Pondělí, 3. října, 2005

Následovníka alba War On Errorism z roku 2003 hodlaj nahrát [b]NOFX[/b]. Ty nyní pracujou na nahrávání sedmipalce Month Club a proslýchá se, že na novym albu, který má vyjít na jaře 2006, se objeví právě matroš z ňákejch těch sedmipalců. V listopadu jedou NOFX na turné do Japonska a taky se zastavěj na jednom koncertě v Číně, a to rovnou v Hong Kongu.

Pondělí, 3. října, 2005

Kapely Kill Your Idols, Ensign, Most Precious Blood, H2O, Cattle Decapitation, Good Riddance, Cipher a spousta dalších, podpoří kompilaci [b]The Louisiana SPCA Benefit Compilation[/b]. Ta vychází na Koi Records na popud Marka, kterýho dostaly záběry ničivých následků hurikánu Katarina, zejména pak co se týče utrpení zvířat a domácích mazlíčků v této oblasti. Kompilace vyjde v nákladu 1000 barevnejch vinylů (dvojLP) a bude obsahovat informace o organizacích PETA, Best Friends Animal Society a SNAPUS. Veškerý výtěžek bude věnován na rekonstrukci úkrytu pro zvířata.

Pondělí, 3. října, 2005

Na Overground Records vychází CD wiganské anarcho-punkové kapele [b]THE SYSTEM[/b], která hrála v letech 1980 – 1983. Na CD se objeví dva předchozí singly Dogs Of War a The System Is Murder, songy z kompilačky Wargasm a 13 demo skladeb, z nichž 10 je dosud nevydaných. Veškerej matroš byl samozřejmě remasterován a na CD je k mání poprvé. Booklet bude obsahovat detailní historii kapely a celý se to bude jmenovat „Is Still Murder“.

Sobota, 1. října, 2005

Na stránkách Victory Records si můžete prohlédnout pár nových videoklipů k právě vycházejícím deskám. Jako např. k The Tosser, Aiden a pár dalších. Tak hurá do toho…

Sobota, 1. října, 2005

Skupina 3 Lost Maniacs podepsala smlouvu s I Scream Records a proto se můžeme brzy těšit na řadové album, které by mělo vyjít příští rok. Zatím se můžete podívat na stránky 3 Lost Maniacs.

Pátek, 30. září, 2005

Na matroši pro nový album začínaj pracovat taky švédský [b]VICTIMS[/b]. Vyjít by mělo začátkem příštího roku.

Pátek, 30. září, 2005

Zběsilej DIY hardcore band [b]TOXIC NARCOTIC[/b] z Bostonu hledá novýho basáka. Dosavadí basák Bob byl jenom „zapůjčenej“ a jeho služby se dobelhaly do finiše. Kapela si přes zimu dává částečnou koncertní pauzu, kterou využije kromě svých osobních povinností i k práci na novym albu, který vyjde na Alternative Tentacles. Baskytaru si během nahrávání bere na starosti Bill, kterej tak činil i v minulosti.

Pátek, 30. září, 2005

Nové album [b]MAD SIN[/b] s názvem Dead Moon´s Calling je po dvou letech připravený k vydání na People Like You. 7.října vyjde v Německu první limitovaná edice v digipackovym vydání, ve stejné době by měly být spuštěny nové internetové stránky kapely.

Pátek, 30. září, 2005

A ještě jedna změna v line-upu: ve slovenskejch [b]ILEGALITY[/b] už nehraje kytarista Jožo, kapela už má novýho týpka od konce minulýho měsíce.

Pátek, 30. září, 2005

Neveselá zpráva pro fanoušky [b]EASTERN STAR[/b]: Kapelu opustil zpěvák David, kterej se rozhodl pokračovat jen se svou další kapelou – Phantoms On Fire. Prohlášení Eastern Star najdete tady.