Italské SECT MARK v Plzni doprovodí DZORNATA ze Slovinska a místní VZTEKLEC

SECT MARK (Ita) + DZORNATA (Slo) + VZTEKLEC
neděle 2. září 2018
Plzeň @ Pohoda
(Resslova 17)

Trochu nám hráblo a na závěr prázdnin, které se nás už nějaký ten pátek netýkají, jsme se rozhodli to pořádně oslavit a to ve velkém stylu. V neděli 2. září do plzeňského klubu Pohoda dorazí italské komando SECT MARK představit jejich novou desku “Worship“, která vyšla letos na Iron Lung Records. Druhými do party jsou neurvalý slovinští válečníci DZORNATA a celý večírek odstartují lokálové VZTEKLEC.

V případě hezkého počasí se koncert uskuteční venku. Končit se musí do desíti, tak přijď včas!

Začátek: 19:00 – začínají VZTEKLEC a pak se uvidí…
Vstup: 150,-


SECT MARK (Itálie)
https://ironlungpv.bandcamp.com/album/worship-mlp-lungs-113
https://sectmark.bandcamp.com
Čtyřčlenná sebranka SECT MARK z Říma, která ničí pódia od léta 2016, se na přelomu srpna-září chystá na evropské tour. Po debutním demu a split kazetě s MARIA VIOLENZA přichází letos s novu osmi skladbovou nahrávkou “Worship“, kterou pod svá křídla vzal Iron Lung Records. Maniakální raw-punk / hardcore s naechovaným vokálem a výraznou basou, jedovatý plivanec od ksichtu! Pro fandy kapel jako WARTHOG, S.H.I.T. nebo DEFORMITY. Celá nahrávka k poslechu na bandcampu. Tohle tě sestřelí na první dobrou!


DZORNATA (Slovinsko)
https://dzornata.bandcamp.com
Slovinský raw mangel DZORNATA jsme poprvé zaregistrovali loni na Punx Picnicu ve Vopici. Když jsme je poprvé zahlídli mezi punx na festivalu, říkali jsme si, ty vole, to jsou snad nějaký total punx z ulice… otrhaný svetry, gatě, špinavej bombr a seštichovanej křivák… prostě punk as fuck! O to větší překvapení bylo, když jsme je viděli na pódiu, kde to totálně rozsekali, nesrozumitelný halekání Dana u mikráku a totální výprask v té nejlepší tradici DOOM, DISORDER nebo CHAOS UK, tohle prostě chceš zažít znovu!


VZTEKLEC
http://bandzone.cz/vzteklec
Lokální fast výsyp od bývalých členů BARREL, WRECK SHIT, RADIKÁLNÍ VÝRAZ. Čtvrt hodiny a zdar! Však už to znáš. Dost možná poslední koncert v Plzni pro tenhle rok.

 

https://www.facebook.com/events/219598632031453
https://rawezin.wgz.cz/rubriky/nase-akce/02-09-18-plzen-pohoda-sect-mark

 Retarded crew from hell(nation)!

Vložil: Buky
14.08.2018