Novinky

 • Fear Fest 2018: VISIONS OF WAR

  Středa, 23. květen, 2018
  Fear Fest 2018: VISIONS OF WAR

  Belgická crust core mašina v podobě kapely VISIONS OF WAR dá vzpomenout na zlatou éru devadesátkového špinavého punku. Tyhle protřelí veteráni vědí jako rozpumpovat publikum. A kde že je můžete vidět? No přece tenhle víkend na Fear Festu v Modré Vopici!

 • Představujeme: FIXATION

  Středa, 23. květen, 2018
  Představujeme: FIXATION

  Novou akvizicí na War records je hardcore řezničina FIXATION z Philadelphie, na bandcampu si můžete poslechnout jejich čtyřskladbovou promo nahrávku. Debutový sedmipalec můžeme očekávat během léta. Jízda!

 • Předobjednávky na CHAOSBRINGER

  Středa, 23. květen, 2018
  Předobjednávky na CHAOSBRINGER

  Ruská odpověď na Bolt Thrower v podobě kapely CHAOSBRINGER vydává u Civilisation Records debutní album s názvem "Turn Into Ruins". Předobjednávky byly spuštěny na labelovém eshopu. A tady je komplet stream.

 • Sabotage Records novinky

  Středa, 23. květen, 2018
  Sabotage Records novinky

  Hnedle tři kousky se chystají u německého labelu Sabotage Records. O některých jsme již samozřejmě informovali. Takže jdeme na to. V průběhu června vychází HORROR VACUI - "New Wave Of Fear" LP, MACHO BOYS - "s/t" LP a SVART KATT - "När Allt Är Över" LP. Všechny tři kousky ku poslechu na labelovém bandcampu.

 • Po New Yorku se zpěvákem CRO-MAGS

  Úterý, 22. květen, 2018
  Po New Yorku se zpěvákem CRO-MAGS

  Zpěvák CRO-MAGS John Joseph několik let prováděl zájemce po New York City a dopřával jim komentovanou prohlídku, zaměřenou na historii punk rocku a hardcore v této oblasti. K této činnosti se nyní vrací, tzv. "walking tour" trvá zhruba tři hodiny a má podtitul "The History of Art, Crime, Drugs and Punkrock on the Lower East Side". Část peněz putuje na aktivitu Hardcore Against Hunger, což je obdoba Food Not Bombs.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Chystané LP od posi-hardcore LINE OF SIGHT

  Úterý, 22. květen, 2018
  Chystané LP od posi-hardcore LINE OF SIGHT

  U Refuse records vyjde i eponymní LP LINE OF SIGHT, o kterých jste si u nás už mohli přečíst. Pro jistotu ale připomeňme, že tahle straight edge kapela vznikla v roce 2015 ve Washingtonu DC a v její sestavě vystopujeme členy Mindset, Protester, Clear, Pure Disgust a Free, takže asi málokoho překvapí, že produkují energický posi-hardcore. LP bude obsahovat skladby z demáče a následného sedmipalce u Young Blood records. Vidět je živě bude příležitost už 10. června, kdy zahrají v Praze na Půlce společně s Protester a Clean Break.

 • AKRASIA debut je venku

  Úterý, 22. květen, 2018
  AKRASIA debut je venku

  Norská těžkotonážní metal / crust kapela AKRASIA se členy Summon The Crows v sestavě vydala u Ruin Nation a Sjakk Matt Plater debutní album s názvem "First Demons - Birth Of The Void". Peklo! Poslech celé nahrávky tady.

 • GLOOM SLEEPER u Per Koro

  Úterý, 22. květen, 2018
  GLOOM SLEEPER u Per Koro

  Na německém vydavatelství Per Koro vyšla nová nahrávka post punkové kapely z Bielefeldu GLOOM SLEEPER s názvem "Luminous Galaxies". Poslech celé nahrávky tady.

 • Představujeme: EYES

  Pondělí, 21. květen, 2018
  Představujeme: EYES

  EYES se jmenuje nová kapela z Kodaně, ve které se sešli hned tři členové Hexis, doplněné o jednoho z LLNN. Jejich debutovou nahrávku s pěti skladbami si můžete poslechnout na bandcampu. Digitální verzi brzy doplní kazetová na zpěvákově labelu Enochian RCRDS, vinyl vyjde časem za spolupráce více labelů, datum vydání je zatím neznámé.

 • Vychází diskografický vinyl ODD MAN OUT

  Pondělí, 21. květen, 2018
  Vychází diskografický vinyl ODD MAN OUT

  U aktivního Refuse records vychází eponymní LP ODD MAN OUT. Tahle straight edge kapela vznikla v roce 2008 v Olympii ve státě Washington a najdete v ní členy Angel Du$t a Gag. Nové LP je vlastně diskografií, posbíranou z obou EPs, kazety "Final Rain Fest", třech dosud nevydaných coverů a čtyřech nových skladeb - celkem 18 válů. Vrámci jejich euro tour je bude možnost vidět 28. června v pražské Eternii.

Celkem záznamů: 17013
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib