Křest nového alba black metalistů SEKEROMLAT

SEKEROMLAT + ASGARD
pátek 3.6.2022
Praha @ 007

3.6.2022 od 19:30 proběhne v legendárním pražském klubu 007 křest nového alba blackmetalistů SEKEROMLAT, které se nazývá Drápy a tesáky.

V tento večer se můžete těšit na okultní dýchánek plný temnoty, kadidla a kostí, který vám SEKEROMLAT naservíruje spolu s drtivou hudbou z jejich nového alba. Kapela prošla v poslední době několika personálními změnami, které jen přilily olej do ohně, je v plné síle a připravena vás o tom všem přesvědčit.

Nové album vyšlo jako MC kazeta na labelu Vřesová studánka a bude na místě ke koupi spolu s dalším zbrusu novým merchem. O textech k této nahrávce si můžete přečíst tady.

Jako vážení hosté tohoto večera vystoupí také brněnští ASGARD se svou částečně omlazenou sestavou, avšak i se členy původními. Kapela je, za svých více jak 30 let fungování, v kruzích českého BM pojmem a legendou. Na její tvorbě je znát úzká spolupráce s Root a to jak hudbou, tak epickými texty. Každopádně si kapela drží svůj osobitý a styl a projev. Zas tak často nekoncertují, takže skalní oldschool blackmetalisté, by si toto rozhodně neměli nechat ujít!

Facebook událost: www.facebook.com/events/702190654275971

SEKEROMLAT (CZ, Praha)
raw blackmetal
https://sekeromlat.bandcamp.com/album/dr-py-a-tes-ky
www.facebook.com/sekeromlat666

ASGARD (CZ, Brno)
oldschool blackmetal
https://bandzone.cz/asgard
www.facebook.com/mirahorda

Vložil: Buky
25.05.2022