Novinky

 • ALL OUT WAR dokončili šesté album

  Čtvrtek, 22. červen, 2017
  ALL OUT WAR dokončili šesté album

  Newyorští hardcoristé ALL OUT WAR dokončili práce na svém šestém studiovém albu, které vyjde pod názvem "Give Us Extinction". Nahrávalo se ve West West Side studio (Hatebreed, The Dillinger Escape Plan, Turmoil) a jako hosté se zde objeví Emily Muscara (Straphangers) a Michelle Eddison (ex-Starkweather). Na LP, CD i digitálně vyjde 11. srpna.

 • Hardcore punk kompilace od Tripsquad records

  Čtvrtek, 22. červen, 2017
  Hardcore punk kompilace od Tripsquad records

  V New Jersey byl založen nový label Tripsquad records, jeho prvním vydaným titulem bude kompilace "Just For Us Hardcore Kids". Na ní se vejde 16 tracků od 16 kapel, mezi nimiž jsou např. Crime Scene, Strong, Despairadisio, Onpoint, Strike Against All, Dead Blow Hammer (nová kapela Roba Kabuly, který dřív hrál s Agnostic Front a Cause For Alarm), Truth & Rights (nová kapela Eddie Suttona z Leeway NYC), Huge (nová kapela Russella Iglaye z Underdog) nebo Full Scale Riot (nová kapela Tima McMurtrie z M.O.D.). Vychází přesně za měsíc na CD a digitálně. Více informací o kompilačce i labelu tady.

 • Představujeme: HEATHE

  Čtvrtek, 22. červen, 2017
  Představujeme: HEATHE

  Propašujeme trochu zla do slunečných dní. Dánský one-man black metal / funeral projekt HEATHE. To se vám určitě bude líbit. Monotónní ubíjející pomalé a nehezké. Bandcamp tady.

 • G.A.T.E.S. mají novou nahrávku

  Středa, 21. červen, 2017
  G.A.T.E.S. mají novou nahrávku

  Japonský metal / punk G.A.T.E.S. se vytasil s novou nahrávkou. Jak už je u japonských kapel zvykem pěkně utajenou. Vyšlo jako CD a v USA i jako 100 ks limit LP na modrém vinylu. Album se jmenuje "Back From The Grave" a hlukové ukázky nemáme. Pokud víte víc pište nám na naše kontaktní e-maily.

 • Představujeme: RATPACK

  Středa, 21. červen, 2017
  Představujeme: RATPACK

  Nová brněnská hardcore / punk kapela se jmenuje RATPACK a celou svoji debutní nahrávku pověsili na kapelový bandcamp. Nahrávka se jmenuje "Negative State Of Carol".

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • PROCRASTINATE vydávají svoje první album

  Středa, 21. červen, 2017
  PROCRASTINATE vydávají svoje první album

  Hardcore punks PROCRASTINATE z Řecka hodili na youtube skladbu "Wallflowers", pocházející z připravovaného debutového "s/t" alba, které vyjde u Sweetohm records. K dispozici bude jak dvanáctipalec, tak digitální verze. O artwork se postaral Alex CF. Velká deska následuje předchozím EPs "Subjugated Herd" (2014) a "Ideals to Burn" (2015).

 • Nové tituly u Refuse records

  Středa, 21. červen, 2017
  Nové tituly u Refuse records

  Kromě druhého pressu LP "Vile Life" od GOVERNMENT FLU a avizovaného EP "Wiem" od MOSKWA právě u Refuse records vyšlo debutové LP "Tross alt" od MODERN LOVE. Jedná se o kapelu z Norska, ve které se sešli původní členové Damage Control, Death Is Not Glamorous, Kids Like Us a Subject To Change. Jejich zvuk je mixem 80´s DC kapel, raného skandi-punku (Ebba Gron / Kjott), anarcho-post-punku (The Mob, Zounds) a UK popu. Celkem devítka válů, z nichž dva jsou k poslechu tady. Živě na Fluff festu a After-Fluffu.

 • Dema polských DEUTER na vinylu

  Středa, 21. červen, 2017
  Dema polských DEUTER na vinylu

  Avizované LP "Demos 1981-1984" od DEUTER je venku. Kus polské punkové historie v podobě 16 skladeb, z nichž tři si můžete poslechnout tady. Deuter byli společně s Dezerter a TZN Xenna jedním z hnacích motorů druhé vlny varšavského punku v první polovině 80. let, přestože v té době nedokázali dotáhnout pořádnou nahrávku, jako tomu bylo v pozdějších letech, kdy už ale přeci jen prošli nějakým hudebním vývojem. Kromě skladeb nahraných v Riviera-Remont Club (1981), Okolniku (1982) a ve sklepě Hybrydy club (1984) obsahuje i fragmenty koncertů ve Varšavě (1982) a (1984) - celkem pět písní, které nebyly nikdy nahrané ve studiu. Pro kompletnost ještě uveďme instrumentální skladbu, nahranou pro Akademii Ruchu. Kromě dvou z LP kompilace "Victim of a Safety Pin" tedy tyto songy dosud nikdy nevyšly na vinylu, některé dokonce vůbec. Artwork se nechal inspirovat u Crass, kteří byli pro ranou tvorbu Deuter velkou inspirací.

 • Nová nahrávka LEBENDEN TOTEN

  Úterý, 20. červen, 2017
  Nová nahrávka LEBENDEN TOTEN

  Další záhadnou a novou nahrávkou, která se objevila na sítích od portlandské kapely LEBENDEN TOTEN, je po flexi EP a jednostranném LP snad plnohodnotné album, které obsahuje sedm válů a jmenuje se "Mind Parasites". Doufejme, že ho budou s sebou mít na jejich koncertu v pražském klubu 007 Strahov, který proběhne příští týden ve středu.

 • Představujeme: FORCE (Belgie)

  Úterý, 20. červen, 2017
  Představujeme: FORCE (Belgie)

  Pokud máte rádi osmdesátkovej hardcore, mrkněte po demáči belgické kapely FORCE. Obsahuje celkem sedm válů a najdete jej na bandcampu. Kazetová verze vyšla u Control Records Bigcartel, obsahuje i download kód.

Celkem záznamů: 15936
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib