ZRUŠENO! LOS FASTIDIOS rozhýbou Vsetín společně s ROZPOR a KULTRA!

!!! ZRUŠENO !!! Kvůli covid opatření se akce přesouvá na další rok.

LOS FASTIDIOS (Ita) + ROZPOR (Sk) + KULTRA!
26.11.2021
Vsetín @ Vesmír 

Los Fastidios (streetpunk/ska from Italy since 1991)
O této street punkové partě hrající punk – ska – Oi! z italské Verony by se dala napsat kniha. Partička kolem Enrrico (jediný stále hrající zakládající člen skupiny a šéfík vydavatelství KOB records) si od roku 1991 do dnešních dnů prošla mnohými změnami v sestavě, odehrála nespočet koncertů po celém světě s veličinami punku a Oi! jako Angelic Upstarts, The Oppressed, Rancid, Cock Sparrer, The Business, Slackers, 999, Undertones, UK Subs, Vibrators, Subhumans, Dr Ring Ding, Bouncing Souls, The Movement, Mad Sin, Real Mc Kenzies, Klasse Kriminale, Mr Review, Stage Bottles, 8°6 Crew, Goldblade, Brigada Flores Magon, GBH, Oxymoron, Antinowhere League, Cramps, Stranglers, Argies, Lurkers, Splodgenessabounds, Buzzcocks, Ska-P a mnoha dalšími.
V současnosti hraje The Los Fastidios poctivý melodický streetska&punk ovlivněný britským 80’s zvukem typickým pro Punk-Oi! To vše okořeněno špetkou reggae, rock’n’rollu a hardcoru.
Současná sestava:
Enrico – Zpěv
Filippo „Bibol“ – kytara / zpěv
Ciacio – basová kytara / zpěv
Nicolo‘ „Baccheta“ – bicí
Elisa Dixan – zpěv
www.losfastidios.net
www.facebook.com/losfastidios
www.youtube.com/channel/UC7j1Uf_WlF2tM6BoMqXxYkQ

RozpoR (Oi-core/punk, Bratislava)
Kluci z Bratislavy jsou součástí slovenské punkové scény již 17 let a drtí chytlavý angažovaný punk jemně říznutý Oi! Kapela si jede svůj osobitý styl a zvuk. To nejlepší na nich ovšem je fakt, že textová stránka je doslova přetavena v činy kapely, které vyvolávají po zásluze zdravý respekt a uznání. Ostatně znáte nějakou jinou kapelu, která se sebere a odehraje turné v romských osadách na východě Slovenska nebo se přímo zapojí do kampaně na záchranu slovenských vlků?
http://rozpor.sk
www.facebook.com/Rozpor
www.youtube.com/channel/UClRrykZHkSgUQ9xQrvnl9tg

Kultra! (punk /bass n dub,Rožnov pod Radhoštěm)
Kámoši z Rožnova pod Radhoštěm, kteří to válí s přestávkami již od roku 1993 a jsou tedy letitou stálicí české D.I.Y. scény. Kluci valí melodický mix punku, thrashe, popu a drum’n’bass. Tahle trojka umí skvěle rozhýbat publikum svou energií a chytlavýma válama. Jo a jen pro pořádek, jsou vlastně 4. Posledního člena jen slyšíte, protože je plně naprogramován a nutno dodat, že skvěle.
https://kultra.bandcamp.com

Vstup: 250,-

https://www.smsticket.cz/vstupenky/25943-los-fastidios-rozpor-kultra

Vložil: Buky
19.10.2021