Novinky

 •  

  Pátek, 15. červenec, 2005
  Před pár týdny také vyšlo na Refuse Records miniCD (no mini CD, ale je na něm 17 fláků) brazilskejm NO VIOLENCE, který smažej ultra-rychlej politickej straight edge hardcore. Album se jmenuje Invencivel a můžete od něj očekávat muziku ve stylu Discarga nebo I Shot Cyrus. Booklet má úctihodnejch 16 stránek s textama v původním jazyce i překladu do angličtiny a na CD najdete i cover od anglický kapely Intense Degree.

 •  

  Pátek, 15. červenec, 2005
  První straight edge hardcore kapela z Běloruska - JIHEART - vydala svý debutový mini CD. Na něm najdete 7 hardcore / punk songů s velice kritickejma a politickejma textama, vycházejících zejména ze situace v této chudé zemi. Všechny jsou zpívaný v mateřskym jazyce, ale součástí 12-cti stránkovýho bookletu jsou i překlady textů do angličtiny. Album vyšlo za spolupráce ruskýho labelu Old Skool Kids a polskejch Emancypunx Records, Yama-Dori Records, Black Star Records a Sadness Of Noise Records. Na ofic.stránkách si můžete stáhnout tři mp3jky.

 •  

  Pátek, 15. červenec, 2005
  Příjemný zprávy přicházej taky pro fanoušky DUCKY BOYS. Ty totiž chystaj ke konci roku re-edici alba Dark Days z roku 1998, obohacenou o 10 bonusovejch válů - počin bude mít drobně upravenej název na Dark Days And Lonely Nights. V zimě se pak chystaj nahrát nový album. Zpěvák Mark Lind a kytarista Doug Sullivan navíc pracujou na svejch sólovejch projektech, jimž maj vyjít nový alba letos na podzim (Sullivanova kapela podle slov Linda celkem připomíná The Mesceleros, kapelu Joe Strummera). Aby tý radosti nebylo moc najednou, Ducky Boys opustil druhej kytarista Steve Young, aby se mohl naplno věnovat svý kapele CONFRONT.

 •  

  Pátek, 15. červenec, 2005
  Do studia se chystaj ANTI-FLAG, aby zde někdy v průběhu srpna nahráli matroš na svý už sedmý album (jestli mě paměť nešálí) ! Kapela byla dále pozvána na pár společnejch koncertů s Green Day po Kanadě, pak bude následovat několik společnejch show s The Casualties a s Big D & The Kids Table. A pak samozřejmě Hellfest.

 •  

  Pátek, 15. červenec, 2005
  Na stránkách AntiPopVideos.com si můžete stáhnout klip od THROWDOWN k songu Burn, kterej je na novym albu Vendetta. Velikost videa je 52,8 MB, takže nejspíš nic potěšujícího pro ty, který maj pomalý připojení. Na tom samym místě vás možná zaujme i video od ALKALINE TRIO. Když se pohneme na stránky Mr-A.net, tam si zas můžete sosnout starší klip od TRANSPLANTS k songu Diamonds And Guns, velikost je jen o málo menší - 46 MB.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Čtvrtek, 14. červenec, 2005
  BOUNCING SOULS oznámili datum vydání jejich DVD (viz novinky z 18. a 28.února) na 20.září 2005. Kapela poté plánuje vydat ještě live CDčko a to na svém labelu Chunksaah

 •  

  Čtvrtek, 14. červenec, 2005
  Na novym albu a na DVD pracujou kromě LESS THAN JAKE taky AFI (teda ty jen na tom albu), kteří nyní zveřejnili pár doplňujících informací: název stále ještě není znám, produkce se ale ujme opět Butch Vig a Jerry Fin a s vydáním kapela nepočítá dřív než na konci léta. Vybrat se na něj musí pouze 15 z celkem 80-ti (!!!) skladeb a AFI hodlají v použití elektroniky pokračovat i na něm.

 •  

  Čtvrtek, 14. červenec, 2005
  K 30.výročí punku (dá-li se to tak říct) se bude točit nezávislej dokument o tomto hnutí a bude zahrnovat vše od roku 1976 až po současnost - rozhovory, živá vystoupení, záběry do zákulisí, atd. s kapelama (The Adicts, UK Subs, Subhumans, Bad Religion, Rancid, Exploited, NOFX, Social Distortion, Dead Kennedys, Sham 69, Tsunami Bomb, The Business, Ramones, Green Day, Anti-Flag, GBH, The Damned, atd.), labelama, fanouškama i tiskem. Má to být zatím největší film o punku a na jeho oficiální stránky se můžete podívat zde. Film se bude jmenovat příznačně Punk´s Not Dead - The Movie a hotovej by měl bejt někdy na přelomu léta a podzimu.

 •  

  Čtvrtek, 14. červenec, 2005
  Po osmi letech existence se rozpadla kalifornská punk kapela PIPEDOWN. Ta ještě hodí na internet jejich poslední dva vály a poslední koncert se uskuteční nejspíš v srpnu. A co budou dělat dál jednotlivý členové? Ean bude hrát na kytaru s Dance With Destruction, Jaycen právě nahrál EP s Angoramachinegun, Jack se stěhuje do New Yorku a James do Los Angeles. Naposled kapela vydala album Enemies Of Progress And Mental Weaponry na A-F Records.

 •  

  Čtvrtek, 14. červenec, 2005
  Tenhle tejden toho vychází opravdu hodně, takže si spíš jenom shrnem to nejzajímavější: Useless ID - Redemption, All American Rejects - Move Along, Rufio - The Comfort Of Home, Crime In Stereo - The Contract, Manic Hispanic - El Groupo Sexxo, Throw Rag - 13ft & Rising, Bury Your Dead - Alive (CD + DVD), The Adolescents - O.C.Confidental, Hiretsukan - End States, The Dictators - Viva Dictators, Nekromantix - Brought Back To Life (re-edice), Rumbleseat - Is Dead, Bold - The Search: 1985 - 1989 a kompilačky V/A - Take Penacilin Now, V/A - Solid PR Presents: Volume 1 a V/A - Punkrock Is Your Friend Vol. VI.

Celkem záznamů: 17107


Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Bajkazyl Brno)

25. 6. 2018

Zolle (Ita), Greynbownes, Bullfrog

Aktuální články

Náš tip

tragedy lod