Novinky

 • Song z nové desky WAR ON WOMEN

  Úterý, 6. březen, 2018
  Song z nové desky WAR ON WOMEN

  13. dubna vyjde u Bridge 9 records avizované nové album baltimorských WAR ON WOMEN, pojmenované "Capture the Flag". První ochutnávku v podobě skladby "YDTMTHL" si můžete poslechnout tady.

 • Původní bubeník Black Flag s novou kapelou

  Úterý, 6. březen, 2018
  Původní bubeník Black Flag s novou kapelou

  Původní bubeník Black Flag Brian Migdol, který v kapele působil v letech 1977-1978, založil nový projekt s názvem MY HIGH SCHOOL REBELLION. Do něj si přizval spoustu hostů, kterými jsou např. Casey Royer (The Adolescents, DI), Bill Close (The Freeze), Farrell Holtz (Decry), Axxel Ashford (The Gears), Rik Collins (Sky Saxon), Suzi Carmichael (Turbulent Hearts), Liz McGartart (Tongue), Christa Collins (Wooly Bandits) nebo Michael Valejo (Circle One). První nahrávka by měla být venku v nejbližší době.

 • Představujeme: EYE MASTER

  Pondělí, 5. březen, 2018
  Představujeme: EYE MASTER

  Členové Fall of Efrafa, King Leviathan, Blackstorm, King Beef a Lake of Snakes mají novou kapelu s názvem EYE MASTER. Tento název dozajista nastraží uši všem fans Entombed a nastraží je správně, protože přesně směrem kapel jako Entombed nebo Black Breath se má jejich tvorba ubírat. První demo je na cestě.

 • EL BANDA proti zpřísnění potratové legislativy

  Pondělí, 5. březen, 2018
  EL BANDA proti zpřísnění potratové legislativy

  Polská hardcore punk kapela EL BANDA hodila na bandcamp singl "Hanba" z připravované desky "Wiatr sieje nas", která vyjde pod křídly Pasazer records. Stejně jako předešlý song Wściekłyszpaler se věnuje potratovému zákonu v Polsku.

 • Dva nové tituly u Konton Crasher Records

  Pondělí, 5. březen, 2018
  Dva nové tituly u Konton Crasher Records

  Po singlu Kronisk Misantropi zkraje letošního roku je americký label Konton Crasher opět zpátky a tentokrát hned se dvěma novými tituly. Jde o DISSOBER / HONNÖR SS split EP a debutní dvanáctipalec hrubé d-beat / raw punk smečky z Kanady MUECO - "Mindless Instinct". Rubanice!

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Reedice singlu THE FIEND

  Pondělí, 5. březen, 2018
  Reedice singlu THE FIEND

  Na Threat From The Past labelu z Německa se chystá další parádní reedice. Tentokrát jde o polozapomenutou anglickou anarcho punk kapelu THE FIEND a jejich singl "Stand Alone". Vyjde v průběhu roku 2018 a tady je ochutnávka v podobě songu "Fires Of Hell".

 • Představujeme: DISPYT

  Pondělí, 5. březen, 2018
  Představujeme: DISPYT

  Parádní finský crust / metal DISPYT nahodil na svůj bandcamp debutní album s názvem "Den ständigt närvarande ångesten". Temný crust se znatelným vlivem death metalu. Pro fans jak Dismember tak Skitsystem.

 • Pět ran do klobouku - díl 9.

  Pátek, 2. březen, 2018
  Pět ran do klobouku - díl 9.

  Navazujeme na starou tradici mini-rozhovorů pro Periferia.cz, když se u nás v roce 2010 objevila Pětka Pepy Melena a o rok později pak Vizitka Jana Cézara. I v letošní sérii nazvané "Pět ran do klobouku" pokládáme totožnou pětici otázek různým osobnostem napříč hc/punkovým rybníčkem a jejich odpovědi se zde postupně objevují.

  V devátém díle odpovídali: Adéla (Bajkazyl Brno, ex-Hellforhealth, Underground Threatre), Miruus (Brünner Todesmarsch, Miruus Levyt records, zin Smrt), Petr (Flight665, Pure Heart records), Michaela (Kids and Heroes magazine, Radio Wave) a Dáša Fon Fľaša (Rübänïskö, Burina records). Čtěte zde.

 • Vyjde debutové album NIKANDER

  Pátek, 2. březen, 2018
  Vyjde debutové album NIKANDER

  20. dubna vyjde u Day After debutové album brněnským NIKANDER. Jmenovat se bude "Sekyra prohnaná kolenem" a na bandcampu si z něj můžete poslechnout skladbu "Když podmínka odcházení ztrácí se v mlze, na níž zapomíná se". Předobjednávky zde, limitovaná edice zde, další merch v odkazech na bandcampu.

 • KID, FERAL odmítají nácky na koncertech

  Pátek, 2. březen, 2018
  KID, FERAL odmítají nácky na koncertech

  Screamo / post hardcore kapela KID, FERAL ze švédského Skövde bude vydávat svoje debutové album "Live and Let´s Die". Právě z něj vypustili první ochutnávku v podobě půlminutové skladby se sympatickým názvem "Listen Up You Nazi Fucks". K poslechu zde. Námět textu vznikl po návštěvě místního black metalového koncertu, kam dorazili i neonacisté se záměrem rekrutovat nové tváře do svých řad. Kid Feral v písni učinili prohlášení pro případ, že by snad někdy uvažovali o tom ukázat se i na nějakém jejich koncertě.

Celkem záznamů: 16798
3 4 5 6 7


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Fléda)

18. 3. 2018

Deez Nuts (Aus), Trash Talk (USA), Capsize (USA), Brutality Will Prevail (UK), Boundaries (USA)

Náš tip

All Metal Heads Spending Loud Night vol. 6