IN DEFENCE – thrash masakr V Jelení

 

IN DEFENCE (USA) + SS20 (Německo) + BOB (cz)
neděle 13.9.2009
Praha, klub V Jelení

Thrash punx, pozor! V neděli 13.8. se v klubu V Jelení představí tři kapely, který by rozhodně mohly zajímat lidi, který dodnes nepustil thrashcore a rychlej navztekanej hardcore punk obecně, což je věc, kterou jsem v posledních letech u spousty lidí vypozoroval… holt trendy se mění a bandány a skejty už zdaleka nefrčí tolik jako před pár lety kdy každej sjížděl WHN?.

Koncert IN DEFENCE z Minneapolis (USA) by ale rozhodně neměl prošvihnout nikdo kdo má rád Vitamin X, Victims, Municipal Waste, Tragedy, Tear It Up, Negative Approach, Voorhees nebo zmiňovaný What Happens Next?. Krátký skladby, válec jak hovado, thrash kytary s lehce crustovým nádechem a k tomu občas se namísto očekávanýho zběsilýho sóla vynoří melodie jakoby v pozadí, podobný těm, díky kterým se nedá zapomenout na ty největší hymny od Tragedy… kromě toho textově je tahle kapela hodně vtipná a nemusím snad ani dodávat, že můj osobní favorit je nad slunce jasný – skladba s názvem "No war but Star Wars"…

SS20 jsou z Německa, potkali se tu kamarádi Rico z The4Sivits a Ronny z Idiot Savant a je tedy víc než jasný, co od těchhle chlapíků lze očekávat… thrash punk as fuck! a konečně do třetice, horká novinka ze severu, teplická thrash smečka BOB v čele s turboHarvym! První koncert kapely, která rozhodně nezklame nikoho, koho bavili Still Strong!

Začínat se bude úplně nejpozději ve 20:00, Jelení je kavárna o velikosti i atmosféře obývacího pokoje kousek od Pražského hradu, hned naproti zast. tramvaje č.22 Brusnice.


www.myspace.com/indefence
www.myspace.com/ss20hc