Kabinet MÚZ oslaví 7. narozeniny – popřejí mu GOTF, KOVADLINA, TUMMO a SHEEVA YOGA

GOSPEL OF THE FUTURE + KOVADLINA + TUMMO + SHEEVA YOGA
30.3.2019

Brno @ Kabinet MÚZ

Kabinet MÚZ slaví 7. narozeniny!
K dobré náladě zahrají hodné i zlé, rychlé i pomalé spřízněné spolky:

KOVADLINA
Jednu z nejvýraznějších českých hardcore kapel posledních let netřeba představovat – povedlo se nám kluky přemluvit a tento all-star band bude právě na našich narozeninách mít jediný koncert během delšího období nečinnosti. Diktující Banán, singalongy hitových songů a dobrá nálada – to jsou jedny z mnoha zásadních důvodů proč tuto akci nepropásnout!
https://kovadlina.bandcamp.com/
www.facebook.com/kovadlinapunx/
video: https://youtu.be/jqaU0Fo6reQ

GOSPEL OF THE FUTURE
Dovolíme si být trošku neskromní: v případě Gospel of The Future se nám povedl snad ještě větší promotérský majstrštyk – pro tyto nepsané krále české sludge-metalové scény se bude jednat o první koncert od roku 2011! Po ukořistění bahenního žezla deskou „The Eclipse“ se tato tlupa odebrala k rozjímání kamsi do moravských hvozdů, nyní však přišel čas znovu zapálit černé svíce a oživit rituál! Nová sestava a nové skladby. Událost jak pro pamětníky, tak pro prozatimní adepty řádu pomalého riffu.
video: https://youtu.be/iePVCaw8nak

TUMMO
Brněnská stálice valivého sludge-hardcore s mnoha prověřenými figurami v sestavě, v posledních letech vedená nekompromisním řevem a pódiovou prezentací zpěvačky Pavly. I Tummo je kapela, která vystupuje spíše sporadicky, o to přesvědčivější je jejich živá show a o to jsme radši, že budou právě v našem narozeninovém line-upu.
https://tummo.bandcamp.com/
www.facebook.com/tummoband/
video: https://youtu.be/zhY0PwLXsN4

SHEEVA YOGA
Finálním členem čtveřice gratulantů je Sheeva Yoga! Ani „všivou dogu“ bychom nemuseli představovat. Legendární ostravská kapela, která už 20 let stráží třepetavý plamen power-violence a jejíž členové jsou aktivní v mnoha dalších kapelách, zvýší průměrnou rychlost večera o pěkných pár BPM. Sheeva Yoga proslula ve scéně originálním přístupem k věci a užitím humoru jako zbraně – pro účely naší oslavy ideální.
https://sheevayoga.bandcamp.com/
https://bandzone.cz/sheevayoga
video: https://youtu.be/Lj9jrOhuoBE

Vstupné dobrovolné!
fb event: www.facebook.com/events/740802142973431/

www.facebook.com/kabinetmuz
www.instagram.com/kabinet_muz
www.facebook.com/kabinetrecords

Vložil: Buky
22.03.2019