Novinky

 • Představujeme: SVART KATT

  Úterý, 17. říjen, 2017
  Představujeme: SVART KATT

  Nejenom disbýtem je švédský punk živ. Důkazem budiž punk rock kapela ze Stockholmu SVART KATT. Mrkněte na jejich bandcamp. A bacha ... fakt to není raw punk.

 • Rozpad GET A GRIP

  Úterý, 17. říjen, 2017
  Rozpad GET A GRIP

  Vermontští hardcore punks GET A GRIP to po takřka sedmi letech existence balej. Za sebou mají tři nahrávky ("s/t" z roku 2012, EP "Green Peaks / Dark Valleys" z roku 2014 a loňské album "Endless"), všechny jsou k dispozici na kapelním bandcampu. Poslední koncert se bude konat v prosinci.

 • Kevin Seconds a Steve Soto plánují split

  Úterý, 17. říjen, 2017
  Kevin Seconds a Steve Soto plánují split

  Kevin Seconds (7 Seconds) a Steve Soto (The Adolescents) spojí síly na plánovaném split sedmipalci u Blacktop records. Oba pánové se oťukali už během společného koncertování v loňském roce, a tam se také dohodli ohledně přezpívání písní toho druhého. Vyjde během zimy.

 • CRYPTODIRA představují singl z debutové desky

  Úterý, 17. říjen, 2017
  CRYPTODIRA představují singl z debutové desky

  Shai Hulud doporučují nový singl "Medusa Misgendered" od newyorských metalheads CRYPTODIRA. Jejich debutové album "The Devil´s Despair" vychází 17. listopadu u Good Fight Entertainment.

 • Maximum Rocknroll distribuce v ČR

  Pondělí, 16. říjen, 2017
  Maximum Rocknroll distribuce v ČR

  Od nového čísla 414 (již skladem) je opět v Čechách k dostání kultovní časák Maximum Rocknroll. Na eshopu Phobia Records ho již nyní můžete zakoupit a těšit se na další čísla. Obsah aktuálního čísla tady.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • ALL PIGS MUST DIE vydávají třetí album

  Pondělí, 16. říjen, 2017
  ALL PIGS MUST DIE vydávají třetí album

  Southern Lord se už příští pátek vytasí i s novou deskou ALL PIGS MUST DIE, ta se bude jmenovat "Hostage Animal". Kromě zavedené sestavy, složené ze členů Converge, The Hope Conspiracy nebo Bloodhorse, přibyl k line-upu také Brian Izzi z Trap Them. Ukázka ze třetího alba v podobě "A Caustic Vision" zde. Jízda!

 • XSECTx nahrávají novou desku

  Pondělí, 16. říjen, 2017
  xSECTx nahrávají novou desku

  "No Cure For Death" se bude jmenovat nové album xSECTx, které vyjde 24. listopadu na Southern Lord. Na youtube můžete mrknout na čtyřminutové video z nahrávání, které probíhá ve věhlasném God City Studio.

 • Představujeme: ASKEVAULT

  Pondělí, 16. říjen, 2017
  Představujeme: ASKEVAULT

  Tak nová kapela složená z ex-členů Stormcrow a Femacoffine se jmenuje ASKEVAULT a opět je to pecka! Na kapelovém bandcampu si můžete poslechnout jejich debutní nahrávku, kterou je sedmisongové "Demo 2017". Crust / death / stenchcore.

 • IDIOT IKON nová nahrávka

  Pondělí, 16. říjen, 2017
  IDIOT IKON nová nahrávka

  Švédské d-beat / punk kapela IDIOT IKON nahrála 8 nových válů, které by měly vyjít na LP během začátku příštího roku. Dva z nich si můžete poslechnout na kapelovém bandcampu.

 • TRAPPIST vydají debutové album u Relapse

  Pátek, 13. říjen, 2017
  TRAPPIST vydají debutové album u Relapse

  Trio TRAPPIST z Los Angeles, jehož sestavu tvoří Chris Dodge (Infest, Spazz, Despise You, Hellnation, Lack of Interest, atd.), Phil Vera (Despise You, Crom, 16) a Ryan Harkins (ex-Killed In Action a spolumajitel Grill´em All), si pláclo s Relapse records. Právě tam vyjde na jaře 2018 jejich debutové album, které v těchto dnech nahrávají. První zveřejněnou skladbu "No Corporate Beer" jste si mohli poslechnout na Relapsím sampleru. Těšíme se!

Celkem záznamů: 16307
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

19. 10. 2017

M.O.R.A. (Fin) + support

Náš tip

inquisition