Sedmička zažije limitovaný koncert pro VIP grindery se zlatou žílou

ONANIZER + INSISTENT + IMPULSEALER
19.6.2020
Praha @ Strahov 007
omezená kapacita: 70 ppl (rezervace: neonarcis@seznam.cz)
vstupné: 180 czk

Pokud jste se těšili v červnu na finské grindery Feastem, zaplakali jste, i když pod zadýchanou rouškou s brýlemi bylo stejně hovno vidět. Přijměte, prosím, od nás i tak kapesník jako důkaz našeho sdílení Vašeho zármutku a místo zneužívání sedativ si zaškrtněte TUČNĚ toto datum: 19.6.2020!

Původně avizované lokální supporty ONANIZER a INSISTENT se hecly a s dalšími grindery IMPULSEALER Vás opětovně zvou na pražskou Sedmičku! Zatímco letití ONANIZER hlavně hrají než nahrávají a během skoro čtvrt století své existence koncertovali téměř po celé zeměkouli (chybí jen Monako a jedna nová africká země, kterou OSN neuznává), pražští INSISTENT jsou příkladem pilné grindové kapely nové vlny, kteří nejenže mastí naživo, ale pravidelně navštěvuje i psychologa a mistra zvuku v jedné osobě, Otyna ve Vyškově (Davos records). IMPULSEALER jsou sice nováčci, ale rozhodně ne neochmýření (viz koberec Malého Johna), jejich grindcore dokáže vystavět někdy až neuvěřitelně temné industriální stěny, o které se umlátil už nejeden schizofrenik!

Rezervace:
Protože kapacita koncertu je v tuto chvíli omezená na 70 návštěvníků, využijte rezervace na emailu: neonarcis@seznam.cz. Stačí napsat jméno a kolik lístků, ty budou k vyzvednutí do 19:30 v den akce na Sedmičce, poté by rezervace propadla neředěnému peklu!

Těšíme se na Vás!

ONANIZER / INSISTENT / IMPULSEALER a Vaše duchovní centrum L´ inphantile Collective

www.neonarcis.com

Onanizer:
www.facebook.com/Onanizer-241448825013/

Insistent:
www.facebook.com/insistentgrind

Impulsealer:
www.facebook.com/impulsealer/

Vložil: Buky
05.06.2020