Liberecký Azyl bude hostit šestou edici Chilli festu

6. Azylácký chilli fest
TERMINAL FILTH (Ger) + MOTRON (Ita) + SØLITÄR 
pátek 28.10.2022
Liberec @ Azyl

Co s volným pátkem 28.10.2022? Přijďte po dvouleté covidové pauze do Pivního baru Azyl na šestý ročník dnes již tradičního Azyláckého Chilli festu.

Od 17 hodin začne Chilli fest rautem, kterého se každý může zúčastnit se svými kulinářskými výtvory. Můžete uvařit cokoliv, pokud to splní 2 podmínky: jídlo musí být 100% veganské a musí obsahovat alespoň trochu chilli (nebojte se přitvrdit). V rámci Chilli festu také proběhne soutěž o nejlepší pokrm. Pokrmy budou označeny podle (subjektivní) pálivosti, takže vybrat si bude moci beze strachu opravdu každý. Poté proběhne soutěž v pojídání chilli – ta bude mít omezenou kapacitu a bude určena spíše pro otrlejší jedince. Na výherce obou soutěží čekají zajímavé ceny! A protože se akce odehrává v pivním baru, čeká Vás na místě i pivní překvapení!

Vstup na akci ZDARMA!

Po akci bude následovat afterparty v podobě koncertu kapel:

Terminal Filth – stenchcore z Berlína (Německo).
https://terminalfilth.bandcamp.com/

Motron – raw crust / d-beat / rock’n’roll z italského Varese se členy Kontatto, Miseria, Campus Sterminii, Pioggia Nera a Devoid Of Thought (Itálie).
https://motron.bandcamp.com/

SØlitär – d-beat banda na dva přeřvávající se vokály složená z členů Controlled Existence, Interpunkce, Terminator X, Murder Inc z Prahy.

 

Vložil: Buky
05.10.2022