Benefiční sbírka pro Bena z D.H.I.B.A.C., který naléhavě potřebuje operaci

Na crowdfundingové platformě gofundme byla před několika dny spuštěna finanční sbírka pro Bena, kterého můžete znát z působení ve francouzských kapelách  D.H.I.B.A.C. (mj. splitko s pardubickými SayWhy?), Gu guai Xing Qiu nebo Digou. Ben už přes 15 let žije v Číně, kde mu bylo nedávno diagnostikováno aneurysma a musí se co nejdříve podrobit operaci.

Situace se bohužel navíc extrémně zkomplikovala  tím, že Ben právě měnil pracovní smlouvu (ukončil pracovní poměr ve Wuhanu a měl nastoupit v Guangzhou) a tak byl měsíc bez zdravotního pojištění, které by náklady pravděpodobně pokrylo. Ironií osudu a spíš jako špatný vtip právě v této době u něho byla nemoc objevena. Na potřebnou operaci tak čínský zdravotní systém vyžaduje finanční úhradu ve výši 400.000 jüanů (v přepočtu cca 1.325.000,- kč), proto vznikla tato kampaň usilující o vybrání potřebné částky a dát Benovi a jeho rodině naději.

Každá částka se počítá, takže pokud můžete pomoci zasláním i třeba menší sumy peněz, neváhejte. Na zmíněné stránce najdete i aktualizované informace o jeho zdravotním stavu.

www.gofundme.com/f/help-ben-paying-for-his-surgery

Vložil: Buky
25.08.2021