KUNG-FU GIRLZ pokřtí na Sedmičce svojí debutovou desku

KUNG-FU GIRLZ (křest LP) + HOPES + NONDESCRIPT + OI OI PIRATOI
pátek 4.9.2020
Praha @ Strahov

Neskutečné se stalo skutečností a pražsko-sedlčanští KUNG-FU GIRLZ po více než deseti letech působení na scéně vydávají první LP. Křest proběhne v pátek 4. září na strahovské Sedmičce a vy se můžete těšit nejen na speciální set KFG (kteří odehrají poslední koncert v původní sestavě), ale i na zajímavé hosty a doprovodný program.

Deska vznikala téměř tři roky, celý proces nahrávání proběhl u Dana Šubrta z kapely The Drain a jeho černošickém studiu Megahit Lair, finálního masteru je ujal Amak Golden v Golden Hive Studios. Kapela se podle svých slov nechala při tvorbě inspirovat Guns´n´Roses v éře nahrávání „Chinese Democracy“ a rozhodně nikam nespěchala. Výsledkem je průřez tvorbou Kung-fu Girlz za posledních 6 let. Jinak se můžete těšit na klasický mix Oi punku a 80´s hardcore. Prostě si představte, kdyby se Cockney Rejects potkali na divokym večírku s Circle Jerks a během vášnivý noci spolu zplodili potomka. A jelikož každá kapela prochází vývojem, tak poslední dobou se jim do tohohle rozháranýho mixu začali s trochou svojí melodiky montovat Leatherface. Jelikož KFG se považují za D.I.Y. kapelu, desku vydali sami bez pomoci labelů. Teaser:

Tohle bude v mnoha ohledech speciální večer, proto se kapela rozhodla oprášit i nějaké starší songy z dob svých začátků.

Jak bylo uvedeno výše, křest proběhne 4.9. na Sedmičce a spolu s KFG vystoupí HOPES (moderní hard core, představte si třeba mix Backtrack a Turnstile) a NONDESCRIPT (mladá krev ze Středního Povltaví, rozhodně si nenechte ujít). To ale není všechno, co si pro vás KFG připravili. Celá akce začne již v 17:00 a v prostoru před klubem proběhne vegan grilovačka, bude se čepovat craftbeer (speciálně uvařený pro tuto příležitost) a akustický set odehraje OiOi Piratoi.

Nezapomeňte si do diáře napsat pátek 4.9., bude to nezapomenutelný!

Link na event: www.facebook.com/events/512078762839325

První song z připravované desky zde:

Vložil: Buky
27.08.2020