V poslední době jsou Harms Way můj spolehlivej katalizátor všech sraček,ve kterejch si člověk tak nějak máchá rypák. Nemyslím tím, že by hráli nějakej pozitivně naladěnej hardcore, kterej rozptýlý chmury a dodá energii do života. Tady platí přísloví „vytloukání klínu klínem“! Isolation je deska, kterou jsem se musel ze začátku trochu prokousat. Chvíli mi trvalo Číst více →
A zas je tady ten zavirovanej Michal. Ti kdo ho znají (a především jeho předchozí kapely The Virus a Cheap Sex) skoro přesně ví co od týhle nahrávky očekávat a taky to dostanou. Tenhle chlápek dobře ví jak na to. Není zas takovým překvapením, že nová (druhá velká) deska Evacuate vychází u brněnského Voltage, protože Číst více →
Pamatuju si den, kdy jsem poprvý slyšel u kámoše album „Birth Is Pain“. Bylo to jako kdyby do mě narazil vlak … Takovej nápor na srdeční stěnu jsem tam onehdy málem neustál. A tenkrát jsem doufal, aby kozel nadělil v budoucnu další desky. S odstupem času jsem hodně spokojen, protože kozel dával a naštěstí dává Číst více →
Keby som mal malý tank, no to by byl kurva punk! Takhle vtipnou a dobrou desku z československejch končin jsem už dlouho neposlouchal. Nové album Čad je pro mě příjemné a velké překvapení. Když se totiž objevila zmínka o tom, že se chystá nová deska slovenských Čad, nijak jsem tomu nevěnoval velkou pozornost. Mám doma Číst více →
Tři roky po předchozím „Avoid All Sides“ vychází nové album těchto punk veteránů z Los Angeles, které už netřeba nikterak představovat (viz předchozí recenze), přeci jen, táhnou to už od roku 1989. Na CD vyšlo už během léta na Concrete Jungle Records a brněnský Voltage Records se nyní tasí s vinylovou verzí. A čumim hned Číst více →
Už je to nějakej pátek, co na obskurním labelu HOLY TERROR vyšla nová velká deska těhle zlosynů! Myslím, že se nějak tak stalo bez povšimnutí, s vyjímkou pár zasvěcených, který netrpělivě očekávají každej novej počin s kapkami potu na čele, třesem v rukou a hubou plnou hlíny. Takže náprava!! Je pravdou, že současná podoba INTEGRITY Číst více →
Když se rozpadla švédská smečka Personkrest 3:1 málem mi puklo žalem srdíčko a proplakal jsem několik bezesných nocí …. Až se jednoho dne objevila v chladném Švédsku kapela nová, která povstala z popela a trosek PK3:1 .. a jež za jméno své si zvolila Misantropic. Ty vole. Takhle ne. Znova. Umea. Švédsko. Misantropic. Pětičlený komando, Číst více →
No, fakt miluju psát recenze až jako poslední, když už všude možně visej – takže to trochu zkrátíme, abych nepapouškoval – ale tentokrát je to čistě moje blbost, takže decka sebekritiky na úvod a zároveň omluva panu vydavateli, že to tak dlouho trvalo, se sportem jsem skončil, už budu jen pít! 🙂 Přestože je tenhle Číst více →
V ovzduší apatie a nezájmu, která je pro českou kotlinu v poslední době celkem typická, vyšlo za kooperace několika evropských labelů split LP mezi belgickou stenchcore / crust smečkou Last Legion Alive a řeckou crust / metal bruskou Hellstorm. Prvně jmenované jsme měli možnost vidět naživo už dvakrát. Poprvé předskakovali Oi Polloi v Matrixu, podruhé Číst více →
Tahle kapela je pro mě největší objev za posledních 12 měsíců. Minulý měsíc jim vyšlo již druhé samostatné album přičemž už to první z r. 2010 naznačovalo, že má a bude mít tohle švédské duo co nabídnout i v budoucnosti … Přiznávám se bez mučení, že Ghouls Of The Endless Night poslouchám už třetí tejden Číst více →
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.