Čtvrtý ročník Metal Christmas v půlce prosince

Metal Christmas IV
BRUTALLY DECEASED + MURDER INC. + CONOPED
15. 12. 2018

Sušice @ Tradiční kloub

Blíží se zima a spolu s ní hned několik zvyklostí a obyčejů. Jedna taková tradice už nějaký čas koluje Sušicí a hlavně metalovou komunitou. Její jméno zní Metal Christmas a jako obvykle se odehraje dle zažitých pravidel. Akce proběhne v prostorách Tradičního kloubu od osmi večer za asistence tří veličin, jimiž jsou Brutally Deceased, Murder Inc. a Conoped. Za práh klubu se dostanete za lidovou stokorunu. Tradice jsou o radosti, tak ji přijďte udělat sobě i pořadatelům.

Brutally Deceased
Jméno, které na našem území bývá v současné době hojně skloňované. Vyhlazovací rétorika má jasné zacílení a nevyhledává kompromisy. Tohle je o upřímnosti a dobré technice. Death metal jak víno, který je povinností pro vaše uši.
http://bandzone.cz/brutallydeceased
recenze „Dead Lover´s Guide“ (2010)

Murder Inc.
Sprintem stoupající thrash metalový válec, který se uvedl silnou a stále čerstvou deskou „Umlčen navěky“. Jedna džíska by neměla zůstat v klidu během jejich pódiového řádění.
http://bandzone.cz/murderinc
recenze „Povolení zabíjet“ (2016)

Conoped
Chvíli hardcore, chvíli thrash, ale pořád taky punk – to jsou Conoped. Kapela, která svou stále rostoucí kvalitu dává čím dál víc na odiv. Jméno, se kterým je dobré počítat a nezahálet s energií, kterou vám jejich set nabídne.
http://bandzone.cz/conoped

www.facebook.com/events/641444356257145
http://bandzone.cz/koncert/474125-susice-tradicni-kloub-metal-christmas-iv

Vložil: Buky
26.11.2018