Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Kompletní katalog Dischord Records na bandcampu

  Pondělí, 7. srpen, 2017
  Kompletní katalog Dischord Records na bandcampu

  Takřka přesně rok po té, co legendární vydavatelství Dischord records spustilo svůj bandcamp profil, se na něm objevil jeho už kompletní katalog. Připomeňme, že label založil v roce 1980 Ian MacKaye (Minor Threat, Fugazi, atd.) a v jeho portfóliu se objevovaly kapely zejména - nikoliv však výhradně - z okolí Washingtonu DC.

 • NAPALM RAID nové album venku koncem léta

  Pondělí, 7. srpen, 2017
  NAPALM RAID nové album venku koncem léta

  V květnu jsme vás informovali o nové nahrávce kanadských crusterů NAPALM RAID a o tom, že se pro evropský pres hledají labely. Tak se našly. Vinyl v Evropě vyjde ve spolupráci Rawmantic Disasters a Phobia Records. Venku zkraje podzima. Poslech alba zde.

 • Nové EP od BLACKLISTED

  Pondělí, 7. srpen, 2017
  Nové EP od BLACKLISTED

  Na bandcampu Six Feet Under records si můžete poslechnout nové EP BLACKLISTED, které obsahuje dvojici skladeb "Dry Shaving" a "Please, Go Away". Obě vznikly během tvorby materiálu pro zatím poslední album "When People Grow, People Go" (2015), nedokončené nahrávky nedávno dotáhl producent Will Yip. Vychází jako ručně číslované 7" flexi.

 • Chystané šesté album GY!BE

  Pondělí, 7. srpen, 2017
  Chystané šesté album GY!BE

  Kanadští post-rockeři GODSPEED YOU! BLACK EMPEROR chystají novou desku, která vyjde pod názvem "Luciferian Towers" 22. září. Jejich v pořadí šesté studiové album by mělo obsahovat skladby "Undoing a Luciferian Towers", "Bosses Hang", "Fam / Famine" a "Anthem for No State". Následuje předchozímu "Asunder, Sweet & Other Distress" (2015).

 • DROM s BBYB shánějí labely pro split

  Pátek, 4. srpen, 2017
  DROM s BBYB shánějí labely pro split

  Pro někoho možná trochu překvapivé spojení nabídne 7" split mezi DROM (Liberec) a BBYB (Ostrava). "I přes žánrový rozdíl se čas od času setkáváme na koncertech a navzájem se podporujeme i na osobní úrovni. Padl tak nápad předělat si navzájem po jednom songu. Nahraný materiál dopadl nad očekávání dobře a měl by zároveň fungovat jako bořič nesmyslných hranic mezi hudebními žánry. A toto je prosba o spolupráci či pomoc s vydáním těchto dvou tracků na 7“ vinylu, které pro nás není finančně zas tak zkousnutelné. Proto budeme vděční, pokud se najdou vydavatelé / labely, které by do toho šly s námi." Na splitku uslyšíte v novém hávu skladby: Drom - "Věčný hlad", BBYB - "Papírový nečasožrout".

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Představujeme: HEXHAMMER

  Pátek, 4. srpen, 2017
  Představujeme: HEXHAMMER

  Finská kapela HEXHAMMER se bude líbit všem, kteří poslouchají Motörhead, Hellhammer, Venom, Discharge nebo Poison Idea. Parádní špinavej starej punk / metal. Debutní album k poslechu tady.

 • Novinky od HONNÖR SS

  Pátek, 4. srpen, 2017
  Novinky od HONNÖR SS

  Švédská d-takt kapela HONNÖR SS chystá pro letošní rok hned tři nové nahrávky. První je split LP s makedonskou odpovědí na Disclose DISEASE (Rawmantic Disasters) a další dvě jsou split sedmičky s americkou kapelou LACERATE (Konton Crasher / Phobia Records) a běloruskou kapelou MASSPOLLUTION (Phobia Records). Ukázky ze všech tří desek tady.

 • Nový dokument o MISERY SIGNALS

  Pátek, 4. srpen, 2017
  Nový dokument o MISERY SIGNALS

  Na iTunes, Google Play a Amazon se v neděli objevil dokument s názvem "Yesterday Was Everything", který byl natočen během turné MISERY SIGNALS k 10. výročí vydání debutu "Of Malice and the Magnum Heart" v roce 2014, na němž se kapela vrátila k původní sestavě. Režie se ujal Matt Mixon (7 Angels 7 Plagues), který se v dokumentu zaměřuje i na to, jak se zúčastnění snaží čelit minulosti a vyrovnat se s vnitřními démony v souvislosti s tragickou autonehodou v roce 2002, při níž přišli o život dva členové Compromise (Edmonton), a která předcházela vzniku Misery Signals. Na trailer se můžete podívat tady.

 • Brněnští PCH vydávají debutové EP

  Pátek, 4. srpen, 2017
  Brněnští PCH vydávají debutové EP

  Brněnská kapela PLAGUE CALLED HUMANITY, která mixuje elektroniku s hardcore / crustem, vydává debutové EP s názvem "Disconnection". Nahrávání proběhlo ve studiu KWL (Root, Fatality), o zvuk se postaral DJ Yak (Piča z hoven, BloodPact). EP je vydáno vlastním nákladem v limitu 100ks jako digipack CD a v digitální podobě je ke stažení na bandcampu. Kromě autorských skladeb obsahuje i remixy od spřízněných projektů z Anglie, Francie, Kanady a Slovenska.

 • Představujeme: CRUDIAX

  Čtvrtek, 3. srpen, 2017
  Představujeme: CRUDIAX

  A švédským městem d-beatu / raw punku pro letošní rok se stává Malmö! Další kapela, která to rozjela hodně špinavě a nahlas jsou CRUDIAX. Mrkněte na jejich první nahrávku, kterou nahodili na bandcamp.

Celkem záznamů: 16098
3 4 5 6 7


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Heartcore für Klinika

Praha (Klinika)
20. 8. 2017

20 Liter Yoghurt (hardcore punk, Ger), Kajse//Kajto ... začátek i konec koncertu bude o něco dřív, aby se akce nekryla s koncertem v Barytonu.

Náš tip

benefit lbcb