Pondělí, 5. června, 2023

Nové album americké d-beat brusky PHYSIQUE je konečně venku na vinylu. Připomínáme, že jako první vyšla kazetová verze. Vyšlo na Iron Lung Records. Poslech celé nahrávky tady. Jo a jmenuje „Again“. Pecka.

Pondělí, 5. června, 2023

Druhá dlouhohrající nahrávka od polsko-běloruského komanda SEROTONIN ZERO se objevila na kapelním bandcampu. Fyzicky na vinylu vyjde v letošním roce ve spolupráci několika labelů (mj. Phobia Records). Nahrávka se jmenuje „Broken Worlds“ a je to brutalita! Black metal mixlý s hardcore / crustem. Jízda od začátku do konce. Poslech tady.

Pondělí, 5. června, 2023

Druhá velká deska panamského surového hardcoru HEZ je venku. Jmenuje se „Panamaniacs“ a vinyl vyšel na španělském labelu Discos Enfermos. Poslech celé kompletní dvanácti songové nahrávky tady.

Pondělí, 5. června, 2023

Novinkou amerického labelu Armageddon Records je diskografie polozapomenuté death / grind kapely EXPLODING CORPSE ACTION. Právě v těchto dnech vyšla 22 songová kompletně remeasterovaná diskografie pojmenovaná „Inter-Dimensional Annihilation: Complete Transmissions 1995​-​1997“. Vyšlo na vinylu a digitálně. Poslech zde.

Pátek, 2. června, 2023

Zatím poslední album kanadské stenchcore / crust kapely AHNA s názvem „Crimson Dawn“ se dočkalo také vinyl verze. O tu se postaral Phobia Records. Vyšlo 300 ks na černém vinylu. Totální zlo ve stylu starých Bolt Thrower mixlých Sacrilege. Poslech tady.

Pátek, 2. června, 2023

Moravské d-beat / crust / raw punk rubanice HATERS a KOITUSS chystají společný split. Máme pocit, že jsou momentálně v fázi shánění labelů. Takže případní zájemci vědí co mají dělat. Návnada v podobě ukázek od Haters tady.

Pátek, 2. června, 2023

Novinkou u Šváb Records je MURDERAT„Rival Tirani“ kazeta. Raw crust punk z daleké Indonesie! Něco pro fanouše Tragedy, nebo Victims. Limitovaná edice 70 ks vychází právě dnes! Piš si o svůj kus na 123svab@seznam.cz, výměny vítané!

Pátek, 2. června, 2023

Temný crust / metal v podání SIRENERNA ze Slovácka evokuje debutní nahrávku švédských Martyrdöd. Jen tak dál. Kazeta na obzoru a bandzone profil tady.

Čtvrtek, 25. května, 2023

Temný d-beat / hardcore z Göteborgu s názvem USCH! vydá svoje debutní album u Halvfabrikat Records. Nahrávka se jmenuje „Mardrömmen“ a je to zlo! Poslech celé nahrávky tady.

Čtvrtek, 25. května, 2023

Hlučný d-beat / raw punk z USA. Kytary se zvukem zubní vrtačky a vše co k tomu patří. To jsou B.O.R.N. z Alabamy. Tady si můžete poslechnout jejich nejnovější počin s názvem „Belligerent Onslaught Relentless Noise“.