Novinky

 • The Godfathers Of Hardcore

  Pátek, 13. říjen, 2017
  The Godfathers Of Hardcore

  Další zajímavý dokument se natáčí (nebo je již z velké části hotov). Jmenuje se "The Godfathers Of Hardcore", natočil ho Ian MacFarland (režisér mj. dokumentu "Rungs in a Ladder" o J. Bannonovi z Converge) a pojednává o R. Miretovi a Vinnie Stigmovi z Agnostic Front. Trailer tady.

 • Nové videoklipy

  Pátek, 13. říjen, 2017
  Nové videoklipy

  THE VARUKERS - "Bullets, Bombs & Bodies" (z nového "Damned & Defiant")
  SIBERIAN MEAT GRINDER - "No Way Back" (z nové "Metal Bear Stomp")
  KOVADLINA - "Na rezavé skobě" (z aktuálního split LP s Pakkosyöttö)
  JUST WÄR - "Hang the Fuckers" (první singl s novým zpěvákem Brianem)
  RED FANG - "Not For You" (z poslední desky "Only Ghost" u Relapse)
  INVSN - "Deconstruct Hits" (z aktuální desky "The Beautiful Stories")
  THE COATHANGERS - "Drifter" (z letošního EP "Parasite" tohoto aktivního dívčího tria)

 • Opus z nové desky AMENRA

  Pátek, 13. říjen, 2017
  Opus z nové desky AMENRA

  AMENRA vypustili opus "Plus prés de toi (Closer To You)" z chystané desky "Mass VI", která vychází přesně za týden u Neurot recordings. Jeho evropský press bude mít odlišný mix a master (Jack Shirley v sanfranciském Atomic Garden), stejně jako artwork. Deluxe edice na dvojitém 180-gr vinylu bude dostupná ve více barevných variantách.

 • Novinky u Me Saco Un Ojo Records

  Pátek, 13. říjen, 2017
  Novinky u Me Saco Un Ojo Records

  Londýnský label Me Saco Un Ojo vypustil další tři death metal bestie. Jsou to MOENOS - "Call From The Grave" kazeta, INSURGENCY - "Militant Death Cult" LP a STENCH OF DECAY - "Where Death And Decay Reign" LP (repres). Hluky tady.

 • Dokument o MALIGNANT TUMOUR online

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  Dokument o MALIGNANT TUMOUR online

  Pokud jste ještě neměli možnost shlédnout dokument o MALIGNANT TUMOUR "The Way of Metallist", natočený ku příležitosti 25 let existence kapely, můžete tak nyní učinit přes youtube, kde se nachází i s anglickými titulky. Film rovněž vyšel ve formátu DVD, který na dvou discích navíc obsahuje několika hodinovou plejádu bonusových materiálů.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Další song z chystané desky GBH

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  Další song z chystané desky GBH

  GBH zveřejnili další skladbu z chystané desky "Momentum", tahle se jmenuje "Birmingham Smiles" a poslechnout si ji můžete tady. Vychází 17. listopadu u Hellcat records. Naživo můžete tyhle veterány vidět 14. prosince v Praze na Sedmičce za doprovodu Angry Brigade.

 • THE TRANSPLANTS s novým EP plným předělávek

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  THE TRANSPLANTS s novým EP plným předělávek

  THE TRANSPLANTS budou 13. října u Epitaph records vydávat nové EP s názvem "Take Cover". Obsahovat bude šest coverů (Minor Threat, Madness, The Flirtations, The Violators, Beastie Boys a ... Transplants) a jednu novou skladbu od Transplants, ta ponese název "Won´t Be Coming Back".

 • Vychází čtvrté album UNFOLD

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  Vychází čtvrté album UNFOLD

  Švýcarská post-metal / hardcore kapela UNFOLD vydává nové album "Banshee O Beast", z něhož můžete na bandcampu ochutnat skladby "Honor the Traitors" a "Cursed Commanders". Zajímavostí je, že zpěvák Danek ze zdravotních důvodů nemohl nahrát vokály, a proto jej na této desce zastoupil Louis Jucker (Coilguns, Autisti). V pořadí čtvrté album mixoval Pelle Henricsson (Refused, Meshuggah, The Hives), mastering má na svědomí Magnus Lindberg (Cult of Luna). Následuje předchozímu "Cosmogon" z roku 2011.

 • KORRUPT z Norska s debutovým albem

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  KORRUPT z Norska s debutovým albem

  "Preachers and Creatures" se jmenuje debutové album norské kapely KORRUPT, v jejíž sestavě najdete členy Social Suicide. Promo materiály hovoří o mixu thrashových riffů, hardcoreové naléhavosti a vykřičených punkových vokálů. Sami můžete posoudit na kapelovém bandcampu. Album nahrával a mixoval Tommy Akerholdt z Turbonegro.

 • Diskografie BORN/DEAD na bandcampu

  Středa, 11. říjen, 2017
  Diskografie BORN/DEAD na bandcampu

  Na bandcampu se objevila diskografie kalifornských BORN / DEAD, která by podle slov kapely měla být kompletní. Cenu za jednotlivé nahrávky si můžete určit sami.

Celkem záznamů: 16307
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan