SLUT odehrají dva koncerty !!!

SLUT
5. 6. 2024 – Plzeň
6. 6. 2024 – Praha

Po roce od vydání alba Spirit Of Brotherhood odehrají SLUT dva vzácné koncerty.

Legendární SLUT loni po mnoha letech ohlásili senzační studiový comeback, který přetavili do alba Spirit Of Brotherhood, jež vyšlo před rokem u Kabinet Records.

V devadesátých letech patřili SLUT do české nezávislé klubové špičky, vystupovali mmj. i s výkvětem tehdejší světové scény na festivalu JAM’96 (např. spolu s Iggym Popem, Ministry, Jesus Lizard, Godflesh ad.), absolvovali turné v USA (1998) a jejich alba Smell Me (PolyGram, 1996) a Luftganja (Indies, 1999) patří dodnes mezi ta nejdůležitější, která u nás tehdy spatřila světlo světa. Po roce 2000 se ale za SLUT jakoby zavřela voda, vynořili se pouze sporadicky, anebo vůbec…

Skutečného návratu SLUT jsme svědky tedy po bezmála čtvrtstoletí až nyní. Ale pozor, SLUT vůbec neustrnuli ve své minulosti. Jejich aktuální produkce je současnější, než byste čekali. Album Spirit Of Brotherhood je toho důkazem. Svědčí o tom i recenze, jež nahrávku cení jako jedno z nejdůležitějších alb loňského roku. „Nečekaný a vlastně i šokující návrat… Těžkotonážní, hypnotická a uhrančivá jízda!“ (Dalas, Metalopolis).

SLUT však mají i koncertní tvář, která za studiovou podobou rozhodně nekulhá. Naopak! Naživo jsou SLUT strhujícím válcem s originálním a masivním zvukem, jenž v Čechách nemá obdoby. A neboť SLUT zatím vystupují jen občas, o pravdivosti těchto silných tvrzení se můžete přesvědčit na dvou výjimečných koncertech, které SLUT odehrají ve středu 5. června 2024 v Plzni a den na to ve čtvrtek 6. června 2024 v Praze.

Události na Facebooku:
Plzeň – https://www.facebook.com/events/1492959707956543
Praha – https://www.facebook.com/events/438539285529149

Video upoutávka ke koncertům:
https://www.youtube.com/watch?v=kIw5zOI9qxU&ab_channel=Slut-thebandfromPrague

Videoklip k singlu I’m On Fire:
https://www.youtube.com/watch?v=DuvAblT2I3I

VINYL/CD lze pořídít zde:
KABINET RECORDS, MAGICK DISK MUSICK, POLÍ 5, INDIES SCOPE ad.

DIGITAL ALBA všude zde: https://bfan.link/spirit-of-brotherhood

Kontakty:
https://slutprague.bandcamp.com/album/spirit-of-brotherhood
https://www.facebook.com/sluttheband/
ondrej.scrapesound.sturma@gmail.com