Novinky

 •  

  Pondělí, 6. prosinec, 2004
  Label Sudden Death Records pro nás přichystal opravdovou pecku! Po neuvěřitelných 11 letech vychází nové studiové album (v pořadí sedmé) kultovní old school punkový kapely M.D.C.. Nese název Magnus Dominus Corpus a bez zajímavosti určitě není, že bylo nahráno se třema členama originální sestavy ze čtyř (tedy Dave Dictor, Ron Posner a Mikey Donaldson) - tím čtvrtým je bubeník Mike Pride (Dynamite Club). Latinský název alba je převzat z díla Crusaders Of 13 Century a vyjadřuje nenávist mezi islámskými a křesťanskými kulturami. Zjevně tak naráží na moderní křižácké výpravy George W.Bushe proti ´islámským teroristům´. Album nabídne 18 válů.

 •  

  Pondělí, 6. prosinec, 2004
  V neděli proběhlo na koncertě legendárních THE DAMNED v Manchesteru natáčení záznamu, který bude základním pilířem připravovaného DVD. Show snímalo celkem 10 kamer.

 •  

  Neděle, 5. prosinec, 2004
  Po deseti letech vydává Billy Idol nové CD, které vyjde v březnu. Název bude Devil's Playground a na disku najdete 13 zbrusu nových písních.

 •  

  Neděle, 5. prosinec, 2004
  7.12 vychází nové číslo freezinu Move Your Ass. Z obsahu: ZSK (obsáhlejší původní rozhovor), Fabulous Disaster (původní rozhovor), Misconduct (původní rozhovor), Jeunesse Apatride (původní rozhovor), Argy Bargy (původní rozhovor), Dr. Green (původní rozhovor), Mass Genocide Process (původní rozhovor), Dreadrot (původní rozhovor), The Mood(původní rozhovor), Innoxia Corpora (původní rozhovor),Eastern Star (původní rozhovor),Green Smatrol (původní rozhovor),deset stran recenzí,pět novinkových sloupků (punkrock by kidsandheroes.com, hardcore by Jirza, ska & raggae by Don Bruno, grind & crust by Otto Beran, oi! by Tom Tiger) seznam koncertů na tři měsíce dopředu.

 •  

  Neděle, 5. prosinec, 2004
  Oficiálně 19.dubna 2005 by mělo vyjít nové DVD s názvem The Hellcat Movie. Měli by se na něm světu ukázat kapely jako Rancid, Tiger Army, Nekromantix, Joe Strummer and the Mescaleros, The Slackers, U.S. Bombs, HorrorPops, Lars Frederiksen and the Bastards, Roger Miret and The Disaters, Transplants, Dropkick Murphys a F-Minus! Trailer z tohoto DVD si můžete stáhnout na oficiálních stránkách HellCat Records.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  Recected Records připravili pro fanoušky skotské kapely Oi Polloi CD s názvem Pigs For Slaughter - 20 Years Of Anarcho Punk Chaos, které mapuje celou jejich kariéru. Na disku najdete raritní a nikdy nevydané songy. Můžete se těšit na 16 stránkový booklet a do prvních 500 CD je vloženo DVD, na kterém je 40 minutový dokument a devět živých songů.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  Jestli patřej mezi Vaše oblíbený kapely LESS THAN JAKE, pak Vás určitě potěší informace, že na stránkách Pure Volume (nikoliv Pure Impact :-) si můžete stáhnout jejich kompletní živák (v mp3) z Minneapolis z letošního roku. Jedná se celkem o 11 válů a stáhnout je můžete zde. Kapela také nedávno vydala DVD, které obsahuje samozřejmě živé vystoupení, záběry ze zákulisí, rozhovory, klipy a spoustu dalšího materiálu.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  K 10.výročí kapely odstartují v březnu 2005 MISCONDUCT evropské turné s názvem 10 Years Of Hardcore Pride, při kterém se podle vlastních slov zastaví ve většině evropských zemí. Během turné budou kapele suportovat američani BURN THE 8 TRACK (ex-Guy Smiley). Specielně pro tuhle šnůru vydají Side By Side ´Best Of´ CD, které bude obsahovat největší hity Misconduct od roku 1995 až po současnost, včetně několika raritních songů.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  AGAINST ALL AUTHORITY prohlásili, že splitko s COMMON RIDER je už nahraný. Obal na něj by se měl co nevidět objevit na jejich stránkách a nyní už se jen čeká na datum vydání od labelu Hopeless Records.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  Přidána recenze na CD Tight Finks a fotky z teplického koncertu Pistol Grip.

Celkem záznamů: 17107


Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Klinika)

25. 6. 2018

Muro (Col), Skinpin (Aus), Brünner Todesmarsch

Aktuální články

Náš tip

suhumans-vse18