Američtí WRONG se členy Kylesa a Torche rozduní Sedmičku

WRONG (USA) + COILGUNS (Swi)
17.4.2019
Praha @ 007 Strahov

WRONG (USA)
Masivní noise rockové tsunami se valí do prahy! Parta poskládaná okolo bývalých i současných členů kultovních heavy sludge válců Kylesa a Torche se dala dohromady v roce 2014 a hned prvním EP „Stop Giving“ jasně ukázala, jak se na lopatu sedá. Stačí pár taktů a prásk, už to s tebou šije jako všichni čerti. Okamžitá asociace na lámaný beaty Helmet, proplétající se do syrovýho drtikolu Unsane, absolutní tlak a rytmická olympiáda – knížepán ultimátního riffu Page Hamilton se v koutku tiše usmívá, ničím neředěná oslava hudby. Wrong doteď vydali krom zmíněnýho EP ještě dvě velký desky, z nichž ta poslední „Feel Great“ zatím nevychladla z fabriky. Běžně se s Kreas v tomhle žánru moc neangažujem, ale dejte na nás, tohle bude na Sedmičce totální pecka a my se těšíme jako malý smradi. Vidíme se v pitu!
https://wrongriff.bandcamp.com/

COILGUNS (Švýcarsko)
Temnej vynervovanej noisy hardcore, kterej dá vzpomenout na zamračenýho maniaka Stevea Austina a jeho smečku vlků Today Is The Day a v neposlední řadě na nestory žánru Neurosis. Tohle bude sypání soli do otevřený rány.
https://coilguns.bandcamp.com/

OR (Cz)
Tříčlenná stálice českého noise rocku. Loni si odbyli desátý rok na scéně. Za tu dobu se objevili na pár kompilačkách, vydali split s kapelou Unna a velká deska „Jaro“ jim vyšla v roce 2017. Pokud je tu někdo, kdo kapelu nezná, může se těšit na intenzivní, naléhavý a hlučný set, po kterém mu bude pískat v uších ještě po cestě z kopce.
https://ornoise.bandcamp.com/

FB událost: www.facebook.com/events/2144122422315956/

Vložil: Buky
20.03.2019