Debutní CDEP australské trojice, která se dnes už jmenuje The Dark Shadows. Po trochu nestandardní proměně od modelu sólová zpěvačka, sólová zpěvačka + doprovodná kapela a dnes už jen kompaktní kapela 🙂 Vskutku sympatická proměna, stejně jako celá kapela ostatně. Před rokem jsem byl touhle dnes už kapelou totálně převálcován při jejich koncertě na Sedmičce Číst více →
Z téhle oblasti snad nikdy nepřišla špatná kapela. Ano mluvím o Oregonu (USA) a tentokrát konkrétně o městu Eugene. Když nám na periferním e-mailu přistála nabídka na recenzi na tohle album nejdřív jsem tak trochu nedůvěřivě kliknul na odkaz směřující na bandcamp a ihned po několika minutách poslechu honem překlikával zpátky do mailu a netrpělivě si Číst více →
Brother Inferior byla pěti členná formace z americké Tulsy (stát Oklahoma), hrající politický hardcore punk, a v našich končinách není zas až tak známá, takže její rozpad před ňákou dobou tady zaznamenalo spíš jen pár jedinců. Album Anthems 94 – 97 obsahuje celkem 36 songů a jedná se o sbírku předchozích LP, EP a songů Číst více →
Tohle demo CD se mi víc jak měsíc mačkalo, ničilo a převalovalo v batohu po tom, co jsme se vrátili z turné s Makabert Fynd. Znáte to … kapela kde figuruje váš známej a vy si nemůžete (tak dobře nechcete, ne nemůžete) dovolit napsat cokoliv negativního. Anebo to zabalit do sladkejch keců. Navíc živé vystoupení ve Vegalité bylo Číst více →
One, two, three, four! Když se tahle muzika umí zahrát, tak je to prostě paráda a je úplně jedno kolik riffů bylo odkud vykradeno, nebo co všechno vám to připomíná. Když se tahle muzika umí zahrát, tak vám prostě nedá šanci, abyste to mohli vůbec začít řešit. Nakope vás prostě do prdele a donutí vás Číst více →
Tohle kdybys pustil bez předchozího varování nějakýmu zarytýmu metlošovi, odpoví bez váhání: „nějaký vole starý švécko ne?…“. Kdepak milé děti (potažmo čtenáři periferie). Tohle jsou Čechy. Tohle jsou Brutally Deceased. Tohle je mrazení po těle, husí kůže a hromada dalších atributů, který tě bezpečně navedou na stopu kvalitního materiálu. Hudebního. Při vyslovení slova debut / Číst více →
Rostou v San Diegu nový Unseen? To bylo to první, co mě při poslechu týhle desky napadlo. Zní to hodně podobně jako jejich starší desky, ikdyž si troufám říct, že CS maj ty songy o něco rozmanitější, jsou v tom chytlavější nápady. Ale není to jediná paralela, která je s The Unseen spojuje. Na pomyslné Číst více →
Chvilku jsem přemejšlel, jestli do hlavičky napsat ´The´ nebo ´Los´, jak stojí na obalu CD, ale nakonec jsem zvolil zaběhlou variantu. The Casualties je jedna z mejch nejoblíbenějších kapel, On The Front Line jednim z mejch dvou nejoblíbenějších alb od nich a španělština – to je lahoda pro moje uši, prostě nejznělejší a v muzice Číst více →
The Casualties – pravděpodobně neznámější současná pogopunk kapela, k nám zavítala na sklonku minulého roku (přesněji řečeno 18. 12. 2003), kdo jí propásl, nebo komu jedno vystoupení nestačilo, má možnost je vidět znova 14. 5. 2004 v pražském klubu Matrix. Mezi tím však tito newyorkští punx stihli vydat nové album. Po vydání předchozího alba „Die Číst více →
Castastrofy do rukou dostat a už se jich nikdy nezbavíš! Pokaždý, když si pustím tohle nové (druhé) album s názvem „Besnota“, rozzáří se mi ksicht do úšklebu, protože se u něj vždycky tlemím jak blázen. Castastrofy jsou kapela s jedněmi z nejvtipnějších textů!!! Ale pozor spousta jakože vtipných hlášek či fragmentů textů jsou v podstatě promakané ironické komentáře a Číst více →
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.