Novinky

 •  

  Úterý, 1. březen, 2005
  30.května vyjde DVDčko srandistům z TOYDOLLS, kteří se právě vrátili ze španělského turné. DVD bude obsahovat záznam koncertu z holandského Utrechtu z listopadu 2004, který byl pořízen spolu s 40-ti minutovým rozhovorem a tunami záběrů z turné, zákulisí a taky zkoušek! Toydolls se v současnosti chystaj na druhý kolo, jímž bude turné po Holandsku, dále plánujou zahrát na turné po USA, Jižní Americe a v druhé půlce roku taky v Izraeli.

 •  

  Úterý, 1. březen, 2005
  O budoucnost kapely PULLEY nemusej mít její příznivci alespoň zatím žádný obavy. To, že o nich nebylo v poslední době vůbec slyšet, bylo zapříčiněno pouze volnějším plánem. Navíc se kapela nacházela nějaký čas ve studiu, kde dávala dohromady několik nevydanejch válů pro další díl kompilačky Punk-O-Rama a taky pro Tribute To Adolescents, kam nahráli jednu z jejich neobjlíbenějších fláků. Takže o novym albu zatím žádný zprávy nejsou. Dále Pulley usilovně rozvracej pomluvy, že Tony a Tyler kapelu opustili - sice se věnují svým vedlejším projektům (Tony teď zkouší s Unwritten Law a Tyler zas s Death By Stereo), ale v Pulley zůstávají i nadále. Naposledy chlapci vydali minulý rok album Matters a splitko s The Slackers.

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  Na adrese www.just-diy.info se objevil jistě zajímavej web, týkající se (jak už název nasvědčuje :-) myšlenek Do It Yourself. Stránky teprve začínaj, proto toho na nich zatím moc nenajdete, ale do budoucna by mohly bejt opravdu zajímavý a my přejeme hodně štěstí a taky trpělivosti :-)

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  Bouncing Souls natáčali minulý týždeň nejaké svoje koncerty a materiál z nich by mal ísť na plánované “Our Live DVD“, ktoré by malo výjsť v priebehu roka.

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  V září vyjde na Trustkill Records nové album americkejch hardcoristů MOST PRECIOUS BLOOD. Zároveň se zde chystá vydání re-edice prvního alba sypačů TERROR, která bude obohacena o pár bonusovejch válů a taky ňákej ten videoklip.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  The Transplants, stanovili dátum vydania ich nového albumu na 15/05/2005, u La Salle records. Label ktorý patrí ich bubenníkovi Travisovi Barkerovi.

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  Nová alba chystají Embrace Today, Burst, Playing Enemy, Pride Kills, Unsane, Soilent Green, The Dream Is Dead a The Hostage Heart.

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  Na stránkách Media Burial Videos si můžete v sekci Downloads stáhnout video od NASUM, jejichž frontman v prosinci zahynul po řádění tsunami v jihovýchodní Asii. Klip je k písni Wrath a má velikost necelých 24 MB.

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  Do Interviews přidán rozhovor se Suffer.

 •  

  Pátek, 25. únor, 2005
  V Reviews přidána recenze na album Of bitterness and hope maďarské kapely Bridge to solace.

Celkem záznamů: 16725


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Bajkazyl)

23. 2. 2018

Stillborn (At), Empty Hall of Fame, War Reporter

Aktuální články

Náš tip

modern life is war