Blíží se plzeňský SLUSH FEST vol. 3

SLUSH FEST vol. 3
16.2.2019
Plzeň @ Papírna

Společně za Slush Records a Slush Magazine pro vás chystáme už třetí ročník SLUSH FESTU. Tentokrát opět vše proběhne v plzeňské Papírně dne 16.2.2019 již od 18:00. A letos bude více přespolních a spřátelených kapel, než bylo zvykem v minulých ročnících.

Takže… na SLUSH FESTU vystoupí:

Z plzeňské chásky výbušní LUSKY, jež prozatím sice nemají nahrávku, ale už několikrát naživo přesvědčili, že je rozhodně na co se těšit, a DILDO BOYZ, hilarious comedy rock trio, které v Plzni již nějakou dobu nebylo k vidění. Z přespolních pak budou nejtvrdší střelbou na programu zajisté BAHRATAL. Kdo měl možnost vidět na Fluffu pochopí. Kdo je neviděl, pochopí na Slush festu. Ostatní kapely však nejen v tvrdosti nezaostávají. Uznejte sami, v line-upu festu máme čest dále představit skoro již stálici tuzemské scény FVTVRE; bratry ze Slovenska GENUINE JACKS, kteří vcelku nedávno předskakovali neméně výborně výbornému Ronu Gallovi, voe! Jo a na Slush festu zahrají i energicky nespoutaní VOLE! a jihočeští ohrožení ptáci s kapelou SÝČEK. V neposlední řadě pak vystoupí hlukoví NBDY, kteří mají přichystaný i jakési eso v rukávu, na které se můžete (ale samozřejmě nemusíte) těšit.

Tak neváhejte a přijďte se přesvědčit sami. Vstupné je jako obvykle pár tzv. šupů [dokonalé ratio, jež je výsledkem následující rovnice = (vystoupení super kapel + jejich neokrádání + cena vstupu, jež nevede k ničímu bankrotu + je to celkově dobré) x prča]. Zábava na nejvyšší i nejnižší úrovni zároveň je zaručena. Jako vždy bude, samozřejmě, na místě k dispozici stánek Slush s merchem všech labelových ale i vystupujících kapel + věci od Day Afteru, Stone To Death Records a doprovodné, avšak neméně zajímavé, matroše jako například MaZineRie a další.

Přijďte.

FVTVRE (hardcore/punk)
https://fvtvre.bandcamp.com/releases

VOLE (hardcore/punk)
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/nikdo-v-m-nem-e-d-t-tolik-kolik-my-v-m-m-eme-sl-bit

BAHRATAL (black metal/punk)
https://bahratal.bandcamp.com/releases

NBDY (noise/electro)
https://soundcloud.com/user-119290716/before

GENUINE JACKS (indie/rocknroll)
https://genuinejacks.bandcamp.com/

DILDO BOYZ (klauni/bigbeat)
https://dildoboyz.bandcamp.com/

LUSKY – křest alba! (punk/rocknroll duo)
https://youtu.be/VJDnntCWDyA

SÝČEK (psychedelic/pop)
https://sekmusic1.bandcamp.com/

VSTUPNÉ DO 20:00 150,-
POTÉ 170,-
START 18:00
www.slushmagazine.com
Fb event: www.facebook.com/events/1101844696690437/

Vložil: Buky
06.02.2019