyho.

  Zdroj:Dead Kennedys
 •  

  Čtvrtek, 5. srpen, 2004
  Očakávaný album Social Distortion má už meno “Sex, Love and Rock’n’roll“. Výjsť má 28/09/04 naTime Bomb recordings. Pár detailov o tomto CD si môžete pozrieť na stránkach Amazon

  Zdroj:Amazon
 •  

  Čtvrtek, 5. srpen, 2004
  Fanoušci amerických SICK OF IT ALL se můžou těšit na 18.října, kdy vyjde kompilace B-stran s názvem Outtakes For Outcasts, jež bude obsahovat celkem 15 songů nevydaných na žádném regulerním albu (B-strany singlů, bonusový songy, covery, nevydaný live materiál + jeden remix od House Of Pain). Booklet bude obsahovat veškeré texty a samozřejmě taky pár fotek.

  Zdroj:ofic.stránky Sick Of It All
 •  

  Středa, 4. srpen, 2004
  Slapshot. Slavná hardcore kapela z Bostonu vydává ke svým 20 rokům ve scéně 7'' EP. Zárověn se příští rok budeme moct těšit na poslední dobou oblíbené DVD. Letos měla kapela jet evropské turné, ale bohužel ho přesunula až na příští rok.

  Zdroj:Slapshot official website
 •  

  Středa, 4. srpen, 2004
  Na I Scream Records vychází po 15 letech CD kapele Stars & Stripes s názvem One Man Army.

  Zdroj:I Scream Records
 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Středa, 4. srpen, 2004
  Divčí punková kapela Fabulous Disaster ze San Franciska vydala 6 písňové CDEP s názvem I´m a mess. EP vychazí i na vinylu a tak se maji příznivci černého asfaltu na co těšit. EP by mělo vyjít jíž brzy. Vše vyjde na Rodent Popsicle Records

  Zdroj:Fabulous Disaster
 •  

  Středa, 4. srpen, 2004
  Na nedělní ráno určitě nezapomenou chlapci z THE VIRUS. 1.srpna časně z rána pouhých 20 minut od Salt Lake City píchli a jejich dodávka i s přívěsem byla vymrštěna z dálnice a několikrát se převrátila. Přestože to naštěstí nikoho z dodávky nevyhodilo, bubeník "Black" Joe Emanuel a bedňák Dave Shumate utrpěli mnohačetná poranění. Zbylí členové kapely a manažer Matt Bedford mají jen poranění drobnějšího charakteru, včetně nějakých řezných ran. I přes tento otřesný zážitek jsou však údajně všichni v relativně dobrém fyzickém i psychickém stavu a hodlají pokračovat v americkém turné. Koncerty na západě Kanady však i přesto musely být zrušeny, jelikož potřebují alespoň nějaký čas na zotavení a v druhé řadě na sehnání nový dodávky. Šnůra tedy pokračuje od 6.srpna (Seattle) s náhradním bubeníkem. Přejeme tedy hlavně bubeníkovi a bedňákovi brzké uzdravení a doufejme, že všechno bude brzy v nejlepším pořádku!

  Zdroj:Punkcore
 •  

  Úterý, 3. srpen, 2004
  U Geffen records, ktorý je známy kapelami ako The Cure, Papa Roach a New Found Glory a pod. vydáva svoj nový album aj kapela Rise Against. Objaviť by sa mal 10/08/04 a názov je Siren Song Of The Counter Culture a bude obsahovat 12 songov. Ukážky z albumu si môžete vypočuť tu.

  Zdroj:Rise Against
 •  

  Úterý, 3. srpen, 2004
  Dlouho očekáváný debut americké HC smečky TERROR je konečně venku! 27.července vyšel u Trustkill Records. Album se jmenuje ONE WITH THE UNDERDOGS a obsahuje 13 brutal songů, na kterých můžete slyšet i Freedyho Madballa nebo Jamey Jastu z Hatebreed, který nazpívali některý vokály. Ti nedočkaví z vás si mohou poslechnout dva nový vály zde. V současné době jsou Terror na americkém turné se Sick Of It All, Time In Malta a Champion.

  Zdroj:Trustkill Records
 •  

  Úterý, 3. srpen, 2004
  Obal na split LP Complicité Candide a Balaclavy už je hotov, stejně jako muzika, takže můžeme doufat, že vyjde co nejdřív! Hudba rožnovské kapely Co-Ca je připravená už i pro další studiové LP, takže po odmlce po personální změně přichází opět boom!

  Zdroj:ofic.stránky Complicité Candide
Celkem záznamů: 16223


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Klinika)

25. 9. 2017

Kovadlina, Or, Antisocial Skills

Aktuální články

Náš tip

brno 2017