DIY Pilsen Gigs přiveze německý temný hardcore SPLITTER

SPLITTER (Ger) + BEKLAGA
11.03.2022
Plzeň @ ex-Belfast

DIY Pilsen gigs zvou na první šrumec tutoho roku, dvě kapely brnkající na crustovou notu se představí ve stále relativně nových prostorech na pitevně v ex-Belfastu. Případný výtěžek poputuje oproti původním předpokladům na pomoc Ukrajině, organizaci Pomáháme lidem na útěku.
www.facebook.com/pomocprouprchliky


SPLITTER
(Německo)
Němci Splitter přivezou temný mix post-crustu a hardcore. Uřvaný vokály, ostrý kytary a šmytec… sjedou tě jak nácky Norimberskej proces! Členové …Is Dodelijk, který jste mohli vidět loni na Morenoisu. Kvalitet aus Nurnberg!

BEKLAGA
Post-blackcrust, metalický riffy zahraný špinavejma crusterama z okolí lesů punkem a crustem nasáklejch Domažlic. Nová squadra, starý ksichty… Agnosyrulez!

Po live produkci bude následovat vinylová pouštěčka!

Na místě bude RAW ZINE distro a DIY 2nd hand distro – všechny peníze z prodaných věcí poputují na pomoc Ukrajině.

Vstup: dobrovolný / doporučený 100,- a více

U vstupu bude nachystaná kasička, kde můžeš rovnou podpořit organizaci Pomáháme lidem na útěku.

XDůležitýX: nenoste žádné hadry, žádnou elektroniku, sbírku neděláme, věcí je všude dost. Pokud by přece jen někdo chtěl něco donést – tak pište na 774744518 – domluvíme se přímo na podpoře konkrétních rodin tady v Plzni/na Plzeňsku. Lepší přijď a přitlač na vstupným – peníze jsou více potřeba teď, než hadry… Pokud něco máte, dejte to na ČERVENÝ KŘÍŽ, nebo sledujte sbírky po sociálních sítích – díky za pochopení!

Aktuální info sleduj na:
www.facebook.com/events/695685764754049

Vložil: Buky
08.03.2022