Novinky

 • Nová nahrávka KULMY

  Středa, 14. červen, 2017
  Nová nahrávka KULMY

  Ostravská crust úderka KULMA vydává kazetu s názvem "Morytáty". Crustové žalozpěvy budou pokřtěny tento pátek na koncertě v minirampě v Olomouci. Dva vály si můžete poslechnout tady.

 • Nové LP od DERBE LEBOWSKI

  Středa, 14. červen, 2017
  Nové LP od DERBE LEBOWSKI

  U Dead Heroes vychází jednostranný 12" LP DERBE LEBOWSKI, který nabízí devět zbrusu nových rozbušek (téměř 15 minut destrukce) přímo ze srdce německé art metropole. Ex-Henry Fonda, Hatehug a Femme Krawall. Za design obalu je zodpovědný opět Hölli (echos-oratos.net), k dispozici je i limitovaná edice v počtu 100 kusů na silver vinylu se screenprintem na opačné straně. Je čas opět zbořit pár zdí!

 • Novinky u Fuck Yoga Records

  Úterý, 13. červen, 2017
  Novinky u Fuck Yoga Records

  Tak se nám Ivan vrátil z turné domů do Makedonie a z dlouhé chvíle si vydal na svém labelu pár nových titulů. Všechny jsou ku poslechu na Fuck Yoga bandcampu a jsou to: COME TO GRIEF - "The Worst Of Times" LP, DEPRESSOR - "s/t" LP, TRANSHUNTER - "s/t" LP a GOLI DECA - "Mania" LP.

 • Představujeme: DEAD ON PAROLE

  Úterý, 13. červen, 2017
  Představujeme: DEAD ON PAROLE

  Řecký hardcore / crust. To prostě nemůže být špatná kapela. A taky, že není. DEAD ON PAROLE nahodili na svůj bandcamp novou devíti songovou nahrávku. Pro fans Chaotic End, Hibernation nebo From Ashes Rise.

 • Nové EP od švédských WASTE

  Úterý, 13. červen, 2017
  Nové EP od švédských WASTE

  Ve čtvrtek se v Praze představí švédští WASTE, kteří hrají navztekaný sXe hardcore s politickým přesahem a ženským vokálem. Na koncertě určitě zazní i nějaká ta písnička z nového EP "Executioner", na které byly právě spuštěny předobjednávky u Refuse records. Celé jej najdete k poslechu tady.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Rozpad BUSTED OUTLOOK

  Úterý, 13. červen, 2017
  Rozpad BUSTED OUTLOOK

  Kalifornští BUSTED OUTLOOK se rozpadli. Důvodem jsou obvinění, kterým čelí jejich zpěvák Rich. Více se dočtete zde, Richovu reakci pak najdete tady (zřejmě musíte být přihlášeni). Zrušeno bylo i plánované japonské turné, posledním vydaným titulem tak nejspíš zůstane loňské album "Not Defined By Violence". Rich zároveň působí v kapele Permanent Ruin.

 • Song z chystané desky COMEBACK KID

  Pondělí, 12. červen, 2017
  Song z chystané desky COMEBACK KID

  COMEBACK KID si plácli s Nuclear Blast a domluvili se na vydání nové desky. Při této příležitosti zveřejnili první singl "Absolute", ve kterém za mikrofonem hostuje Devin Townsend. Nové album bude následovat poslední desce "Die Knowing", vydané v roce 2014 u Victory records.

 • Phobia Records chystané tituly

  Pondělí, 12. červen, 2017
  Phobia Records chystané tituly

  Pravděpodobně již tento týden vyjdou u Phobia Records tři nové tituly (YDINTUHO, DISSEKERAD a FÖRGIFTAD), mezitím si můžete na bandcampu poslechnout nově přidaný song právě ze singlu Dissekerad a po jednom válu od každé kapely z chystaného split LP PASSIV DÖDSHJÄLP / FEAR OF EXTINCTION.

 • Chystaný split ASO-NAGA / RESTRICTION

  Pondělí, 12. červen, 2017
  Chystaný split ASO-NAGA / RESTRICTION

  Dvě severočeské hardcore / punk kapely ASO-NAGA z Krupky a RESTRICTION z Ostrova, hledají labely, které by byly ochotné podílet se na chystaném split EP. Aso-Naga si můžete poslechnout tady a Restriction tady. Tamtéž naleznete i kontakty.

 • Představujeme: WEAKS

  Pondělí, 12. červen, 2017
  Představujeme: WEAKS

  Basák z japonské kapely Lastly Maeda založil novou smečku s názvem WEAKS, které nyní vychází u Strong Mind Japan Records debutní singl s názvem "Flamenco". O artwork se postaral Satoshi (ex-Isterismo) a trailer si můžete prohlédnout / poslechnout tady.

Celkem záznamů: 15936
3 4 5 6 7


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Olomouc (SF Mini)

26. 6. 2017

Ian Svenonius & Escape-Ism (USA, sólový projekt Iana Svenoniuse z Make Up, minimalistický punk s nezaměnitelným hlasem), Ctib (charismatický punkový písničkář, zpěvák nezaměnitelných rožnovských Telefon a hlavně člověk, kterého mnozí můžou znát i z dnes již nefunkčního rožnovského punkového klubu Vrah)

Náš tip

more noise