Novinky

 • Song z nového alba EXTINCTION OF MANKIND

  Úterý, 5. prosinec, 2017
  Song z nového alba EXTINCTION OF MANKIND

  Song s názvem "Engage The Enemy" od britských EXTINCTION OF MANKIND se objevil tady. Je součástí alba "Storm of Resentment", které vyjde u Agipunk.

 • Debutní album skotských BRATAKUS

  Úterý, 5. prosinec, 2017
  Debutní album skotských BRATAKUS

  Debutní album skotské dvoučlenné dívčí anarcho punk kapely BRATAKUS se jmenuje "Target Grrrl" a vyšlo před pár týdny na Screaming Babies Records. Poslech celého alba tady. Aktuálně mají venku taky nové dvouskladbové EP "Ghouls to the Front", které najdete tady. Zajímavostí je, že holky jsou sestry a jedná se o dcery zpěváka Sedition.

 • Představujeme: CRUDE DEATH RATE

  Úterý, 5. prosinec, 2017
  Představujeme: CRUDE DEATH RATE

  Polovina sestavy Misled Youth a jeden člen Coke Bust se sešli v nové kapele s názvem CRUDE DEATH RATE. A ano, zní to přibližně tak jak byste čekali - čtyři vály, které vychází na kazetách, si můžete poslechnout tady.

 • Představujeme: A Jam Records

  Úterý, 5. prosinec, 2017
  Představujeme: A Jam Records

  Joe Koontz z Against All Authority rozjel vlastní vydavatelství, které dostalo název A Jam Records. Prvními vydanými tituly budou nahrávky Radio89 a MC1, což je Koontzův nový projekt. Aktivity tohoto labelu z Floridy můžete sami sledovat přes facebook profil.

 • BEZ ŠANCE si vydali debutové EP

  Úterý, 5. prosinec, 2017
  BEZ ŠANCE si vydali debutové EP

  Punkrockoví BEZ ŠANCE z Police nad Metují si vlastním nákladem vydali své první EP s názvem "To je boj!". Jsou na něm 4 songy a jeden bonus, který je jen na CD (záznam z prvního koncertu). Booklet obsahuje texty a významy písní. Kapela funguje ve třech, na EP ale vystupuje řada hostů. K poslechu na bandzone a bandcampu.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • LINE OF SIGHT s novou skladbou

  Pondělí, 4. prosinec, 2017
  LINE OF SIGHT s novou skladbou

  Před více než dvěma lety jsme představovali novou straight edge kapelu LINE OF SIGHT z Washingtonu DC, kterou dali dohromady členové Protester a Austin Stemper z Mindset. Ta nyní vypustila novej flák "Dissent" z připravovaného 7" EP, které vyjde počátkem 2018.

 • Vinylová re-edice debutu WLOCHATY

  Pondělí, 4. prosinec, 2017
  Vinylová re-edice debutu WLOCHATY

  Vydavatelství Nikt Nic Nie Wie bude vydávat nový LP press debutového alba polské anarcho-punkové kapely WŁOCHATY, které vyšlo v roce 1990 na kazetách a prodalo se ho kolem 20 tisíc kopií. Na LP pak poprvé vyšlo v roce 1995 u Pasazer records. Tato vinyl verze bude remasterovaná, s novým artworkem, a snad by měla obsahovat i CD kopii. Tři ochutnávky si můžete poslechnout tady, mrknout můžete i na videoklip k songu "Niepodleglosci dzien", což je jedna ze čtyř nových skladeb představených na kompilaci k 30 letům kapely, která vyšla letos pod názvem "Głośniej Od Bomb" taktéž u Pasazera.

 • RAPTUS DI FOLLIA / PEST CONTROL split LP

  Pondělí, 4. prosinec, 2017
  RAPTUS DI FOLLIA / PEST CONTROL split LP

  Na mnichovském vydavatelství Incredible Noise Records vychází hardcore / punk split RAPTUS DI FOLLIA / PEST CONTROL split LP. Celou nahrávku si můžete poslechnout tady.

 • Představujeme: OGNEMÖT

  Pondělí, 4. prosinec, 2017
  Představujeme: OGNEMÖT

  Estonsko/švédská crust / black metal kapela jménem OGNEMÖT nahrála materiál na nový sedmipalec, pro který se stále hledají labely. Celou nahrávku si můžete poslechnout tady. Starší nahrávky k poslechu na bandcampu.

 • U Papagáje vychází nové album THE FIALKY

  Pondělí, 4. prosinec, 2017
  U Papagáje vychází nové album THE FIALKY

  Právě vychází nová deska pražských punkerů THE FIALKY, kteří si za bezmála 18 let existence vybudovali pověst jedné z nejlepších českých kapel v rámci žánru. "Je ti to málo" je jejich už čtvrté album a pokračuje v osvědčené tradici přímočarého punku 77 s jasnou inspirací sahající od The Vibrators, přes Cock Sparrer až po Ramones.
  Limitovaná 100 ks verze desky s tričkem a brýlemi se v předprodeji vyprodala za  6 hodin a jde tak o nejrychleji prodávaný titul v rámci labelu PHR Records. Jinak album vychází na LP i CD. Součástí zeleného vinylu je vložené CD, velký plakát a booklet 61x61cm. K dostání jsou mimo jiné i trička a plátěné tašky s motivem desky. Videoklipy: Kreju ti záda", Věci co vlastní tebe", "Poslední gang", "Kérky od Terky", "Feeling", "Pod tlakem".

Celkem záznamů: 16496
3 4 5 6 7


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Jihlava (Bezvědomí)

16. 12. 2017

Poppy Seed Grinder, Aggresive Tyrants, Menstrual Soup, Ejakulující kokos, Marastic Blues

Náš tip

lvmen lbc