Pondělí, 17. června, 2024

Na Iron Lung Records vyjde dvojitý power violence útok v podobě split EP BRAIN TOURNIQUET / DELIRIANT NERVE. Pár songů k poslechu zde.

Pondělí, 17. června, 2024

Ukrajinský hardcore / punk s názvem SLAVERATE. Momentálně hledá labely ochotné se podílet na vydání jejich debutní nahrávky. Bandcamp zde.

Pondělí, 17. června, 2024

Nová akvizice labelu Static Shock Records je milánská hardcore kapela LUCTA. Jejich album s názvem „Eterna Lotta“ vyjde koncem června. Tady ukázky v podobě dvou songů.

Pondělí, 17. června, 2024

Zajímavý mix punku a grindu z Finska s názvem IKIVIRHE. Na kontě pár nahrávek a v plánu nové album. Poslechněte si je na bandcampu.

Pondělí, 10. června, 2024

Velice zajímavý sedmipalec vyjde koncem června u švédského labelu Flyktsoda. Lokální raw punk / d-beat kapela  GEFYR na splitu s britskou d-beat kapelou RAT CAGE.

Pondělí, 10. června, 2024

Další dva nové tituly vychází u bretaňského labelu Symphony Of Destruction. Jde o dvanáctipalce CAVE SEX (studený post punk ze Singapuru) a GLOBAL THERMONUCLEAR WAR„Total Demonstration“ (kolize Napalm Death s Extreme Noise Terror). Poslech zde.

Pondělí, 10. června, 2024

Nová švédská doom / sludge kapela VAARA. Debutní nahrávka na bandcampu. Časem na vinylu. Místo výskytu Kiruna.

Pondělí, 10. června, 2024

Skupinu STARÁ PEŠATOVÁ tvoří čtyři členové původní sestavy táborské „zoopunkové“ skupiny Peshata, doplnění o mladou rytmiku. Debutové album s názvem „Od Tábora až punk!“ právě teď vychází na vinylu (o distribuci se stará PHR Records) a zároveň je v nabídce streamovacích platforem.

Debutní album punkové mašiny FEAR OF THE KNOWN s názvem „The Last Song“ je venku. Limit edice na oranžových vinylech je téměř vyprodaná. Vychází s 24 stránkovým bookletem. V sestavě členové Disorder, Chaos UK, Frustration, Rose Rose a War//Plague. Vyšlo na Phobia Records.

Další pěti kusová várka titulů (dvě reedice a tři nové) vyšla na italském labelu F.O.A.D. Records. Pojďme na to: DISCHARGE „Noise not music 1980-1983“ book + 4xCD, TATUERADE SNUTKUKAR„Complete Noise 1982-1986…“ LP+CD, ORAL„Dystopisk framtid“ LP, KRUNCH –  „Honänu – En samling 1983/1989“ LP a NYX NEGATIV„Kalrshamns Punks 1981-1984“ LP. Zaměřeno na Švédsko (4x) a UK (1x).