Hluk v Dejvický Klubovně

 

GUTS & GUNS (Německo) + LA CASA FANTOM (Norsko) + ODEUR DE VIOLETTES + ANDREA ROTTIN + OR
24.10.2013
Praha, Dejvická Klubovna

Čau všichni,
příští čtvrtek, 24. října, proběhne v Klubovně v Dejvicích taková příjemná srážka několika světů, která bude spojená s exhumací vzpomínek z různejch míst v čase a prostoru, nebo taky ne. Z jednoho úhlu bilance, z druhýho budoucnost, no a z třetího bych čekal bohapustou zvrhlost, na to jste ostatně zvyklí. Vystoupí bizarní konglomerát hudebních projektů (proto ty kecy o srážce), s kterejma máme dlouhodobější vážný vztahy (proto ty vzpomínky, je na co), i když spolu neděláme to, co vás teď napadlo. No a je tam ještě jedna věc, kterou tady zatím rozebírat nebudu. Hlavní je, že Klubovnu poboří (abecedně seřazeno):

ANDREA ROTTIN: Horká krev původem z Brna, ostřílenej folkovej harcovník. Až na to, že jestli chápete folk jakože folk, moc toho nepochopíte. Jednu dobu bydlel s Vášou v pokoji, takže si pravděpodobně kradli slipy. Pak do jejich vztahu vstoupila nejmenovaná žena. To k těm romantickejm vzpomínkám. Krom toho má moc rád vymyšlený „italský“ slovíčka – pár mu jich řekněte, bude mít určitě radost!
http://andrearottin.bandcamp.com

GUTS & GUNS: Podladěný lipský komando, produkující kuletrhající schizofrenní mix sludge a stoner metalu, to celý doplněný nelidským řevem asi tak čtyřicetikilový zpěvačky. Matně si teď vzpomínám na šílenou pařbu na afterparty křtu jejich desky „The Pig Rug Collection“, která byla fakt zvláštní zážitek – 90% německejch hardcoristů jsou totiž zakuklený diskanti. Jasně, kdybych jezdil na Flaf, vim to dávno.
http://gutsandguns.bandcamp.com

LA CASA FANTOM: Norský zemědělci, který kromě lánu lesa obdělávaj ještě basu a bicí, slova hlína a bahno se tady nemíjej nadarmo. O doma stlučenejch bednách se toho napsalo dost, ale pučit neznámýmu blbcovi (takže mě) suverénně nejcennější zesák z arzenálu, protože prej vypadám sympaticky? Nebo s chřipkou lahváče místo paralenu asi tak do tří ráno tehdy v Discentru (R.I.P.). Tady se nedá svítit.
http://lacasafantom.bandcamp.com

ODEUR DE VIOLETTES: Laví aka Drunkdriver. Takže jo. O křehký girl (nebo grrrl?) folk romantice se toho tady napsalo až až, taky to navenek romantika je, jenže holky maj i svoje tvrdší stránky. Tvrdší než kule slezskejch horníků fárajících dvacátej rok rubat do šachty. Málokdo taky zvládne, když jde do tuhýho, přesně na rysku sklenice vyblejt tři deci červenýho. Když tahle žena hraje na ukulele, neni to jak Vedder.
http://odeurdeviolettes.bandcamp.com

OR: OK, přiznám barvu. Silver Rocket nám nedávno vydali desku, tohle má bejt křest (uvidíme čeho čím) a zároveň jedinej podzimní pražskej koncert. Takže přijďte, to je vše.
www.silver-rocket.org/kapely/or

Celý to začne ve čtvrtek 24. října v 17.00 (fakt!) v Klubovně v Dejvicích, díky a nashle.

A.