Panenské plameny a Hothouse zatopí v Underdogs‘

PANENSKÉ PLAMENY + HOTHOUSE
sobota, 12. března 2022
Praha @ klub Underdogs‘

Zima nezima, v sobotu 12. března bude v Underdogs‘ pořádné horko. Pod kotle bude přikládat kopřivnicko-třinecký post-punkový panique kabaret Panenské plameny a mladá pražská punková avantgarda Hothouse.

Když kluci z Panenských plamenů v Underdogs‘ hráli loni na podzim, slibovali, že příště už se vrátí s novou deskou. A nebyla to jen prázdná slova. Nahrávka, kterou navazují na svůj úspěšný debut „Poníčky“, je venku. Jmenuje se „Herostratus“ a vyšla společně s bonusovým 7“ v kooperaci labelů Korobushka Records, Piper Records a Dialog Crew. V březnu se s ní Panenské plameny přijedou do Prahy a publikum se v Underdogs‘ může těšit na osvědčenou muzikoterapii neurotickým post-punekm z podhůří Beskyd.
https://panenskeplameny.bandcamp.com/

Společně s Panenskými plameny zahraje v Praze usazená parta Hothouse, lavírující mezi experimentálním post-punkem a jazz-rockovou avantgardou. Svým nihilistickým floutkovstvím ve stylu severských hejsků Ice Age nebo Viagra Boys dokážou vytvořit syrově dekadentní atmosféru, která bude příslibem bouřlivé sobotní noci.
https://hothouse.bandcamp.com/

fb event: www.facebook.com/events/440821677736543

Vložil: Buky
23.02.2022