Novinky

 •  

  Středa, 10. listopad, 2004
  Z Ameriky občas problesknou zprávy o riotech spojenejch s koncertama punkovejch kapel. Naposled to byly výtržnosti na koncertě tušim Total Chaos, tentokrát se situace opakuje s tím rozdílem, že se jedná o vystoupení LEFTOVER CRACK (a že to nebylo tak velký :-). Ti vystoupili 6.listopadu v New Yorku a show se zúčastnilo podle některých informací 400, podle jiných 800 až tisíc lidí. Spekulací o tom, jak celej rajot začal, je víc: jedna varianta říká, že někdo z davu vyhodil flašku směrem k policajtům, jiná zas že si policajti přišli do kotle pro ňákýho totálně ožralýho týpka - těžko říct, pravda je možná někde mezi :-) Tak jako tak se tam nakonec vyrojilo celkem víc než 30 polismenů, kteří se koncert pokusili ukončit, takže se samozřejmě strhla mela a těch flašek začalo lítat víc :-) Nakonec musela policie přerušit dokonce dopravu na St.Marks Place, kam se vřítil dav účastníků koncertu a tam nepokoje pokračovaly. A byli by to snad pravý američani, kdyby nad tím vším nelítal policejní vrtulník? Výsledkem je 5 zatčených, k žádným vážnějším zraněním podle dostupných informací nedošlo.

 •  

  Úterý, 9. listopad, 2004
  Fotky ze čtvrtečního koncertu RATOS DE PORAO v pražském Futuru si můžete prohlídnout zde. Kdo nebyl, může litovat !

 •  

  Úterý, 9. listopad, 2004
  Právě dnes vycházejí tyto novinky: NOFX - The Greatest Songs Ever Written (By Us), At-Drive In - Different re-issues, Narcoleptic Youth - Chronological Disorder, Let It Burn - The Expanding Universe, Arameus - Is Your Revolution Merely For Display?, The Coup - Party Music, An Angle - And Take It With A Grain Of Salt nebo The Hellcat Movie DVD.

 •  

  Úterý, 9. listopad, 2004
  K 25.výročí sunderlanské kapely THE TOY DOLLS vychází 12.listopadu biografická kniha s názvem The Toy Dolls: From Fulwell to Fukuoka. Autorem je Ronan Fitzsimons a knížka bude stát zhruba 13 liber. Kapele také před týdnem vyšlo u Secret Records nové album Our Last Album?, kde najdete celkem 16 válů.

  Zdroj:Ardra Press
 •  

  Pondělí, 8. listopad, 2004
  V sekci Media - Video si můžete stáhnout videoklip od skupiny Začiatok Konca s názvem Roztočený večer. Tento videoklip najdete i na novém CD Morskí vlci, který vychází u Rabiát Records

  Zdroj:Rabiát Records
 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pondělí, 8. listopad, 2004
  Stránky Jahquita Records se po dlouhé době konečně rozeběhly.

 •  

  Sobota, 6. listopad, 2004
  Bez tamtamů, které se linou už půl roku předem, Vám oznamujeme, že 21.11. 2004 vychází nové album Začiatku Konca s názvem Morskí Vlci. CD má 9 zbrusu nových songů. Od splitu s Operačkou ZK přitvrdili a je to zřejmě nejlepší věc, kterou kluci kdy zmákli. Jako bonus je na CD kultovní album - Unity´99. A hlavně video klip, kterým se od této chvíle budou prezentovat všechny kapely uváděné Rabiátem.

  Zdroj:Rabiát Records
 •  

  Pátek, 5. listopad, 2004
  Bad Religion sa rozhodli dať možnosť ich fanúšikom rozhodnúť aké skladby sa objavia na pripravovanom DVDčku kapely. Celé to prebieha ako diskusia o najlepších songoch Bad Religion na fórume ich stránky tu.

 •  

  Pátek, 5. listopad, 2004
  Millencolin dokončili nahrávanie svojho nového albumu a údajne sú s výsledkom všetci veľmi spokojný. Pár videíí z nahrávania môžete nájsť tu. Dátum vydania je zatiaľ určený na 3 mesiac 2005 a malo by to výjsť u Epitaph rec.

 •  

  Pátek, 5. listopad, 2004
  Americká skupina The Ends vydala už své druhé dlouhohrající CD u firmy Dirt Nap Records. Album vyšlo jak na CD tak i na LP kde prvních 100 kusů je v modré barvě. Kdo máte rád punk rock´n´roll vřele doporučuju.

  Zdroj:The Ends
Celkem záznamů: 17157


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

17. 7. 2018

Hexis (Den), Woes (Den), Daerwin, No Chance of Recovery

Aktuální články

Náš tip

postrash party