Novinky

 •  

  Čtvrtek, 9. prosinec, 2004
  Na českých stránkách Media Burial Videos si můžete stáhnout klip Transplants k písni Diamonds And Guns - velikost souboru je 45 MB.

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  Kapele AFI ide práca na novom albume oveľa lepšie než očakávali a tak sa na nový album môžeme tešiť už v apríli (4. mesiac).

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  Roger Miret a Vinnie Stigma sa pravdepodobne rozlúčili zo zvyškom zostavy Agnostic Front lebo na turné vyrážajú s ľudmi z On The Rise.

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  Medzi nomináciami na tento ročný Grammy Awards sú mimo iných aj Joe Strummer & Johnny Cash a ich “Redemtion Song” s ktorýmsú v kategoŕií Best Pop Collaboration with vocals. V kategórií Best Metal Performance nájdeme kapelky ako Hatebreed a Motorhead :-)) a v minimálne šiestich kategóriách nájdeme v dnešnej dobe všade prítomných Green Day. Zoznam nominovaných nájdete tu.

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  O víkendu také přišla výborná zpráva pro všechny fanoušky objednávání muziky po internetu, zejména pak těch, který používali Punk Core online store. Po roce úprav a prací byla totiž konečně spuštěna PUNKUTOPIA.COM, takže s objednáváním CDček, LPček, triček, placek, DVDček, plakátů, samolepek, knížek, zinů a mnoho dalšího můžete vesele začít. Z novinek si zde kromě zmiňovaných Havoc můžete objednat limitovaný edice barevnejch vinylů od Cropknox, Action, Defiance nebo Cheap Sex.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  8.ledna 2005 vyjde CD EP a sedmipalec kapely THE HAVOC z Los Angeles. Ponese název Road Warrior a v limitovaný edici 500 vinyl kousků můžete nalézt 100 červenejch a stejnej počet nachovejch vinylů. Kapela v současnosti jede turné po Spojených Státech.

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  Nový kousky si můžete poslechnout v sekci Media - Mp3, dále pak přibyly recenze na CD Tight Finks, The Briefs a Radio One + recenze na DVD Sham 69 - to vše v Reviews.

 •  

  Pondělí, 6. prosinec, 2004
  Na brazilských stránkách Fuckkk The System si můžete stáhnout video k písni Time Bomb od G.B.H.. Video bylo natočeno 25.listopadu v Gordo A Go-Go MTV studiu a má velikost 21,5 MB.

 •  

  Pondělí, 6. prosinec, 2004
  Na internetu se objevila vskutku zajímavá padesátka nejlepších punkových alb všech dob podle světoznámého hudebního magazínu Kerrang!. V ní můžete najít počiny legend jako jsou Sex Pistols,Ramones, Dead Kennedys, Discharge, The Clash, Rancid, Black Flag, Minor Threat, NOFX, Misfits, Bad Religion, GBH, ale i mezi punkery kontroverzní bandy typu Green Day, The Offspring, Nirvana nebo Blink 182. Protože je nesmysl zde z důvodu místa kompletní ´hitparádu´ zveřejňovat, můžete si jí prohlídnout v sekci Articles - Články.

 •  

  Pondělí, 6. prosinec, 2004
  Pakliže patříte mezi slintaře punkový děvočky z Vice Squad Becki Bondage, nenechte si jí ujít při evropském turné The Tubes, se kterejma bude tato nestárnoucí dáma zpívat. Kapele budou přeskakovat Free Waybill.

Celkem záznamů: 16798


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Fléda)

18. 3. 2018

Deez Nuts (Aus), Trash Talk (USA), Capsize (USA), Brutality Will Prevail (UK), Boundaries (USA)

Aktuální články

Náš tip

Fear Fest 2018