Novinky

 • Debut I AM BECOME DEATH

  Čtvrtek, 8. březen, 2018
  Debut I AM BECOME DEATH

  Debutní album "Unfortunate Anthems and Songs of no Hope" téhle parádní hardcore kapely z Bostonu I AM BECOME DEATH nám trochu proteklo mezi prsty. Každopádně vinyl edice je pryč a jediné co po tomto albu zbylo je stream na jejich bandcampu. Nářez.

 • Debutní album FOTOCRIME vyjde v květnu

  Čtvrtek, 8. březen, 2018
  Debutní album FOTOCRIME vyjde v květnu

  Post-punkové trio FOTOCRIME, které dal dohromady Ryan Patterson z Coliseum, vydává 18. května debutové album "Principle of Pain". Poslechnout si z něj můžete skladbu "Nadia (Last Year´s Men)" zde. Album následuje dvěma loňským EPs "Always Hell" a "Always Night".

 • Demo WORST WITCH k poslechu a stažení

  Středa, 7. březen, 2018
  Demo WORST WITCH k poslechu a stažení

  19. února jsme představovali novou akvizici ze stáje Alerta Antifascista records, anglickou kapelu WORST WITCH, která mastí DIY hardcore punk alá Limp Wrist / Dropdead / G.L.O.S.S. Jejich první demo "Toil and Trouble" si můžete komplet poslechnout na bandcampu či youtube. Fyzicky na LP vychází v červenci. Rozhovor s Cassie Agbehenu, která zároveň působí v riot grrrl kapele Fight Rosa Fight!, pro Loud Women o muzice, feminismu a aktivismu čtěte zde.

 • Konec A389 Recordings

  Středa, 7. březen, 2018
  Konec A389 Recordings

  Marylandský metal hardcore label A389 Recordings bohužel končí, oznámil to jeho provozovatel Domenic Romeo (Integrity, Pulling Teeth). Od roku 2004 nás vydavatelství zásobovalo skvělými nahrávkami od kapel jako Integrity, Full Of Hell, Left For Dead, Chokehold, Haymaker, Pulling Teeth, Iron Reagan, Homewrecker, Ringworm, Weekend Nachos, Eyehategod, Gehenna, Oak a dalších. Krátký třídílný dokument zde: 1, 2, 3.

 • Song z nové desky PENNYWISE

  Středa, 7. březen, 2018
  Song z nové desky PENNYWISE

  "Never Gonna Die" se bude jmenovat nové album nestárnoucích PENNYWISE. Vyjde 20. dubna u Epitaph records, ale už dnes si z něj můžete poslechnout první singl. O tom, že to těmhle kalifornským veteránům pořád šlape se můžete přesvědčit zde. Celkem bude nahrávka obsahovat 14 skladeb.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • EXORCIZPHOBIA lákají na nové album

  Středa, 7. březen, 2018
  EXORCIZPHOBIA lákají na nové album

  Thrasheři EXORCIZPHOBIA vypustili další song z připravovaného druhého alba "About Us Without Us", tahle věc se jmenuje "Gypsy Rock´n´Roller" a najdete ji na bandzone. Pánové zároveň nedávno zveřejnili videoklip k titulnímu singlu.

 • První song z nové desky RED APOLLO

  Středa, 7. březen, 2018
  První song z nové desky RED APOLLO

  Slíbená první ukázka z připravované třetí desky německých RED APOLLO je tady, skladbu "The Ides of March" najdete na youtube. Album "The Laurels of Serenity" bude obsahovat 8 skladeb na délce 48 minut a vyjde 27. dubna u Moment of Collapse. Vinyl bude v různých barevných variacích, u CD vyjde i limitka s bonusovým diskem, obsahujícím instrumentální verzi alba.

 • GELD a PHYSIQUE u Iron Lung Records

  Úterý, 6. březen, 2018
  GELD a PHYSIQUE u Iron Lung Records

  Další dva pekelné releasy vyjdou koncem března u Iron Lung Records. Jde o australskou kapelu GELD a jejich debutní LP "Perfect Texture" (se členy Kromosöm v sestavě) a hlučný raw punk / d-beat PHYSIQUE a jejich debut LP "Punk Life Is Shit". Ukázky tady.

 • SNOR a PROFOSS u Adult Crash

  Úterý, 6. březen, 2018
  SNOR a PROFOSS u Adult Crash

  Na dánském labelu Adult Crash Records vyšly dva singly najednou. Jde o SNOR - "Scandinavian Heartbreaker" a PROFOSS - "s/t" EP. Skandinávský raw punk!

 • Nový singl I AM PENTAGON

  Úterý, 6. březen, 2018
  Nový singl I AM PENTAGON

  I AM PENTAGON zveřejnili první singl z připravované desky "265", která vyjde 4. dubna na Pushteek records. Skladba se jmenuje "Teď, anebo nikdy" a "je připomenutím toho, že přes všechny řeči o svobodě a pokroku, žijeme ve zkurveném, krutém světě. Vládnou mu psychopati posedlí mocí, kteří se neštítí ničeho a každý den vrhají miliony a miliardy zmanipulovaných nebo bezmocných do stále nových válek a konfliktů, nebo je zamykají v iluzi o dosažení brzkého blahobytu, která ale jen dláždí cestu k modernímu otroctví, exekucím, sociální nejistotě, fízlování, frustraci a v konečném důsledku opět k násilí. Globální nukleární rétorika i realita je opět ve stádiu tzv. studené války, nacionalismus a náboženská propaganda ruku v ruce s těžkým byznysem vyvolávají nebo zhoršují ty nejkrutější války a každou hodinou je blíž nezvratilená ekologická katastrofa. Zvířata nejsou brány jako živé bytosti. Lež už není lež a všechno se dá relativizovat, včetně znásilnění. Válka proti chudým zuří naplno. Rasismus a fašismus nejsou většinou společnosti vnímány jako hrozba, ale jako řešení...
  Nic z toho ale neznamená, že se přišel čas to vzdát. Máme to privilegium, že můžeme alespoň nějakým způsobem bojovat proti všemu tomu svinstvu, které nás obklopuje, každý podle svých možností. Víme, že punkrock nezachrání svět, ale pořád může být platformou, která nás spojuje a ne rozděluje. Únikem, který nám umožní se nadechnout a najít sami sebe, někoho, kdo nám bude rozumět, svůj způsob realizace, zábavy a nebo boje. I přes jeho neoddiskutovatelnou nedokonalost v něj i po 25 letech pořád věříme. Stejně jako v rovnost, solidaritu a lásku. Díky všem, o které se můžeme opřít. Nenechte se zlomit. Nepřestávejte věřit a bojovat. Nikdy není pozdě odmítnout pravidla. I Am Pentagon 2018."

Celkem záznamů: 16798
2 3 4 5 6


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Fléda)

18. 3. 2018

Deez Nuts (Aus), Trash Talk (USA), Capsize (USA), Brutality Will Prevail (UK), Boundaries (USA)

Náš tip

Fear Fest 2018