FLOWERS FOR WHORES přivezou do Brna nové skladby, tamní premiéra čeká PRACH

FLOWERS FOR WHORES + PRACH (Sk)
31.7.2020
Brno @ Kabinet MÚZ

Metal-hardcore legenda FLOWERS FOR WHORES a slovenská punková novinka PRACH k nám přijedou rozseknout prázdniny na dvě půlky!

FLOWERS FOR WHORES (HC/metal)
Tato pražská skupina má od svých počátků zásadní vliv na podobu české scény. Jejich hudba, politická angažovanost a DIY etika ovlivnily celou generaci hardcore/metalcore kids a stále byste obtížně hledali další kapelu v tomto žánru, která by se intenzitou svých koncertů s FLOWERS mohla měřit. Po delším období bez nahrávky nám tato čtveřice (najdeme zde mj. členy REPELENT SS nebo DECULTIVATE) přiveze na ochutnání nové skladby, čerstvá dlouhohrající deska je už cítit ve vzduchu. Pro všechny fans hardcoru i tělocviku obecně je tato letní akce povinností!
https://ffwprague.bandcamp.com

PRACH (post-punk, Sk)
Spolu s FFW si zde svou brněnskou premiéru odkroutí žilinští PRACH, jejichž hlasem a duší je Dáša, jinak songwriter Dáša von Flaša a frontman kapely RUBANISKÖ. PRACH vysílají slovenskou punkovou tradici směrem k temnému post-punku, jak ho známe od portlandských punks nebo dánské scény v čele s No Hope For The Kids. Opakujeme: jde o jejich brněnskou premiéru, jednou o ní budete vyprávět svým vnoučatům!
https://burinarecords.bandcamp.com/album/demo-2018

FB event: www.facebook.com/events/641220896745985

Vložil: Buky
29.07.2020