* Povinné pole

Červen 2020

05.06.2020 Koncerty na dvorku

Pushteek SS

Praha
- Eternia Smíchov
Více informací
05.06.2020

Kurvy Češi, Pakosteň (první koncert!)

Praha
- Bubu´s Pub & Kitchen
06.06.2020 Make Love or Die

Brünner Todesmarsch, Decultivate, Levák Bob, Orban, Rato Triste, Sheeva Yoga, Slavery

(veškerý výtěžek poputuje tradičně organizaci Save The Syrian Children, která pomáhá dětským obětem války v Sýrii)
(na místě veganské občerstvení – burgery, tláča, chlebíčky!)

Černá u Bohdanče
- Kiosek u rybníka (Velká Černá)
06.06.2020 St. Pauli night

Moral Hangover, Skourged, Bambulkyně dobrodružstvá

(bar bude otevřen v 16:00, hned od začátku do vás budou prát své sety DJ’s Štramberk Rude Boys)

Praha
- Balada bar
12.06.2020

The Desperate Mind, Liquid Jesus, NewOld

Brno
- Desert
Více informací
12.06.2020

Drom, Tengri (křest split LP)

Brno
- Kabinet Múz
Více informací
13.06.2020 Pallasit fest

Death Wish Kids, Levák Bob, RV4, Gorc

(další kapely v jednání)

Zruč nad Sázavou
- Pallasit
Více informací
13.06.2020 Šlinc fest 2020

Insistent, Lahar, Baestien, Shifty Grifts, Hnus Umírající, The Tower, Pakosteň, Flowers For Whores, Gangnails, Beton, Lyssa, Edův syn

Řevnice
- Lesní Divadlo Řevnice
Více informací
17.06.2020

Drom, Tengri (křest split LP)

Praha
- Underdogs
Více informací
18.06.2020 Infuze pro Sedmičku vol. 1

Flowers For Whores

Praha
- 007
Více informací
18.06.2020

Gospel Of The Future, Kandar, Orban

Brno
- Kabinet Múz
Více informací
19.06.2020 Grindcore na Sedmičce

Onanizer, Insistent, Impulsealer

Praha
- 007
Více informací
24.06.2020

Questions (Bra), MakeXpeace

Praha
- Café Na půl cesty
Více informací
24.06.2020

Snackthief, Nusle Sound System

Brno
- Kabinet Múz
Více informací
26.06.2020

Komplex viny, Woundead Knee, Die Puppen Augen

Praha
- Balada bar
Více informací
26.06.2020 Dvojkřest nahrávek u Silver Rocket

Or (křest LP), Vlněna (křest MC), Tábor

Praha
- Underdogs
Více informací
30.06.2020

This Will Destroy You (USA)

Praha
- Underdogs
Více informací

Červenec 2020

02.07.2020

Viva Belgrado (Spa), Lakka

Praha
- Café Na půl cesty
Více informací
02.07.2020 Infuze pro Sedmičku vol. 2

Repelent SS, Decultivate, Skip Life, Narcosa

Praha
- 007
Více informací
03.07.2020

Viva Belgrado (Spa), Nulajednanulanula, Rutka Laskier

Brno
- Bajkazyl
Více informací
04.07.2020 SLAP FEST 2020

Hexis (Den), Amer (At), Maira (At), Baestien, Kung-Fu Girlz, Fvtvre, Sinks, Edith, Branko´s Bridge

Tachov
- klášterní zahrada
Více informací
04.07.2020 Unity night

Rozpor (Sk), Crossczech, Scholl Division

Praha
- 007
Více informací
09.07.2020

Kluvim (Isr), Decultivate, Marne

Olomouc
- SF mini
Více informací
11.07.2020 Birth of Evil 3

Adacta (Sk), Interpunkce, Ginnungagap, Capsaicin, Helter Skelter, Decultivate

Praha
- Modrá Vopice
Více informací

Srpen 2020

13.08.2020 POD PAROU (13.8. – 15.8.2020)

Anti-Flag (USA), Dead Kennedys (USA), GBH (UK), H2O (USA), Doom (UK), Vitamin X (Hol), The Adicts (UK/USA), Moskwa (Pol), Devil In Me (Por), Born From Pain (Hol), The Real McKenzies (Can), Skarface (Fra), N.V.Ú., Totální nasazení, E!E, Malomocnost prázdnoty, Houba, Saints and Sinners, Sex Deviants, Mad Rabbits, Průser, SPS, The Fialky, Sex Deviants, Thalidomide, RV-4, Censorshit, Out Of Control

(další kapely budou upřesněny)

Vyškov
- letiště Marchanice
Více informací
14.08.2020 Summer Punk Párty (14.8.-15.8.2020)

Booze & Glory (UK), Moscow Death Brigade (Rus), In Other Climes (Fra), Gutalax, Houba, Glad For Today, Povodí Ohře, Twisted Rod, Arrogant Twins, Just War, Homesick, My Hard Lesson, Nondescript

Volyně
- koupaliště
Více informací
22.08.2020 Infuze vol. 4

Sněť, Faust!, Rato Triste

Praha
- 007
Více informací
28.08.2020 Vzdor fest VI. (28.8. – 30.8.2020)

Dissekerad (Swe), Non President (Pol), Bezlad (Ukr), Witchrite (Pol), Zatrata (Pol), Beton (Sk), Fajront (Sk), Aliusterra, Continua Recto, Koitu SS, Kultra!, Orban, Plague Called Humanity, Rosa Parks, Marne, Bezejmenní psi, 3 Onany Boys, Dno, Chorobopop, Kabaret doktora Caligariho, North Mores

(další kapely budou upřesněny)

Hostašovice
- Pramen Zrzávky
Více informací

Září 2020

04.09.2020

Kung-Fu Girlz (křest LP), Hopes, Nondescript

Praha
- 007
Více informací
12.09.2020 Koncert pro Sedmičku

Krang, New|Old

Praha
- 007
Více informací
12.09.2020 Kafest č. 3

Lahar, United Corpses, Nahum, Majster Kat (Sk), Laid To Waste, Bajonet, Exorcizphobia, Kaar, Götterdämmerung

Praha
- Modrá Vopice
Více informací
22.09.2020

Refused (Swe)

Praha
- Lucerna music bar
Více informací
24.09.2020

First Blood (USA)

Praha
- Rock Café
Více informací
25.09.2020

Hällas (Swe), Night (Swe), Trahir

Praha
- 007
Více informací
25.09.2020

First Blood (USA)

Karlovy Vary
- Slash bar
Více informací
26.09.2020 Stop & go!

Průmyslová smrt, No God Rhetoric, Onanizer, Jakubysko (Sk), Stolen Lives, Lycanthrophy, Needful Things, Shitsystem

Brno
- Kabinet Múz
Více informací
26.09.2020

First Blood (USA)

České Budějovice
- MC Fabrika
Více informací

Říjen 2020

02.10.2020 Narozeniny Eternie vol. 4

Empty Hall Of Fame, I Am Pentagon, Bahratal, Sheeva Yoga, 0100, Gagarin

(další kapely v jednání)

Praha
- Eternia Smíchov
Více informací
09.10.2020

Agrimonia (Swe), Swordwielder (Swe)

Praha
- 007
Více informací
16.10.2020

Malignant Tumour, Horrible Creatures

Praha
- 007
Více informací
24.10.2020 EGER PIGS vol. 3

Abhorrent Cabaret, Insistent, Perfecitizen, Onanizer

Cheb
- Klub KC Svoboda Cheb
28.10.2020

The Meteors (UK)

Praha
- 007
Více informací

Listopad 2020

04.11.2020

Slapshot (USA), Better Way

České Budějovice
- MC Fabrika
Více informací
13.11.2020

Exorcizphobia, Beast Within The Sound

Praha
- 007
Více informací

Prosinec 2020

09.12.2020

The Boys (UK), Beautiful Bastards (Sk)

Praha
- 007
Více informací

Únor 2021

19.02.2021

The Foreign Resort (Den), Fara (Sk)

Praha
- 007
Více informací

Květen 2021

24.05.2021

The Take (USA), Thunderbirds

Praha
- 007
Více informací