Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Dva singly u Brain Solvent Propaganda

  Středa, 9. srpen, 2017
  Dva singly u Brain Solvent Propaganda

  Po sérce tří singlů, které vyšly zkraje letošního léta se chystá další d-beat / crust útok od amerického labelu Brain Solvent Propaganda. Americký press singlu švédských GLORIOUS? (EU press na Adult Crash, hluk) a singl kapely EXTENDED HELL (NYC raw punk, hluk).

 • Představujeme: MALCRIA

  Středa, 9. srpen, 2017
  Představujeme: MALCRIA

  Mexico raw punk! Další hrubá punková smečka z Mexika se jmenuje MALCRIA a na jejich bandcampu si můžete poslechnout šestisongové EP. Pecka!

 • Nové album LVMEN k poslechu

  Středa, 9. srpen, 2017
  Nové album LVMEN k poslechu

  Pokud se mezi vámi najde hrstka těch, kteří ještě váhají ohledně koupě nové desky LVMEN (nebo kteří nevědí, že začíná se beraní hlavou), celou si ji nyní můžete poslechnout na bandcampu. Na témže místě by se brzy měla objevit celá jejich diskografie.

 • Představujeme: VZTEKLEC

  Středa, 9. srpen, 2017
  Představujeme: VZTEKLEC

  Na západě Čech po ose Mokrouše-Plzeň se v březnu zrodila nová hardcore-punková banda VZTEKLEC. Tříčlenná sestava bicí, kytara a zpěv, kde najdeš bývalé členy Barrel, Wreck Shit a Radikální výraz. Na bandzone je k poslechu aktuální playlist o devíti skladbách, nahraných ve zkušebně na rekordér, takže špína zaručena. První koncert proběhne příští středu 16.08. na Městské Plovárně v Plzni po boku belgičanů Travolta.

 • Nové album sXe hardcore BREAK AWAY

  Úterý, 8. srpen, 2017
  Nové album sXe hardcore BREAK AWAY

  Straight edge hardcore BREAK AWAY z Richmondu (toho ve Virginii) vydávají nové album "Cross My Heart", které následuje debutovému "Face Aggression" z roku 2015. Na youtube mrkněte na videoklip k titulní skladbě, celé album pak najdete na bandcampu React records, kde vychází americký press. Evropský vychází u Deathwish Inc.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Představujeme: FIREWALKER

  Úterý, 8. srpen, 2017
  Představujeme: FIREWALKER

  Svoje debutové 12" LP vydává kapela FIREWALKER z Bostonu, která mastí hrubý hardcore punk s ženskými vokály alá osmdesátkovej metal. Album obsahuje všechno, co kapela dosud nahrála a vychází ve spolupráci s vydavatelstvím Pop Wig. Celé k poslechu tady.

 • Nové album ASHKARA

  Úterý, 8. srpen, 2017
  Nové album ASHKARA

  Nové album švýcarské crust / hardcore kapely ASHKARA s názvem "In Silence" vyjde během srpna. O vydání se postaral lokální label Rinderherz Records. Jeden vál s názvem "Remnants" si můžete poslechnout tady. Pro fans kapel jako Ekkaia, Remains Of The Day atd.

 • NESSERIA vydávají třetí album

  Úterý, 8. srpen, 2017
  NESSERIA vydávají třetí album

  Francouzští NESSERIA vydávají začátkem října třetí album "Cette Érosion de Nous-Memes". Mastering má na triku Nick Zampiello (Converge, Gaza, Cave In), ukázku v podobě skladby "La chasse aux écureuils" najdete tady. Vychází na LP, CD i kazetách, jednotlivé labely a předobjednávky jsou zmíněny v odkaze.

 • Novinky od Televised Suicide

  Úterý, 8. srpen, 2017
  Novinky od Televised Suicide

  Australský label Televised Suicide po velkém zpoždění vypustil do světa album death metal kapely SEWERCIDE - "Immortalized in Suffering" LP. Plány tohoto labelu také můžete zčeknout na bandcampu. Kapely jako Odio, Hexx, Warcycle atd.

 • ANGRY BRIGADE nová nahrávka

  Pondělí, 7. srpen, 2017
  ANGRY BRIGADE nová nahrávka

  Na čerstvě založeném bandcampu pražské hardcore / punk kapely ANGRY BRIGADE se objevily dva nové vály nahrané již v sestavě ze zpěvačkou Steffi.

Celkem záznamů: 16098
2 3 4 5 6


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib