Kapely a bubeníci měli těžkejch pár dní, se svejma kapelama se jich rozloučilo hned několik: z CAVE IN odešel JR Connors, minimálně prozatím ho nahrazuje Ben Koller z Converge. S THE END OF THE UNIVERSE už dál nehraje John DiGiorgio (pro změnu ex-Converge), za něj nastoupil Chase White. THESE ARMS ARE SNAKES opustil Ben Verellen a místo něj přišel Chris Common. No a do čtvrtice, z 3 INCHES OF BLOOD odchází Matt Wood a jeho místo nahrazuje Alexei Rodriguez (ex-Walls Of Jericho, Catharsis).
Pondělí, 1. srpna, 2005
Švédská kapela Randy, která vydává u labelu Burning Heart Records, se chystá v říjnu vydat své nové album s názvem Randy The Band. Kapela hrdě píše, že tohle jsme ještě neslyšeli.
Pondělí, 1. srpna, 2005
Americká neopunková skupina Green Day začala připravovat nové album, které by mělo vyjít příští rok v létě. Deska bude obsahovat 15, které se v současné době píší.
Pátek, 29. července, 2005
Song z novýho alba HORRORPOPS, který pod názvem Bring It On! vyjde 13.září (více v novinkách z 11.března a 20.května), si můžete stáhnout tady (zde si můžete i prohlídnout obal a přečíst tracklist) – vál se jmenuje Where You Can Follow. V září se HorrorPops chystají na americké turné po boku Roger Miret And The Disasters a Left Alone.
Pátek, 29. července, 2005
Nedávno vyšlo německé kapele Verlorene Jungs nové cd Ich hoffe es tut weh, které obsahuje 14 songů. Rebellion Records vydalo picture LP v limitované edici.
Pátek, 29. července, 2005
Tak to mě poser … ráno otevřu e-mail a co nevidim, mejl od Paula Unseena! Ten z Unseen? Jo ten z Unseen a ten co má na starosti Unixpunx. No každopádně jsem si tam přečet, že Paul dal dohromady novou kapelu s názvem PAUL AND THE STRINGS (jestli se nechcete dívat na tu opici na začátku ani se registrovat, klikněte na to Go Directly To The Site). No ta sajta je nějaká prapodivná, ale jestli si chcete poslechnout mp3, tak ty najdete tady. Ale kua co to je? To je ňákej vtip? Zní to ňák filně 🙂
Na stránkách Epitaphu se objevily první dvě mp3 z novýho alba PENNYWISE, který vychází pod názvem The Fuse. První je k válu Knocked Down, druhá k Disconnect a stahovat je můžete tady.
Čtvrtek, 28. července, 2005
Benefitní kompilačka, o který jsme psali 21.července, se bude jmenovat Friend In Need Benefit Compilation Volume I. a vyjde na labelu KOI Records.
Čtvrtek, 28. července, 2005
O chystanym albu MOST PRECIOUS BLOOD zase víte z novinek z 20.dubna. Teď si můžete přečíst i tracklisting: 1) Shark Ethic … 2) Two Men Enter, One Man Leaves … 3) Driving Angry … 4) Damage Control Freak … 5) Mad As The March Hare … 6) Type A Personality … 7) Oxygen Debt … 8) Aimed Carefully, Fired Relentlessly … 9) Diet For A New America … 10) Curse Of The Immortal … 11) World War You … 12) Narcoleptic Sleepwalker … 13) Temporary Solution To A Permanent Problem.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.