U.S. BOMBS, REZUREX a spol ve Futuru

 

U.S.BOMBS (USA) + REZUREX (USA) + CHIP HANNA (USA) + ROCKET DOGZ
neděle 17.11.2013
Praha, Futurum Musicbar

U.S. BOMBS (usa)
www.facebook.com/USBombs
Po třech letech je tu máme zpátky. Frontman Duane Peters, skateová legenda světového kalibru, živoucí punk rocková legenda a vyhlášený „master of disaster“. Wade Walston, basista, kliďas a stabilní opora celé kapely. Kerry Martinez, věčný milovník žen a geniální kytarista a show man. Za bicími Chip Hanna, bez něj by to nešlo, miláček publika, excelentní muzikant. U.S. Bombs jsou jedna z mála punk rockových kapel, a že jich je na světě neskutečné množství, která si dokázala od začátku najít svůj vlastní specifický styl a sound, který nelze napodobit, mohou ho zahrát jen oni a umí to sakra dobře. Syrový melodický street punk inspirovaný ´77 klasikou. Právě slaví 20 let od svého založení. Neexistuje výmluva, proč nejít!

REZUREX (usa)
www.facebook.com/pages/Rezurex-official-band-page/173657572666475
Rezurex jsou prostě extra třída. Mají temnou, tesknou atmosféru, něco démonického. Umí ale tak příjemně pobavit a roztančit. Make up, masky, kostýmy – vizuální stránka rozhodně vyladěná. Mají příchuť 50tých let a béčkových horrorů. Umí promísit psychobilly, rock´n´roll i punk v dokonalost. Mají něco navíc. Těžko to slovy popsat, to se musí vidět, slyšet, zažít!

CHIP HANNA (usa) – Solo & acoustic
www.chiphanna.com
Punk rock v srdci, country v duši. Jeden muž, dva životy. Chip Hanna jako bubeník U.S. Bombs, rebel, punk rockový život se vším všudy, to je jedna kapitola. Country, to je ale jeho osobní vášeň. Úžasně zpívá, skvěle hraje na kytaru a je v tom taková upřímnost a hloubka, že to vše dohromady tvoří úplné kouzlo. Samozřejmě bez špetky punku, rockabilly či rock´n´rollu by to nešlo. POZOR – Chip Hanna odehraje druhé kolo svých country hitů na after party na Újezdě !!

ROCKET DOGZ (cz)
http://bandzone.cz/therocketdogz
Jejich hvězda stoupá strmě vzhůru. Za 5 let své existence si Rocket Dogz vytvořili stabilní a silné místo na české psychobilly scéně. A zaslouženě! Ten drive, s kterým hrají svoje úderně melodické psychobilly s příchutí rocku i punku, je neskutečný. Jejich show nikdy nezklame. Pěkně vypečený rozjezd tohoto nedělního večera ve Futuru!

Předprodej/Presales:

Lucky Hazzard (Italská 28) : 350,-
Maximum Underground (Jilská 21) : 360,-
Ticketstream.cz : 385,-

Na místě : 450,- / Start 19.30

www.ladrogang.cz