Následovníka alba War On Errorism z roku 2003 hodlaj nahrát [b]NOFX[/b]. Ty nyní pracujou na nahrávání sedmipalce Month Club a proslýchá se, že na novym albu, který má vyjít na jaře 2006, se objeví právě matroš z ňákejch těch sedmipalců. V listopadu jedou NOFX na turné do Japonska a taky se zastavěj na jednom koncertě v Číně, a to rovnou v Hong Kongu.
Pondělí, 3. října, 2005
Kapely Kill Your Idols, Ensign, Most Precious Blood, H2O, Cattle Decapitation, Good Riddance, Cipher a spousta dalších, podpoří kompilaci [b]The Louisiana SPCA Benefit Compilation[/b]. Ta vychází na Koi Records na popud Marka, kterýho dostaly záběry ničivých následků hurikánu Katarina, zejména pak co se týče utrpení zvířat a domácích mazlíčků v této oblasti. Kompilace vyjde v nákladu 1000 barevnejch vinylů (dvojLP) a bude obsahovat informace o organizacích PETA, Best Friends Animal Society a SNAPUS. Veškerý výtěžek bude věnován na rekonstrukci úkrytu pro zvířata.
Pondělí, 3. října, 2005
Na Overground Records vychází CD wiganské anarcho-punkové kapele [b]THE SYSTEM[/b], která hrála v letech 1980 – 1983. Na CD se objeví dva předchozí singly Dogs Of War a The System Is Murder, songy z kompilačky Wargasm a 13 demo skladeb, z nichž 10 je dosud nevydaných. Veškerej matroš byl samozřejmě remasterován a na CD je k mání poprvé. Booklet bude obsahovat detailní historii kapely a celý se to bude jmenovat „Is Still Murder“.
Sobota, 1. října, 2005
Na stránkách Victory Records si můžete prohlédnout pár nových videoklipů k právě vycházejícím deskám. Jako např. k The Tosser, Aiden a pár dalších. Tak hurá do toho…
Sobota, 1. října, 2005
Skupina 3 Lost Maniacs podepsala smlouvu s I Scream Records a proto se můžeme brzy těšit na řadové album, které by mělo vyjít příští rok. Zatím se můžete podívat na stránky 3 Lost Maniacs.
Pátek, 30. září, 2005
Na matroši pro nový album začínaj pracovat taky švédský [b]VICTIMS[/b]. Vyjít by mělo začátkem příštího roku.
Pátek, 30. září, 2005
Zběsilej DIY hardcore band [b]TOXIC NARCOTIC[/b] z Bostonu hledá novýho basáka. Dosavadí basák Bob byl jenom „zapůjčenej“ a jeho služby se dobelhaly do finiše. Kapela si přes zimu dává částečnou koncertní pauzu, kterou využije kromě svých osobních povinností i k práci na novym albu, který vyjde na Alternative Tentacles. Baskytaru si během nahrávání bere na starosti Bill, kterej tak činil i v minulosti.
Pátek, 30. září, 2005
Nové album [b]MAD SIN[/b] s názvem Dead Moon´s Calling je po dvou letech připravený k vydání na People Like You. 7.října vyjde v Německu první limitovaná edice v digipackovym vydání, ve stejné době by měly být spuštěny nové internetové stránky kapely.
Pátek, 30. září, 2005
A ještě jedna změna v line-upu: ve slovenskejch [b]ILEGALITY[/b] už nehraje kytarista Jožo, kapela už má novýho týpka od konce minulýho měsíce.
Pátek, 30. září, 2005
Neveselá zpráva pro fanoušky [b]EASTERN STAR[/b]: Kapelu opustil zpěvák David, kterej se rozhodl pokračovat jen se svou další kapelou – Phantoms On Fire. Prohlášení Eastern Star najdete tady.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.