Novinky

 • Nové album NO FUN AT ALL

  Pondělí, 12. březen, 2018
  Nové album NO FUN AT ALL

  Po albech Pennywise a Satanic Surfers je tady další z top skate punkových kapel NO FUN AT ALL a jejich nové album s názvem "Grit", které vyjde u Bird Attack Records. Ochutnávkou budiž úvodní song s názvem "Spirit".

 • Představujeme: BLACK MONOLITH

  Pondělí, 12. březen, 2018
  Představujeme: BLACK MONOLITH

  Další pozapomenutá kapela z Kalifornie. Tentokrát jde o hrubý mix crustu a black metalu se špetkou sludge / doom stylu. BLACK MONOLITH a jejich debutní album z roku 2014 s názvem "Passenger". Špína. Celé k poslechu na bandcampu.

 • Debutová nahrávka DEATH OF A NATION

  Pátek, 9. březen, 2018
  Debutová nahrávka DEATH OF A NATION

  V srpnu jsme představovali kapelu DEATH OF A NATION, kterou dali dohromady členové Verse a Defeater. Jejich očekávané eponymní EP právě vychází, poslechnout si jej můžete tady. Veškerý výtěžek z jeho prodeje poputuje na PrYSM. "Tahle kapela je reakcí na svět, ve kterém žijeme. Je to jako hudební žurnalistika. Je to soubor lidí, pro které punková hudba a etika slouží jako vodítko pro jejich činy i jako morální kompas. Je to souhrn našeho hněvu stejně jako našeho soucitu. Jakožto muzikanti, zvuk je naše plátno a skladby jsou náš hlas."

 • Debutové album BETTER OFF DEAD

  Pátek, 9. březen, 2018
  Debutové album BETTER OFF DEAD

  Za spolupráce Destructure records a Donnez Moi Du Feu vyjde debutová velká nahrávka BETTER OFF DEAD, kteří hrají melodický punk s ženským zpěvem. Jmenovat se bude "Taking Trains" a poslechnout si z ní můžete song "Nightmare" zde. Na Destructure už vyšel jejich předchozí sedmipalec "Cracked", obsahující čtyři skladby. Album vyjde v dubnu u příležitosti evropského turné s Bitpart, v jehož rámci by se měli představit i u nás počátkem května na Fotbale proti rasismu.

 • Představujeme: BEACH RATS

  Pátek, 9. březen, 2018
  Představujeme: BEACH RATS

  A už se zase hovoří o další nové punkové "supergroup", tentokrát jsou v ní namočeni členové Minor Threat, Bad Religion, Lifetime a Bouncing Souls a její název zní BEACH RATS. Brzy by jim mělo vyjít EP s pěti skladbami, pokud budeme v dobrém rozmaru, budeme o něm informovat.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Finální EP od temnoty BEAST AS GOD

  Pátek, 9. březen, 2018
  Finální EP od temnoty BEAST AS GOD

  Na bandcampu si můžete poslechnout finální EP anglických BEAST AS GOD, kteří mastí temný death / hardcore. Obsahuje 5 nových skladeb plus jednu z roku 2016, která se měla objevit na splitku, které ve finále nikdy nevyšlo. V loňském roce jim za to vyšel split s Crows z Dublinu.

 • SATELLES o éře po pádu Berlínské zdi

  Pátek, 9. březen, 2018
  SATELLES o éře po pádu Berlínské zdi

  Maďarská melodic hardcore kapela SATELLES, ve které najdeme bubeníka Bridge To Solace, vypustila první singl "Abandoned Kingdom" z chystaného druhého alba "Some Got Saved". To se koncepčně věnuje tématu éry po tzv. Železné Oponě a změny režimu v roce 1990 po pádu Berlínské zdi, jedné z hlavních událostí 20. století, která utvářela postoj generace vyrůstající v post-sovětské éře.

 • WALLBREAKER a DOMAIN u Refuse records

  Čtvrtek, 8. březen, 2018
  WALLBREAKER a DOMAIN u Refuse records

  Dalšími dvěma připravovanými zářezy do diskografie Refuse records jsou: WALLBREAKER - "s/t" EP: nová straight edge hardcore punk kapela, v níž působí Jeremy Evans (Coke Bust, WarXGames), Jeff DeSantis (Bloodtype, Bleeding Edges label), Ken Ramsey (Glory Fades) a Ben Wood (Chainsaw to the Face, Durian). Kombinace SSD / Life´s Blood s drivem thrash kapel z přelomu tisíciletí. Vinylovou re-edici pětiskladbového dema čekujte tady.
  DOMAIN - "Retreat" EP: jedna z nových akvizic německé hardcore vlny, kterou po rozpadu Skaggs založili aktivisti urputně pracující na tom udělat z Mannheimu jedno z center HC v Německu. Debutový sedmipalec následuje dvěma demo / promo kazetám, dva vály k poslechu tady.

 • Trojitá porce US hardcore

  Čtvrtek, 8. březen, 2018
  Trojitá porce US hardcore

  RINGWORM se v těchto dnech nacházejí v Brainchild Recording Studio a Spider Studios, kde makají na novém albu. To bude následovat zatím poslednímu "Snake Church" (2016). Přesuneme se z Clevelandu do New Yorku: na nové studiové desce, která bude už dvanáctá v pořadí, makají v Nova Studios SICK OF IT ALL. Následovat bude předloňskému EP "When the Smoke Clears". To kolegové z MADBALL už jsou o krok dál a nahrávání nového alba "For the Cause" již dokončili. Produkoval jej Tim Armstrong a masteroval Tue Madsen (Meshuggah, Sick Of It All, August Burns Red). Ve skladbě "For the Cause", jejíž původní verze vyšla na zářiovém splitu s Wisdom In Chains, hostuje věhlasný Ice-T.

 • Nové album WOJCZECH

  Čtvrtek, 8. březen, 2018
  Nové album WOJCZECH

  Ve spolupráci několika labelů (mj. Wifagena Records, RSR, Haunted Hotel atd.) vyšlo nové album německé grind core kapely WOJCZECH s názvem "Regret.Repeat". Dva vály k poslechu tady.

Celkem záznamů: 16798
1 2 3 4 5


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Fléda)

18. 3. 2018

Deez Nuts (Aus), Trash Talk (USA), Capsize (USA), Brutality Will Prevail (UK), Boundaries (USA)

Náš tip

Societys Decline - Kolín