Středa, 22. května, 2024

Po několika singlech a kazetách se australský raw punk / d-beat NO FUTURE dočká debutního alba. Vyjde u Iron Lung Records a Televised Suicide Records. Jmenovat se bude „Mirror“ a pár songů si můžete poslechnout např. zde.

Středa, 22. května, 2024

Americký hardcore / crust PEACE DECAY vydává nové eponymní album opět u Beach Impediment Records. Parádní rozjetý hardcore / crust se členy Severed Head Of State, Vaaska či Porkeria v sestavě. Poslech zde.

Pondělí, 20. května, 2024

Nový singl s 15 songy australského hardcoru EXTORTION vychází u Iron Lung Records. Singl se jmenuje „Threats“. Poslech zde.

Pondělí, 20. května, 2024

Na Nuclear Blast Records vychází nové album americké death metal kapely GATECREEPER s názvem „Dark Superstition“. Poslech celé nahrávky zde.

Pondělí, 20. května, 2024

Parádní käng hardcore z Bordeaux ve stylu Totalitär s ženským zpěvem FAUCHEUSE vydávají debutní album u Symphony Of Destruction. Deska se jmenuje „R​ê​ve Électrique“ a poslechnout si jej můžete zde.

Pátek, 17. května, 2024

Vegan SxE hardcore kapela SECT vydává nové album s názvem „Plagues Upon Plagues“. O vydání se postaral opět Southern Lord Recordings. Jeden song s názvem „New Low“ k poslechu tady.

Pátek, 17. května, 2024

Na Doomentia Records vyjde nové album death metalových BRUTALLY DECEASED s názvem „Chasm“. Nejprve na CD (vinyl později?). Nahráno ve studiu Davos ve Vyškově. Death metal! Jeden song s názvem „Deus Mundi“ k poslechu zde.

Pátek, 17. května, 2024

První album ÚHORU, který vznikl z popela Hledání, právě vyšlo na kazetě. Na ní najdeš šest válů akustického anarchopunku, součástí je booklet s texty a jejich překlady do angličtiny a A4 riso tisk na recykláku. Venku 70 ks na průhledné hnědé kazetě. Jinak samozřejmě volně k poslechu a stažení na bandcampu. Pro kazety piš na protlakrecords(a)gmail.com.

Pátek, 17. května, 2024

Španělský emo crust / hardcore KORASEK. Debutní album v kooperaci několika labelů. Název dostalo „Bia​ł​owie​ż​a“. Poslech celé nahrávky tady.

Pátek, 17. května, 2024

Na Distro-y Records vychází nové album lokální hardcore punk kapely DROPPING BOMBS. Eponymní album obsahuje sedm válů a celé si jej můžete poslechnout tady.