DILLINGER ESCAPE PLAN v pražském Rock Café


THE DILLINGER ESCAPE PLAN (USA) + SHINING (Nor)
15.2.2017
Praha @
Lucerna Music Bar
(POZOR! Kvůli enormnímu zájmu se koncert přesouvá z vyprodaného Rock Café do větších prostor Lucerny!)

!!! KONCERT JE ZRUŠEN !!! Podle oficiálního vyjádření THE DILLINGER ESCAPE PLAN na jejich fb kapela po autonehodě v Polsku nebude pokračovat v turné a všechny domluvené koncerty se ruší, tedy včetně toho pražského. Pořádající agentura žádá o týden trpělivosti, kdy se domluví domluvit náhradní termín – v tomto případě by stávající lístky zůstaly v platnosti.

Američtí THE DILLINGER ESCAPE PLAN to prý balí! Vlastně ne, jen si dávají uměleckou pauzu. Ať je to jakkoliv, příští měsíc přijedou na starý kontinent a vyhrožují posledním turné! Chcete ještě jiný důvod, proč si je nenechat ujít?

THE DILLINGER ESCAPE PLAN, ikona math coru, mají za sebou hard core/punkové začátky, což vysvětluje jejich živelnost a živočišnost a mnohé úrazy členů kapely. Oficiálně vznikají roku 1997, což je letos přesně 20 let. Svými koncerty, plnými energie, propracované muzikantské dokonalosti, která se neznalým jevila jako disharmonie, si jich brzo všímá i Mike Patton a vytáhne Dilliny na společné turné s jeho úchylným projektem Mr. Bungle. Před 10 lety vyšlo kritiky nejoceňovanější album „Ire Works“, tehdy ještě pod křídly britských Earache records, které brzy kapela opustila, ostatně jako většina jejich koní. Zatím poslední deska „Dissociation“ vychází v roce 2016.

Speciálním hostem na evropském turné a tudíž i v Lucerně jsou k naší radosti norští SHINING, které jste loni mohli vidět v Praze společně s Intronaut.

Přibude-li nějaký support, budeme Vás včas informovat!

předprodej + info: http://obscure.cz/en/events
FB událost: www.facebook.com/events/567215433470701
video Dillinger: www.youtube.com/watch?v=UeBFEanVsp4
video Shining: www.youtube.com/watch?v=iGwBp7Yr0Oo