Novinky

 • Změny u JUNGBLUTH

  Středa, 11. říjen, 2017
  Změny u JUNGBLUTH

  Podoba JUNGBLUTH v takové formě, v jaké je známe, se patrně značně změní. Zatím se hovoří o změně hudebního projevu a názvu. Jungbluth mají za sebou po 5 letech existence kromě slušné řádky koncertů (včetně těch v ČR) dvě velké desky, splitko s Callow a demokazetu. Více informací najdete ve vyjádření na jejich fb.

 • AMERICAN WAR MACHINE s novým EP u Bridge 9

  Středa, 11. říjen, 2017
  AMERICAN WAR MACHINE s novým EP u Bridge 9

  20. října vyjde u Bridge Nine nové EP east coast hardcore veteránů AMERICAN WAR MACHINE. Jmenovat se bude "Prey Drive" a bude obsahovat tři skladby, z nichž jednu s názvem "Becoming Death" si můžete poslechnout na bandcampu. V sestavě členové Agnostic Front, Slapshot, Blood For Blood a Intent To Injure.

 • Nové album PENNYWISE začátkem 2018

  Středa, 11. říjen, 2017
  Nové album PENNYWISE začátkem 2018

  Jim Lindberg se v rozhovoru pro Punkanormal Podcast nechal slyšet, že nové album PENNYWISE je nyní ve stádiu finalizací a vyjít by mělo začátkem příštího roku. Následovat bude zatím poslednímu "Yesterdays" z roku 2014. V rozhovoru se Lindberg zmínil také o svém projektu Wraths, se kterým chystá také novou desku.

 • Poslechněte si finální album SANGHARSHA

  Středa, 11. říjen, 2017
  Poslechněte si finální album SANGHARSHA

  V New Yorku usídlená nepálská kapela SANGHARSHA vypustila svoje finální album, jmenuje se "अन्त्य" (Antya) a obsahuje čtveřici skladeb, celé je to k poslechu tady. Kapela fungovala od roku 2010 a znát ji můžete i z působení ve stáji Alerta Antifascista.

 • MYTERI nové album venku !!!

  Úterý, 10. říjen, 2017
  MYTERI nové album venku !!!

  Po několika měsících čekání je to tady! Nové album švédských MYTERI s názvem "Ruiner" vychází oficiálně u Phobia Records právě dnes! Vyšlo ve spolupráci několika labelů na luxusním 180g vinylu s gatefold obalem, plakátem a ve třech barevných vinyl kombinacích. Stream celého alba tady.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • NIGHTFALL s novým singlem

  Úterý, 10. říjen, 2017
  NIGHTFALL s novým singlem

  Americký d-beat / crust NIGHTFALL je zpět s novým singlem. Nahrávka se jmenuje "Deadly game" a vyšla u Ryvvolte Records. Zatím žádný hluk na sítích.

 • Nové album RUINAS je venku

  Úterý, 10. říjen, 2017
  Nové album RUINAS je venku

  Argentinský stenchcore crust RUINAS, který se momentálně motá po evropských silnicích a štacích, vydal u Angry Voice Records nové "s/t" album. Album digitálně vyšlo již v roce 2016, tady je kompletně k poslechu.

 • Nové album EXHUMED u Relapse

  Úterý, 10. říjen, 2017
  Nové album EXHUMED u Relapse

  Nové album grind core legendy EXHUMED vychází tento měsíc na Relapse Records. Deska se jmenuje "Death Revenge" a k dostání je v několika verzích (vinyl, CD, download atp.). Tři songy jako návnada jsou tady.

 • Představujeme: ALEMENT

  Úterý, 10. říjen, 2017
  Představujeme: ALEMENT

  Americká odpověď na tvorbu starých dobrýc Axegrinder, to jsou ALEMENT. Další utajená a poměrně kvalitní stenchcore kapela z Philadelphie (to je v USA). Tady je jejich bandcamp se všemi jejich nahrávkami. Špína.

 • Fear Fest 2018: GRÄNSLANDET

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  Fear Fest 2018: GRÄNSLANDET

  Zpomalíme. GRÄNSLANDET. Tohle je parádní hrubý mix klasického švédského d-beat / crustu se sludge / doom pasážemi. Míchanice, která baví a důkazem budiž debutní album s názvem „Solidum“ nebo nová deska, která je v přípravě a vyjde nejspíš právě na jaře příštího roku. Ještě se sluší připomenout, že v Gränslandet působí členové spolků jako Myteri, Vengeance Of Karma nebo Socialstyrelsen. Fear Fest 2018!

Celkem záznamů: 16307
2 3 4 5 6


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib