Nejsem si jistej, nakolik je vhodný se loučit zrovna takovým způsobem, jakým to předvedli To Kill na této desce. Těm dosavadním příznivcům kapely se bude stejskat ještě o to víc a k nim navíc dozajista přibudou nový, který k týhle kapele prostě přišli pozdě … To Kill oznámili rozpad krátce před jejím vydáním. A nehledě Číst více →
S malým zpožděním tady máme poslední album švédské thrash / grind party. Je to jejich čtvrté album od založení v roce 1992 a po spoustě split sedmipalců a různých demo kazeta a kompilaček. Z úvodní věty spousta z vás (která tuhle smečku nezná) bude čekat recenzi na nějakou hrubou rubanici. Mno tak to tentokrát bude Číst více →
Byl jsem varován. Tohle není tradiční stoner / sludge metal. Po úvodním intru a dokola se opakujícím brutálním rifu se směju. Ale je, ale je … Pak to přijde – zpěv. Nejdřív nezvyk, pak úchylnej úsměv. Tenhle styl je jinej. Při opakovacích procedurách v podobě pouštění tohodle CD dokola mě napadaj jména jako Soundgarden, Pearl Číst více →
Tak opět po pár lahůdkách v podobě psaní recenzí na styl a kapely, který mě bavěj nebo respektive hudební styl je mi blízkej, je na řadě CD se stylem, vo kterým skoro nic nevim .. mimo to, že existuje (a tak samozřejmě trochu přeháním, že jo :-))… Gore / grind. Holky a kluci. Všeho s Číst více →
Co kapela z Austrálie, to kvalita. Měl bych asi velký problémy vzpomenout si na nějakou od protinožců v jakýmkoliv stylu, která by v daném žánru nebyla uznávaná. Od hardcore přes d-beat / crust až po třeba grind / metal core, kterej nám servírujou borci z Beyond Terror Beyond Grace. Vypadá to, že talentová „líheň“ pana Číst více →
Smrt všem! Takže už jsem asi 8x za sebou mrtvej. Celkem slušný skóre za jedno dopoledne v zaměstnání. Poslouchám ten sypec pořád dokola a dokola a znovu a pořád … Nový album americkejch grind core bláznů je na světě. A divte se nebo ne, vyšlo ve spolupráci českého Obscene a klasiky tohodle stylu 625 Thrash. Číst více →
Nikdy jsem nepřišel na chuť Driller Killer. A jak se to už stává, vždycky tě takovýhle věci doženou. Lautstürmer je projekt lidí právě z Driller Killer a svět div se, to co se mi na Driller Killer nelíbí je tady přesně naopak. Pecka. Nějak v podvědomí jsem tuhle kapelu už měl, věděl jsem že existuje, Číst více →
Ty vole. Tímhle tempem se ze mě stane za chvíli nechtěně odborník na metal core. Blééé. :-))) Takže další páni na holení. Francouzská grupa Nesseria, některým z vás známá z jejich českých koncertů. Mno. Ale abych teda přiznal barvu, dámy a pánové. Tohle mě na první poslech baví. Promo CD s chystaným plným albem na Číst více →
Šakal mi vrazil tohle sympaticky vyhlížející CD na Obscene Extreme předminulej víkend. Včera na mě vypadlo z bedny se sedmipalcema. Klasika. Jihočeská že prej hard core violence úderka. A tak agresivní je to dost a hard core to rozhodně je, to bez debat. Hlavní je, že i kdybych nevěděl, že je to kapela z jihočeské Číst více →
Old school metal forever ! Fuck modern metal ! Tak tyhle hesla najdeš na bookletu izraelského objevu HELL DARKNESS aka maníka, kterej má na svědomí působení v neméně známé old school black metal kapele TANGORODRIM. Po debutní singlu taktéž na Doomentia přišel čas pro regulérní album. Sedm černých jezdců se řítí temnou nocí. Sedm válů Číst více →
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.