Fastcore, power violence, thrash, grind a želvy: lednový večírek v Azylu

TURTLE RAGE (Ger) + DECULTIVATE + TERMINATOR X + FAUST + AMOCLEN
pátek 14.1.2022
Liberec @ Azyl

V lednu se připrav na kapely rychlejší než shinkansen a těžší než lidská pyramida ze zápasníků sumo. Až večer budeš z Azylu vycházet, tak ti mozek poteče ušima a ty umřeš, protože takový stav není slučitelný se životem. Můžeš se těšit na ohlušení od těchto spolků:

Turtle Rage:
Berlínské maniakální fastcore duo se v létě předvedlo na OEF a přítomným přihlížejícím utrhlo koule. Poctivý blast beaty a řev evokují rubanice od maďarských Crippled Fox, avšak v želvím hávu. Trhač, Bebop a Rocksteady nástup! Krang se chystá k útoku.
https://turtlerage.bandcamp.com/album/split-with-ill

Decultivate:
Rozbité hlavy a davy v krvi! Z Prahy se do Liberce dovalí hemoragické vystoupení jedné z nejvýraznějších kapel české ultra rychlé scény. Start stopy, blastbeaty a breaky zaručej blažený požitek všem milovníkům hudebního chaosu.
https://decultivate.bandcamp.com/album/milovat-ep-2018

Terminator X:
PéVé trio s dvěma zpěvákama a jednou zpěvačkou vám dá zavzpomínat na staré dobré časy, kdy začínaly kapely jako Spazz nebo Infest. Nejlepší je, že tyhle časy jste nezažili! Najeď si jejich nejnovější 10“ a poser se. Možná bude na konci rychta.
https://terminatorx.bandcamp.com/album/paradigma-10-lp

Faüst:
Nejpomalejší kapela večera, která se snaží smíchat Candlemass s Nuclear Assault. Bastardizovaný thrash metal tě oproti ostatním kapelám svou rychlostí neohromí, co tě ovšem uchvátí je energická live show a síla mocných riffů, který tadle kapela při ohlušujícím volume do publika vysílá.
https://faustxthrashingdoom.bandcamp.com/

Amoclen:
Naši drazí a milí farmaceutičtí grindeři jsou ve formě, což dokazuje jejich poslední split s Bambulkyně Dobrodružstvá. Šílenci ve službách škrtnuté noty tě rozeserou tak, že ti ani hrst neurolů nepomůže.
https://amoclen.bandcamp.com/…/xanax-split-with…

 

Vložil: Buky
11.11.2021