Novinky

 • Nové album MONSTER SQUAD

  Čtvrtek, 17. květen, 2018
  Nové album MONSTER SQUAD

  Kalifornští punks MONSTER SQUAD jsou zpátky, 11 let po posledním albu "Fire the Faith" přicházejí s novou deskou, která pod názvem "Depression" vychází 25. května u Voltage records. První ochutnávku v podobě skladby "Internal War" čekujte tady. Vinyl vyjde ve třech barevných provedeních - kromě klasické černé vyjde neonově žlutá s růžovými a neonově modrými cákanci na obou stranách a limetkově zeleno-žlutá s tmavě zelenými a černými cákanci. Do prvních 100 kopií bude navíc přibalen limitovaný plakát podepsaný zpěvákem Phillem. Letos v létě můžeme Monster Squad opět očekávat v Evropě.

 • Re-edice WARVICTIMS na vinylu

  Středa, 16. květen, 2018
  Re-edice WARVICTIMS na vinylu

  Milovníci WARVICTIMS potažmo hrubého d-taktu se mohou těšit na zremasterovanou vinylovou edici nahrávky "Ra-punk Militia", která vyšla v roce 2013 pouze na kazetách v počtu 150 kusů. Vychází u Televised Suicide, všech pět válů si můžete poslechnout zde. Bugr!

 • Fear Fest 2018: ADRESTIA

  Středa, 16. květen, 2018
  Fear Fest 2018: ADRESTIA

  Tahle švédská crust / metal bruska jménem ADRESTIA vznikla na troskách kapely Shades Of Grey a určitě si ji po letmém sblížení spojíte s jejich nepřehlédnutelným politickým přesahem. Organizují benefity pro kurdskou Rojavu a vůbec se celkově tak nějak o politiku zajímají. Hudebně jde o klasické spojení švédského kängu s death metalem. O to my všichni můžeme, že ano? Takže Fear Fest 2018 již příští víkend!

 • Singl z nové desky BIRDS IN ROW

  Středa, 16. květen, 2018
  Singl z nové desky BIRDS IN ROW

  Francouzi BIRDS IN ROW, kteří v neděli vystoupili v pražské Eternii, vypustili singl "15-38" z připravovaného druhého alba "We Already Lost the World", které vyjde 13. července u Deathwish. Skladba se celkem vzdaluje tomu, co od kapely známe z jejich předchozích nahrávek.

 • TARANTÜLA s novým singlem

  Středa, 16. květen, 2018
  TARANTÜLA s novým singlem

  Americká punk kapela TARANTÜLA po singlu na Lengua Armada vypustila další nahrávku tentokrát na německém labelu Erste Theke Tonträger. Šest songů totální raw punkové jízdy.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Další FAT kompilace od Fat Wreck Chords

  Středa, 16. květen, 2018
  Další FAT kompilace od Fat Wreck Chords

  Fat Wreck Chords pokračuje ve vydávaní oblíbených "tlustých" kompilací. Další na řadě bude ta s názvem "Fat Music For Wrecked People", na které se objeví NOFX, Mad Caddies, BadCopBadCop, The Lawrence Arms, Strung Out a The Last Gang. Sedmipalec bude čítat 6 skladeb, z nichž polovina bude nevydaná, z připravovaných nahrávek.

 • Fear Fest 2018: PARASIT

  Úterý, 15. květen, 2018
  Fear Fest 2018: PARASIT

  Pokud někomu chybí produkce Skitsystem lehce lízlá death metalovou švédskou školou, jsou PARASIT jasným favoritem letošního Fear Festu! Se členy Entombed, Diskonto, Uncurbed, Demonical, Asocial, 3 Way Cum v sestavě. Již koncem května tady!

 • FOR PETE´S SAKE vydávají nové album

  Úterý, 15. květen, 2018
  FOR PETE´S SAKE vydávají nové album

  Norská straight edge kapela FOR PETE´S SAKE, kterou dali v roce 2011 dohromady členové tou dobou 11 let rozpadlých Sportswear, se poprvé od úmrtí zpěváka Petera Amdama v roce 2016 hlásí o slovo. Ven vypouští novou skladbu "Pure Intensity", která se objeví napřipravovaném LP "North Atlantic". To vyjde stejně jako předchozí "In Faith and Loyalty" u marylandského labelu React! records. O zpěv se rozdělili basák Arne Olav a kytarista Espen, působící zároveň v Damage Control.

 • Rozpad MONACHUS (2009 - 2017)

  Úterý, 15. květen, 2018
  Rozpad MONACHUS (2009 - 2017)

  Švédští MONACHUS (v letech 2001 až 2009 fungující jako Icos) ohlásili rozpad. Jejich poslední vystoupení se uskuteční na červnovém Alerta Antifascista Deathfestu, kde se představí ve společnosti Archivist, Morrow, Las Casas Viejas a našinců Baestien. V éře Monachus tak vydali dvě alba "Out of the Blue" (2011) a "Below" (2013).

 • Nový song od PARANOID

  Úterý, 15. květen, 2018
  Nový song od PARANOID

  Song s názvem "Jikangire" si můžete poslechnout tady. Objeví se na novém albu "Heavy Mental Fuck-Up", které vyjde na podzim, ale také se objeví na třísongovém stejnojmenném maxi singlu, který vyjde koncem června u Konton Crasher / The Sign Records.

Celkem záznamů: 17013
2 3 4 5 6


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib