10 let Azylu aneb Mejdan roku v Azyláku!

10 let Azylu aneb Mejdan roku v Azyláku!
sobota 24.8.2019
Liberec @ Azyl

Liberecký klub Azyl se v letošním létě dožil 10 let existence. A to i přes všechny peripetie, dosavadní neustálé pokusy jej zlikvidovat, soustavné psychopatické anonymní udávání všeho možného druhu a soudní tahanice, kterými si prochází v posledních letech, kdy se o jeho osudu rozhoduje v nejvyšších patrech lokální politické scény, ať už veřejně nebo v jejím zákulisí (více můžete průběžně sledovat zde). Azyl tu stále je a stále poskytuje zázemí, útočiště, základnu a prostor pro kulturní, vzdělávací, sportovní i charitativní akce všeho možného druhu. Je to již 10 let – 10 let skvělých piv, parádních koncertů kapel z celého světa a neščetně zážitků. Přijď i ty předposlední srpnovou sobotu oslavit jeho kulaté narozeniny, spojit příjemné s užitečným, setkat se s přáteli, poslechnout dobré kapely, přispět na dobrou věc a v neposlední řadě vzdát tomuto magickému místu touto cestou jakýsi hold. Azyl žije!

Program:

– od dopoledne na zahradě Lias možné neorganizované grilování a pomalé rozjíždění celé akce

– již od 13:00 otevřený bar ve V3Sce, kde se na dvou pípách prostřídá několik druhů piv, která se čepovala v první dny, kdy byl Azyl poprvé otevřen. Těšit se můžete na Velena, Pátera či borůvkovou ex Modrou Lunu z Černé Hory. První sudy se budou prodávat ZA TY SAMÉ PENÍZE JAKO STÁLY PŘED DESETI ROKY.

– v 15.00 otevřený bar v chodbě za vchodem, kde se na dvou pípách prostřídají tři absolutně exkluzivní piva, která byla uvařená výhradně pro tuto akci a mají v tom prsty lidi okolo Azylu – prozatím o pivech pouze toto: 10° Hrotyzán – světlé výčepní / 10° Summer Ale / Belgian extra strong Ale (velmi silné pivo, za každou rok existence Azylu jeden stupeň, čili 10 volume)

– v 15.00 zároveň otevřený klasický bar s šesti pípami, kde se můžete těšit na ty nejlepší lahůdky z pivovarů, které mají s Azylem ve větší či menší míře co dočinění (např. silný tmavý Hrobník, 17° Svatý Ján Povstalec IPA, světlá 11° Sedící Býk, z jehož každého půlitru piva jdou 2,- kč na Jedličův ústav, atd.)

– na zahradě Lias grilovačka (smažit se budou burgery a budou také oblíbené hot dogy, vše s ipanézou! – leták)

– večerní koncert s benefiční aukcí, kde se bude dražit striktně limitovaných 10 triček (předek, zadek), přičemž peníze z každého půjdou na jinou neziskovku. Zahrají:

INFEKCJA (Polsko)
https://infekcja.bandcamp.com/

DROM (Liberec)
https://bandzone.cz/drom

FASTERATU (Liberec)
https://bandzone.cz/fasteratu

KIBERA (Berounsko)
https://kibera.bandcamp.com/releases

UPROSTŘED PÁDU (Děčín)
https://bandzone.cz/uprostredpadu

!!!!!!! VSTUP NA CELOU AKCI JE ZDARMA !!!!!!!

fb událost: www.facebook.com/events/2325745991014084/?active_tab=about

Vložil: Buky
09.08.2019