Po pár měsících námluvních tanečků kolem recenze na periferii, mám konečně tuhle desku v přehrávači a na gramci. Čekat se vyplatilo, čas pro poslech uzrál, jenom mohlo bejt venku míň jak 25 stupňů, aby pro psaní byla i ta správná studená atmosféra. Už obal před rozděláním napovídá, že půjde o českej nadstandard. Uvnitř najdeš bílej Číst více →
Už dlouho mě žádná neznámá kapela neposadila na zadek takovymhle stylem. Naposled to touhle měrou byli Morne a před nima Masshysteri, byť ty jsou z trochu jinýho těsta. Letos tady zahráli Tragedy, Victims, Skitsystem, Unkind, Hellshock, Appalachian Terror Unit, Dropdead, Mob 47, Visions of War … a přestože všechny ty koncerty byly dobrý (takoví Doom, Číst více →
Huh, tak tohle je jízda! A tyhle kluci jsou opravdu hodně nasraný! Název DCOI (původní „Deadly City Oi“, kde „deadly city“ je označení pro kalifornské městečko Davis, odkud kapela pochází, si naštěstí zkrátili na čtyřpísmennou zkratku) už jsem v minulosti zaznamenal, ale to bylo taky asi tak všecko. Původně jsem myslel, že se bude jednat Číst více →
Nerad píšu recenze na downloady. K tomuhle split LP jsem se ale přemluvil vzhledem k tomu, že z končin jako je Slovinsko k nám moc kapel nezavítá a navíc beru tuhle recenzi jako takovou pozvánku pro všechny, kdo by chtěli navštívit jeden z koncertů právě probíhajího tour kapel Gelo a Baka Yaro. Teď jenom doufám, Číst více →
Hurá! Po delší době opět kvalitní epický crust, kráčející ve stopách Tragedy nebo His Hero Is Gone. Irští Bacchus po split EP a samostatném CDEP, vypustili do světa svoje první velké album. Je svatá pravda, že jednu dobu toho bylo moc. Všech těch klonů a napodobenin originálu v podobě Tragedy atp. Mám takovej pocit, že Číst více →
Záškuby chaosu. Jak trefný název pro nové album prachatických Gride. Patnáct songů nahraných ve studiu Shaark (na dvakrát) a původně plánovaných pro split LP s americkou thrash hardcore úderkou Voetsek. Vydáno jak jinak než u Insane Society Records. Část první: Obal Oproti předchozímu albu, které bylo vyvedeno v „potravinářských“ barvách, které vzbuzují chutě nejenom k Číst více →
Sakra, dal bych obě ruce do ohně, že to už musí bejt víc než 9 let, co tahle nahrávka prvně spatřila světlo světa. No, měl bych solidní popáleniny. Už není nějakým překvapením, že české labely chrlí repressy vyprodaných desek zahraničních kapel, většinou s docela zvučnými jmény. V případě PHR to určitě není na úkor domácí Číst více →
Ty vole, ti nevim proč ty Victims, když vyjde nový album pořád kupuju a sháním. Furt tu šanci dostávaj a je to čím dál horší. Holt první singl a LP nebudou asi nikdy překonaný. Takže, takhle si slídíme po těch internetech, když narazíme na předobjednávku limitovaný edice novýho alba od Victims na Tankcrimes Records, v Číst více →
Debutní velká deska Evidence Smrti přichází v době, kdy ještě nestihla vychladnout stopa po vinyl verzi jejich dema z roku 2008 (vyšlo na podzim 2010). Takže mnozí z vás již zhruba vědí co můžou očekávat. Metalem načichlej crust s netypickým frázováním .. Takhle jednoduché to ale není. Oproti demu je tahle nahrávka hodně jinde. Hlavně Číst více →
Úskoky a krycími manévry jsem nedávno získal Krigshot – Maktmissbrukare LP. Včera na něj na gramci došla řada. Hned potom jsem vytáhnul z obalu debutní desku od Slaktrens. Málem jsem nepoznal rozdíl! Už při poslechnu jejich sedmipalce (jo ten s ledníma medvědama) mě chlapci uzemnili. Ale co si dovolili za drzost s touhle velkou deskou? Číst více →
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.