Když tahle kontroverzní severská partička vyrukovala s novym albem, opět se na internetových portálech postarala o pořádný rozruch. No ono se po přečtení textů není co divit. Například hned druhý song „Blow me (like the Wind)“ si může každý vysvětlit po svém (já, jakožto žena, bych ho okomentovala s chutí, ale od toho tu nejsem..). Číst více