30 Years of Stench – Extinction Of Mankind

30 Years of Stench
Extinction Of Mankind (UK), Instinct Of Survival (Ger), Narcosa, Jonestown

30. 9. 2022
Underdogs, Praha
vstupné: 350 Kč
start: 19:30

EXTINCTION OF MANKIND (UK)
Občas popisek, který najdete někde na internetech hovoří za vše – např. na Discogs je u Extinction Of Mankind napsáno – Crust punk band from the United Kingdom. Formed in 1992. Už jenom z téhle krátké větičky můžete odvodit, že letos slaví 30 let fungování. Veteráni nejenom UK punkové scény. Posledním zářezem v diskografii je album „Storm Of Resentment“ z roku 2017. A vinyly jako split sedmipalce s Doom či Warcollapse jsou v dnešních dnech už takové jakoby modlitební předměty. A že v sestavě působí chlápci, kteří prošli spoustu dnes již kultovních UK crust / hardcore kapel? To už je jenom pomyslná třešnička na zkaženém dortíčku. Takže koncem září nástup na Smíchově, ok?

INSTINCT OF SURVIVAL (GER)
Pokud to máte rádi špinavě a s metalem v duši, tak určitě budete na tuhle německou stenchcore kapelu natěšení stejně jako my. Kdo jiný by měl dělat support k 30. letům EOM než právě tahle smečka z města Hamburg.

NARCOSA
Pražská death metal / crust řezničina. Známé tváře pražského podsvětí z obou stran Vltavy.

JONESTOWN
Po reinkarnaci to téhle kladenské crust / punk kapele šlape náramně. Důkazem budiž jejich první (pane jo … po tolika letech) album, které vyšlo vloni na podzim.