Benefit na Náplavce: HANBA + APOLITA + SKYWALKER

 

HANBA + SKYWALKER + APOLITA
21.12.2014
Praha @ Bajkazyl Náplavka
(pod Jiráskovým mostem)
Start: 18.00
Vstup: dobrovolný

Kapela Hanba hlásí:
Do konce roku už odehrajeme jenom jeden jediný koncert a ten proběhne v neděli 21.12 v Praze na Náplavce. Společnost nám bude dělat parádní hc/punk kapela Apolita a taky kluci ze Skywalker, kteří zahrají speciální akustický set. Akce je benefiční pro Kuchařky bez Domova, projekt Klinika a celkově je koncipována jako vyjádření solidarity se všemi, kteří musí trávit (nejen) zimu na ulici. Právě proto se odehraje venku za jakéhokoliv počasí a pevně doufáme, že se tam sejdeme minimálně ve stejném počtu jako v létě. V barelech bude hořet oheň, k dispozici bude teplé vaganské jídlo pro kohokoliv, Bajkazyl bude mít vyjímečně otevřeno a my, Apolita i Skywalker do toho půjdeme naplno. Tak doražte podpořit dobrou věc, pokecat s kámošema u otevřeného ohně v centru Prahy a taky si zapogovat a zazpívat v kulichu (který po dlouhé době splní svůj původní účel) a s párou u huby.

Začínáme v 18.00, vstupné je dobrovolné a do programu možná ještě přibude nějaké překvapení, tak buďte ve střehu. Teď mrkněte na linky níže, načerpejte informace o tom, jak fungují Jako Doma, poslechněte si Apolita a Skywalker a hlavně doražte.

U této příležitosti proběhne sbírka spacáků a teplého oblečení, tak přineste na Náplavku vše, co můžete lidem bez domova do zimního období nabídnout!

Těšíme se na vás.

https://cs-cz.facebook.com/jakodomaos
http://klinika.451.cz
http://apolita.bandcamp.com
https://cs-cz.facebook.com/skywalkerhc
www.youtube.com/watch?v=77vmdgwPk2g&feature=youtu.be