Poslední akce na Flošně v Hradci Králové

 

28.srpna 2009 – Hradec Králové, Panková nevinárna – Wollongong, Zkouška sirén
29.srpna 2009 – Hradec Králové, Flošna – Gnu, OTK, Deverova chyba, Phoenix II, Ema Camelia a Sulk

 

No nekecej!? Už je to zase tady! Stará zarostlá budova a pár hradeckejch blbců, který se jednou za čas rozhodnou na tomhle mýtickým místě udělat koncert. No Fakt! Z Flošny se za těch několik let stala opravdová legenda opředená ne jednou historkou.

A přichází další. 29. srpna, poslední sobota o prázdninách. Divoká párty až do rána, prcání, chlastání a chcaní pod širákem. Vo tomhle se vám nezdálo ani v tom nejdivočejšim snu. Viď Kamile. Dej si ješte ruma a ukaž prdel! A muzika? To je přece to nejdůležitější ne?! A že to letos bude slabý! Kluci asi neměli na pořádný osvědčený headlinery, tak si pozvali samý neznámý kapely. Přijedou holobrádci Gnu, pak OTK nebo co. Tyhle zkratky… hele já nevim… asi pankáči. Kdo se v tom má vyznat. Taky Deverova chyba… no ty voe. Ještě Phoenix II, Sulk a Ema Camelia. Chacháá! To bude cirkus.

Celý týhle šaškárně bude v pátek 28. předcházet koncert v hradecký mini hospůdce a to v Pankový nevinárně, kde zahrajou, …no zahrajou… Wollongong z Austrálie a Zkouška sirén z Marsu. Nevim co tim kluci sledujou, dělat koncert na tak malým místě. Tělo na tělo, smrad jak ve vopičárně, prdelej ti někdo rejdí po ptákovi, stejně tak ty někomu zádama po kozách. Na takovou párty se dostaneš jen s rezervací přes hkbooking@email.cz, protože tam pustěj jen 30 lidí. Kdo dřív příjde, ten dřív rejdí.

Jinak na tej Flošně bude teda chlast, jídlo a kapely. Přespat se tam taky dá. Takže stan, spacák sebou a karimatku taky.

Nějaký otázky?