Pátek, 2. prosince, 2022

Poměrně dobře utajovaná nahrávka americké hardcore kapely SUBVERSIVE RITE se dočkala v průběhu letošního roku kazetové verze, která se prodávala pouze na koncertech kapely. Až nyní se objevilo pár kusů u labelu Chaotic Uprising. Poslech tady a nahrávka se jmenuje „The End Is Near“.

Pátek, 2. prosince, 2022

Berlínský label Static Age Musik opět šáhnul hluboko do berlínské punkové historie. Právě teď vychází reedice alba s názvem „1914!“ punkové kapely CAMPINGSEX. Původně vyšlo v roce 1986. Poslech celé nahrávky tady.

Pátek, 2. prosince, 2022

Nová švédská raw punk akvizice se jmenuje SLAN. Místo výskytu Göteborg. Debutní singl již brzy na Flyktsoda Records. Poslech celé nahrávky tady.

Pondělí, 28. listopadu, 2022

Mno tahle zpráva proběhla přes víkend možná i zpravodajstvím TV Nova. Takže tak nějak s křížkem po funuse. Japonská hardcore legenda GAUZE oficiálně ukončila svoji činnost. R.I.P.

Pondělí, 28. listopadu, 2022

Anglický death metal label Me Saco Un Ojo Records nahodil na bandcamp ukázky z připravovaného split dvanáctipalce GOSUDAR / MALIGNANT ALTAR. Poslech zde. Vyjde nejspíš zkraje 2023.

Pondělí, 28. listopadu, 2022

Na Doomed To Extinction vyšel dvanáctipalec nevydaných demo nahrávek německé stenchcore kapely INSTINCT OF SURVIVAL. Jde o songy nahrané na čtyři stopy samotnou kapelou. 14 songů někdy z roku 2002. Vyjšlo na 180g vinylu v nákladu 400 kusů. A nahrávka dostala název „In Conspiracy With Crust, The Stenchcore Sessions“.

Pondělí, 28. listopadu, 2022

Na La Vida Es Un Mus vyjde repres debutního alba americké hardcore kapely PUBLIC ACID. Vyšlo v roce 2018 v nákladu pouhých 300 ks. Špinavý hlučný hardcore. Album se jmenuje „Easy Weapons“ a poslechnout si jej můžete tady.

Pátek, 25. listopadu, 2022

Bylo pouhou otázkou času, kdy se tyto dvě kapely potkají na společném kusu asfaltu, a čas právě nadešel. U labelu Mendeku Diskak totiž dnes vychází split sedmipalec anglickým THE CHISEL a mexickým MESS. Na každé straně najdeš dvě skladby, kterými se jako červená nit vine na první poslech zřejmá, a nijak neskrývaná láska k Blitz. Celé EP je k poslechu na bandcampu.

Pátek, 25. listopadu, 2022

Na eshopu Phobia Records byly spuštěny předobjednávky na novou desku švédských EXPLOATÖR. Album se jmenuje „Blind Elit“. Vychází na černých a ultra clear vinylech. Součástí jsou také sety s tričkem atd. Nemusíme připomínat, že sestavu Exploatör tvoří tahle skandinávská partička veteránů Andreas – Warcollapse, 3 Way Cum, Slutet, Unarmed, Verdict,  Jallo – Totalitär, Krigshot, Dischange, Meanwhile, No Security, Lanchy – Totalitär, Brainbombs, Napalm AD, Kenko – Dischange, Verdict, Meanwhile, No Security, Imperial Leather, Poffen – Totalitär, Krigshot, Dissekerad, Katastrof, Makabert Fynd. Poslech celé nahrávky tady.

Pátek, 25. listopadu, 2022

Švédský d-beat / metal punk DSM-5 chystá druhou nahrávku. A také to bude nejspíš opět kazeta. První vlaštovkou je song „Kiss Of Death“. Kazeta se bude jmenovat „Skärblacka D-beat Vol. 2“. Poslech tady.