Novinky

 • Představujeme: A VULTURE WAKE

  Středa, 13. prosinec, 2017
  Představujeme: A VULTURE WAKE

  Nebudem se tady ohánět pojmy jako "punk supergroup" jak byste se mohli dočíst na zahraničních webech, řekněme ale, že sestava kapely A VULTURE WAKE by mohla leckoho zaujmout. Jmenovitě jsou tam Joe Raposo (RKL / Lagwagon), Sean Sellers (Good Riddance, Real McKenzies), Chad Price (All / Drag the River) a Brandon Landelius (Authority Zero, The Mag Seven). Svůj první koncert odehráli 10. prosince 2016 v San Diegu po boku 7 Seconds a Pulley. Kapela nyní oznámila chystané album, které vyjde v lednu pod názvem "The Appropriate Level of Outrage" u Bird Attack records. V létě 2018 jej pak bude následovat další nahrávka v podobě EP.

 • Čtvrtý díl kompilace s americkým hardcore

  Středa, 13. prosinec, 2017
  Čtvrtý díl kompilace s americkým hardcore

  Venku je čtvrtý díl digitální kompilace "America´s Hardcore", vydávané u Triple B records. Kromě prověřenějších jmen zde najdete i méně známé názvy a nové kapely, které jsme v nedávné době představovali. K zakoupení nebo poslechu najdete kompilačku na bandcampu.

 • Re-edice alba RATTUS z roku 1987

  Středa, 13. prosinec, 2017
  Re-edice alba RATTUS z roku 1987

  Je tomu 30 let, kdy legendární finská hc/punk kapela RATTUS vydala album "Stolen Life". Při této příležitosti vydává Criminal Attack records (který zároveň oslavuje 15 let existence) jeho digipack CD re-edici, která bude obsahovat dobové fotky a plakáty, texty, přiložený rozkládací plakát a prý také "exkluzivní kryt". Vyjde v polovině ledna.

 • HELLKRUSHER LP je venku

  Středa, 13. prosinec, 2017
  HELLKRUSHER LP je venku

  Nové album anglických veteránů HELLKRUSHER s názvem "Human Misery" je venku. Vyšlo u Ruin Nation Records. V tuzemských luzích a hájích již brzy např. u Phobia Records.

 • Novinky u La Vida Es Un Mus

  Středa, 13. prosinec, 2017
  Novinky u La Vida Es Un Mus

  Dalších pět nových titulů je venku u La Vida Es Un Mus. Jsou to: SUBDUED - "Torment & Torture" kazeta, SIAL - "s/t" LP, PSICO GALERA - "Senza Via Di Fuga" EP, OBEDIENCIA - "Erosión" LP a THE ASTRONAUTS - "It´s All Done By Mirrors" LP. Poslech všech tady.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Benefiční split KUNG-FU GIRLZ s BURNING STEPS

  Úterý, 12. prosinec, 2017
  Benefiční split KUNG-FU GIRLZ s BURNING STEPS

  "Bez Hranic" je společný benefiční projekt kapel KUNG-FU GIRLZ a BURNING STEPS s labelem La Bestia Records v podobě split EP, které vyjde 22. února 2018 na 7" vinylu. Každá kapela přispěla dvěma cover verzemi písní starších českých punk / hardcore kapel, které kromě subkulturního prostředí spojuje především protiválečná tématika.
  Cílem projektu je podpořit organizaci Lékaři bez hranic, která se věnuje lékařské i jiné humanitární pomoci v oblastech postižených válečnými konflikty, živelnými pohromami nebo například epidemiemi po celém světě. Více informací o chystaném splitku tady.

 • Chystaná nahrávka WHAT WE FEEL

  Úterý, 12. prosinec, 2017
  Chystaná nahrávka WHAT WE FEEL

  Moskevská antifašistická úderka WHAT WE FEEL nahrála o víkendu čtyři nové skladby. Nová nahrávka by měla vyjít 16. února 2018 za spolupráce Fire and Flames a Audiolith records.

 • MURDER INC. dávají ochutnat z nového alba

  Úterý, 12. prosinec, 2017
  MURDER INC. dávají ochutnat z nového alba

  Berounská thrash kapela MURDER INC. vypustila první singl z chystaného alba "Umlčen navěky", které vznikalo ve vyškovském studio Davos. Skladbu "IV. druh" si můžete poslechnout tady. Na artwork včetně tracklistu můžete mrknout zde.

 • Vychází Noise Master #32

  Úterý, 12. prosinec, 2017
  Vychází Noise Master #32

  Po slabých dvou měsících od posledního čísla amatérského plátku NOISE MASTER vychází další číslo. Třicetdvojka je na směšných 56 stranách. Honosí se nekvalitním xeroxem. Žádnou tvrdou obálkou, natožpak barevnou. Na jednotlivých listech najdeš rozhovory s pákistánskými HELL DORMANT, našinci SICK DESTROYER, RAVING ED a INTERPUNKCE. Z dalekého Nového Zélandu pochází Sam a s ním rozhovor. Nechybí recenze na muziku a live reporty. V bio-grafii se nachází FLUORIDE, ExVx, BANDIT - vše USA. FEROX z Guernsey, ANCIENT CURSE ze Srí Lanky, MINOTAUR z Německa a ESCABIOS z Argentiny. Fanzin je protkán několika postřehy od -273,15Zbyni - o cestování na kole aneb co se mu honí hlavou. Ptej se u phr.cz nebo na tomto e-mailu.

 • Vychází nové album PLEXIS

  Úterý, 12. prosinec, 2017
  Vychází nové album PLEXIS

  Šest let po předchozí nahrávce vychází nové album pražských PLEXIS. Deset zbrusu nových skladeb a k tomu na CD ještě pět bonusových starších hitů v podání spřátelených kapel. Plexis na nové desce pojmenované "Kašpar v nesnázích" pokračují v tradici svých posledních alb, opět servírují rychlou punkovou jízdu s lehkým stylovým přesahem, díky kterému nechybí nahrávce potřebná pestrost. Taky se dá říct, že nová deska je zase trochu jiná než minulá alba, chtělo by se říct, že je dospělejší. Aby taky ne, když šéf kapely Petr Hošek nedávno překročil padesátku. Vychází na CD i LP u PHR Records.

Celkem záznamů: 16496
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan