Akustický punk v Ostravě

 

JACK HOLMES (UK) + MIGRE LE TIGRE (Švýcarsko) + PTAKUSTIK
18.12.2013
Ostrava, Plan B Hardcore Café

Pokud se chcete před Vánocemi trošku uklidnit a máte rádi akustický punk, potom navštivte 18.12.2013 Ostravu, konkrétně libový a dobře známý klub Plan B Hardcore Cafe.

Bude se tady konat koncert bývalého kytaristy kapely Rentokill Rüfiho, který vystupuje pod uměleckým jménem MIGRE LE TIGRE. Tento Švýcar moc dobře ví, jak psát chytlavé písničky, o čemž jste se mohli přesvědčit na jeho prvním albu „Dancing Through The Flames“ (http://ashesrecords.bandcamp.com/album/dancing-through-the-flames). Koncert se odehraje v rámci evropského release tour k nové desce nazvané „Heed The Call“ (www.youtube.com/watch?v=u03s_K_K4HM), která vyšla 6. prosince 2013. Nenechte si koncert ujít, jelikož je jediný na území ČR.

Společnost na cestách mu bude dělat JACK HOLMES, Angličan z Vídně, zpěvák rakouské kapely Brackets Closed, hrající taktéž akustický folk/punk. Zatím má vydáno jen jedno album „Through Acts of God and Idiocy“ (http://jackholmes.bandcamp.com), ale určitě se můžete těšit i na nějaké ty nové písničky.

Třetím účinkujícím nebude nikdo jiný než kytarista a zpěvák dobře známých Punkhart vystupující jako PTAKUSTIK (http://bandzone.cz/ptakustik).

 

Začátek koncertu je plánovaný na 20:00, vstup krásných 80,- (kdo dá více, zlobit se nebudeme). Na baru se můžete těšit na velice příjemnou a usměvavou obsluhu a bohatý výběr alko nápojů. Co víc si přát.

Link na událost: www.facebook.com/events/312612742213499/?fref=ts

Nějaká videa ze živáků:
Migre Le Tigre: www.youtube.com/watch?v=4zp60Cv49Ps
Jack Holmes: www.youtube.com/watch?v=SxD98O_itdI