Novinky

 • Vyšel Noise Master #33

  Úterý, 10. červenec, 2018
  Vyšel Noise Master #33

  V květnu vyšlo 33. číslo klasického xerox fanzinu Noise Master. První várka putovala do Nepálu a druhá hromádka se koncem června dostala na domácí půdu. Standardní grafika a obsah. Rozhovor s BASTARD INSTINK, DIS-TRÜST (Salvador), Bringer Of Gore Rec. / Meltaaargh!!!! Rec. (Belgie) a SNUFFX (Indie). Biografie ARPHALON (Libye), DICTATOR (Laos), SOOTHSAYER (Kanada), BLESSED DEATH (USA), dále TINA TURNER FRAISEUR (Francie), GHETTÖ (Francie), HARM DONE (Francie), LOATHING (USA) a SAVAGE (USA). Reporty a recenze a recepty. 52 stran - nic víc, nic míň. Pořídíš zde: rabies-noise@volny.cz nebo u distributorů jako PHR, Insane Society, apod.

 • Představujeme: ANTIDOTO

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  Představujeme: ANTIDOTO

  V Madridu se vyloupla další nová kapela, jmenuje se ANTIDOTO a na svět už vypustila debutovou nahrávku "Romper Espaňa" obsahující 10 hardcore punkových skladeb melodičtějšího střihu. Album masteroval Brad Boatright v Audiosiege, digitální podoba zde, na vinylu by snad mělo být venku koncem léta.

 • Nový singl B.E.T.O.E. je venku

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  Nový singl B.E.T.O.E. je venku

  Novinkou u labelu Nuclear Fear Records je nový singl venezuelské raw punky kapely B.E.T.O.E. s názvem "Adelanto Nuevo". Tři vály k poslechu tady.

 • Představujeme: AMMO

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  Představujeme: AMMO

  Kytarista Night Birds PJ Russo založil novou hardcore kapelu, kde zpívá. Kapela se jmenuje AMMO a už vypustila svoje první demo se šesti válama, poslechnout či stáhnout si jej můžete přes jejich bandcamp.

 • VIOLENT AFFAIR vydávají nové EP

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  VIOLENT AFFAIR vydávají nové EP

  Oklahoma City punks VIOLENT AFFAIR budou 28. srpna vydávat nové EP "Anthems of Defiance in a Dying World" s pořadovým číslem tři, na které jsme si museli počkat od konce roku 2016, kdy vyšla dvojka. Tento díl bude obsahovat nové skladby "Tearing Out" a "Remembrance", obě si už nyní můžete poslechnout tady.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Nový sedmipalec od TRAUMA 84

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  Nový sedmipalec od TRAUMA 84

  Po dlouhých porodních bolestech vydávají TRAUMA 84 z Brna nové 7" EP s názvem "Pachuť šílenství". Na jeho vydání se podílela řada labelů, např. Papagájův Hlasatel, Dis-šrot records, Schmeichel Kabinett, Šváb records, GRF records, Aback records, Véva records, a další. V digitální podobě nahrávku najdete na bandcampu.

 • CARNAGE SS / DISPHORIA split k poslechu

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  CARNAGE SS / DISPHORIA split k poslechu

  Na YouTube i na obou bandcamp profilech kapel CARNAGE SS (Aljaška, USA) a DISPHORIA (Britská Kolumbie, USA) se objevil k poslechu jejich společný split. Hrubý d-beat / raw punk na druhou. Asi prozatím vyšlo opravdu jenom digitálně.

 • ÅTERFALL / PANIKATTACK split EP již brzy venku

  Středa, 4. červenec, 2018
  ÅTERFALL / PANIKATTACK split EP již brzy venku

  Na Phobia Records vyjde během několika dní split EP dvou švédských d-takt kapel ÅTERFALL / PANIKATTACK. Dva vály z něj si můžete poslechnout tady.

 • SVAVELDIOXID ve studiu

  Středa, 4. červenec, 2018
  SVAVELDIOXID ve studiu

  Tohle bude trhat ušní bubínky. Nová nahrávka SVAVELDIOXID se blíží. První vál zveřejněný na Soundcloud profilu se jmenuje "Krigshetsare". Kde a jak to vyjde zatím netušíme.

 • Představujeme: LEADERS OF THE FUCKING ASSHOLES

  Středa, 4. červenec, 2018
  Představujeme: LEADERS OF THE FUCKING ASSHOLES

  Tohle není tak úplně ze Švédska, ale název kapely je song od Shitlickers a stylově vlastně jde o skandinávský raw punk. Bratislavská špína v podání kapely LEADERS OF THE FUCKING ASSHOLES. FB profil a youtube sranda.

Celkem záznamů: 17156
1 2 3 4 5


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Thirst for Grind 11

Praha (Modrá Vopice)
17. 7. 2018

Entrails Massacre (Ger), Convulsions (Spa), Expurgo (Bra), Bruce Campbell (USA), Devoured Elysium (Hol), Thieves (USA)

Náš tip

tragedy lod