Není to tak dávno (i když …), kdy jsme vám představovali novou hardcore kaplelu MUTILATED TONGUE vzniklou ze členů např. Look Back And Laugh, no a před pár měsíci jim vyšlo na Armageddon Labelu (Dropdead atd.) debutní album s názvem „Fuel The Flame“. Rychlej a nekopromisní hadcore. Výborná nahrávka!
Slušně rozjetá old schoold death metal mašina ze Švédska s názvem ENTRAILS (se členy Birdflesh v sestavě) chystá nové album s názvem „Rise Of The Reaper“. Vyjde u Metal Blade Records. Song s názvem „Crawl in Your Guts“ tady.
Německý label Fucking Kill Records se tak nějak před cca pár měsíci pěkně obul do vydávání tuny nových věcí, ale pokud by jste čekali typické extreme hardcore / power violence releasy, tak byste se pěkně spletli. Tenhle label se teď zaměřil na špinavý a brutální old school death metal / sludge a podobné styly. Hromadu Číst více →
Finský hrubý d-beat / crust s veterány lokální scény to jsou DEATHLAG. Před pár týdny jim vyšel debutní sedmipalec v nákladu 250 ks, ze kterého si jeden song můžete poslechnout tady.
Na americkém labelu Beach Impediment Records vyšly tři nové vinyly. Jsou to: americký press švédských LARMA – „s/t“ LP, singl HAIRCUT – „Sensation“ a singl LOOSE NUKES – „Behind The Screen“ EP. Všechny tři tituly k poslechu na labelovém bandcampu.
Na bandcampu americké kapely ALEMENT se objevila nová nahrávka v podobě singlu s názvem „Onward“. Tři vály špinavého punku přesně v duchu starých dobrých Axegrinder či Amebix.
Novým přírůstkem ve stájí labelu Whisper In Darkness Records je portlandská raw punk kapela DECOMP. Stejnojmenný singl je už venku a je to opět jízda. Poslech tady. Na tomhle labelu a z tohoto města nepřijde snad nikdy nic špatného.
Americký d-beat / noise punk PHYSIQUE chystá novou nahrávku, kterou bude desetipalec s názvem „The Rhythm Of Brutaliy“. V USA vyjden na Distort Reality Records a evropský press se chystá u anglického labelu Static Shock Records. Další evropský press desky, která vyšla na Distort Reality je nový singl japonských SKIZOPHRENIA, kdy evropská verze vychází na Číst více →
Bez většího proma vychází na Black Water Records nový singl švédské d-beat / raw punk kapely WARCHILD s názvem „Control of atomic power“. Čtyři nové brusy ve stylu Discharge / Disclose. Poslech zde.
Mno tak vše bylo zřejmě řečeno již nadpisem novinky. Song se jmenuje „Butterfly“ a není na novém album s názvem „Satori“. AXEGRINDER jsou legendární stenchcore britská kapela. Něco jako pradědové Hellshock nebo Fatum.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.