Novinky

 • Periferia crew jako hosté v pořadu Špína

  Čtvrtek, 7. prosinec, 2017
  Periferia crew jako hosté v pořadu Špína

  Před týdnem jsme měli tu čest být hosty v pořadu Špína, který běží každý čtvrtek večer na Radiu Wave. Pokud jste tento díl neslyšeli a zajímá vás zběžný náhled do zákulisí Periferie, poslechněte si stream. A rozhodně doporučujeme pustit si i předchozí díly z archivu se spoustou zajímavých hostů.

 • Představujeme: ORPHANAGE NAMED EARTH

  Čtvrtek, 7. prosinec, 2017
  Představujeme: ORPHANAGE NAMED EARTH

  Polští ORPHANAGE NAMED EARTH budou vydávat debutové album "Re-evolve", ze kterého si můžete poslechnout skladbu "Monuments of Tomorrow", která potěší zejména fans kapel jako Fall of Efrafa, Lightbearer, apod. Album by mělo vyjít v dubnu 2018 jak na CD, tak na dvojitém vinylu. Ten vyjde za spoupráce Hasiok records (Německo) a DIY Kolo (Polsko) a kapela aktuálně shání další labely ochotné se na jeho vydání podílet. Kontakty jsou na jejich facebooku či bandcampu, kde zároveň najdete předloňské demo. Živě se u nás kapela představí v Praze a Brně v červnu 2018.

 • Free Space Izmir benefiční kompilace

  Čtvrtek, 7. prosinec, 2017
  Free Space Izmir benefiční kompilace

  Stále aktuální zřejmě také bude benefiční mixtape s názvem "Free Space Izmir", kterou najdete na tomhle bandcampu. Veškeré prostředky získané z této kompilace jdou na pomoc uprchlíkům přímo v Turecku. Kapely na kompilaci: Doom, Agrimonia, Cloud Rat, Crowskin, Deviated Instinct, Hellbastard atd.

 • Song z chystané desky HARM´S WAY

  Čtvrtek, 7. prosinec, 2017
  Song z chystané desky HARM´S WAY

  Metal hardcore bruska HARM´S WAY z Chicaga vypustila skladbu "Human Carrying Capacity" z připravovaného alba "Posthuman". To vyjde 9. února za spolupráce Deathwish Inc. a Metal Blade records. Skladba komentuje dopady přelidnění na životní prostředí a zdraví v důsledku obrovské produkce a spotřeby.

 • Novinky u RSR

  Čtvrtek, 7. prosinec, 2017
  Novinky u RSR

  Německý label RSR chystá řádnou nálož grind / fastcore / powerviolence desek. Popořadě (některé tituly jsou již venku a některé se chystají a lze si je předobjednat): NEGATIVE NULL - "Kategorisch Aggressive" LP, SYSTEMIC VIOLENCE - "Satanarkist Attack" LP, SEX PRISONER / HARM DONE split LP.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Novinky z tábora DEVIATED INSTINCT

  Středa, 6. prosinec, 2017
  Novinky z tábora DEVIATED INSTINCT

  Po delší době se s novou nahrávkou ozývají také britské stenchcore legendy DEVIATED INSTINCT. Začátkem příštího roku jim na jejich vlastním labelu vyjde nový čtyřsongový dvanáctipalec s názvem "Husk", který nahráli počátkem letošního roku ve studiu 1in12. V tu samou dobu také přehráli cca 5 starých válů, které možná také vyjdou znovu na vinylu. Zároveň se chystá u Peaceville repres dvou starých nahrávek "Rocknroll Conformity" a "Guttural Breath". Jo a aby toho nebylo málo tak kapela také přemýšlí o převydání starší nahrávky s názvem "Nailed". Rok 2018 ve znamení Deviated Instinct.

 • JAWBREAKER se probírají z komatu

  Středa, 6. prosinec, 2017
  JAWBREAKER se probírají z komatu

  Američtí JAWBREAKER, kteří letos odehráli pár reunion koncertů, oprášili svoje první demo, jehož kazetová verze obsahující 16 skladeb se prodávala na jejich raných koncertech. Právě z její v loňském roce nalezené kopie si můžete poslechnout 7 skladeb tady, a to v remixované a remasterované podobě, o což se postarali J. Robbins a John Golden.
  Letos v srpnu měl zároveň v San Franciscu premiéru dokument "Don´t Break Down: A Film About Jawbreaker". Při jeho následné projekci v New Yorku se frontman Blake Schwarzenbach nechal slyšet, že kromě dalších plánovaných koncertů se Jawbreaker pokouší pracovat i na novém materiálu.

 • Teaser z nového alba AGRIMONIA

  Středa, 6. prosinec, 2017
  Teaser z nového alba AGRIMONIA

  Hu! Nové album švédské kapely AGRIMONIA se bude jmenovat "Awaken" vyjde u Southern Lord Recordings a tady je cca dvouminutový teaser. Zlo.

 • První dvě alba HT vychází na vinylech

  Středa, 6. prosinec, 2017
  První dvě alba HT vychází na vinylech

  Ku příležitosti 30 let kapely a 20 let od vydání vychází poprvé na vinylech první dvě řadová alba slovenské kapely HT. HT začínali ihned po revoluci ještě pod nezkráceným názvem Hoten Toten a v první polovině 90. let natočili několik dodnes vyhledávaných demokazet. Pro kapelu typické temné a nihilistické texty jsou podpořeny hudbou, která přináší v našich končinách netradiční postupy. Vedle klasických punkových rytmů v ní můžete objevit také hardcore, alternativní rock nebo grunge.
  První deska HT "Predstiranie šťastia" působí jako ohlédnutí do prvních let kapely a najdete na ní znovu nahrané starší skladby. Následující "Hotentot’n’roll" vydaný v tom samém roce už obsahuje z větší části nové skladby a vedle odkazů na minulost už v některých písničkách naznačuje budoucí vývoj kapely. Obě alba vychází v luxusně vypravených limitovaných edicích na barevných vinylech u PHR records.

 • Song z nové nahrávky AFGRUND

  Středa, 6. prosinec, 2017
  Song z nové nahrávky AFGRUND

  Švédsko/finská grind core kapela AFGRUND hodila na svůj bandcamp song s názvem "Royalty Of Crust" z chystané nové nahrávky, která se bude jmenovat "The Dystopian". Vyjde v lednu 2018.

Celkem záznamů: 16496
2 3 4 5 6


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Jihlava (Bezvědomí)

16. 12. 2017

Poppy Seed Grinder, Aggresive Tyrants, Menstrual Soup, Ejakulující kokos, Marastic Blues

Náš tip

lvmen lbc