* Povinné pole

Březen 2020

31.03.2020 ZRUŠENO !!!

Full Of Hell (USA), Primitive Man (USA), Eye Flys (USA), JAD (Pol)

Praha
- Underdogs
Více informací

Duben 2020

01.04.2020 Hluk Crew presents:

Implement (UK), Frisk (UK), Slavery

Praha
- OrWell
Více informací
02.04.2020 PŘESUNUTO NA PODZIM !!!

Russian Circles (USA), Torche (USA)

Praha
- Lucerna music bar
Více informací
03.04.2020

Tomáš Palucha

Tábor
- Jednota
Více informací
08.04.2020 ZRUŠENO !!!

Hatebreed (USA), Stick To Your Guns (USA)

Praha
- Futurum
Více informací
09.04.2020 Blackened night vol. III

Telos (Den), Regarding Ambiguity (Den), Kronstadt

(akce je benefiční na Médecins Sans Frontières (MSF) = Lékaře bez hranic)

Brno
- bio Sibiř
Více informací
09.04.2020

Early Graves (USA), Děti deště, Nusle Sound System

Praha
- Underdogs
Více informací
09.04.2020

Rotten Mind (Swe), Tvivler (Den), Kurvy Češi

Praha
- 007
12.04.2020 Hluk Crew presents:

Impulso (Ita), Apsurd (Srb), Celetoids (Cro), Vzteklec

Praha
- Underdogs
Více informací
18.04.2020 Oslava narozenin Hmls+Mnls

Dezinfekce, Aftercome, Retroprotest, P.V.A.

Počeplice
- Stodolar DIY dílna
Více informací
18.04.2020 Radioactive Intervention

Laid to Waste, Libido Challenge, Murder Inc., CBF, Meresiew, Nondescript

Blatná
- Hospoda na Vinic
22.04.2020

Polikarpa Y Sus Viciosas (legendární hc/punk z Kolumbie, holky to sypou od roku 1994), Odio Social (nabušenej hc/punk z Brazíie), Komplex viny, Cripplekorps

Praha
- hospoda Brouk
24.04.2020 Eternal Noise Misery vol. III.

Toner Low (Hol), Grist (Fra), Krush (Hol), Dismembers (Ger), Fate (Ita), Roxor (Sk), Decultivate, See You In Hell, Pustina, Systematic Damage (Sk), Skiplife, Narcosa

Praha
- Underdogs
Více informací
25.04.2020 Battle Night = dvakrát dvojitý výprask

Gride vs. Sheeva Yoga, Masáž vs. Massola

Brno
- bio Sibiř
Více informací
25.04.2020

Antreib (hardcore punk, Rus), Chaoz Machine (thrash hardcore punk, Blr), Read Or Die (hardcore punk)

Šternberk
- U Komína
25.04.2020 Bizarro Masacra Violento Tortura Festa #17

 … kapely budou oznámeny …

Liberec
- Azyl
Více informací
30.04.2020 DIY fest 2020

Drom, The Pau (Pol), THCulture, Jindra Kotlík trio, M.C.S. (Ger)

Tábor
- CESTA - Ctiborův mlýn
Více informací
30.04.2020

Decultivate, Insistent, Vzteklec, Sound of Violence

Domažlice
- Moskyto bar

Květen 2020

02.05.2020

Eat My Fear (Ger), Touch (Hun), Berriloom And The Doom (Hun)

Praha
- Café Na půl cesty
Více informací
02.05.2020 Bikepunx Party

Sarkast (Ger), Toadeater (Ger), Kraost

Sušice
- Tradiční klub
Více informací
10.05.2020

Fotocrime (USA), Bleakness (Fra)

Brno
- Kabinet Múz
Více informací
15.05.2020 FUCK OFF PARTY vol.13 / woman attack

Pisscharge (Ger), Blind Pride, Kibera, Inspiratio, Kunta Kinte, Aso-Naga, D.G.V.M.

Praha
- Modrá Vopice
18.05.2020

Show Me The Body (USA), Nusle Sound System, Kurvy Češi

Praha
- Underdogs
Více informací
22.05.2020 FEAR FEST (22.5. – 23.5.2020)

Meanwhile (Swe), Exploatör (Swe), Ancient Emblem (Spa), Deletär (Fra), Infekcja (Pol), Orphanage Named Earth (Pol), Step To Freedom (Rus), Skorup/a (Pol), Kuoleman Teatteri (Ger), Drömspell (Ita), Krüger, Sněť, Jonestown, Cripplekorps, Gorc, Narcosa

Praha
- Modrá Vopice
Více informací
23.05.2020 FreedimFest20

The Poison Arrows (USA), Blyth (UK), Please the trees, Katastr, TumorTumor (Swi)

Tábor
- CESTA - Ctiborův mlýn
Více informací
24.05.2020

Fotocrime (USA), Bleakness (Fra)

Tábor
- Stánek - Žižkovo náměstí
Více informací
26.05.2020

Chokehold (Can)

Praha
- Eternia Smíchov
Více informací
27.05.2020

Granslandet (crust/sludge, Swe), Ocaso (neocrust, Ger), Němá Barikáda, Průmyslová Smrt

Brno
- Vegalité
Více informací
29.05.2020 Hardcore Friday Night Fever

Unified Move (hardcore, Swi), Nasty Pack (punkrock, Ger), Gewaltbereit (hc punk, Ger), Cumulonimbus

Liberec
- Azyl
Více informací

Červen 2020

01.06.2020

Slapshot (USA), Better Way

Praha
- Rock Café
Více informací
12.06.2020 Pallasit fest

 … bude upřesněno …

Zruč nad Sázavou
- Pallasit
Více informací
16.06.2020

Lagwagon (USA), Rabies

Praha
- Rock Café
Více informací
22.06.2020 Bullshit Disaster tour 2020

Speed Noise Hell (Jap), The Two Eggs

Tábor
- pivnice U Zlatého Lva
Více informací
24.06.2020

Dogma (anarchopunk, Can), Coffin Varnish

Praha
- OrWell
Více informací
30.06.2020

This Will Destroy You (USA)

Praha
- Underdogs
Více informací

Červenec 2020

03.07.2020

Viva Belgrado (Spa), Nulajednanulanula, Rutka Laskier

Brno
- Bajkazyl
Více informací
09.07.2020

Kluvim (Isr), Decultivate

Olomouc
- SF mini
Více informací
10.07.2020 MIGHTY SOUNDS (10.7. – 12.7.2020)

Dropkick Murphys (USA), Anti-Flag (USA), Social Distortion (USA), Rotting Out (USA), Being As An Ocean (USA), Wolfbrigade (Swe), Agnostic Front (USA), Counterparts (USA), Acidez (Mex), Swain (Hol), Dwarves (USA), Get The Shot (Can), Devil Wears Prada (USA), Crystal Lake (Jap), Stage Bottles (Ger), The Get Up Kids (USA), Dub Pistols (UK), The Toasters (USA), The Rumjacks (Aus), Royal Republic (Swe), Peacocks (Swi), Spanish Love Songs (USA), Belvedere (USA), Mark Foggo´s Skasters (Hol), Yellow Umbrella (Ger), Our Hollow Our Home (UK), Boom Boom Kid (Arg), The Offenders (Ita), The Baboon Show (Swe), Fyasco (Sk), Hopes, Malignant Tumour, The Fialky, Saints & Sinners, Green Smatroll, Pirates of the Pubs, Totální nasazení,

(další kapely budou upřesněny)

Tábor
- Čápův Dvůr
Více informací
15.07.2020 OBSCENE EXTREME (15.7. – 19.7.2020)

Dismember (Swe), M.O.D. (USA), Tankard (Ger), Skitsystem (Swe), Pig Destroyer (USA), The Varukers (UK), P.L.F. (USA), Acao Direta (Bra), Terveet Kädet (Fin), Avulsed (Spa), Crutches (Swe), Hellbastard (UK), D.I.S. (Swe), Gatekeeper (USA), Social Chaos (Bra), Benediction (UK), Indian Nightmare (Ger), Entrails (Swe), Infekcja (Pol), Raw Peace (Bel), Baixo Calao (Bra), Overcharge (Ita), Failure (Ita), God Macabre (Swe), Hetze (Bel), Kluvim (Isr), Ona Snop (UK), Gride, Sheeva Yoga

(další kapely budou upřesněny)

Trutnov
- Na Bojišti
Více informací
23.07.2020 FLUFF FEST (23.7. – 26.7.2020)

Integrity (USA/Bel), Petrol Girls (UK), Neighborhood Brats (USA), Nothing (USA), Decibelles (Fra), Chiens (Fra), Sans Visage (Jap), Horsebastard (UK), Föllakzoid (Chi), Wojczech (Ger), Molchat Doma (Blr), Sun Worship (Ger), Infant Island (USA), Diploid (Aus), xDzvonx (Pol), Kalle

 … další kapely budou upřesněny …

Rokycany
- letiště
Více informací

Srpen 2020

05.08.2020 BRUTAL ASSAULT (5.8. – 8.8.2020)

Cradle of Filth (UK), Municipal Waste (USA), Exhumed (USA), As I Lay Dying (USA), Atari Teenage Riot (Ger), Kvelertak (Nor), Terror (USA), Darkest Hour (USA), M.O.D. (USA), Red Fang (USA), Sacred Reich (USA), Toxic Holocaust (USA), Asphyx (Hol), Mayhem (Nor), Mercyful Fate (Den), Havok (USA), Life of Agony (USA), Melt-Banana (Jap), Obituary (USA), Cattle Decapitation (USA), While She Sleeps (UK), Wormrot (Sgp), The Agonist (Can), Blood Incantation (USA), 1914 (Ukr), Butcher Babies (USA), Despised Icon (Can), Paradise Lost (UK), Venom (UK)

(další kapely budou upřesněny…)

Jaroměř
- pevnost Josefov
Více informací
13.08.2020 POD PAROU (13.8. – 15.8.2020)

Dead Kennedys (USA), GBH (UK), H2O (USA), Doom (UK), Vitamin X (Hol), The Adicts (UK/USA), Born From Pain (Hol), The Real McKenzies (Can), Skarface (Fra), N.V.Ú., Totální nasazení, E!E, Malomocnost prázdnoty, Houba, Saints and Sinners, Sex Deviants, Mad Rabbits, Průser, SPS, The Fialky, Sex Deviants, Thalidomide, RV-4, Censorshit, Out Of Control

(další kapely budou upřesněny)

Vyškov
- letiště Marchanice
Více informací

Září 2020

22.09.2020

Refused (Swe)

Praha
- Lucerna music bar
Více informací