FINAL NIGHT aneb skaterockový nářez v nedělní Praze

 

THE TRASHIN OF SKATEROCK IN PRAGUE
Praha, rock club Bunkr (Nádražní 76, Smíchov)

16.listopadu 2008


PROGRAM:

– koncert kapely PICTURE BOOKS (Německo), jejíž leadrem je syn legendárního skatera Clause Grabkeho

– česká premiéra DVD kalifornské skateboardové firmy VOX "Black & Blue" volume four!!!

– různé soutěže (tetování Thrasher, nejhezčí žena v sále, atd) o ceny v hodnotě minimálně 10.000,- Kč

– premiéra nejnovějšího filmu "Skaterock" legendárního skateboardového časopisu THRASHER, s pořadovým číslem 13. Jedná se o 60 minut syrový punkový muziky kapel, složených ze skutečných skaterů a ještě syrovějších skateboardingu, kde o trochu krve, boulí, piva a především radost z ježdění není nouze. Prostě skaterockovej mejdan jak řemen, při kterým se nikdo nenudí. Mezi kapelama a stars najdete taková jména, jako: Bad Shit, Tony Trujillo, The Phelper, Peter Hewitt, Chris Pfanner, SHED, Kilgore, Angel Ramirez, Sam Hitz, Navarrette, a partu dalších.

–  CLAUS GRABKE (Německo) – bývalý dvojnásobný mistr Evropy v U rampě, první Evropan jezdící jako profík za legendární USA firmy Powell&Peralta, Santacruz s těmi nejlepšími. V současnosti a víc jak posledních 15 let je především (ač stále skater) charismatický hudebník. Před dvěma roky se představil na Final párty, kde sklidil velký ohlas a letos vydal svou poslední desku "Bossa Nova". V loňském roce se jako autor hudby podílel na filmu Adolfa Ziky "V pekle svých vášní", který je dokumentem o Janu Saudkovi.

– poslední bod programu je volný "taneční" mejdan, pod taktovkou kdysi aktivního skatera DJ Dr.Peterky, kterej pamatuje ranou pionýrskou dobu československého skateboardingu. Během jeho produkce se budou promítat další skateboardová videa.
Konec celého programu závisí na vás a vaší energii.

START: 20:00 hod

VSTUP: 90,- Kč

Ale POZOR! Každý návštěvník, který příde ve VOX botech, nebo THRASHER triku a mikině, bude mít vstup zdarma. Ruka dotyčného bude označena speciálním razítkem, aby si vychytralí kujóni nechtěli mikiny převlékat.

Každý platící pak obdrží jako dárek DVD VOX!  

info:

www.final-sk8.cz 

www.bunkr-club.cz

www.skaterock.cz