Novinky

 •  

  Neděle, 5. prosinec, 2004
  Oficiálně 19.dubna 2005 by mělo vyjít nové DVD s názvem The Hellcat Movie. Měli by se na něm světu ukázat kapely jako Rancid, Tiger Army, Nekromantix, Joe Strummer and the Mescaleros, The Slackers, U.S. Bombs, HorrorPops, Lars Frederiksen and the Bastards, Roger Miret and The Disaters, Transplants, Dropkick Murphys a F-Minus! Trailer z tohoto DVD si můžete stáhnout na oficiálních stránkách HellCat Records.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  Recected Records připravili pro fanoušky skotské kapely Oi Polloi CD s názvem Pigs For Slaughter - 20 Years Of Anarcho Punk Chaos, které mapuje celou jejich kariéru. Na disku najdete raritní a nikdy nevydané songy. Můžete se těšit na 16 stránkový booklet a do prvních 500 CD je vloženo DVD, na kterém je 40 minutový dokument a devět živých songů.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  Jestli patřej mezi Vaše oblíbený kapely LESS THAN JAKE, pak Vás určitě potěší informace, že na stránkách Pure Volume (nikoliv Pure Impact :-) si můžete stáhnout jejich kompletní živák (v mp3) z Minneapolis z letošního roku. Jedná se celkem o 11 válů a stáhnout je můžete zde. Kapela také nedávno vydala DVD, které obsahuje samozřejmě živé vystoupení, záběry ze zákulisí, rozhovory, klipy a spoustu dalšího materiálu.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  K 10.výročí kapely odstartují v březnu 2005 MISCONDUCT evropské turné s názvem 10 Years Of Hardcore Pride, při kterém se podle vlastních slov zastaví ve většině evropských zemí. Během turné budou kapele suportovat američani BURN THE 8 TRACK (ex-Guy Smiley). Specielně pro tuhle šnůru vydají Side By Side ´Best Of´ CD, které bude obsahovat největší hity Misconduct od roku 1995 až po současnost, včetně několika raritních songů.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  AGAINST ALL AUTHORITY prohlásili, že splitko s COMMON RIDER je už nahraný. Obal na něj by se měl co nevidět objevit na jejich stránkách a nyní už se jen čeká na datum vydání od labelu Hopeless Records.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  Přidána recenze na CD Tight Finks a fotky z teplického koncertu Pistol Grip.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  O připravovaném albu DEADLINE jsme Vás informovali již několikrát. V pořadí třetí studiovka s názvem Getting Serious vyjde na labelu People Like U 21.února. Ukázky z něj si můžete poslechnout tady.

 •  

  Čtvrtek, 2. prosinec, 2004
  SK8 gang FINAL právě vydává již druhé pokračování kompilace „SK8 At All Hazards! Vol.2“, oproti prvnímu dílu bude na tomto CD mezinárodní účast kapel. Jen tak jako ochutnávku: FABULOUS DISASTER(USA), BAMBIX(Holandsko), ALTERNATIVE ALLSTARS(Německo), STEEL RULES DIE(Anglie), z českých kapel se objeví SUFFER, BETTER WAY, KRUCIPÜSK, WOHNOUT, EASTERN STAR, CHANCERS, GANGNAILS, THE AIRBAGS, PHANTOMS ON FIRE a mnoho dalších. Na CD bude celkem 25 kapel a navíc jeden bonus v podobě videoklipu jedné nejmenované jihočeské navoněné kapely. Součástí bookletu bude celobarevný plakát, který pochází, stejně jako celý booklet, z pera dvorního designera FINAL Marcela Panzera. CD bude k dostání za rozumnou cenu ve skate&snow/street shopech po celé České republice a na koncertech všech zúčastněných kapel. Kdokoliv by měl zájem si CD objednat jiným způsobem, nechť pošle email na vikk@final-sk8.cz, CD zašleme obratem na dobírku.

 •  

  Čtvrtek, 2. prosinec, 2004
  Nejspíš v sobotu 27.listopadu zemřel bubeník floridské kapely ALL HELL BREAKS LOOSE Joe Lamadrid. Zpráva se na veřejnost dostala teprve včera a kapela prohlásila, že odehraje poslední show v Miami na jeho počest (za bicí se posadí Rene z Target Nevada a výtěžek půjde samozřejmě pro Joeovi rodinu) a pak ukončí činnost. Dále uvedla, že dosud vlastně pořádně neví, jak k tomu došlo. Joseph William Lamadrid měl teprve 18 let - R.I.P.

 •  

  Středa, 1. prosinec, 2004
  15.11. 2004 vyšla další deska skupině The American Heartbreak u labelu People Like U. CD by mělo být double, kde na jednom disku bude studiová nahrávka a na druhém živák a akustické písně plus bonus EP. Deska nese název Postcards From Hell / You Will Not Be Getting Paid!

Celkem záznamů: 17013


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Liberec (Azyl)

26. 5. 2018

M.A.C. of Mad, Einleitungszeit (Sk), Magadan

Aktuální články

Náš tip

Fear Fest 2018