Novinky

 •  

  Čtvrtek, 21. duben, 2005
  Všichni antifašisté a antifašistky do Brna! V období letošního 1. máje se v Brně konají hned dvě akce, které by neměly uniknout pozornosti žádnému antifašisticky smýšlejícímu jedinci. Více informací po kliknutí sem.

 •  

  Čtvrtek, 21. duben, 2005
  S lákavym DVD přicházej i lidi z People Like You (navíc za mnohem přijatelnější cenu). To bude obsahovat záznamy z vystoupení kapel na ´Where The Bad Boys Rock Tour 2004´, takže zde uvidíme The Bones, Demented Are Go, Die Hunns a Damnation. Krom toho zde bude kupa bonusů, videoklipů, rozhovorů a specialitek s The Generators, The Bones, Bloodjunkies, Mad Sin, Adam West, Venerea, The Revolvers, American Heartbreak a dalšíma. Přes 150 minut hracího času na dvou DVD za cenu jednoho!

 •  

  Čtvrtek, 21. duben, 2005
  Včera se co ČR měly dostat nový DVDčka od THE EXPLOITED. Titul se jmenuje Beat´em All - Live a uvidíte na něm 75 minutový záznam z vystoupení kapely v polskejch Katowicích v roce 2003 ve zvuku 5.1, kterej obsahuje 19 válů (včetně těch nejslavnějších: Fuck The USA, Sex & Violence, Dogs Of War, Alternative, The Massacre, Troops Of Tomorrow, Let´s Start A War, Punk´s Not Dead, ale i vály z novějších alb) + bonusy jako rozhovor s kapelou, biografii nebo fotogalerii. O distrubuci u nás se stará Panther, a.s. Plánovaná cena 899,- korun.

 •  

  Čtvrtek, 21. duben, 2005
  Chaos Fest 2005, kterej se konal v sobotu v americkým Milwaukee skončil zajímavou melou. Ta se strhla když zpěváka kapely FROM A SECOND STORY WINDOWS napadl při jejich show člen jiné kapely - hardcorovejch BLOOD IN / BLOOD OUT z Indiany. Celej incident měl kořeny v předchozím koncertu v Chicagu, kde zpěvák FASSW roztřískal při surfování po hlavách kachličky na stropě klubu, což rozzuřilo právě jednoho z BIBO, protože ´Todle je poslední klub v Chicagu, co ještě dělá DIY shows!´. Při rvačce dostali na hubu i kameraman a kytarista FASSW, za svý vzaly i jejich bicí a další nástroje (např. basa skončila přelomená na dvě půlky), protože samozřejmě následovala bitka, do který se zapojilo x lidí :-) Celej incident je zaznamenanej na videu, tak se možná brzo objeví na netu. Holt Saturday Night Riot :-)

 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Fanoušci DEATH BY STEREO se můžou těšit na novej videoklip. Ten natočila kapela v Los Angeles pod režisérskou taktovkou Lexe Halabyho (Mudvayne, Killswith Engage) k songu Entombed We Collide z připravovanýho alba Death For Life. Album má vyjít na Epitaphu 7.června - obal a tracklist k němu si můžete prohlídnout tu.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Britská kapela SPECIAL DUTIES oznámila, že končí. Kapela hrála od roku 1977.

 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Jak jsme psali už na konci února, můžete se těšit na novou desku MOST PRECIOUS BLOOD. Tu se vydá kapela natáčet v nejbližších týdnech do Atomic Studios v Brooklynu a nahrávání si na starost bere Dean Baltulonis (The Promise, No Warning). Album s názvem Merciless vyjde na sklonku tohoto roku pod hlavičkou Trustkill Records v USA, zbylý kontinenty potěší Roadrunner.

 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Americký CHAMPION, který se maj příští čtvrtek 28.4.2005 představit na pražský Sedmičce, měněj bubeníka. Jejich dosavadní bubeník Brandon se s kapelou v dobrém rozchází, aby se ´usadil´ ve Philadelphii. Mezeru po něm zaplní během evropskýho turné se Slapshot bubeník Blue Monday - Jay. Potom se ke kapele vrátí jejich původní bicmen Todd Preboski. Podle průběženejch informací maj Champion začít se psaním novýho alba letos v létě.

 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Web PunkRockVids.com nabízí ke stažení další video z koncertu, tentokrát od UNDEROATH. Klípek je k songu A Boy Brushed Red Living In Black And White a byl natočenej 6.dubna 2005 v klubu The Underground Roseville v Californii. Velikost videa je 49 MB.

 •  

  Úterý, 19. duben, 2005
  S dalším úterkem další seznam vycházivších alb: Clit 45 - Self-Hate Crimes, The Messengers - s/t, Blue Monday - Rewritten, Champion - Time Slips Away, Steel Train - Twilight Tales From The Praries Of The Sun, The Chemistry - s/t, Chixdiggit - Pink Razors, Wakefield - Which Side Are You On?, Sinai Beach - Immersed, Circa - Survive Juturna, Umbrellas - s/t, Lost Patrol - s/t, Greg MacPherson Band - Night Flares, Righteous Jams - Rage of Discipline, Elemae - Popular Misconceptions of Happiness, One Way Letter - Where Everybody Knows Your Name, Mary Timony - Ex Hex, Giles - s/t, Calm.Murder / Catalyst - Two Sides Of The Suicide King, Life In Pictures - By The Sign Of The Spyglass, Rory Breaker - The Peep Show a The Track Record - s/t.

Celkem záznamů: 17159


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

17. 7. 2018

Hexis (Den), Woes (Den), Daerwin, No Chance of Recovery

Aktuální články

Náš tip

tragedy lod